Definieer gelijke geschiktheid, want of je kijkt naar migranten die de NL-taal goed beheersen (en dat is de 0,000001% van migranten) of je laat taal buiten beschouwing als gelijke geschiktheid.MoshiMoshi84 schreef op woensdag 3 juni 2020 @ 20:50:
[...]
Uit onderzoek blijkt wel dat migranten ~20% minder kans hebben op een baan, huurwoning etc. bij gelijke geschiktheid. Dus er is wel reden tot boosheid.
Terwijl ik denk dat iets als taal een redelijk essentieel onderdeel is.
En als je taal buiten beschouwing laat dan vind ik 20% gigantisch weinig.
Mwah, ME zet je niet in voor een vriendelijke aftocht hoor, ME zet je in bij rellen en hun uitrusting en manier van doen roept dan ook een zekere mate geweld / verzet op, puur omdat dat is waarvoor ze zijn getraind.Fly-guy schreef op woensdag 3 juni 2020 @ 20:59:
[...]
Heb je op zich een goed punt. Echter Halsema had het over de inzet van de ME. Met andere woorden, inzet van voldoende personeel, niet de enkele agenten die daar neer gezet zijn.
Nu weet ik niet hoe de ME in detail werkt, maar het lijkt mij heel stug dat een troep ME'ers niet binnen redelijke tijd in de hoofdstad kan zijn.
Dus het uiteindelijke resultaat gaat wel degelijk hetzelfde kunnen zijn, een aftocht onder controle van de ME.
Voor de liefkozende woordjes hebben we hier in NL de BOA's, daarna krijg je de politie en als je dan nog niet weg bent dan komt de ME je wel even wegbeuken.
Als je de ME in wilt zetten dan moet je zo ongeveer al rellen hebben, anders krijg je ze namelijk vanwege de ME.
Als de ME met traangas gaat schieten etc om mensen uit elkaar te krijgen, dan krijg je bijv ook die Amerikaanse beelden waarin mensen dus als protest stoeptegels uit het trottoir trekken om naar de ME te gooien.
Lol, Halsema was gewoon een demonstrant, oftewel ze negeerde haar verantwoordelijkheid als burgemeester, maar daarnaast negeerde ze blijkbaar ook haar eigen oproep tot eigen verantwoordelijkheid van demonstranten...Ik geef Halsema ook gelijk als ze zegt dat een massa niet 100% te controleren is, maar een poging tot is toch wel het minste wat gedaan had moeten worden, in Amsterdam en Rotterdam.
Ook geef ik haar gelijk dat de demonstranten ook een eigen verantwoordelijkheid hebben, maar als duidelijk wordt dat ze dat niet beseffen, moet er van bovenaf ingegrepen worden.
Serieus Halsema, ga fietsen met je woorden over demonstranten, je was er zelf een.