Gisteren ook even bezig geweest (1,5 uur na begin beta pas), maar zag toen al lvl 20 lui rondlopen.
Nu was ik ook wat tijd kwijt met settings (gebrek daaraan...bepaalde dingen waren verdwenen tov de vorige beta), maar dan nog... tot een uur of 3 's nachts bezig geweest maar 'slechts' lvl 15 gehaald ofzo.
Nu zit ik ook niet te rushen en deze keer minder sidequests maar...
Kreeg dus ook de melding van GPU drivers, gewoon nog een keer op 'play' klikken en startte die wel, maar grafisch was het allemaal een stuk minder dan de vorige keer (duidelijk de low-res textures op bepaalde dingen), kon ook niks instellen qua settings waarschijnlijk omdat ik de drivers nog niet geupdate had. Had er ook geen zin in, dus maar gewoon bezig gegaan.
RAM gebruik is wat lager, maar nog steeds 10GB, VRAM is net als de vorige keer alles volstampen (eerst iets van 7GB, maar als ik settings wat
lager zet gaat de volle 8GB vol (vorige keer ook, high-res textures was 7,7GB, toen naar medium/low, en volle 8GB vol). Zal wel puur caching zijn, want verder liep het merendeel van de tijd gewoon 60FPS op 2160P (behalve cutscenes).
Cutscenes zitten nu zelfs vast op 30FPS, dacht eerst een vsync probleem maar die stond echt uit. Maar las op forums meer klachten over dus zal wel een 'feature' zijn ipv een bug (tuurlijk om te voorkomen dat er meer Gigabyte kaarten doorbranden).
Dingen als rubberbanding (als je net dorpje verlaat) is er nog wel steeds, een keer bij verlaten van de Cathedral moest ik zelfs townportal gebruiken omdat ik niet meer weg kon lopen (invisible rubber-wall).
Laadtijden zijn wel korter geworden, vorige beta als je een dungeon of zelfs zo'n kleine grot/hut inging had je toch duidelijk aanwezige laadtijden (ik gebruik een gewone sata SSD, wat tot nu toe nooit een probleem was voor mij

).
Vorige keer grotendeels met een mage gespeeld, nu iets meer gefocussed op de Necromancer (vorige keer maar lvl 8 ofzo gehaald voordat beta voorbij was).
Balancing is wel een dingetje, vorige beta waren de skeleton minions praktisch unkillable, en nu zijn ze iets té zwak. Ene kant wil het wel, iets meer managen met healing en nieuwe summonen, maar tijdens een bossfight zat ik hele tijd zonder minions en geen corpses om te summonen, en dan mis je erg veel dps en is een fight vreselijk lang en saai.
Nu wel drivers geupdate, hopen dat ik vanavond nog wat kan uitvreten (en hopelijk weer met high-res textures).