• Ethirty
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 13:05

Ethirty

Who...me?

rowicom schreef op zaterdag 14 februari 2026 @ 22:45:
[...]

Wat bedoel je nou met die hogere basisprijs? Als je die 5 tientjes uitsmeert over 24 maanden weet je toch wat je betaalt? Ruim 2 euro per maand meer dan een nieuwkomer?
Ik betaal €67 per maand, een nieuwe klant €55. Dat het verschil onderaan de streep minder is, komt omdat ik zelf moet leuren voor korting en moet dreigen om weg te gaan.
bjusterbaarlik schreef op zondag 15 februari 2026 @ 10:30:
Ik zie het probleem niet zo. Bij het afsluiten van het abonnement was het schijnbaar een goed abonnement anders kies je wel iets anders. Ben je niet tevreden is overstappen vrij eenvoudig. Is ook niet dat providers niet genoeg reclame maken. Dus kan niet zijn dat niemand bekend is met prijzen van andere providers. Dus iemand die niet meer tevreden is kan gewoon overstappen.
Het is schunnig gedrag om onwetende of onzekere klanten in zekere zin op te lichten. Want kennelijk is de dienstverlening helemaal niet zo duur.

Gelukkig heeft de ACM het nu ook eindelijk eens door, dus wie weet verandert er wat over een jaar of 10.

An investment in knowledge always pays the best interest - Benjamin Franklin


  • bjusterbaarlik
  • Registratie: December 2022
  • Niet online
Je snapt hopelijk zelf ook wel dat de gemiddelde bezoeker van deze site dan meer gaat betalen hè en niet minder. De gemiddelde bezoeker van deze site zal prima in staat zijn over te stappen na een andere provider als dat gewenst is. Als providers niet meer mogen stunten met lage prijzen voor nieuwe klanten, zal dat dus hogere prijzen betekenen en dus gaan we meer betalen en dus niet minder.

  • Berg92
  • Registratie: Januari 2025
  • Laatst online: 11:42
Gisteren weer voor een jaar verlengd. 500 Mbps voor €37,50. Vind ik een redelijk deal. Verder heel tevreden. Snelle en stabiele verbinding en afgelopen jaar geen storingen gehad.

  • Ethirty
  • Registratie: September 2007
  • Laatst online: 13:05

Ethirty

Who...me?

Berg92 schreef op zondag 15 februari 2026 @ 11:30:
Gisteren weer voor een jaar verlengd. 500 Mbps voor €37,50. Vind ik een redelijk deal. Verder heel tevreden. Snelle en stabiele verbinding en afgelopen jaar geen storingen gehad.
Zeker zonder tv? Ik kom nu op 42,50 voor 2 jaar 500Mbps met gratis tv.

Gezocht maar ik kan niks vinden voor een vergelijkbare prijs, dus ga gewoon verlengen.

An investment in knowledge always pays the best interest - Benjamin Franklin

Pagina: 1 ... 134 135 Laatste

Let op:
- Post geen informatie zonder deze te kunnen beargumenteren middels een bronvermelding.
- Val elkaar niet persoonlijk aan en speel niet op de man.