[L-mobi Mobile] Ervaringen & Discussie

Pagina: 1 ... 19 20 Laatste
Acties:

Onderwerpen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Helemaal mee eens, maar....
In dit geval gaat het om een malafide telefoonboer die zich niet aan de wet houdt.
Vergelijkbaar met nu zou hij kunnen beweren dat incasso niet mogelijk is geweest.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
Dennism schreef op zaterdag 20 april 2024 @ 11:30:
Een abonnement zit normaliter op een automatisch afschrijving, waardoor 'vergeten' te betalen veel minder voorkomt dan dat mensen vergeten op te waarderen en dat soort zaken. Daarnaast zal je bij niet betalen abonnement veel sneller een herinnering zien dan op een prepaid omdat je ook mails / brieven e.d. zal krijgen voordat er in de regel verdere actie ondernomen wordt.
Bij Prepaid stuurt Simyo bv ook mails en sms hoor.

En daarnaast heb je met prepaid bij de 3 grote providers hele aardige voorwaarden.

Je hoeft niet eens op te waarderen, 1 keer per 6 maanden iets betaalt doen is al genoeg.

En zelfs als je dat vergeet krijg je nog is 3 maanden waarin je je simkaart kan deblokkeren middels een opwaardering en uiteraard krijg je daar gewoon smsjes van.

Je nummer word echt niet zomaar afgesloten, en als je na 9 maanden nog niet achter bent dat je nummer afgesloten gaat worden, dan gebruik je die ook niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dennism
  • Registratie: September 1999
  • Laatst online: 01:40
Ad337 schreef op zaterdag 20 april 2024 @ 11:37:
Helemaal mee eens, maar....
In dit geval gaat het om een malafide telefoonboer die zich niet aan de wet houdt.
Vergelijkbaar met nu zou hij kunnen beweren dat incasso niet mogelijk is geweest.
Klopt, dat kan hij beweren, maar zou het tot een zaak komen je dat dan heel makkelijk weerleggen, wat mogelijk lastiger gaat in een geval als dit.

Maar mijn comment was meer in de algemeenheid zoals ik al aangaf, dan specifiek op deze aanbieder. 'kritieke zaken', waarvan je altijd wil dat het werkt wanneer het nodig is, zou ik bij telecom altijd op een abonnement zetten. Kost een paar euro maar per jaar, maar levert gemiddeld genomen ook een boel meer zekerheid op. Van mijn tijd in de telecom branche genoeg voorbeelden gezien, zowel privé als zakelijk waarbij prepaid voor problemen of ongemakken zorgde, terwijl dat met abonnementen in soort gelijke gevallen nooit is gebeurt (bij abonnementen gebeurt ook wel eens wat, maar dat is dan vaker er een simkaart of zo die het niet lekker meer doet, wat bij prepaid natuurlijk ook een risico is).

En voor 2 factor zou ik ook kijken om over te stappen met op methodes via bijvoorbeeld apps, en niet meer via het steeds meer uitgefaseerd wordende SMS zodat je niet afhankelijk bent van het telefoonnummer en zelfs met een telefoon die alleen wifi heeft in veel gevallen weg kan komen (al is mobiele data natuurlijk dan ook aan te bevelen, zodat het ook werkt als je onderweg bent).

[ Voor 14% gewijzigd door Dennism op 20-04-2024 11:49 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Wellicht ben ik heel ouderwets en dat past ook wel een beetje bij mijn leeftijd... hi
Maar ik wil me juist niet al te veel afhankelijk maken van een mobiele telefoon.
Daarom voorlopig geen betalingen via telefoon (NFC) en vooral ook geen bank-apps.
Neemt niet weg dat ik naar betaal- en spaarrekeningen via computer de geprinte en gescande formulieren deze wijzigingen ook heb moeten regelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • koektrommeltje
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 21-07 17:04
Lmobi meldde in haar reactie dat het nummer offline gehaald is omdat er sinds 31/5/2022 niet meer is opgewaardeerd.

Ik heb het even nagezocht. Op die datum liep de jaarbundel af en dus is het compleet onjuist dat er sinds die datum niet meer is opgewaardeerd. Tussen 31.5.2022 en tot vorige week is er namelijk gewoon met het nummer gebeld dus er is zeker wel opgewaardeerd daarna. Met het verkopen van de jaarbundel vervalt ook het beltegoed dus daarna is er zeker nog opgewaardeerd, anders had er niet nog bijna 2 jaar mee gebeld kunnen worden.

Zat sinds 31.5.2021 bij Lmobi. Ben toen overgestapt met de 2=1 jaarbundelactie, waarbij ik zelf ben blijven hangen met de jaarbundel en de andere en nu afgesloten nummer is omgezet naar prepaid en dus opgewaardeerd. Kan me niet voorstellen dat direct de enige opwaardering is geweest.

Ten tijde van jaarbundel > prepaid was het beltegoed 9 maanden houdbaar. Actief houden was voldoende omd dat te verlengen verlengen.

[ Voor 7% gewijzigd door koektrommeltje op 22-04-2024 05:07 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
De zaakjes van meneer Thiru zijn niet fris is wel gebleken.
Mogelijk is hij al begonnen met Jandinges om straks z'n BV'tje van L-Mobile te kunnen laten ploffen.
Hij noemt zich leerbedrijf, wellicht omdat stagiaires goedkoper zijn en ook nog eens tijdelijk.
Naast diverse (brievenbus?) adressen in bedrijfsverzamelgebouwen staat één privé adres in Zaandam.
Wellicht is dat de locatie waar meneer zelf woont...
Alleen al het gegeven dat hij met de pet rond gaat voor een tonnetje voor z'n nieuwe BV zegt genoeg.
Hopelijk doen zo veel mogelijk mensen melding bij AFM en wordt ie een keer van de straat gehaald.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BenVenNL
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 14-05 23:11
Even oproep richting de doelgroep.

Mijn zoontje heeft opwaardeertegoed gekocht van L-mobi, terwijl hij Lyca Mobile nodig had. Gaat om €10,- tegoed.
Als iemand dit kan overnemen graag, PM mij maar even regelen we het even.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cj1
  • Registratie: Juli 2008
  • Niet online

cj1

2mm zonnepanelen 53% glasbreuk

Ook hier zonder enig SMS-bericht, in april 2024 direct afgesloten door L-Mobi. En daarna kun je inloggen op https://mylmobi.nl/SelfService/ ook vergeten.

Panasonic WH-MDC05F3E5, PAW-DHWM80ZNT, 3×Fronius IG Plus, Diehl Platinum 2100H, Mean Well TS-200, Studer AJ400-48, 18×Rept CB75, Tibber Epex/Greenchoice 3j


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • pieri
  • Registratie: Februari 2015
  • Laatst online: 01-05-2024
hier het zelfde verhaal. wordt er niet vrolijk van. dus nooit meer L-mobi meer :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Hopelijk doet u ook melding bij AFM. Kost niets vergroot de kans dat deze oplichter van de markt verdwijnt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jamesbond007uk
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 20-07 22:51

jamesbond007uk

Gadget specialist / Freak

Ad337 schreef op donderdag 2 mei 2024 @ 08:07:
Hopelijk doet u ook melding bij AFM. Kost niets vergroot de kans dat deze oplichter van de markt verdwijnt.
AFM? Die houd toezicht op bijv. Financiële dienstverleners. Je moet het melden bij ACM :).

Jamesbond007uk


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Inderdaad, bij dezen de link ervan zoals ik eerder had vermeld:
https://www.consuwijzer.n...-uw-rechten-als-consument

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Ik ben mijn nummer ook kwijtgeraakt. De laatste keer dat ik het heb opgewaardeerd was op 21 december 2023 en die simkaart zit in het alarm. Plotseling is het gestopt. Toen ik belde, kreeg ik te horen dat ik nu elke 90 dagen moet opwaarderen.Maar ik mocht mijn nummer meenemen naar een andere provider, maar het tegoed is wel vervallen.

Daarnaast heb ik in de wandelgangen gehoord dat er in Nederland een wet genaamd contractvrijheid geldt, wat betekent dat K.n-(leverancier) facturen mag sturen naar L-mobi die 5 tot 50 keer hoger zijn dan de retailprijs die K.n-leverancier aan eindconsumenten verkoopt. Dit betekent dat een klant van K.n-(leverancier) die rechtstreeks €35,- mag betalen voor tot 600GB. Dus als een L-mobi klant dezelfde 600GB verbruikt, moet L-mobi €1200,- euro aan groothandelsprijs betalen. Dit is toch geen eerlijke concurrentie in Nederland? Vanwege deze prijsdiscriminatie en economische machtsmisbruik heeft L-mobi een klacht ingediend bij de ACM (Autoriteit Consument en Markt). Er loopt een mededingingszaak bij de ACM tegen K.n-(leverancier) en er is ook een rechtszaak tegen K.n-(leverancier) bij de Rechtbank Rotterdam. Als de wet en de ACM werken ten behoeve van Nederlandse consumenten en voor kleine bedrijven voor een eerlijke concurrentie, _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ dan zou L-mobi de zaak winnen en ontvangt u weer de kleine prepaid jaarbundel. ;) . Maar Op dit moment werken MNO's tegen nieuwe MVNO-concurrenten en kopen bovendien goedlopende MVNO-concurrenten op, zodat MNO's via hun dochtermerken hogere (ook buitenbundel) tarieven kunnen rekenen bij Nederlandse consumenten voor Sim-only abonnementen..

Mijn mening:
De MNO's vinden L-mobi niet prettig omdat L-mobi sinds 2020 een mooi product (Kleine goedkopere jaarbundel) biedt. De Kleine jaarbundel was een top product waarbij klanten nooit een onverwachte factuur kregen. Maar de MNO's met dochtermerken die hogere buitenbundelkosten hanteren, zijn niet blij met de jaarbundel van L-mobi.

Daarnaast heb ik in de wandelgangen vernomen dat de leverancier (K.N) van L-mobi al 1,4 miljoen euro heeft ontvangen voor de levering van iets meer dan 465.000 GB's (dat is 50 tot 80xkeer meer dan de retailprijs van Unlimited50, die momenteel €22,72 excl. bedraagt bij K.N-Leverancier) en dat K.N (leverancier) hier nog niet blij mee is.En wil nog meer geld ontvangen van L-mobi (contractvrijheid facturatie:50 keer tot 80x keer hogere wholesale trarief facturatie) ;).

[ Voor 27% gewijzigd door Dchen op 08-05-2024 09:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Een wet die contractvrijheid omschrijft lijkt mij een vorm van contradictio in terminis, oftewel: tegenstrijdig.
Een contract is immers een overeenkomst tussen partijen waar beiden zich aan dienen te houden.
Wanneer op dat gebied een wet gemaakt is en bekrachtigd door eerste en tweede kamer dan vindt op zijn minst publicatie plaats in de staatscourant en is deze terug te vinden. Ik heb zoiets niet gevonden.
Hopelijk kunt u hierover iets meer vinden dan geruchten uit wandelgangen?
Ik ga er vanuit dat telecomproviders de omzet willen verhogen en bij voorkeur af willen van klanten die een nummer bezet houden en sporadisch bellen. L-mobi lijkt daarin doorgeschoten door op onwettige manier klanten te lozen.Omdat het veelal klein bier is komt hij daar waarschijnlijk ook mee weg. Daarom hoop ik op massaal melding bij ACM en negatieve naamsbekendheid. Overigens is L-Mobi vanwege de nieuwe voorwaarden (en risico) bepaald geen prijsvechter meer. Zelf heb ik elders nu een tweejarig abonnement van 4 euro per maand (waarvan het eerste halfjaar 2 euro / maand) voor 150minuten. 150 SMS en 1GB per maand.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • marcv11
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 26-06 12:12
Ik heb een prepaid L-mobi voor mijn dochter.
Met huidige voorwaarden, huidige veel hogere tarieven/starttarief en minimale opwaardering van € 20 allesbehalve nog voordelig.
Afbeeldingslocatie: https://l-mobimobile.nl/tarieven/

Voor mij reden om over te stappen naar een goedkoop abonnement voor haar.

Gelukkig bovenstaand probleem nog ontlopen ondanks laatste opwaardering vorig jaar augustus 😅

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
Ter vervaning van Lmobi kan je overwegen om Lebara One te gebruiken, is ook Prepaid en best voordelige tarieven als 1 cent per mb.

Als nieuwe klant hebben ze nu ook een actie, nieuwe Lebara Prepaid One klanten krijgen voor 3 euro een gratis simkaart + 10 euro Lebara One beltegoed.

En Lebara zal niet zo gauw als lmobi falliet gaan.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joseph
  • Registratie: April 2008
  • Laatst online: 21-07 23:50
Ik krijg net een SMS dat L-Mobi ermee gaat ophouden:
Beste klant, Vanwege een geschil over te hoge groothandeltarieven tussen L-mobi en onze netwerkleverancier zijn wij helaas genoodzaakt onze dienstverlening te stoppen. Dit kan ertoe leiden dat onze netwerkleverancier binnenkort de levering stopt. Daarom verzoeken wij u dringend om uw mobiele nummer zo snel mogelijk mee te nemen naar een andere provider, zodat u uw nummer kunt blijven gebruiken. U kunt dit doen door een simkaart bij een andere provider te bestellen en nummerbehoud aan te vragen. Om uw nummer mee te nemen heeft u uw klantnummer nodig. Dit kunt u vinden op de achterkant van uw simkaart, deze begint met 89xxx. Meer informatie volgt via onze website: www.l-mobi.nl . Bedankt voor uw begrip. Met vriendelijke groet, L-mobi
Ik wilde sowiezo al naar een alternatief gaan kijken. Overigens: Zijn Lycamobile en Lebara niet van dezelfde eigenaar (geweest)? Zoja, staan die dan niet een soortgelijk lot te wachten? :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • itsfrigged
  • Registratie: Januari 2019
  • Laatst online: 23:56
Joseph schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 00:49:
Ik krijg net een SMS dat L-Mobi ermee gaat ophouden:


[...]


Ik wilde sowiezo al naar een alternatief gaan kijken. Overigens: Zijn Lycamobile en Lebara niet van dezelfde eigenaar (geweest)? Zoja, staan die dan niet een soortgelijk lot te wachten? :?
Ik bel al bijna 20 jaar met lebara en mijn familie ook, nooit problemen mee gehad.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

Ik kreeg die SMS ook. Ik heb een jaarbundel. En nog 3 maanden tegoed. Als ze failliet gaan is dat pech. Gaan ze niet failliet en stoppen ze gewoon, hoe krijg ik dan 7,50 terug?

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Ik heb ook een sms ontvangen, dus ik wacht de reactie van de ACM over het machtsmisbruik van MNO's in Nederland af. Daarnaast zag ik op hun website dat er klachten zijn ingediend en een petitie is ingediend bij de Tweede Kamer over dit geschil. Het is wel grappig dat MNO's 50 tot 80 keer hogere tarieven vragen aan MVNO's in Nederland.
Dchen schreef op woensdag 8 mei 2024 @ 00:20:
Ik ben mijn nummer ook kwijtgeraakt. De laatste keer dat ik het heb opgewaardeerd was op 21 december 2023 en die simkaart zit in het alarm. Plotseling is het gestopt. Toen ik belde, kreeg ik te horen dat ik nu elke 90 dagen moet opwaarderen.Maar ik mocht mijn nummer meenemen naar een andere provider, maar het tegoed is wel vervallen.

Daarnaast heb ik in de wandelgangen gehoord dat er in Nederland een wet genaamd contractvrijheid geldt, wat betekent dat K.n-(leverancier) facturen mag sturen naar L-mobi die 5 tot 50 keer hoger zijn dan de retailprijs die K.n-leverancier aan eindconsumenten verkoopt. Dit betekent dat een klant van K.n-(leverancier) die rechtstreeks €35,- mag betalen voor tot 600GB. Dus als een L-mobi klant dezelfde 600GB verbruikt, moet L-mobi €1200,- euro aan groothandelsprijs betalen. Dit is toch geen eerlijke concurrentie in Nederland? Vanwege deze prijsdiscriminatie en economische machtsmisbruik heeft L-mobi een klacht ingediend bij de ACM (Autoriteit Consument en Markt). Er loopt een mededingingszaak bij de ACM tegen K.n-(leverancier) en er is ook een rechtszaak tegen K.n-(leverancier) bij de Rechtbank Rotterdam. Als de wet en de ACM werken ten behoeve van Nederlandse consumenten en voor kleine bedrijven voor een eerlijke concurrentie, _/-\o_ _/-\o_ _/-\o_ dan zou L-mobi de zaak winnen en ontvangt u weer de kleine prepaid jaarbundel. ;) . Maar Op dit moment werken MNO's tegen nieuwe MVNO-concurrenten en kopen bovendien goedlopende MVNO-concurrenten op, zodat MNO's via hun dochtermerken hogere (ook buitenbundel) tarieven kunnen rekenen bij Nederlandse consumenten voor Sim-only abonnementen..

Mijn mening:
De MNO's vinden L-mobi niet prettig omdat L-mobi sinds 2020 een mooi product (Kleine goedkopere jaarbundel) biedt. De Kleine jaarbundel was een top product waarbij klanten nooit een onverwachte factuur kregen. Maar de MNO's met dochtermerken die hogere buitenbundelkosten hanteren, zijn niet blij met de jaarbundel van L-mobi.

Daarnaast heb ik in de wandelgangen vernomen dat de leverancier (K.N) van L-mobi al 1,4 miljoen euro heeft ontvangen voor de levering van iets meer dan 465.000 GB's (dat is 50 tot 80xkeer meer dan de retailprijs van Unlimited50, die momenteel €22,72 excl. bedraagt bij K.N-Leverancier) en dat K.N (leverancier) hier nog niet blij mee is.En wil nog meer geld ontvangen van L-mobi (contractvrijheid facturatie:50 keer tot 80x keer hogere wholesale trarief facturatie) ;).

[ Voor 4% gewijzigd door Dchen op 22-05-2024 06:03 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • corset
  • Registratie: November 2009
  • Laatst online: 09:51
Dchen schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 05:58:
Ik heb ook een sms ontvangen, dus ik wacht de reactie van de ACM over het machtsmisbruik van MNO's in Nederland af. Daarnaast zag ik op hun website dat er klachten zijn ingediend en een petitie is ingediend bij de Tweede Kamer over dit geschil. Het is wel grappig dat MNO's 50 tot 80 keer hogere tarieven vragen aan MVNO's in Nederland.


[...]
Met hoe bizar dit bedrijf te werk gaat als het gaat over nummer afsluiting (en de foutheid hiervan als het gaat om regelgeving) verbaast me niks dat ze het slachtoffer spelen. iets met hand in eigen boezem steken.

Laat ze eerst maar toegeven dat ze de klanten tijdenlang genaaid hebben

"Whatever their future, at the dawn of their lives, men seek a noble vision of man’s nature and of life’s potential."


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nachtkastje
  • Registratie: Januari 2019
  • Laatst online: 21-07 20:01
Joseph schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 00:49:
Ik krijg net een SMS dat L-Mobi ermee gaat ophouden:


[...]


Ik wilde sowiezo al naar een alternatief gaan kijken. Overigens: Zijn Lycamobile en Lebara niet van dezelfde eigenaar (geweest)? Zoja, staan die dan niet een soortgelijk lot te wachten? :?
Ik kan je verzekeren dat Lebara los staat van deze partij :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jack_
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 15-07 22:06
wij hebben de "dienstverlening stoppen" sms ook gehad op twee nummers. Waar ik tot 2027 bundels heb gekocht... Dat zal wel een verhaal worden van die zien we nooit meer terug

[ Voor 0% gewijzigd door jack_ op 22-05-2024 09:15 . Reden: typo ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RemcoDelft
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 03-05 10:30
jack_ schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 09:15:
wij hebben de "dienstverlening stoppen" sms ook gehad op twee nummers. Waar ik tot 2027 bundels heb gekocht... Dat zal wel een verhaal worden van die zien we nooit meer terug
Die 2 jaar + 2 jaar gratis bundels waren altijd een groot risico. 4 jaar vooruitbetalen aan een partij die in geldnood zit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RemcoDelft
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 03-05 10:30
fl2001 schreef op dinsdag 14 mei 2024 @ 19:16:
Ter vervaning van Lmobi kan je overwegen om Lebara One te gebruiken, is ook Prepaid en best voordelige tarieven als 1 cent per mb.

Als nieuwe klant hebben ze nu ook een actie, nieuwe Lebara Prepaid One klanten krijgen voor 3 euro een gratis simkaart + 10 euro Lebara One beltegoed.

En Lebara zal niet zo gauw als lmobi falliet gaan.
Is dat de linker aanbieding op https://www.lebara.nl/nl/prepaid.html? 0MB €10 / 30 Dagen staat er.

Ik vind de site erg onduidelijk: "Voordeelbundel 4GB
2GB"... wat maak ik daar nou van?
"10=30"? "Lebara One" met weer andere tarieven?

[ Voor 11% gewijzigd door RemcoDelft op 22-05-2024 09:35 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
RemcoDelft schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 09:31:
[...]

Is dat de linker aanbieding op https://www.lebara.nl/nl/prepaid.html? 0MB €10 / 30 Dagen staat er.

Ik vind de site erg onduidelijk: "Voordeelbundel 4GB
2GB"... wat maak ik daar nou van?
"10=30"? "Lebara One" met weer andere tarieven?
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/hbTZGyT0wBVGHAicogVhF2w1CzI=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/GW4EGTtbQb9sV40kfcdDuKJB.jpg?f=user_largeDit is hem.

Ik zou altijd voor Lebara One gaan. Dan zijn de tarieven goedkoper waaronder dus 1 cent per mb.

10=30 houd in dat als je voor 10 euro opwaardeert 30 euro beltegoed krijgt, maar dan zijn de tarieven veel duurder. Ik zou zelf dus altijd Lebara One beltegoed kopen.

Bij die voordeelbundel krijg je 4GB aan data, alleen lijkt het er op dat je bij sommige browsers nog 2GB te zien krijgt, maar het is dus echt 4GB.

Mensen, je kan lebara en lyca echt niet vergelijken met lmobi.

Lebara en lyca zijn echt tientallen miljoenen waard en hebben echt enorm veel klanten, die vallen echt niet zo maar om.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wazoo
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 14-08-2024
Tja ik heb toch wel een beetje de indruk dat L-Mobi de markt is uitgedrukt. Zij hadden de laagste prepaid belkosten in NL van 6 cent per minuut. Aldi Talk was de laagste voor SMS met 4 cent per bericht. Il gebruikte beide. Vorig jaar is Aldi Talk in NL gestopt. Zij zaten ook op het KPN netwerk. Ik heb het vermoeden dat Aldi ook geen MNO kon vinden en dat KPN hun de duimschroeven aandraaide. Met ook het verdwijnen van L-Mobi zijn de goedkoopste uit de NL markt verdwenen.
Jumbo mobiel met 9 cent per minuut en 5 cent per SMS is nog over maar het lukt mij niet om SIM kaart van hen te kopen. Géén enkele Jumbo heeft ze en het personeel zegt dat ze al een lange tijd die kaarten niet hebben geleverd.
Ik ben eigenlijk altijd tevreden geweest met L-Mobi. On marketing was dat zij met een kar op Schiphol stonden om de SIM kaarten te verkopen. Idem dito in Den Haag in de Grote Marktstraat.
Het is spijtig dat L-Mobi eenzijdig het contract heeft veranderd met een top-up elke 3 maanden i.p.v elke 6 maanden. Ook hebben zei ons nooit op de hoogte gebracht van de drastische prijstijgingen van bellen en SMS vorige maand.
Ik doe het liever niet maar stap dan over naar KPN's Simyo waar 10 cent per minuut en SMS wordt gevraagd. Nummer portering aangevraagd.
Weet iemand nog een provider prepaid die goedkoper is dan Simyo en van wie de SIMkaarten verkrijgbaar zijn?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
Wazoo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 10:19:
Weet iemand nog een provider prepaid die goedkoper is dan Simyo en van wie de SIMkaarten verkrijgbaar zijn?
Of het goedkoper is ligt aan je bel gedrag, maar Lebara One Prepaid kan een optie zijn...

1 cent per minuut naar vaste nummer, 9 cent naar mobiele nummers MAAR je hebt wel een start tarief van 15 cent per gesprekt, dus als je hele korte gesprekken voert is het duurder dan simyo, data is met 1 cent per mb veel goedkoper.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wazoo
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 14-08-2024
fl2001 schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 10:38:
[...]

Of het goedkoper is ligt aan je bel gedrag, maar Lebara One Prepaid kan een optie zijn...

1 cent per minuut naar vaste nummer, 9 cent naar mobiele nummers MAAR je hebt wel een start tarief van 15 cent per gesprekt, dus als je hele korte gesprekken voert is het duurder dan simyo, data is met 1 cent per mb veel goedkoper.
Tja wordt ik ook niet bepaald opgewonden van. Ik Doe alleen maar aan dumbphones. SMS bij Lebara One a whopping 15 cent. Nee dat is het ook niet. Ben ik beter af by Simyo.

Hoe zit dat bij Kruidvat zijn hunbel en SMS tarief lager dan Simyo?

Thanks.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
Wazoo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 10:48:
[...]

Tja wordt ik ook niet bepaald opgewonden van. Ik Doe alleen maar aan dumbphones. SMS bij Lebara One a whopping 15 cent. Nee dat is het ook niet. Ben ik beter af by Simyo.

Hoe zit dat bij Kruidvat zijn hunbel en SMS tarief lager dan Simyo?

Thanks.
9 cent per mb,sms en minuut. https://service.kruidvat....ieven-van-kruidvat-mobiel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dunklefaser
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 11:18

dunklefaser

Point Of KnowReturn

Net een 06-gesprek van 3:58 min gevoerd, beltegoed met € 1,04 afgenomen.
VoIP bellen via de data is misschien nu goedkoper _O-

Nobody is perfeckt - But who wants to be Nobody? - Vrijwillig Energycoach Fiat LUXus! - Some Insights


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • timmie1
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 19-07 00:23
Ik volg hier deze situatie ook even met interesse. Betreft hier 2 lmobi simkaarten met gebruikers van enkele mobiele belminuten per maand. Ter illustratie : er zijn op beide simkaarten deze maand zo'n 5 gesprekken geweest van minder dan een minuut(20 a 40 sec) . Lmobi was daarvoor onverslaanbaar in tarief voor belverkeer. Ik ben nu ook op zoek naar een alternatief. Lebara is hiervoor veel duurder(9+15cent), Lycamobile is duur en qua service onbetrouwbaar gebleken in het buitenland, Bliep is 9 cent per minuut maar klantenservice is onbereikbaar en de simkaart verliest steeds het netwerksignaal al in NL sinds de verkoop aan OveralMobiel. De goedkoopste simonly besvhikbaar(simpel 2 jaar contract 4,50) is eigenlijk gewoon weggegooid geld. Mocht iemand dus een waardig alternatief weten, dan verneem ik dat heel graag.

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie heeft de mooiste telefoon van het land?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
RemcoDelft schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 09:29:
[...]

Die 2 jaar + 2 jaar gratis bundels waren altijd een groot risico. 4 jaar vooruitbetalen aan een partij die in geldnood zit.
Was mijn twijfel destijds ook, maar toch genomen. Zou voor mijn ene dochter nog tot januari 2026 moeten doorgaan en voor de andere nog tot juni 2026.
Desondanks is het achteraf niet heel erg duur (maar ook niet goedkoop geweest): 10GB/maand (+ruim voldoende belminuten) voor rond de € 8,28/maand (€ 240/29 maanden) respectievelijk 5 GB/maand voor rond de € 8,75/maand (€ 210/24 maanden).

Baalde er wel van dat ik een paar maanden geleden mijn nummer opeens kwijt was voor een prepaid kaartje zonder bundel, dat ik maar af en toe gebruikte.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
timmie1 schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 13:48:
Ik volg hier deze situatie ook even met interesse. Betreft hier 2 lmobi simkaarten met gebruikers van enkele mobiele belminuten per maand. Ter illustratie : er zijn op beide simkaarten deze maand zo'n 5 gesprekken geweest van minder dan een minuut(20 a 40 sec) . Lmobi was daarvoor onverslaanbaar in tarief voor belverkeer. Ik ben nu ook op zoek naar een alternatief. Lebara is hiervoor veel duurder(9+15cent), Lycamobile is duur en qua service onbetrouwbaar gebleken in het buitenland, Bliep is 9 cent per minuut maar klantenservice is onbereikbaar en de simkaart verliest steeds het netwerksignaal al in NL sinds de verkoop aan OveralMobiel. De goedkoopste simonly besvhikbaar(simpel 2 jaar contract 4,50) is eigenlijk gewoon weggegooid geld. Mocht iemand dus een waardig alternatief weten, dan verneem ik dat heel graag.
Kruidvat? Heb ik zelf niet al lang niet meer, maar kwam het wel even tegen bij het zoeken naar alternatieven voor Lmobi.
Is ook 9ct/minuut, 1e minuut wordt volledig afgerekend, weet eerlijk gezegd niet of ze daarna per seconde afrekenen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15-07 10:02
Ik ben mijn L-Mobi nummer ook zo maar kwijt geraakt terwijl daar 2FA aan vast zat. Nummer is niet meer in bezit van L-Mobi nu kennelijk. Weet iemand of en hoe ik zou kunnen achterhalen bij welke provider het nummer nu zit? Als ik het nummer bel dan krijg ik geen gehoor dus het is nog niet weer in gebruik genomen volgens mij. Is het mogelijk om het nummer linksom of rechtsom weer terug te krijgen als het nog in de pool van ongebruikte 06 nummers zit?

Laat maar..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
timmie1 schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 13:48:
Lebara is hiervoor veel duurder(9+15cent)
Maar als er zo weinig gebeld word dan is Lebara One toch juist een uitstekend alternatief? Ja natuurlijk in percentage is het een stuk duurder dan lmobi, maar dan nog.

Als er zoals in het geval die jij noemt maar 5 min per maand is gebeld, dan zou diegene met Lebara one maximaal 1,20 euro per maand kwijt zijn geweest.

Tevens heeft Lebara nu een actie voor nieuwe klanten, waar je voor 3 euro 10 euro lebara one beltegoed krijgt.

Dus dan zou diegene het 1e jaar maar 3/4 euro kwijt zijn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

melk0r schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 15:19:
Is het mogelijk om het nummer linksom of rechtsom weer terug te krijgen als het nog in de pool van ongebruikte 06 nummers zit?
Je kunt proberen bij een andere provider een kaartje te kopen en dan nummerbehoud aan te vragen.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15-07 10:02
Jeromeo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 18:55:
[...]
Je kunt proberen bij een andere provider een kaartje te kopen en dan nummerbehoud aan te vragen.
Het nummer zit niet meer bij L-Mobi...dan zal nummerbehoud falen neem ik aan of hoeft dat niet zo te zijn?

Laat maar..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

melk0r schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 18:57:
[...]


Het nummer zit niet meer bij L-Mobi...dan zal nummerbehoud falen neem ik aan of hoeft dat niet zo te zijn?
Als je niks doet, dan ben je het sowieso kwijt. Daarom schreef ik ook "proberen".

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15-07 10:02
Jeromeo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 19:01:
[...]
Als je niks doet, dan ben je het sowieso kwijt. Daarom schreef ik ook "proberen".
Dat is helemaal waar natuurlijk maar ik dacht mss is er een specifieke manier om erachter te komen welke provider dit nummer nu kan uitdelen en er daar dan specifiek om te vragen. Maar je gedachte is goed natuurlijk, ik kan dat in elk geval proberen. Dank.

Laat maar..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RemcoDelft
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 03-05 10:30
melk0r schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 19:08:
[...]


Dat is helemaal waar natuurlijk maar ik dacht mss is er een specifieke manier om erachter te komen welke provider dit nummer nu kan uitdelen en er daar dan specifiek om te vragen. Maar je gedachte is goed natuurlijk, ik kan dat in elk geval proberen. Dank.
Het nummer zal teruggaan naar de originele provider waar jij dat nummer het eerst gekregen hebt. Of degene die die provider ondertussen heeft overgenomen.

[ Voor 5% gewijzigd door RemcoDelft op 22-05-2024 19:51 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wberkel
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 01-07 22:09
En kun je het daarvandaan dan nog nummerbehoud aanvragen?
Waarschijnlijk niet, want die originele provider weet niet wie de rechtmatige eigenaar van dat nummer is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

In de SMS staat iets over een klantnummer dat achter op de SIM kaart staat. Als het nummer nog niet opnieuw is uitgegeven dan ben jij de laatst bekende gebruiker van dat nummer.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Sommige providers vragen een klantnummer om nummerbehoud aan te vragen. In dat geval heb je een klantnummer nodig. Voor een prepaid provider is dit het nummer dat op de achterkant van je simkaart staat, dat lange nummer dat begint met 89.. . Dit moet je als klant nr doorgeven.

Wat er ook gebeurt, Een prepaid provider kan een overstap niet blokkeren :) omdat klant nergens aan vastzit met prepaid provider. En ook niet verplicht bent om bij een prepaid provider te blijven. Daarom zou nummerbehoud soepel en snel moeten verlopen, omdat het om prepaid gaat.
Jeromeo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 22:22:
In de SMS staat iets over een klantnummer dat achter op de SIM kaart staat. Als het nummer nog niet opnieuw is uitgegeven dan ben jij de laatst bekende gebruiker van dat nummer.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wazoo
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 14-08-2024
Bij Simyo vroegen ze niet om dat klantnummer. Heb gisteren bij hen €35 aan beltegoed gekregen voor €25 plus SIMkaart. Heb tegelijkertijd portering aangevraagd. Kreeg al na een aantal uren een bericht om te bevestigen dat het nummer klopte. Zijn zeker vlot daar. Zij winnen dan ook elk jaar beste cs van de Consumentenbond.
Mijn nummer kwam oorspronkelijk van Aldi Talk, die er vorig jaar mee gestopt zijn. L-Mobi heeft toen het bestand overgenomen en ik heb mijn nummer geporteerd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dunklefaser
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 11:18

dunklefaser

Point Of KnowReturn

Na twee waarschuwingen de afgelopen twee dagen via SMS
(zie hierboven voor de inhoud) was het vanochtend raak:
Na uitboeken (uitzetten foon) was na inschakelen geen inboeken meer mogelijk.
Op de L-Mobi Self Service statuspagina staat het nummer nog als "actief" te boek.
Ik ben benieuwd of de nummerportering nog lukt, het beltegoed van € 12,96 heb ik al afgeschreven.

Mijn conclusie: Niet uitboeken/uitzetten - inboeken lukt daarna niet meer.

Edit: half uurtje later was ook de 2de SIM-kaart in de Fritzbox-router de weg kwijt en ik additioneel € 18,52.

[ Voor 24% gewijzigd door dunklefaser op 23-05-2024 17:33 ]

Nobody is perfeckt - But who wants to be Nobody? - Vrijwillig Energycoach Fiat LUXus! - Some Insights


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wazoo
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 14-08-2024
Bij mij is vanmorgen al een L-Mobi nummer weg gevallen zonder GSM uit te zetten!
De ander is ook weggevallen maar dat zal te maken hebben met de portering naar Simyo.
Morgen, neem ik aan, krijg ik de SIM kaart van hen.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ofc
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-07 18:49

ofc

Naar welke providers kun je porteren zonder SMS?
Beide nummers van mijn ouders zijn ook al weggevallen en ze hebben nog geen nieuwe provider gevonden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Prozac
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10-12-2024
Ai ai, ik heb gisteren de 22ste een nieuwe simkaart besteld van Lebara, maar nog voordat deze is ontvangen, is de simkaart van L-mobi vandaag de 23ste al uitgevallen.

Kan ik dan nog mijn nummer door Lebara laten overnemen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

Ik heb ook maar een Lebara kaart aangevraagd.
Maar bij portering schijn je gelijk je aanspraak op de rest van de contractperiode kwijt te zijn. Vandaar dat ze zo pushen om het nummer om te zetten naar een andere provider?

Ik heb trouwens hierover nog geen woordvoerder van de Consumentbond in het nieuws gezien. Normaal gesproken zijn die er als de kippen bij om consumentenleed uit te meten.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Arnold79
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 20-07 15:13
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/lBNhqnQEXWgwS_PmcmkDxjfLJNs=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/9WNfRCxvAwer0GA2UHNt6LQt.jpg?f=fotoalbum_large

Ook mijn L-mobi sim is ermee opgehouden. Gisteravond heb ik een Lebara sim aangevraagd en meteen nummerbehoud in gang gezet. Kreeg zojuist een mail dat er een sms verstuurd is naar het nummer wat ik wil behouden; die werkt niet meer. Je krijgt echter ook de optie om je klantnummer op te geven. Heb daar het 89-nummer van L-mobi doorgegeven. Fingers crossed!

[ Voor 12% gewijzigd door Arnold79 op 23-05-2024 19:16 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wberkel
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 01-07 22:09
Hoe heb je dat gedaan? Als ik een simkaart aanvraag bij lebara en aangeef dat ik nummerbehoud wil, moet ik direct een smscode invullen, anders kan ik niet verder met het formulier.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Corolla
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 23-05-2024
Ik ben overgestapt naar Kruidvat. Ook bij mij zou er een sms gestuurd worden die echter nooit is aangekomen. Met het 89-nummer is porteren gelukkig wel gelukt.

Ik kreeg na de aanvraag een e-mail waarin stond dat ik een sms code had ontvangen (wat dus niet het geval was) en dat ik deze code terug moest sturen. In de mail stond echter ook een link waar ik het klantnummer (het 89-nummer) door kon geven

[ Voor 43% gewijzigd door Corolla op 23-05-2024 19:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arnold79
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 20-07 15:13
wberkel schreef op donderdag 23 mei 2024 @ 19:02:
Hoe heb je dat gedaan? Als ik een simkaart aanvraag bij lebara en aangeef dat ik nummerbehoud wil, moet ik direct een smscode invullen, anders kan ik niet verder met het formulier.
Gisteravond werkte mijn sim nog en heb ik bij bestellen simonly de aanvraag gestart en eerste SMS code ingevuld. Kreeg vervolgens de mail van Lebara.

Volgens mij kun je het na ontvangst van je simkaart ook starten via deze link: http://lebara.nl/nummerbehoud

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jack_
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 15-07 22:06
Twee nummers die we bij l mobi hadden zijn ook niet meer bereikbaar. Nu op zoek naar een alternatief want dit is einde rit.

edit simyo alternatief via pricewise, 2 jaar 10gb per mnd 200 minuten per maand voor omgerekend minder dan 4 euro p. mnd. Wel met nummerbehoud aangevraagd achteraf vraag ik me af of dat een goede keuze is en het proces niet vertraagd als het zou falen

[ Voor 61% gewijzigd door jack_ op 23-05-2024 21:16 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

Dat 089 nummer krijg je ook te zien als je inlogt op https://mylmobi.nl/SelfService/ met telefoonnummer en puk code.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • mtsberk
  • Registratie: Februari 2024
  • Laatst online: 21-05 18:32
is het mensen nog gelukt om het l-mobi nr over te zetten naar een andere sim/provider NADAT l-mobi de verbinding heeft verbroken?

En hoe zit dat met whatsapp dat op een l-mobi nr is geregistreerd?

[ Voor 10% gewijzigd door mtsberk op 23-05-2024 21:43 ]

Ik ben een man van 76+ dat amper verstand heeft van deze technologie. Ik vind het ook allemaal moeilijk te begrijpen maar helaas word ik er wel steeds meer afhankelijk van. Dus heb wat geduld met me.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arnold79
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 20-07 15:13
Binnen 20 minuten na invullen 89-nummer bij Lebara de bevestiging dat op 28 mei nummer wordt overgezet. Prima service!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

Whatsapp blijft werken. Pas bij een nieuwe telefoon of een nieuwe installatie zou je een probleem kunnen krijgen. Of wanneer je op teveel andere apparaten inlogt zoals laptop of tablet.

Hm. Voor de Whatsapp fraude bendes is dit soort akkefietjes wel een mooi cadeautje.

- Pap dit is mijn nieuwe nummer want L-Mobi werkte opeens niet meer.
- Pap belt ter controle het oude bekende nummer: tuut tuut tuut, nummer is niet in gebruik
- Pap voegt nieuw nummer toe
- Etcetera

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mick18
  • Registratie: Februari 2016
  • Laatst online: 03-06-2024
Heb nummerbehoud aangevraagd bij Simyo (prepaid) maar kreeg een afwijzing :

Nummerbehoud afgewezen: er loopt al een aanvraag voor nummerbehoud voor dit telefoonnummer.
Het verzoek is afgewezen omdat er al een aanvraag voor nummerbehoud loopt bij een andere provider of bij Simyo.


Heb uiteraard alleen een aanvraag bij Simyo gedaan en niet via een andere provider. Heb contact opgenomen met Simyo klantenservcie en volgens hen is er maar 1 nummerbehoud aanvraag vanuit Simyo. Simyo zegt niets te kunnen doen omdat L-mobi dit afwijst. Iemand anders die ook een afwijzing voor nummerbehoud heeft gehad van L-mobi? Weet iemand wat ik nog kan doen om toch mijn nummer terug te krijgen? Alvast bedankt voor alle tips!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

L-Mobi vragen wat er aan de hand is? Je hebt immers een klantnummer. Als ze nog reageren.

+31 20 363 62 31
Customer service: cs@l-mobi.nl
https://l-mobimobile.nl/contact/

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Mick18
  • Registratie: Februari 2016
  • Laatst online: 03-06-2024
Jeromeo schreef op donderdag 23 mei 2024 @ 22:56:
L-Mobi vragen wat er aan de hand is? Je hebt immers een klantnummer. Als ze nog reageren.
Dat had ik al geprobeerd maar ze zijn niet meer te bereiken(krijg alleen een bandje te horen met de info dat ze uit de lucht zijn). Heb ze ook een mail gestuurd maar ik heb weinig hoop dat ze mijn mail gaan beantwoorden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

Arnold79 schreef op donderdag 23 mei 2024 @ 21:57:
Binnen 20 minuten na invullen 89-nummer bij Lebara de bevestiging dat op 28 mei nummer wordt overgezet. Prima service!
Waar kun je dat 89 nummer invullen? Ik moet per sé een SMS code invullen.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Dark96
  • Registratie: Mei 2017
  • Laatst online: 14-07 14:03
ofc schreef op donderdag 23 mei 2024 @ 15:57:
Naar welke providers kun je porteren zonder SMS?
Beide nummers van mijn ouders zijn ook al weggevallen en ze hebben nog geen nieuwe provider gevonden.
Volgens mij meerdere providers, in ieder geval 50+ mobiel werkt. Kunt na de aanvraag via klantenservice/mail je klantnummer nog doorgeven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
Jeromeo schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 12:10:
[...]

Waar kun je dat 89 nummer invullen? Ik moet per sé een SMS code invullen.
Je hebt dan waarschijnlijk wel wat menselijk interactiviteit nodig met de klantenservice..
Bij 50+ mobiel heb ik een mail gestuurd naar 50plusmobielnummerbehoud@porteren.nl.
Toen werd me gevraagd of ik het 89-nummer kon opsturen.
Bleek achteraf niet nodig, omdat ik toch nog een SMS kreeg (maar dat was eergisteren, nu doet L-mobi helemaal niks)

Zoiets is er vast ook bij andere providers.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
Nog ter aanvulling: de oorspronkelijke datum voor porteren was 11 juni.
Maar L-mobi doet sinds gisteren helemaal niks, dus heb gebeld met 50+ mobiel en die kon de portering binnen een uur regelen. d:)b

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
Op NU.nl staat er een kleine artikel over L-Mobi.

Volgens de eigenaar hadden ze maar 5 a 6 duizend actieve klanten.

Dat vind ik erg weinig in ruim 4 jaar, waarin je ook nog is de klantenbestand van aldi talk hebt overgenomen.

Ze zeggen ook te werken aan een overstap aanbod, maar of je het risico moet nemen om daarop te wachten....

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeromeo
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 02-07 00:50

Jeromeo

Let's get loud

dextertje schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 12:53:
[...]


Je hebt dan waarschijnlijk wel wat menselijk interactiviteit nodig met de klantenservice..
(..)
Zoiets is er vast ook bij andere providers.
Via de chat met Lebara kon ik klantnummer en telefoonnummer doorgeven.
Hopen dat het goed komt. Ik had namelijk al een SMS gevraagd, die dus niet aankwam, wat ook als verzoek gezien kan wordenn.

Disclaimer: Expressed comments and opinions are strictly my own.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
fl2001 schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:02:
Op NU.nl staat er een kleine artikel over L-Mobi.

Volgens de eigenaar hadden ze maar 5 a 6 duizend actieve klanten.

Dat vind ik erg weinig in ruim 4 jaar, waarin je ook nog is de klantenbestand van aldi talk hebt overgenomen.

Ze zeggen ook te werken aan een overstap aanbod, maar of je het risico moet nemen om daarop te wachten....
Apart, op NOS.nl staat dat ze volgens diezelfde eigenaar 32000 klanten hadden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fl2001
  • Registratie: April 2017
  • Laatst online: 10:53
dextertje schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:31:
[...]


Apart, op NOS.nl staat dat ze volgens diezelfde eigenaar 32000 klanten hadden.
Klopt inderdaad, maar op de nos word niet gesproken over actieve klanten, wel op nu.nl

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wberkel
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 01-07 22:09
Jeromeo schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:10:
[...]
Via de chat met Lebara kon ik klantnummer en telefoonnummer doorgeven.
Hopen dat het goed komt. Ik had namelijk al een SMS gevraagd, die dus niet aankwam, wat ook als verzoek gezien kan wordenn.
Oh.. apart... tegen mij zeiden ze in de chat dat dat niet meer kan bij lebara.
Nu dus maar nummerportering bij Simyo aangevraagd.
Die overigens succesvol lijkt.
Nadat ik de mijn-simyo inloggegevens had gekregen kon ik het klantnummer invullen. Dat gaf een foutmelding, maar ik kreeg parallel een e-mail dat de nummerportering in gang was gezet en direct erachteraan dat hij goedgekeurd is. Morgen wordt het nummer overgezet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ofc
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-07 18:49

ofc

wberkel schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:38:
[...]


Oh.. apart... tegen mij zeiden ze in de chat dat dat niet meer kan bij lebara.
Bij mij had lebara donderdagochtend ook in de chat beweerd dat porteren zonder SMS niet mogelijk zou zijn.

Dus vanochtend maar voor kruidvat mobiel gekozen. Met dank aan Corolla in "[L-mobi Mobile] Ervaringen & Discussie". Portering van de nummers is goedgekeurd en wordt morgen voltooid.

Ter info: Na invullen van het nummerbehoud formulier wordt een niet werkende link getoond op de kruidvat website. Dat is geen probleem, want na iets meer dan een uur kwam er email met link naar de correcte website, waar ik i.p.v. de SMS code het 89... klantnummer in kon vullen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Prozac
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 10-12-2024
wberkel schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:38:
[...]


Oh.. apart... tegen mij zeiden ze in de chat dat dat niet meer kan bij lebara.
Nou fijn is dat... ik heb de Lebara-SIM al besteld, maar nog niet ontvangen. Blijkbaar kan porteren dus niet (meer) zonder SMS.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ofc
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 17-07 18:49

ofc

Dr. Prozac schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 15:34:
[...]

Nou fijn is dat... ik heb de Lebara-SIM al besteld, maar nog niet ontvangen. Blijkbaar kan porteren dus niet (meer) zonder SMS.
Of het is wel mogelijk en de chat medewerkers verstrekken verkeerde informatie...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arnold79
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 20-07 15:13
Jeromeo schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 12:10:
[...]

Waar kun je dat 89 nummer invullen? Ik moet per sé een SMS code invullen.
Ik kreeg een mail met een link naar een speciale site. De link bevatte mijn mobiele nummer maar als ik die weg laat kom je ook op de site waar je het 89 nummer kan invullen :
https://lebara.porteren.nl/nl/klantnummer

Misschien even een mailtje sturen aan Lebara?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • dunklefaser
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 11:18

dunklefaser

Point Of KnowReturn

Mij vertelden helpdeskmedewerkers vanmiddag ook verschillende verhalen c.q. vroegen om andere informatie.
Een vond de oude L-Mobi en nieuwe (actieve) Lebara nummer voldoende, een andere liet mij additioneel
nog de oude ICCID oplepelen een derde zei dat de ICCID (op dit moment) niet nodig is als je van L-Mobi komt.
(Ik heb twee nummers om te porteren)

P.S.: Deze webpagina met de mogelijkheid de "klantnummer" = ICCID te vermelden
is volgens mij nieuw (sinds vandaag/vanmiddag?)

@Martinezzz Bij mijn L-Mobi SIM-kaarten is de ICCID 19 cijfers

[ Voor 21% gewijzigd door dunklefaser op 24-05-2024 16:19 ]

Nobody is perfeckt - But who wants to be Nobody? - Vrijwillig Energycoach Fiat LUXus! - Some Insights


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Martinezzz
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 19-07 12:50
Arnold79 schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 16:08:
[...]


Ik kreeg een mail met een link naar een speciale site. De link bevatte mijn mobiele nummer maar als ik die weg laat kom je ook op de site waar je het 89 nummer kan invullen :
https://lebara.porteren.nl/nl/klantnummer

Misschien even een mailtje sturen aan Lebara?
Bij klantnummer moet je je ICCID nummer wat op je L-mobi simmetje staat invoeren. Dan werkt het.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinezzz
  • Registratie: Juli 2012
  • Laatst online: 19-07 12:50
Dr. Prozac schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 15:34:
[...]

Nou fijn is dat... ik heb de Lebara-SIM al besteld, maar nog niet ontvangen. Blijkbaar kan porteren dus niet (meer) zonder SMS.
Je kan ook gewoon even langs je dichtstbijzijnde Lebara winkeltje gaan en daar een gratis simkaart ophalen.

https://www.lebara.nl/nl/service/winkelzoeker.html

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bibix43
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 25-05-2024
Hier ook een L-Mobiklant met 2 nummers in het gezin. Ga na flink wat zoeken over naar Lebara, want flexibel en voordelig.
Heb in een 'gemakswinkel' een prepaid simkaart van Lebara gekocht voor € 3 met € 5 tegoed. Eerst op website van Lebara nummerbehoud voor prepaidklanten geprobeerd, maar ook vastgelopen op de sms naar het oude te porteren nummer dat niet meer actief is.
Vervolgens gechat met chatbot, die mij vervolgens doorzette naar een medewerker, zie knop onderaan de pagina van de tab Klantenservice. Die stuurde twee links: een aanvraagformulier zonder knop voor sms-code, en een website waar je het oude te porteren nummer en ICCID-nummer van de L-Mobisim kunt invullen. Die website gaf daarna de mededeling 'Uw klantnummer is succesvol ontvangen. Nummerbehoud zal in gang worden gezet'. Met een minuut of 20 had ik een e-mail waarin werd aangekondigd dat het nummer wordt overgezet op die-en-die datum.
Kortom, het is zoeken maar lijkt uiteindelijk wel te lukken. Het prepaid kan in de app van Lebara vervolgens makkelijk in een abonnement naar keuze worden omgezet. Met behoud van het resterende prepaidtegoed.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Bibix43
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 25-05-2024
Gezien op website van Radar: "Als klant kun je eigenlijk niks anders doen dan overstappen naar een nieuwe provider. Je hebt een maand te tijd om dit te doen en je 06-nummer te behouden. Dat meldt een woordvoerder van KPN aan ANP".
Dus als het niet nu direct lukt om het nummer mee te krijgen, ben je het nog niet meteen kwijt. Tot ca. 24 juni 2024 heb je nog de kans om het nummer te porteren naar een andere provider. Dat geeft tenminste wat lucht.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jack_
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 15-07 22:06
wberkel schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 13:38:
[...]
Oh.. apart... tegen mij zeiden ze in de chat dat dat niet meer kan bij lebara.
Nu dus maar nummerportering bij Simyo aangevraagd.
Die overigens succesvol lijkt.
Nadat ik de mijn-simyo inloggegevens had gekregen kon ik het klantnummer invullen. Dat gaf een foutmelding, maar ik kreeg parallel een e-mail dat de nummerportering in gang was gezet en direct erachteraan dat hij goedgekeurd is. Morgen wordt het nummer overgezet.
hier hetzelfde. Er zou een mail met code naar een voor mij niet bekend email adres gestuurd worden. Daarna zag ik dat de portering in gang was gezet en per 31-5 actief zou worden.

Voor hackers natuurlijk een ideaal iets om even een paar actieve nummers te kapen.

Simyo via pricewise gedaan of ben je naar simyo prepaid gegaan?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wberkel
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 01-07 22:09
Naar prepaid om het nummer veilig te stellen voorlopig.

Helaas kwam er vanmiddag, ruim na de bevestiging dat de portering bevestigd was en morgen zou gaan plaatsvinden, ineens een mail dat de portering is afgekeurd omdat er al een portering actief zou zijn.
Ik ben erg benieuwd of er morgen iets gaat gebeuren

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html

[ Voor 83% gewijzigd door Dchen op 25-05-2024 07:48 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • koektrommeltje
  • Registratie: Juli 2007
  • Laatst online: 21-07 17:04
En de nummers die net een maandje terug al plots uit de lucht gehaald zijn @Dchen ?

Jij als 'bekende uit de wandelgangen' kan vast vertellen wat daarmee gebeurd is en waarom deze volgens de mail niet meer teruggehaald konden worden.

Overigens verdenk ik @Dchen een van Lmobi'sm medewerkers te zijn want er waren hier meerdere kloons aanwezig van ze ;)

Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Ik heb een link via Google gevonden naar de website van Lebara. Lebara heeft een oplossing gevonden om L-mobi klanten hun mobiele nummer mee te laten nemen naar een Lebara SIM. Klanten die hun nummer echt willen behouden, kunnen dat doen via deze site:(https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Ik zie nu ook dat Belsimpel via

[ Voor 90% gewijzigd door Dchen op 25-05-2024 11:35 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Bibix43
  • Registratie: Mei 2024
  • Laatst online: 25-05-2024
Ja, klopt, dat is de eerste van de 'meestgestelde vragen' op de pagina Klantenservice van Lebara. Sinds gisteren of vandaag, eergisteren was die 'meestgestelde vraag' er nog niet. Nu kan je het dus zonder chat of telefoontje naar medewerker zelf regelen. Prima dus. Kon eergisteren nog niet.

Overigens, prepaid-simkaart kan je bij Lebara gratis krijgen: bestel er een en kies als beltegoed € 0. Zonder beltegoed dus. Dan wordt die sim-kaart gratis thuisgestuurd. Ik heb dus € 3 betaald, en daar € 5 beltegoed voor gekregen die, als het goed is, worden verrekend als je vervolgens een abonnement afsluit.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • timmie1
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 19-07 00:23
fl2001 schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 15:26:
[...]

Maar als er zo weinig gebeld word dan is Lebara One toch juist een uitstekend alternatief? Ja natuurlijk in percentage is het een stuk duurder dan lmobi, maar dan nog.

Als er zoals in het geval die jij noemt maar 5 min per maand is gebeld, dan zou diegene met Lebara one maximaal 1,20 euro per maand kwijt zijn geweest.

Tevens heeft Lebara nu een actie voor nieuwe klanten, waar je voor 3 euro 10 euro lebara one beltegoed krijgt.

Dus dan zou diegene het 1e jaar maar 3/4 euro kwijt zijn
Het is nog redelijk goedkoop, eens. Ik heb dan ook maar een paar gratis Lebara simkaartjes opgepikt om uit te proberen. Jammer genoeg is de ervaring tot nu toe nog niet erg positief. Er bleek er eentje direct uit de verpakking verlopen te zijn, de andere werkte wel in Nederland maar gaf "Emergency" aan tijdens een rit door België. Het is wel erg belangrijk dat er bij reizen over grotere afstanden(zeker in/naar het buitenland) een betrouwbare verbinding beschikbaar is.

Ik denk erover om beide telefoonnummer van L-Mobi voorlopig naar Vodafone prepaid over te laten zetten. Dan blijven beide nummers in ieder geval voorlopig bewaard. Ja, het kost 20 cent per minuut, maar met 5 minuten per maand kom je dan alsnog maar uit op 1 euro per simkaart. Daarnaast is hun roaming tot nu toe uit ervaring altijd feilloos gebleken, zelfs met prepaid. Én Vodafone prepaid kaartjes kunnen vanaf 5 euro opgeladen worden.

Kruidvat(9 cent per min, geen starttarief, elke 12 maanden verplicht geld opladen) en Simyo(10 cent per min, geen starttarief, elke 6 maanden 1 betaalde handeling) zien er ook interessant uit qua prijs én zitten beide ook op het KPN netwerk. Minder interessant voor datagebruik, maar data is in dit geval overbodig.

Een handige workaround trouwens als het nummer al niet meer bereikbaar is: Selecteer bij de nummerbehoudaanvraag "zakelijke aansluiting" als je die mogelijkheid hebt. Dan vragen ze standaard naar een klantnummer, daar kun je dan dat LMobi simkaartnummer ingeven waarna nummerbehoud zal worden goedgekeurd.

[ Voor 7% gewijzigd door timmie1 op 25-05-2024 20:56 ]

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie heeft de mooiste telefoon van het land?


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Ik denk dat Lebara One op dit moment een beter product is met 1 cent per MB. L-mobi was nog goedkoper dan alle prepaid aanbieders in Nederland, en daarom heeft KPN het nu afgemaakt. Ik heb mijn L-mobi simkaart ook overgezet naar Lebara One via deze site: https://lebara.porteren.nl/nl/klantnummer
timmie1 schreef op zaterdag 25 mei 2024 @ 20:54:
[...]Ik denk erover om beide telefoonnummer van L-Mobi voorlopig naar Vodafone prepaid over te laten zetten. Dan blijven beide nummers in ieder geval voorlopig bewaard. Ja, het kost 20 cent per minuut, maar met 5 minuten per maand kom je dan alsnog maar uit op 1 euro per simkaart. Daarnaast is hun roaming tot nu toe uit ervaring altijd feilloos gebleken, zelfs met prepaid. Én Vodafone prepaid kaartjes kunnen vanaf 5 euro opgeladen worden.

Kruidvat(9 cent per min, geen starttarief, elke 12 maanden verplicht geld opladen) en Simyo(10 cent per min, geen starttarief, elke 6 maanden 1 betaalde handeling) zien er ook interessant uit qua prijs én zitten beide ook op het KPN netwerk. Minder interessant voor datagebruik, maar data is in dit geval overbodig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wberkel
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 01-07 22:09
wberkel schreef op vrijdag 24 mei 2024 @ 21:10:
Naar prepaid om het nummer veilig te stellen voorlopig.

Helaas kwam er vanmiddag, ruim na de bevestiging dat de portering bevestigd was en morgen zou gaan plaatsvinden, ineens een mail dat de portering is afgekeurd omdat er al een portering actief zou zijn.
Ik ben erg benieuwd of er morgen iets gaat gebeuren
toch gelukt. En door.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • timmie1
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 19-07 00:23
Dchen schreef op zaterdag 25 mei 2024 @ 21:50:
Ik denk dat Lebara One op dit moment een beter product is met 1 cent per MB. L-mobi was nog goedkoper dan alle prepaid aanbieders in Nederland, en daarom heeft KPN het nu afgemaakt. Ik heb mijn L-mobi simkaart ook overgezet naar Lebara One via deze site: https://lebara.porteren.nl/nl/klantnummer


[...]
Zeker, voor data heb je gelijk. Maar in ons geval is data overbodig, en zijn de beltarieven belangrijk.

Spiegeltje, spiegeltje aan de wand, wie heeft de mooiste telefoon van het land?


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dunklefaser
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 11:18

dunklefaser

Point Of KnowReturn

Dchen schreef op zaterdag 25 mei 2024 @ 21:50:
Ik denk dat Lebara One op dit moment een beter product is met 1 cent per MB. L-mobi was nog goedkoper dan alle prepaid aanbieders in Nederland, en daarom heeft KPN het nu afgemaakt. Ik heb mijn L-mobi simkaart ook overgezet naar Lebara One via deze site: https://lebara.porteren.nl/nl/klantnummer


[...]
Rechtstreeks via de opgegeven webpagina c.q. het formulier kan een porteringsaanvraag natuurlijk niet lukken
immers je geeft hier alleen het oude te porteren nummer op. Het nieuwe "tijdelijke" Lebaranummer ontbreekt
als je hier direct instapt.
Vreemd genoeg krijg je altijd een bevestiging dat het oude klantnummer succesvol is ontvangen.
Je kan voor het ICCID bijvoorbeeld een fanatasiegetal invullen.

[ Voor 4% gewijzigd door dunklefaser op 26-05-2024 17:41 ]

Nobody is perfeckt - But who wants to be Nobody? - Vrijwillig Energycoach Fiat LUXus! - Some Insights


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • ijsbeer1
  • Registratie: Januari 2013
  • Laatst online: 11:31
Koop prepaid sim van Simyo via Cashbackxl. 35 tegoed voor 25 euro en 20 euro cashback.
Netto kost het je 5 euro.

[ Voor 13% gewijzigd door ijsbeer1 op 27-05-2024 07:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Zoo compenseer je verloren beltegoed via KPN Simyo? :) :) ;) ;) ;)
ijsbeer1 schreef op maandag 27 mei 2024 @ 07:55:
Koop prepaid sim van Simyo via Cashbackxl. 35 tegoed voor 25 euro en 20 euro cashback.
Netto kost het je 5 euro.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jpduyx
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 02-07 12:01
Heeft iemand idee hoe het gaat met via lmobi aangeschafte "Data Only" sim zonder telefoonnummer van JanMobi op het Vodafone netwerk?

https://lmobisim.nl/product/jaarbundel-1-gballen-data-esim/

Ik heb Vodafone gebeld maar die kunnen in hun systeem alleen zoeken op telefoonnummer of klantnummer en niet op ICCID ..
De medewerker wist niets van Jan Mobile Sims en of mijn data sim door gaat of niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Beste L-mobi gebruikers,

https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html

Ik heb dit probleem zelf ervaren en mijn nummer is al overgezet. In plaats van de SMS-optie, moet je ervoor kiezen om verificatie via e-mail te doen. Let goed op, want onder de SMS-optie staat de mogelijkheid voor e-mailverificatie. Je moet je klantnummer gebruiken dat begint met 893127.......

Het verificatienummer ontvang je per e-mail, dus zorg ervoor dat je een werkend e-mailadres gebruikt. Bij Lebara betaal je slechts 1 cent per MB, wat een aanzienlijk voordeliger alternatief kan zijn.

https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html
Dchen schreef op zaterdag 25 mei 2024 @ 07:47:
Ik heb een link via Google gevonden naar de website van Lebara. Lebara heeft een oplossing gevonden om L-mobi klanten hun mobiele nummer mee te laten nemen naar een Lebara SIM. Klanten die hun nummer echt willen behouden, kunnen dat doen via deze site:(https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • melk0r
  • Registratie: Maart 2004
  • Laatst online: 15-07 10:02
Jeromeo schreef op woensdag 22 mei 2024 @ 19:01:
[...]
Als je niks doet, dan ben je het sowieso kwijt. Daarom schreef ik ook "proberen".
Het is inderdaad gelukt op deze manier..heel erg bedankt voor het reageren want ik was er zelf niet opgekomen!

Laat maar..


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dextertje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 00:55
melk0r schreef op zaterdag 15 juni 2024 @ 19:55:
[...]
Het is inderdaad gelukt op deze manier..heel erg bedankt voor het reageren want ik was er zelf niet opgekomen!
Mooi!
Mijzelf is het vorige week vrijdag ook gelukt, terwijl ik ergens begin april constateerde dat ik mijn nummer kwijt was (ik had het al een tijd niet gebruikt), dus na ongeveer 2 maanden.

Ik had in april L-mobi gebeld en die zeiden dat er niks aan te doen was. Na het ophouden van L-mobi op 23 mei, heb ik, mede dankzij dit forum, nog een poging gedaan om het nummer alsnog te porteren naar Lebara. In eerste instantie lukte dat niet en meldde de klantenservice van Lebara dat L-mobi de portering had geweigerd.

Omdat mijn Lebara-abo na een week nog niet actief was, nogmaals contact opgenomen met de klantenservice en toen nog een poging gedaan en die was geslaagd.

Dus: blijf vooral proberen, ook al is het langer geleden.
Moet je wel je simkaartnummer van L-mobi nog hebben (ik had mijn simkaart weggegooid, maar alleen de nano-sim zelf. Het stukje erom heen had ik nog ergens in mijn zooi liggen, waar ik heel blij mee was. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ad337
  • Registratie: Augustus 2019
  • Laatst online: 21-07 23:11
Meneer staat kennelijk op punt van omvallen.
https://www.channelconnec...r-telecomprovider-l-mobi/
Desalniettemin lijken websites actief te zijn met nog werkende betaalmodules (zie opsomming).
De oorspronkelijke opzet van eigenaar Thiru was best sympathiek: prijsvechter in Telecommarkt voor mensen die geen abonnement willen aangaan middels verkoop van SIMkaart onder soepele voorwaarden.
Probleem is echter dat meneer Thiru zich geen behoorlijk ondernemer heeft getoond door:
* Wijzigen van voorwaarden zonder klanten ndaarvan in kennis te stellen.
* Klanten niet tijdig informeren, telefoonnummers werden spontaan door L-mobi afgeschakeld,
* Klanten niet eerlijk informeren door te suggereren dat niet tijdig opwaarderen de oorzaak was.
* Nummers meteen definitief te laten vervallen zonder wettelijke bevriesperiode van enkele maanden.
* Geen verantwoordelijk nemen door betaald beltegoed niet terug te storten.

Nu lijkt sprake te zijn van damage-control door medewerking te verlenen voor mensen die alsnog willen trachten het nummer te behouden. Ik heb zelf, wellicht zoals velen, dat verzoek ook ingediend maar er werd geen medewerking verleend om het nummer vrij te geven aan een andere provider.
Wie onlangs nummerbehoud heeft gekregen is lange tijd verstoken gebleven van verbinding.

Na een beetje Googlen zie je dat eigenaar Thiru een wirwar van websites en meerdere (post?)adressen.
Enkele daarvan:
L-mobile.nl,
L-mobile.be
janmobile.nl
lanmobile.be
lmobisim.nl
jzp-lmobi.nl (hier lijkt nog steeds betaalmodule actief te zijn?)
mylmobi.nl (hier lijkt nog steeds betaalmodule actief te zijn?)
Jan Zwaan Promotion B.V.
w-tone.B.V.

Kortom: tal van Besloten Vennootschappen en nergens een fysiek eigen adres.
L-Mobi werd vermeld als "leerbedrijf", mogelijk om met stagiaires te werken in plaats van personeel?
Ik voorzie dat meneer het L-mobile BV'tje straks laat ploffen en op tal van andere namen verder gaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dchen
  • Registratie: Juni 2022
  • Laatst online: 19-07 12:43
Aan de achterkant van de Nano-SIM-kaart staat een lang nummer. Met dat nummer kun je je SIM-kaart overzetten. Zorg ervoor dat je de SIM-kaart bij je houdt.
Volgende site werkt 100% goed: https://www.lebara.nl/nl/L-MOBI.html
dextertje schreef op zondag 16 juni 2024 @ 00:16:
[...]


Mooi!
Mijzelf is het vorige week vrijdag ook gelukt, terwijl ik ergens begin april constateerde dat ik mijn nummer kwijt was (ik had het al een tijd niet gebruikt), dus na ongeveer 2 maanden.

Ik had in april L-mobi gebeld en die zeiden dat er niks aan te doen was. Na het ophouden van L-mobi op 23 mei, heb ik, mede dankzij dit forum, nog een poging gedaan om het nummer alsnog te porteren naar Lebara. In eerste instantie lukte dat niet en meldde de klantenservice van Lebara dat L-mobi de portering had geweigerd.

Omdat mijn Lebara-abo na een week nog niet actief was, nogmaals contact opgenomen met de klantenservice en toen nog een poging gedaan en die was geslaagd.

Dus: blijf vooral proberen, ook al is het langer geleden.
Moet je wel je simkaartnummer van L-mobi nog hebben (ik had mijn simkaart weggegooid, maar alleen de nano-sim zelf. Het stukje erom heen had ik nog ergens in mijn zooi liggen, waar ik heel blij mee was. :)
Pagina: 1 ... 19 20 Laatste