*knip* Als je een stukje terugleest, heb je je antwoord.
[ Voor 70% gewijzigd door Yorinn op 08-12-2024 17:47 ]
[ Voor 70% gewijzigd door Yorinn op 08-12-2024 17:47 ]
De datum had ik ook al gelezen, maar vroeg me af of deze dezelfde is zowel voor 'gewone' cashback als voor dubbele cashback. Vermoedelijk wel dan.Pharos1985 schreef op zondag 8 december 2024 @ 16:59:
[Mbr] *knip* Als je een stukje terugleest, heb je je antwoord. [/]
[ Voor 15% gewijzigd door Pharos1985 op 08-12-2024 18:19 ]
Queen - the champions of the world
"...if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver" - Ayrton Senna
PVOutput 23x Longi 365Wp + SMA TriPower 5.0
Hier het zelfde. Ff afwachten dan maarozzykillbirdy schreef op donderdag 12 december 2024 @ 14:05:
Hier ook mailtje gehad, met de goedkeuring en melding dat het binnen 8 weken wordt uitbetaald.
Het bedrag (400€ in mijn geval) stond er niet bij.

Bij mij zat er maar 1 witte plakaat met e.e.a. aan codes op de doos, die heb ik compleet erut geknipt zoals op de foto en daar een foto van gemaakt in N geheel. Dat is geaccepteerd door lgOKA schreef op donderdag 19 december 2024 @ 18:12:
Ik ben aan het kijken wat ik moet doen om de cashback aan te vragen. Op de website zie ik dat ik de streepjescode moet uitknippen en het vraagtekentje laat een voorbeeld zien. [Afbeelding]
Op de doos zie ik alleen een witte sticker, maar in het voorbeeld lijkt het alsof dat niet de juiste streepjescode is. Wat is nu de juiste?
Misschien bedoelen ze met het voorbeeld dat je het daadwerkelijk moet uitknippen en qua oriëntatie moet draaien zodat het serienummer leesbaar wordt. Ik ga het proberen.Maurice1066 schreef op donderdag 19 december 2024 @ 19:30:
[...]
Bij mij zat er maar 1 witte plakaat met e.e.a. aan codes op de doos, die heb ik compleet erut geknipt zoals op de foto en daar een foto van gemaakt in N geheel. Dat is geaccepteerd door lg
Hier ook vandaag bericht gehad en 400 ontvangenFarabi schreef op maandag 6 januari 2025 @ 16:49:
vandaag €200 ontvangen.
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
:strip_exif()/f/image/3Kypd1JC2XgLtCCPOceDOPBw.jpg?f=fotoalbum_large)
Vragen mag altijd, het is alleen de vraag wat het antwoord is.
Queen - the champions of the world
"...if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver" - Ayrton Senna
PVOutput 23x Longi 365Wp + SMA TriPower 5.0
Nah, zo gaat het bij mij ook. (Heb dezelfde mail ontvangen.) Soms gaat het sneller dan anders denk ik. Maar bellen staat je vrijMegapaul schreef op maandag 6 januari 2025 @ 23:07:
Ik heb op 4 december mijn cashback aanvraag doorgegeven. Ik kreeg deze mail:
Dit is de bevestiging dat je deelname in goede orde is ontvangen. Wij gaan je gegevens controleren en laten je spoedig weten of de ingestuurde gegevens aan alle actievoorwaarden voldoen.
Wanneer ik dan op de link klik om de status van de registratie te zien zie ik:
[Afbeelding]
Het lijkt mij wat lang te duren, aangezien ik hier voorbeelden voorbij zie komen waarbij er 2/3 weken zit tussen aanvraag en goedkeuring. morgen maar even met LG bellen.
Scrooge NL
Wanneer had je bericht dat de cashback goedgekeurd was?Theo27 schreef op maandag 20 januari 2025 @ 18:21:
Vandaag € 200 cashback ontvangen. 6 december ingediend.
Vragen mag altijd, het is alleen de vraag wat het antwoord is.
Ik had die van mij toevallig ook op 6 december ingediend en deze is op 16 december 2024 goedgekeurd. Vandaag heb ik het geld ontvangen.Megapaul schreef op maandag 20 januari 2025 @ 18:38:
[...]
Wanneer had je bericht dat de cashback goedgekeurd was?
[ Voor 8% gewijzigd door TI_Observer op 21-01-2025 17:38 ]
Ik lieg ALTIJD... zie je dat was weer een leugen!
Offtopic voor hier: het gaat LG er om dat je middels deze actie een toestel bij een officiële LG dealer in NL koopt, en niet een grijs import toestel.Valkyre schreef op woensdag 22 januari 2025 @ 13:43:
Ik begrijp de logica van cashback niet, maar prima de beloofde korting is binnen.
Hier moet alle shit staan die ik heb.
Nu een maand later het bericht dat ze het gaan overmakenTI_Observer schreef op dinsdag 21 januari 2025 @ 17:34:
Vandaag is die van mij ook goedgekeurd, 31 december ingediend.
Foto van uitgeknipte serienummer zonder de doos op de achtergrond opgestuurd. Tevens had ik mijn adresgegevens geblurred op de factuur. Wellicht dat het daarom wat langer duurde. Kan ik nu eindelijk die doos weggooien
[ Voor 3% gewijzigd door TI_Observer op 21-02-2025 13:02 ]
Ik lieg ALTIJD... zie je dat was weer een leugen!
Ik zou niet rekenen op cashback op de 4-serie. Voor zover ik weet geven ze altijd alleen cashback op de laatste seriePaleBlue schreef op woensdag 7 mei 2025 @ 15:19:
Dus zal de cashback alleen gelden voor de B5/C5/G5 modellen, of ook de B4/C4/G4?
Always code as if the guy who ends up maintaining your code will be a violent psychopath who knows where you live.
[ Voor 10% gewijzigd door HoppyF op 23-05-2025 13:40 ]
Pvoutput 3.190 Wp Zuid; Marstek Venus 5.12 kWh; HW P1; BMW i4 eDrive40
Zoals ik het lees geldt het op aankopen vanaf 6 oktober?:Pietervs schreef op zaterdag 27 september 2025 @ 17:45:
Ik ben benieuwd: ik heb vorige week mijn LG OLED G5 TV gekocht via Smits. Zij vertelden dat ik dan in oktober mee zou kunnen doen met de cashback in oktober.
Ik hoop (en verwacht) dat ik dus dan inderdaad 200 euro terug ga krijgen.
Wie weet mis ik iets, want ik zie dat sommigen de korting hebben vermeld bij aanbiedingen in het aanbiedingentopic.Deze Actie geldt alleen voor aankopen gedaan bij officiële dealers van LG die aan deze
promotie deelnemen in Nederland, België en Luxemburg gedurende de periode 6 oktober 2025
t/m 2 december 2025 (hierna: ‘’ actieperiode ‘’)
Heb je dit zwart op wit? Anders zou ik even teruggaan om dat te regelen.Pietervs schreef op zaterdag 27 september 2025 @ 17:45:
Ik ben benieuwd: ik heb vorige week mijn LG OLED G5 TV gekocht via Smits. Zij vertelden dat ik dan in oktober mee zou kunnen doen met de cashback in oktober.
Ik hoop (en verwacht) dat ik dus dan inderdaad 200 euro terug ga krijgen.
[ Voor 26% gewijzigd door Pietervs op 28-09-2025 11:26 ]
Pvoutput 3.190 Wp Zuid; Marstek Venus 5.12 kWh; HW P1; BMW i4 eDrive40
Bij mij een zelfde geval, twee weken geleden een LG OLED G5 55" bij Smits gekocht, met dezelfde beloft. Beschreven als "Extra persoonlijke aanbieding", maar eens achteraan gaan bellen hoe die cashback nu te claimen.Pietervs schreef op zaterdag 27 september 2025 @ 17:45:
Ik ben benieuwd: ik heb vorige week mijn LG OLED G5 TV gekocht via Smits. Zij vertelden dat ik dan in oktober mee zou kunnen doen met de cashback in oktober.
Ik hoop (en verwacht) dat ik dus dan inderdaad 200 euro terug ga krijgen.
Sinds 1999@Tweakers | Bij IT-ers gaat alles automatisch, maar niets vanzelf. | https://www.go-euc.com/
Ik ga 6 oktober proberen te registreren._Dune_ schreef op donderdag 2 oktober 2025 @ 13:54:
[...]
Bij mij een zelfde geval, twee weken geleden een LG OLED G5 55" bij Smits gekocht, met dezelfde beloft. Beschreven als "Extra persoonlijke aanbieding", maar eens achteraan gaan bellen hoe die cashback nu te claimen.
Pvoutput 3.190 Wp Zuid; Marstek Venus 5.12 kWh; HW P1; BMW i4 eDrive40
Ik zou het andersom doen. Eerst even Smits contacten om een nieuwe factuur(datum) te ontvangen en deze bij LG gebruiken.Pietervs schreef op donderdag 2 oktober 2025 @ 16:06:
[...]
Ik ga 6 oktober proberen te registreren.
Als dat niet lukt, bel ik Smits wel
Zou me een beetje verbazen als Smits gaat rommelen met facturen. Dat zal LG niet leuk vinden, maar nog erger: de Belastingdienst heeft daar ook wat over te zeggen.Gelukszak schreef op donderdag 2 oktober 2025 @ 18:54:
[...]
Ik zou het andersom doen. Eerst even Smits contacten om een nieuwe factuur(datum) te ontvangen en deze bij LG gebruiken.
Pvoutput 3.190 Wp Zuid; Marstek Venus 5.12 kWh; HW P1; BMW i4 eDrive40
De ervaring leert dat er genoeg partijen (ook de grote namen) zijn dit op deze manier doen. Credit voor de oude en een nieuwe debit factuur voor de cashback.Pietervs schreef op donderdag 2 oktober 2025 @ 19:41:
[...]
Zou me een beetje verbazen als Smits gaat rommelen met facturen. Dat zal LG niet leuk vinden, maar nog erger: de Belastingdienst heeft daar ook wat over te zeggen.
Hier hetzelfde geval bij Smits, maar dan voor de C5. Ik moet ze ook nog even bellen hoe ze dat gaan doen..._Dune_ schreef op donderdag 2 oktober 2025 @ 13:54:
[...]
Bij mij een zelfde geval, twee weken geleden een LG OLED G5 55" bij Smits gekocht, met dezelfde beloft. Beschreven als "Extra persoonlijke aanbieding", maar eens achteraan gaan bellen hoe die cashback nu te claimen.
Pvoutput 3.190 Wp Zuid; Marstek Venus 5.12 kWh; HW P1; BMW i4 eDrive40
Bij het registreren voor de cashback moet je het aangekochte model kiezen.Pietervs schreef op maandag 6 oktober 2025 @ 16:01:
@Gelukszak @Dune
Naar aanleiding van de opmerkingen hier toch Smits maar ff gemaild. Die mailden (tot mijn verbazing) terug: "onze administratie zal deze week een nieuw factuur maken en u mailen"
Dus inderdaad ff contact opnemen met Smits, komt het toch nog goed
@Linkser wat staat er op de streepjescode? Bij mij staat boven de streepjescode het model. Als daar inderdaad DEU staat dan lijkt het op Duitse import.
Dan hebben ze Smits wel even wat uit te leggen, ga morgen eens contact opnemen met zeHoppyF schreef op maandag 6 oktober 2025 @ 18:45:
[...]
Bij het registreren voor de cashback moet je het aangekochte model kiezen.
Zie hieronder een stukje van de deelnemende modellen.
Zoals je ziet eindigt de model code op .AEU of .AEUQ.
[Afbeelding]
Ik denk dat de cashback ook gewoon geldt als je via LG.com koopt. Bij de lijst met actiemodellen staat er ook gewoon bij dat er een cashback-actie is.meesje schreef op vrijdag 10 oktober 2025 @ 18:59:
Hoe werkt de cashback als je direct bij LG bestelt? Bij de betreffende modellen vermelden ze de cashback. In het bestelproces wordt dit niet automatisch verrekend. Ik zou dit wel verwacht hebben, want je bestelt direct bij LG.
Ik zie LG wel bij de deelnemende winkels, maar helemaal zeker ben ik niet. Er staan namelijk: LG.com (Search Engine Business).
Ik ben gewoon een consument, geen ‘business’. Kan iemand hier duidelijkheid over geven?
Ze verwijzen in dezelfde mail naar een PDF-document met de actievoorwaarden, hierin staat echter alleen:Wij hebben je deelname aan onze LG OLED en QNED TV promotie ontvangen en kunnen deze helaas niet goedkeuren. De reden hiervoor is:
Bij aankopen via www.lg.com/nl mag de cashback-promotie gecombineerd worden met de kortingscode 'AWIN_M10' en de 5% member welkomstkorting. Het is niet mogelijk deze cashback-promotie te combineren met andere kortingscodes of acties op www.lg.com/nl.
De kortingscode die ik heb gebruikt was overigens die van de Consumentenbond, voor zover ik kan zien is dat geen Benefits at Work vouchercode. Dit heb ik uiteraard als reactie gestuurd, maar ik ben benieuwd of ze hem alsnog gaan goedkeuren.De cashback is niet van toepassing en niet te combineren met de vouchercode van Corporate Benefits (Benefits at Work) programma bij aankoop via www.lg.com/nl.
[ Voor 4% gewijzigd door RednasXCIII op 14-10-2025 13:34 ]
Ik heb dit ook als reactie gehad.RednasXCIII schreef op dinsdag 14 oktober 2025 @ 13:33:
Ik heb zojuist een mail van LG gekregen dat mijn cashback-aanvraag is afgekeurd:
[...]
Ze verwijzen in dezelfde mail naar een PDF-document met de actievoorwaarden, hierin staat echter alleen:
[...]
De kortingscode die ik heb gebruikt was overigens die van de Consumentenbond, voor zover ik kan zien is dat geen Benefits at Work vouchercode. Dit heb ik uiteraard als reactie gestuurd, maar ik ben benieuwd of ze hem alsnog gaan goedkeuren.
Iemand wel eens een vergelijkbare situatie gehad?
De tekst die ze aanhalen staat trouwens ook nergens vermeld, ik kan het in ieder geval nergens vinden. Ik weet dus niet waar ze dat vandaan halenndv62 schreef op dinsdag 14 oktober 2025 @ 13:58:
[...]
Ik heb dit ook als reactie gehad.
Ik ben ook van mening dat dit niet duidelijk in de gebruikersvoorwaarden staat en dat dit vanuit hun kant niet sluitend is.
Hmm vreemd. Ik was ook van mening dat de voucher van de consumentenbond niet onder Benefits at Work valt.RednasXCIII schreef op dinsdag 14 oktober 2025 @ 13:33:
Ik heb zojuist een mail van LG gekregen dat mijn cashback-aanvraag is afgekeurd:
[...]
Ze verwijzen in dezelfde mail naar een PDF-document met de actievoorwaarden, hierin staat echter alleen:
[...]
De kortingscode die ik heb gebruikt was overigens die van de Consumentenbond, voor zover ik kan zien is dat geen Benefits at Work vouchercode. Dit heb ik uiteraard als reactie gestuurd, maar ik ben benieuwd of ze hem alsnog gaan goedkeuren.
Iemand wel eens een vergelijkbare situatie gehad?
Ik heb bovenstaand aangekaart en het volgende ontvangen:Adel_F16 schreef op dinsdag 14 oktober 2025 @ 16:39:
[...]
Hmm vreemd. Ik was ook van mening dat de voucher van de consumentenbond niet onder Benefits at Work valt.
Er zijn ook mensen die besteld hebben met de ICS code (betalen met creditcard). Is daar de cashback wel goedgekeurd? Misschien dat iemand die daar gebruik van heeft gemaakt dat kan delen.
Ik heb (nog) geen bevestiging of reactie gehad, heb jij geantwoord op het afkeurmailtje of een aparte mail gestuurd?ndv62 schreef op woensdag 15 oktober 2025 @ 10:56:
[...]
Ik heb bovenstaand aangekaart en het volgende ontvangen:
"Bedankt voor uw bericht.
We hebben uw bericht doorgestuurd naar de betreffende afdeling. Zodra wij een antwoord van hen ontvangen, berichten we u hierover. We streven er naar om dit zo snel mogelijk te doen."
Even afwachten dus.
Gisterenmiddag direct gereplied op het afkeurmailtje. Hier gerefereerd naar de 'onduidelijke' actievoorwaarden, dat hun onderbouwing niet uit de actievoorwaarden op te maken is en dat er ook nergens in de actievoorwaarden staat dat die andere kortingscodes wél toegestaan zijn. Onduidelijk voor de consument etcetc. En dat ze mogen bewijzen dat die kortingscode onder 'Benefits at work' valt.RednasXCIII schreef op woensdag 15 oktober 2025 @ 11:01:
[...]
Ik heb (nog) geen bevestiging of reactie gehad, heb jij geantwoord op het afkeurmailtje of een aparte mail gestuurd?
[ Voor 6% gewijzigd door ndv62 op 15-10-2025 11:37 ]
Top. Ik heb ongeveer hetzelfde geantwoord, en inderdaad ook de door hun gestuurde actievoorwaarden opgeslagen.ndv62 schreef op woensdag 15 oktober 2025 @ 11:24:
[...]
Gisterenmiddag direct gereplied op het afkeurmailtje. Hier gerefereerd naar de 'onduidelijke' actievoorwaarden, dat hun onderbouwing niet uit de actievoorwaarden op te maken is en dat er ook nergens in de actievoorwaarden staat dat die andere kortingscodes wél toegestaan zijn. Onduidelijk voor de consument etcetc. En dat ze mogen bewijzen dat die kortingscode onder 'Benefits at work' valt.
Vanochtend eerder gepostte reactie ontvangen.
Ik zie dat ze inmiddels de actievoorwaarden hebben aangepast (!), ik heb gelukkig het originele document gedownload en daar ook screenshots van opgeslagen. Aanpassing daarvan is natuurlijk niet rechtsgeldig bij reeds gedane aankopen.
/f/image/qChvwmF63m1tbi1d4JTV0CCQ.png?f=fotoalbum_large)
[ Voor 25% gewijzigd door RednasXCIII op 15-10-2025 12:00 ]
Ze menen dus dat de kortingscode wél een Corporate Benefits-kortingscode is. Voor zover ik kan zien heeft Consumentenbond geen link met Corporate Benefits, misschien iemand anders die dat weet?Bedankt voor uw toelichting. Wij hebben dit voor u uitgezocht en graag lichten wij dit nader toe.
Graag bevestigen wij dat de kortingscodes AWIN_M10 en de 5% welkomstkorting voor members wél in combinatie met de promotie gebruikt mogen worden. Wij zien echter dat u bij uw bestelling gebruik heeft gemaakt van de Corporate Benefits-korting. Deze korting is niet te combineren met andere kortingsacties of promoties, waardoor de andere codes in dit geval niet meer toepasbaar waren.
We hopen hiermee uw vraag te hebben beantwoord. Mocht u nog verdere vragen hebben, dan horen wij dat uiteraard graag.
Ik heb deze pagina de reacties van LG nog even gelezen, maar ik snap er helemaal niks meer van. Wat wordt er verstaan onder een actie? Dat de 65 inch G5 afgeprijsd naar 2299 euro? Dit kun je al zien als actie.RednasXCIII schreef op donderdag 16 oktober 2025 @ 16:44:
Ik heb inmiddels weer antwoord:
[...]
Ze menen dus dat de kortingscode wél een Corporate Benefits-kortingscode is. Voor zover ik kan zien heeft Consumentenbond geen link met Corporate Benefits, misschien iemand anders die dat weet?
[ Voor 9% gewijzigd door PK op 16-10-2025 21:42 ]
Bij welke actie staat dit, heb je misschien een link? Want hiermee zeggen ze volgens mij dus dat Consumentenbond geen Corporate Bennefits is, waarmee de mensen die met de 'oude' actievoorwaarden hebben besteld dus gelijk zouden hebben.PK schreef op donderdag 16 oktober 2025 @ 21:13:
In een andere actie worden ze los benoemd: • Vouchers verkregen via Corporate Benefits, consumentenbond, AWIN (VIPDistrict, ICS, EDIU, Huishoudenbeurs en
Sovendus) zijn te verzilveren maar niet te combineren.
Bedankt. Dus dan wel de eigen LG actie van 10% korting + 2% nieuw klanten korting. Wellicht a.s. vrijdag(avond) en weekend weer? Toen kwam je, incl. oude tv inruil en cashback, voor een 65 inch G5 uit op 1673,13 euro en voor 55 inch exemplaar 1442,12 euro.PK schreef op donderdag 16 oktober 2025 @ 21:13:
In een andere actie worden ze los benoemd: • Vouchers verkregen via Corporate Benefits, consumentenbond, AWIN (VIPDistrict, ICS, EDIU, Huishoudenbeurs en
Sovendus) zijn te verzilveren maar niet te combineren.
Die kwam ik ook tegen ja (na googelen op 'site:lg.com consumentenbond'). Ik heb nu dit als antwoord gestuurd:PK schreef op donderdag 16 oktober 2025 @ 21:13:
In een andere actie worden ze los benoemd: • Vouchers verkregen via Corporate Benefits, consumentenbond, AWIN (VIPDistrict, ICS, EDIU, Huishoudenbeurs en
Sovendus) zijn te verzilveren maar niet te combineren.
https://share.google/AEzPNnApXFh6KXV5Y
Update: er lijkt iets te gebeuren, de status in mijn persoonlijke statuspagina is nu veranderd en er staat geen Foutcode meer.Ik wil graag nogmaals verduidelijken dat de kortingscode die ik heb gebruikt niet afkomstig is van Corporate Benefits, maar dat de code onderdeel is van een Consumentenbond-actie.
In de actievoorwaarden van een eerdere actie afgelopen jaar worden Corporate Benefits en Consumentenbond ook als twee aparte kortingsprogramma’s genoemd (zie: https://www.lg.com/conten..._LG_Package_Deal_2025.pdf onder punt 3c).
De door mij gebruikte korting valt dus niet onder de uitzondering die in de actievoorwaarden stond vermeld. Ik verzoek daarom vriendelijk om mijn cashback-aanvraag opnieuw te beoordelen op basis van de juiste kortingscode en de voorwaarden die op het moment van aankoop van kracht waren.
Ik ga ervan uit dat we dit samen kunnen oplossen, maar mocht dat niet lukken, dan zie ik mij genoodzaakt om dit voor te leggen aan de ACM en eventueel verdere stappen te overwegen. Uiteraard hoop ik dat dat niet nodig zal zijn.
[ Voor 9% gewijzigd door RednasXCIII op 17-10-2025 10:52 ]
Wat ik overigens niet snap, is dat de door jou genoemde voorwaarden specifiek van toepassing zijn op de LG stapelkorting (dus meerdere LG produkten afnemen). Dan zijn de eerder genoemde kortingscodes niet te combineren. Volgens mij hebben ze dat zelfs technisch beperkt.RednasXCIII schreef op vrijdag 17 oktober 2025 @ 09:09:
[...]
Die kwam ik ook tegen ja (na googelen op 'site:lg.com consumentenbond'). Ik heb nu dit als antwoord gestuurd:
[...]
Update: er lijkt iets te gebeuren, de status in mijn persoonlijke statuspagina is nu veranderd en er staat geen Foutcode meer.
[Afbeelding]
Dat zijn andere voorwaarden van een andere actie, die ik als 'bewijs' heb aangehaald dat ze zelf vouchers van Corporate Benefits en de Consumentenbond zien als verschillende kortingscodes.meesje schreef op vrijdag 17 oktober 2025 @ 14:26:
[...]
Wat ik overigens niet snap, is dat de door jou genoemde voorwaarden specifiek van toepassing zijn op de LG stapelkorting (dus meerdere LG produkten afnemen). Dan zijn de eerder genoemde kortingscodes niet te combineren. Volgens mij hebben ze dat zelfs technisch beperkt.
Maar nergens lees ik dat door de eerder genoemde kortingscodes de cashback actie niet van toepassing is.
Kijk ik nu ergens overheen? Op welke grond (voorwaarden) kunnen ze nu de cashback claim weigeren?
Helder. Ik begrijp nu beter de afgelopen discussie in dit topic.RednasXCIII schreef op vrijdag 17 oktober 2025 @ 14:40:
[...]
Dat zijn andere voorwaarden van een andere actie, die ik als 'bewijs' heb aangehaald dat ze zelf vouchers van Corporate Benefits en de Consumentenbond zien als verschillende kortingscodes.
In de voorwaarden die voor deze cashback-actie golden hebben ze alleen specifiek de Corporate Benefits-kortingscodes uitgesloten en nu beweren ze dus dat die Consumentenbond-kortingscode daar ook onder valt. Maar daar klopt dus niks van.
Ja goeie vraag, ik heb geen idee. Het is sowieso een slecht geformuleerde zin die wederom veel ruimte laat voor interpretatie.meesje schreef op vrijdag 17 oktober 2025 @ 14:54:
[...]
Helder. Ik begrijp nu beter de afgelopen discussie in dit topic.
In de AV staat nu (wat hier al eerder is aangegeven):
Bij aankoop via www.lg.com/nl is de cashback is niet van toepassing en niet te combineren met
ontvangen kortingen die hoger zijn dan 15%.
Hoger dan suggereert dat je wel gebruik kunt maken van de Consumentbond of AWIN code (beide 15%) maar dan moet je tijdens het afrekenen de nieuwe klanten korting van 2% even uitzetten. Of zullen ze de inruil van oude tv ook meerekenen in dit percentage? Nee toch?
In de winkelwagen noemen ze de tv inruil actie ‘besparingen bij inruil’. AWIN noemen ze wel korting.RednasXCIII schreef op vrijdag 17 oktober 2025 @ 15:01:
[...]
Ja goeie vraag, ik heb geen idee. Het is sowieso een slecht geformuleerde zin die wederom veel ruimte laat voor interpretatie.
[ Voor 11% gewijzigd door meesje op 17-10-2025 15:42 ]
Ik zou ook graag de originele actievoorwaarden willen ontvangen voor de aanvraag. Hoop dat jullie mij hierbij willen helpen.NielsJ95 schreef op zaterdag 18 oktober 2025 @ 08:14:
Heeft iemand de orginele actievoorwaarden (pdf of screenshots). Ik krijg vandaag mijn tv binnen en zal ook een aanvraag doen voor de cashback.
Bedankt!
NielsJ95 schreef op zaterdag 18 oktober 2025 @ 08:14:
Heeft iemand de orginele actievoorwaarden (pdf of screenshots). Ik krijg vandaag mijn tv binnen en zal ook een aanvraag doen voor de cashback.
Bedankt!
Zie hier voor de originele voorwaarden:BrendonR schreef op zaterdag 18 oktober 2025 @ 11:07:
[...]
Ik zou ook graag de originele actievoorwaarden willen ontvangen voor de aanvraag. Hoop dat jullie mij hierbij willen helpen.
[ Voor 4% gewijzigd door RednasXCIII op 21-10-2025 12:19 ]
Heb je al eens gebeld met het bedrijf wat de cashback actie verwerkt?RednasXCIII schreef op dinsdag 21 oktober 2025 @ 09:20:
[...]
[...]
Zie hier voor de originele voorwaarden:
https://drive.google.com/...F-BV51K4vML_bw05pTHB__1Y/
Ik heb inmiddels nog geen reactie gekregen op mijn vorige mail, maar wel is de status nu weer opnieuw veranderd in afgekeurd.
Inmiddels heb ik dit terug:HoppyF schreef op dinsdag 21 oktober 2025 @ 15:22:
[...]
Heb je al eens gebeld met het bedrijf wat de cashback actie verwerkt?
Telefoonnummer 043 880015.
LG Benelux is weliswaar de organisator van de actie maar doet verder niets.
Dat wordt door een extern bedrijf gedaan die voor vele fabrikanten promotie acties verwerkt.
Als ik dit lees klinkt het alsof de kwestie is doorgestuurd naar het externe bedrijf waar jij het over hebt. Ik wacht nog even af of hier iets uit komt, zo niet dan zal ik dat nummer eens bellen. Thanks!Bedankt voor uw bericht en uw uitleg.
Wij hebben nog geen antwoord ontvangen van de betreffende afdeling. Mogelijk heeft u ondertussen een automatisch gegenereerd bericht ontvangen, waarvoor onze oprechte excuses. We verzoeken u vriendelijk om nog heel even geduld te hebben, totdat wij een antwoord hebben van de bevoegde afdeling.
Alvast bedankt voor uw begrip.
MSI MPG X870E CARBON WIFI, Ryzen 9 9900X, 64GB, Gigabyte AORUS M RTX5080, Samsung 990 Pro 4TB, Samsung 970 EVO 2TB, Samsung OLED G9, LG 48CX, LG 77G5, Xbox Series X, PS4 Pro, Galaxy Z Fold7 512GB, Kia EV6 RWD 77,4 kWh Plus, Weheat Blackbird P80
De mijne is binnen een dag afgekeurd 😔MrBlueEyes schreef op donderdag 23 oktober 2025 @ 10:57:
Hoelang duurt het ongeveer voor een cashback goedgekeurd wordt?
Inmiddels is bij mij de status weer van 'Afgekeurd' naar 'Status nog niet bekend' gegaan.RednasXCIII schreef op dinsdag 21 oktober 2025 @ 09:20:
[...]
[...]
Ik heb inmiddels nog geen reactie gekregen op mijn vorige mail, maar wel is de status nu weer opnieuw veranderd in afgekeurd.
Wat een waanzin. Ik verwacht dat ik dan hetzelfde antwoord ga krijgen. Tijd om een mail naar de ACM voor te bereiden…PK schreef op donderdag 23 oktober 2025 @ 17:50:
Bedankt voor uw bericht. Wij hebben dit voor u gecontroleerd. Helaas kunnen wij niet van dit besluit afwijken. De aanvraag kan in dit geval helaas niet worden goedgekeurd. Wij hopen u hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.
Met vriendelijke groet,
Xxx
LG
Dit was de reactie op mijn verweer dat ze de voorwaarden hebben aangepast na m’n aankoop. 😂 goede argumenten wel
MSI MPG X870E CARBON WIFI, Ryzen 9 9900X, 64GB, Gigabyte AORUS M RTX5080, Samsung 990 Pro 4TB, Samsung 970 EVO 2TB, Samsung OLED G9, LG 48CX, LG 77G5, Xbox Series X, PS4 Pro, Galaxy Z Fold7 512GB, Kia EV6 RWD 77,4 kWh Plus, Weheat Blackbird P80
Dat was dus nadat ze de voorwaarden hebben aangepast? En icm welke kortingscodes heb je dit gebruikt, 2% ledenvoordeel en de 15% consumentenbond/ics code?MrBlueEyes schreef op vrijdag 24 oktober 2025 @ 09:35:
Mijn cashback is goedgekeurd. (afgelopen zondag aangemeld). Daardoor heb ik nu in totaal €2549 betaald voor mijn LG 77G5.
Ik heb hetzelfde aan de hand. Ook afkeuring -> aangegeven dat de voorwaarden anders waren toen ik de tv kocht -> status weer "nog niet bekend" .RednasXCIII schreef op donderdag 23 oktober 2025 @ 14:07:
[...]
Inmiddels is bij mij de status weer van 'Afgekeurd' naar 'Status nog niet bekend' gegaan.
Ow sorry, dit was niet een reactie op jullie. Ik heb de tv besteld bij art & craft.peakaboo schreef op vrijdag 24 oktober 2025 @ 10:14:
[...]
Dat was dus nadat ze de voorwaarden hebben aangepast? En icm welke kortingscodes heb je dit gebruikt, 2% ledenvoordeel en de 15% consumentenbond/ics code?
MSI MPG X870E CARBON WIFI, Ryzen 9 9900X, 64GB, Gigabyte AORUS M RTX5080, Samsung 990 Pro 4TB, Samsung 970 EVO 2TB, Samsung OLED G9, LG 48CX, LG 77G5, Xbox Series X, PS4 Pro, Galaxy Z Fold7 512GB, Kia EV6 RWD 77,4 kWh Plus, Weheat Blackbird P80
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq