JanW schreef op dinsdag 3 maart 2020 @ 14:11:
Hopelijk wint Ajax gewoon van Utrecht en blijft Ten Hag aan. Paniekvoetbal win je helemaal niks mee en ik zie ook geen geschikte vervanger voor Ten Hag rond lopen. Sowieso, hopen dat je team verliest

Paniekvoetbal heb je inderdaad niets aan, maar ik zou toch proberen als club iets duidelijk te maken. Voor mijn part (niet goed voor het Ego van Ten Hag, maar toch) zet je er iemand bij die tactisch wat sterker is en spelers in hun kracht weet te krijgen. Blijven volharden in iets wat niet lukt/ loopt levert op dit moment gewoon te veel risico's op. Zou Ajax 20 punten los staan, dan maakt dat niet zoveel uit en heb je de tijd om iets te proberen te bereikenn. Zoals (algemeen) bekend moet Ajax eigenlijk kampioen worden (ook van zichzelf). Nu blijven aanmodderen kan dat doel in gevaar brengen en dan zul je wel eens iets (niet leuks) moeten doen.
Kan het zijn dat dit met (*club)voorkeur te maken heeft?

Ik vindt beiden regelmatig wat zinnigs zeggen, maar ook zijn beiden (vind ik bij Perez wat vaker dan Kwakman) wel redelijk eigenwijs / eigenzinnig in hun mening, waarbij ik soms vindt dat als iemand met goede argumenten een andere mening heeft ze te veel aan hun eigen idee blijven vasthouden.
Napo schreef op dinsdag 3 maart 2020 @ 14:43:
[...]
Het zit hem vooral op het feit dat het weer een spannende titelrace is geworden. Liever dat het net zoals vorig jaar tot het einde spannend is dan dat het gaat om wie specifiek kampioen wordt. Laatste weken helpen daar zeker bij!
Niet altijd zo naar de clubvoorkeur kijken 
Hier kan ik het niet méér mee eens zijn, ik zit totaal niet te wachten op een (valt nogal mee dit seizoen) Bayern in Nederland die afgetekend altijd kampioe3n wordt, want dan is er maar weinig echte spanning en moet je het alleen van Europees voetbal hebben met de Nederlandse clubs.
Ik mis inderdaad de aanknopingspunten, maar ik mis ook het gevoel dat Ten Hag in staat is hier nog wat van te maken. De chemie lijkt wel op, en dat is (zeker) ook een groot deel de spelers aan te rekenen, want die zijn meer met zichzelf dan met elkaar bezig, en lijken momenteel individueel in niets op de spelers die ze tot de uitschakeling tegen Chelsea waren, maar er lijkt ook geen echte teamspirit (meer) te zijn. Spelers gingen voor elkaar door het vuur, maakten (bijna) allemaal 'vieze meters' wanneer dat nodig was, nu lijkt het alsof ze (naast dat het voetballend niet lukt) ook niet echt voor elkaar willen werken.
Wackmack schreef op woensdag 4 maart 2020 @ 09:18:
[...]
Tegen Den Haag niet maar verwacht tegen VVV meer problemen. Als de ruimtes klein zijn, AZ het spel moet maken is het een stuk moeilijker voetballen.
Heel benieuwd naar Ajax vanavond. De media hebben het vaak over een reactie geven maar heb Ajax eigenlijk zelden een reactie zien geven na een slechte periode. Jullie wel?
Ik kan me een echte reactie ook niet echt herinneren vanuit Ajax' kant, na een slechte periode. (ook niet echt tijdens die periode overigens). Wat ik momenteel schrijnend vind is dat Ten Hag allerlei redenen aanwijst, maar het nooit in de gekozen speelwijze zoekt. Je kan wel afspraken maken met spelers, maar als spelers niet het juiste type speler zijn voor dat spel dan kunnen ze dat gewoon niet en moet je het anders oplossen.
Ik had (en wordt daarin steeds meer bevestigd) het gevoel dat Ten Hag een one trick pony was, omdat hij altijd hetzelfde speelt, maar dat blijkt ook steeds meer. Het spelletje zoals hij het wil is heilig en spelers moeten er (ook al kunnen ze niet) in mee. Als je de spelers er niet voor hebt los je het toch anders op, en ga je uit van de mogelijkheden die je hebt?
We gaan dergelijke foto's niet op elke pagina herhalen hoop ik?