Deze nacht 14%, nauwelijks beter dus. Bluetooth staat wel aan voor verbinding smartwatch. Volgende nacht gaat ie in vliegtuigmodus.
Edit: ik merk ook wat RAM problemen (denk ik). Regelmatig als ik een recente app wil openen duurt het 2-3 tellen vooraleer die app opent. Bij verschillende apps. Ik gebruik wel Nova launcher, geen idee of dat er iets mee te maken kan hebben. Als ik met de slider tussen apps schakel en ik laat los ga ik terug naar mijn startscherm in plaats van naar de app.
Edit 2: crashen van recente apps ligt aan Nova launcher. Ik ga voorlopig pixel launcher gebruiken tot dit opgelost is.
Edit 3: met Pixel launcher geen klachten meer, pixel 4 XL loopt vlot zonder crashes. Op vliegtuigmodus nog 2% standby drain, normaal dus.
Edit 4: heel tevreden van de gratis bijgeleverde oortjes. Ik gebruik ze nu in plaats van mijn akg bluetooth hoofdtelefoon. Vooral de Google assistent integratie werkt heel goed met voorlezen van recente meldingen etc. Ook tevreden van de gratis bijgeleverde nest hub, al heeft die regelmatig wel last met het netwerk waarna hij moet heropgestart worden.
[ Voor 70% gewijzigd door JLius op 26-11-2019 16:33 ]