W1ckeD schreef op vrijdag 10 april 2020 @ 02:35:
Ik heb op dit moment een Samsung Galaxy Note 10+ en ondanks dat ik daar nagenoeg niks op aan te merken heb ben ik toch aan aan het kijken naar een Pixel 4XL.
In 2016 heb ik de eerste Pixel gehad en ik was daar extreem blij mee, en dan vooral de camera!
Nu op de Note10+ is de camera ook absoluut niet slecht, echt niet, maar ik heb het idee dat de Pixel camera software iets heeft wat ik heel erg prettig vind. Tevens lijkt me de build ontzettend fijn en natuurlijk de updates en dergelijke.
Nu heb ik gezien dat de 4XL ram geheugen van 8gb heeft en mijn Note10+ heeft 12gb, is dit echt merkbaar in gebruik? Ik ga er vanuit omdat het 'By Google' is dat Android ook op deze Pixel heel soepel werkt. Ik gebruik mijn telefoon extreem veel als 'werkpaard' (niet het pennetje, meer het versturen van dingen, zippen, unzippen, social media managing) en vraag me af of de Pixel 4XL mij kan 'bijbenen'.
Ben benieuwd wat jullie vinden! Ik ga sowieso afstappen van de Note10+, niks mis mee maar wil ff iets nieuws en deze gaat dan door naar mijn vriendin die een nieuwe telefoon kan gebruiken.
Thanks!
Beide de 4 en 4 XL hebben 6 GB RAM.
Ik kan ons gebruik niet vergelijken. maar ik vind 6 GB RAM meer dan zat.
Sinds de 4XL stuur ik bijna alle apps naar de achtergrond (wanneer ik klaar ben of iets anders tussendoor wil) en wanneer ik ze weer wil gebruiken zitten ze vaak 90% van de tijd in het geheugen.
Ik moet wel zeggen, ik heb het nooit gemist op de oudere pixels, maar nu het eindelijk kan is het wel lekker
EDIT: Ohja. De build vind ik heerlijk. Hij ligt heerlijk in de hand.
Maar aangezien ik mijn telefoons nog weleens wil laten vallen, (Ik ben echt heel heel voorzichtig met mijn phones, maar ik weet gewoon dat het een keer gebeurd

) heb ik toch het meest van de tijd de Google Fabric Case eromheen zitten. Maar die gaat er wel af en toe af, want ik vind 'naakte' telefoons toch het 'lekkerst'
[
Voor 10% gewijzigd door
Swurgin op 10-04-2020 14:21
]
"... Reckon luck sees us the same Reckon love deals us the same ..." Mark Hollis (Talk Talk)