Bejit schreef op zaterdag 6 juni 2020 @ 00:22:
[...]
<knip>
De enige(!) zwarte man die bij de KKK zat deed dit in het geheim om mensen uit de KKK te krijgen.
Proud boys hebben een significante leden aantal die zwart zijn. Of je hebt geen onderzoek gedaan of je wilt niet eerlijk discussiëren
Daarnaast zegt de KKK duidelijk dat ze racistisch zijn en de proud boys blijft herhaaldelijk zeggen dat ze dit niet zijn. Sterker nog 1 van de proud boys die nu in de gevangenis zit omdat die zichzelf verdedigde tegen antifa is getrouwd met een zwarte vrouw. Zijn vrouw heeft ook op youtube de hele situatie uitgelegd.
YouTube: JUSTICE FOR LIBERTY
Nu weet ik te weinig om een echt oordeel over deze club te kunnen geven, maar deze argumentatie is wel erg dun. Zo zijn de meeste mannen met Misogyny denkbeelden toch echt gewoon getrouwd. Er zijn altijd wel vrouwen (en mannen) te vinden die zich in deze rol schikken. Blijft het idee toch gewoon verwerpelijk. Dus denken dat iemand ie een zwarte vrouw trouwt niet rascistisch is, is wat dun. Het kan een indicator zijn, maar meer ook niet.
1. Rechts is niet neo fascisme. Hun standpunten komen grotendeels overeen met de meeste libertariers. Als 1 groep niet fascistisch is.....
<knip>
3. Goalposts verplaatsen he? Neo fascistische groepen zijn niet voorgelijke behandeling voor iedereen.
<knip>
1. Ook weer heel erg gemakkelijk en te kort door de bocht. Want je hebt gelijk dat rechts niet direct neofascistisch is. Maar uitgangpunten kunnen overeenkomen, maar op bepaalde mensdenkbeelden kun je dan nog richting fascisme gaan. Maar nogmaal, ik heb me onvoldoende verdiept om er een oordeel over te geven.
3. Dat is correct. Maar dat hoeft niet perse op ras te zijn. En als ik even snel de incidenten scan waar ze bij betrokken en veroordeeld zijn, zijn er toch welgedelijk anti-homo-leuzen geroepen. En andere direct aanwijzing is het werken met "graden" in hun eigen clubje. Dus sommige leden zijn meer als anderen en je kijkt bepaalde kennis alleen als je van een bepaalde graad bent. Niet echt een club die direct vertrekt vanuit gelijkwaardigheid.
Zelfs volgens de definitie van wikipedia zijn het zelfs geen fascisten.
Wikipedia: Fascism
Jullie onderschatten wat de linker flank in Amerika hier doet. Niet met ons eens? Fascist! En hoe meer je ontkent hoe meer je in hun ogen hun gelijk bewijst. Zoiets heet ook wel een kafka trap.
Dat zul je toch iets meer moeten onderbouwen, want te gemakkelijk. De website van de proudboy's is heel duidelijk een gelikt mediaverhaal. En dat hebben we vaker gezien. Niemand gaat nog op zijn website of publieke uitingen zetten dat ze fascistisch (of communistisch voor links) zijn. Die ideologieen op die manier zijn te besmet. Dat doen alleen de hele domme jongens. Zie in Belgie met Schild en vrienden om het verschil te zien tussen publieke uitingen en werkelijk meningen.
Als ik een paar artikelen lees en ook zaken die de founder van proudboy's geuit heeft, kom ik toch behoorlijk eind op de F-schaal. Kijk maar naar dit document:
https://static1.squarespa...5-Proud-Boy-Manifesto.pdf Echter ik kan de herkomst van dit document niet bevestigen, dus zou ook totaal niet waar document kunnen zijn.
(2de bron, lijkt te kloppen)
Dat gecombineerd met het feit dat de FBI en meerdere organisaties ze op de lijst gezet heeft van extremiste groepen, maakt het op zijn zachts gezegd twijfelachtig.
En claimen dat je een a-politieke mannenclubje bent (waarin de positie van vrouwen meteen helder wordt), maar een die wel regelmatig vooraan staat bij demonstraties en regelmatig bij geweld in die demonstraties betrokken bent terwijl je ook een "vorm van uniform" hebt is op zich zacht gezegd ook behoorlijk tegenstrijdig. Dan moet je vooral kijken naar de acties en niet naar wat ze zelf "zeggen" over hun clubje. Elke crimineel zegt ook namelijk dat hij eerlijk is en elke tweede hans auto verkoper heeft alleen maar "topwagens".
(en ja, deze clubjes zijn er ook op links. Daar zeg ik niets over. Ik kijk nu alleen naar deze jongens. Dit soort clubs moet je altijd individueel beoordelen)
En trouwens afschaffen van gevangenissen? Niet hervormen, maar afschaffen? Que? Wat dan in de plaats. Elke crimineel maar doodschieten omdat "the good guy's have guns". Opmerkelijk.
En de oordelen over vrouwen druipen er vanaf. Zie deze post:
http://proudboysusa.com/why-i-joined-the-proud-boys/ "tuurlijk mogen vrouwen andere keuzes maken.....". Klinkt mij toch echt als "no-homo" roepen, waarmee sommige denken dat ze homoseksuele handelingen kunnen wegpoetsen als heterosexual. De denkfouten in deze post springen naar voren op alle mogelijk manieren bijna. Maar oke.
Deze kan ik toch niet laten:
We are not a political group. We are a fraternal brotherhood [...] This is
about rebuilding the patriarchy [...]Proud
Boys making international headlines as they destroy the left [...] We are creating documentaries, shows, podcasts, and magazines
and changing the course of history[...]It’s more
than just a “time to say no.” It’s time to fight
Kortom ze schrijven dat ze niet politiek zijn, terwijl in de afsluitende paragraaf voornamelijk politieke standpunten in te nemen en letterlijk oproepen tot strijd.

Enige dat het zou verklaren is dat ze geen politiek willen bedrijven omdat ze de wereld gewapende hand willen veranderen, maar ik kan dan zeker de argumentatie maken dat ook dat politiek is (alleen machtspolitiek). Kortom zeggend dat je iets niet of wel bent, kan alleen gestaafd worden als je het daarna in alles terug ziet. Bij deze club lees ik bijna alleen maar tegenstrijdigheden waarbij ze beweren dat ze iets niet zijn om daarna in al hun statements het tegendeel onderbouwd zien worden. Daar doen dan excuus woorden en politiek correct formuleren niets aan af. (grappig voor een club die zich niet meer wil verontschuldigen en niet politiek correct wil zijn

)
En dan nog deze:
We fought hard to be #1 and we won. All other cultures are not merely different than us. They are worse.
En deze levert veel punten op, op de F-schaal hoor. De gedacht dat door strijd de beste "cultuur" wint, waarna andere gewoon als inferieur gaat bestempelen. Gaat nog een leuke zijn als we straks (onvermijdelijk) met een (chinese?) oosterse dominantie te maken krijgen. Immers als je deze gedachtelijn voortzet, moet die cultuur superieur zijn aan onze cultuur. Want "ze winnen". En winnen is blijkbaar waaraan je de superieure cultuur kunt herkennen. (Nog even los van het feit hoe je kunt stellen dat je gewonnen hebt. Wie heeft dan de eindstand bepaald? Of zitten we nog maar in het begin van het gevecht? Dominate culturen zijn tot nu toe altijd "vergaan". ) Hoe meer ik lees hoe grappiger (en eigenlijk hoe triester en gevaarlijker) het wordt.
En een beloning op "strijd voor de zaak, vooral fysiek" neigt toch ook wel erg naar fascisme
This degree is loosely defined as “engaging in major conflict for the cause.” Being arrested is not encouraged although those who are immediately become fourth degrees because the court has registered a major conflict. Serious physical fights also count and it’s up to each chapter to determine how serious the conflict must be to determine fourth. This regulation is not retroactive and it only counts events that occurred after a brother was declared a Proud Boy
Kortom kijk wat ze doen en wat ze onderbouwen ipv wat ze op zichzelf als label plakken.
[
Voor 20% gewijzigd door
Ramzzz op 06-06-2020 18:19
]
With so many things coming back in style, I can't wait till loyalty, intelligence and morals become a trend again.......