Ik maak me hier ook wel zorgen over. Het hooikoortsseizoen komt er aan en in die tijd loop ik altijd als een gek ongecontroleerd te hoesten en niezen. Waar geen handenwassen e.d. tegenop kan. Want ik krijg het altijd zeer heftig. Dat zal wel tot veel kwade reacties leidenFairPCsPlease schreef op donderdag 12 maart 2020 @ 17:28:
[...]
Dat vraag ik me nu ook af. Ik heb me helemaal niet mee laten slepen door de golf van onrust en ook niet gehamsterd. Maar nu moet ik dus thuisblijven, want ik ben chronisch verkouden (de hele winter al, nog voordat corona in Wuhan opdook). Maar ik heb nu voor 3 dagen groenten in huis en 2 maaltijden in de diepvries, hoe moet ik het daarmee uitzingen met chronische verkoudheid die toch nooit overgaat?
Ik heb op nog geen enkele voorlichtingspagina antwoord gezien op de vraag, hoe ik nu aan mijn boodschappen moet komen. Moet ik nu een vriend vragen de boodschappen voor mij te doen, omdat ik alleen maar een beetje hoest? En zo ja, hoe lang moet dat dan?
Ik werk sinds gisteren thuis. Ik zie hier sinds vandaag wel wat lege schappen in Barcelona. Met name droge bonen en rijst, en flesjes ontsmettingsalcohol. Vandaag is ook bekend gemaakt dat de scholen worden gesloten en alle openbare faciliteiten ook. Publieke sportscholen, bibliotheken enzo.
Ik heb zelf de laatste weken langzaamaan wat extra's gekocht (elke keer een paar dingetjes extra). Heb nu 60L water, 16 porties magnetronrijst, 12 lang houdbare maaltijden, 8 literblikken soep, 3 diepvriespizza's en nog een hoop blikjes groenten (linzen met name) en droge noodles enzo. En vitaminepillen als ik echt al die zooi achter elkaar moet eten

Dus zodra er beperkingen komen van maar 3 mensen tegelijk de winkel in zoals in Italie dan hoef ik niet uren te wachten (alleen de linzen zullen me dan wel de neus uitkomen
Niettemin zou ik het niet erg vinden om het virus eerder hebben dan later. Uiteindelijk gaan we het allemaal toch wel krijgen en dan ben ik er maar vanaf
[ Voor 4% gewijzigd door GekkePrutser op 12-03-2020 17:58 ]