HowsMyApple schreef op woensdag 24 maart 2021 @ 10:58:
Na het doorspitten van dit topic sta ik op het punt om de EC5 bij Flexispot te bestellen. Zonder frame, want ik heb een zelfgemaakt blad van steigerhout (180x90cm). Blad is vrij zwaar maar lijkt me dat dat geen probleem moet zijn.
Wat me er nog wel van heeft weerhouden om gelijk te bestellen is dat ik me afvraag hoe het met de garantie zit, gezien het feit dat 'ie vanuit Duitsland geleverd zal worden. Iemand al een beroep op de garantie moeten doen, en zo ja hoe verliep dat?
Ik heb een Flexispot ED2 onderstel besteld eind januari (€280 met promotie toen), uiteindelijk pas een week of 2 geleden in elkaar gezet. Ik heb eerst nog een blad gemaakt.
Alles in elkaar zetten ging vrij vlot, maar bij de eerste test ging er maar 1 van de 2 poten omhoog. Een "grinding" noise uit de andere motor/poot.
Dan een (gedetailleerd) ticket aangemaakt op de Flexispot website en ik had een dag later een standaard antwoord terug: "Heb je al proberen te resetten?". Bijna verbatim mijn ticket kunnen copy/pasten en dan is het naar 2e lijns support gegaan denk ik. Een iets gedetailleerdere vraag gekregen, maar het probleem bleef, dan hebben ze een nieuwe motor uit China verzonden. Dat duurde ongeveer 5 werkdagen, let wel, ze hebben me enkel een nieuwe motor gestuurd:
Daarop de poot waarin de motor zat onder de tafel uitgehaald, motorbehuizing open gedaan en daar bleek er nog iets kapot te zijn. De overbrenging tussen de motor en de schroef in de poot: (Zie gebroken stuk rechts onder)
Dus wederom een berichtje gestuurd, dag later (vandaag) mailtje gekregen dat het koppelstuk ook onderweg is uit China.
Al bij al zijn ze responsief, onderdelen uit Europa waren wel leuk geweest en ik had eerlijk gezegd ook liever de poot niet open moeten maken om aan de motor te kunnen.Voordeel is dat ik er een werkende DC motor heb aan overgehouden voor een volgend projectje
Edit: Ik heb mijn ticket trouwens in het engels aangemaakt, kreeg eerst duitse berichten terug, maar dat was na het 2e bericht ook gewoon in het engels.
[
Voor 3% gewijzigd door
demichiel op 29-03-2021 21:31
]