Spel- en tikfoutjes - en dus *geen* andere foutjes - deel 45 Vorige deel Overzicht Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 190 ... 250 Laatste
Acties:
  • 375.741 views

  • sabineschults
  • Registratie: November 2018
  • Laatst online: 02-09 10:41

sabineschults

Redacteur
Ook aangepast, bedankt!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: 'Netflix verwacht binnen jaar 40 miljoen kijkers te hebben voor abo m...
Dat is volgens Netflix, omdat in een huishouden meerdere mensen samen kijken via hetzelfde abonnement.
Netflix, omdat → Netflix omdat

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Microsoft bevestigt beveiligingslek in Teams door opslaan tokens in p...
De desktopapplicatie van Microsoft Teams slaat tokens lokaal op in plaintext, dat melden beveiligingsonderzoekers van het bedrijf Vectra.
plaintext, dat → plaintext; dat (of anders 'plaintext. Dat'. In ieder geval geen komma, @Robert Zomers; zie ook https://onzetaal.nl/taalloket/puntkomma.)
De beschreven techniek komt bij ons niet in aanmerking voor een acute fiks, omdat een aanvaller eerst toegang tot het netwerk van het slachtoffer moet krijgen.
fiks → fix (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=fiks; of in andere woorden, het zelfstandig naamwoord 'fiks' bestaat helemaal niet in het Nederlands, dus je moet het Engelstalige leenwoord 'fix' gebruiken)

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Google Play Store toont voortaan reviews van gebruikers met zelfde ty...
Google heeft een nieuwe functie uitgerold voor de Play Store, waarbij gebruikers alleen nog reviews te zien krijgen van andere gebruikers met een zelfde type apparaat.
een zelfde → eenzelfde (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=eenzelfde)

  • Niekleair
  • Registratie: Oktober 2006
  • Laatst online: 11-06-2024
reviews: WD Black SN850X 2TB: opnieuw de ssd-prestatiekroon in handen

In de tabel, onder de 850X

Sanisk BiCS5 112-laags

Sanisk moet denk ik Sandisk zijn?

[img]error.jpg[/img]


  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Nederlandse minister van Volksgezondheid wil faxen in zorgsector verb...
De minister stelde tijdens een Kamerdebat wel dat de uitwisseling tussen zorginstellingen onderling onvoldoende is en daarom moet er volgens hem een nieuwe fase aankomen om dat probleem van de baan te helpen.
aankomen → komen (klinkt een beetje als "bloemrijk Vlaams woordgebruik om een voorzetsel vast te plakken aan een werkwoord, waardoor de betekenis verandert, maar waarbij je dat voorzetsel als het ware moet 'wegdenken'". Tenminste, ik zie het Vlamingen wel vaker doen.)
De minister stelde tijdens een Kamerdebat wel dat de uitwisseling tussen zorginstellingen onderling onvoldoende is en daarom moet er volgens hem een nieuwe fase aankomen om dat probleem van de baan te helpen.
van de baan te helpen → uit de wereld te helpen (het gezegde is: 'dat is van de baan', maar 'van de baan helpen', nee, dat is een niet-bestaande uitdrukking, tenminste, ik ken 'm niet)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Uber heeft te maken met grote hackaanval op zijn intranet
De aanvaller beweert in de vermeende screenshots dat hij op het interne netwerk een Powershell-script aantrof met admin-credentials, waarna hij toegang kon krijgen tot 'DA, DUO, Onelogin, AWS en Gsuite'.
Powershell-script → PowerShell-script (zie ook https://learn.microsoft.com/en-us/powershell/, @Mark_88)
De aanvaller beweert in de vermeende screenshots dat hij op het interne netwerk een Powershell-script aantrof met admin-credentials, waarna hij toegang kon krijgen tot 'DA, DUO, Onelogin, AWS en Gsuite'.
Gsuite → Google Workspace (zie ook https://workspace.google.com/; als je de oude naam van Google Workspace per se wilt gebruiken, schrijf het dan in ieder geval correct als 'G Suite')

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
reviews: Ubuntu Core op een Raspberry Pi - Minimale Linux-distributie voor iot
Omdat die snaps van elkaar en het besturingssysteem afgescheiden zijn, hoef je geen schrik te hebben dat je bij incompatibiliteitsproblemen met niet-werkende software achterblijft.
geen schrik te hebben → niet bang te zijn (volgens de Dikke Van Dale is 'schrik hebben' Vlaams taalgebruik, @koenvervloesem)
Het installeren van Ubuntu Core op een Raspberry Pi is niet lastig, maar wijkt op bepaalde punten af van het installeren van de klassieke Ubuntu-versie. Vandaar dat we het hele installatieproces hier uitleggen.
Ubuntu-versie. Vandaar → Ubuntu-versie, vandaar
Je kunt zowel voor wifi als ethernet ook een manuele configuratie zonder DHCP instellen in het menu dat je opent met de netwerkinterface te selecteren en op enter te drukken.
met de netwerkinterface te selecteren → door de netwerkinterface te selecteren
Op je apparaat inloggen, kan alleen via een ssh-sleutel die ook in je Ubuntu One-account is geïmporteerd.
inloggen, kan → inloggen kan
Als we deze snap op Ubuntu Core willen draaien, moeten we eerst ook de snaps bluez, de Bluetooth host-stack van Linux, en pi-bluetooth, om de Bluetooth-hardware op de Raspberry Pi in te schakelen, installeren:
Bluetooth host-stack → bluetooth-host-stack
Als we deze snap op Ubuntu Core willen draaien, moeten we eerst ook de snaps bluez, de Bluetooth host-stack van Linux, en pi-bluetooth, om de Bluetooth-hardware op de Raspberry Pi in te schakelen, installeren:
Bluetooth-hardware → bluetooth-hardware
Geef je snap dan toegang tot Bluetooth door de plug theengs-gateway:bluez-client met het slot bluez:service te verbinden:
Bluetooth → bluetooth
In het artikel over je eigen snaps creëren, staan wat tips.
creëren, staan → creëren staan
Dan doe je hetzelfde voor bluez. Maar als je deze snap voor het standaardkanaal latest/stable installeert, gebruikt die als basis core20, en dan moet je hiervan ook de snap installeren.
bluez. Maar → bluez, maar
En vul dit in het JSON-bestand in.
JSON-bestand → json-bestand (als je 'gpg-sleutel' met kleine letters schrijft, kun je mijns inziens ook 'json-bestand' met kleine letters schrijven)
Met de ondertekende modelassertion in theengs-gateway-core22-pi-arm64.model, een YAML-bestand, kun je nu je aangepaste image bouwen.
YAML-bestand → yaml-bestand (idem dito)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Belgische rechtszaak ligt stil wegens oude computer die bewijs niet k...
HLN citeert de advocaat van een van de verdachten, die stelt dat de pc 'nog met Explorer als browser' werkt.
Explorer → Internet Explorer (zie ook https://www.microsoft.com...ad/internet-explorer.aspx; 'Explorer' wordt in mijn optiek normaliter met 'File Explorer' geassocieerd, niet 'Internet Explorer', dat ook wel wordt afgekort tot 'IE')

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Google: experiment met meer YouTube-advertenties op tv's is nu afgero...
Verschillende gebruikers meldden er tot tien korte reclames getoond werden voordat een video startte.
meldden → hebben gemeld (zie ook https://taaladvies.net/we...oltooide-tijden-algemeen/, @sabineschults)
Verschillende gebruikers meldden er tot tien korte reclames getoond werden voordat een video startte.
er tot → dat er tot
Verschillende gebruikers meldden op Reddit dat er een stuk meer advertenties in een YouTube-video getoond worden en dat het aantal advertenties dat niet overgeslagen kan worden is toegenomen.
meldden op Reddit → hebben op Reddit gemeld
Het is ook denkbaar dat YouTube gebruikers met deze toename in advertenties wil overhalen een abonnement te nemen om Premium of Premium Lite.
om → op (het is een 'abonnement nemen op iets', niet 'om iets')

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ChillinR
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 06-09 13:18

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Loen
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 09:12
nieuws: Techuitdagingen van start-ups – Transparante lcd-schermen voor gebrui...

Gebruik van The Hague Airport en Rotterdam Airport door elkaar. Het is "Rotterdam The Hague Airport"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Marsrover Perseverance vindt opnieuw organisch materiaal in Jezero-kr...
Wat zo bijzonder is aan de huidige, recente ontdekking is dat SHERLOC hierbij de meest overvloedige organische verbindingen tot nu toe heeft gevonden.
meest overvloedige → overvloedigste

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
We zijn weer bij! Bedankt voor het doorgeven!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Blade Runner-liveaction-tv-serie is officieel besteld door Amazon
Mogelijk speelt de live-action serie zich af vijftig jaar na de gebeurtenissen van de film Blade Runner 2049.
live-action serie → liveactionserie (zoals eerder in het artikel: 'liveaction-tv-serie')
Scott maakt in november vorig jaar al bekend dat er een Blade Runner-serie aan zat te komen.
maakt → maakte
Vernon Sanders, het hoofd van global television-afdeling bij Amazon Studios, stelt dat de nieuwe serie 'het intellect, de thema's en de geest van zijn filmvoorgangers hoog zal houden.'
houden.' → houden'. (zie ook https://taaladvies.net/volgorde-punt-aanhalingsteken/)
Twee medeoprichters van het betrokken productiebedrijf Alcon Entertainment zeggen 'meer dan enthousiast' te zijn om de Blade Runner-canon verder uit te breiden 'naar een nieuwe rijk met de provocerende verhaallijn die Silka heeft gecreëerd'.
naar een nieuwe rijk met de provocerende verhaallijn die Silka heeft gecreëerd → naar een nieuwe, rijk met de provocerende verhaallijn die Silka heeft gecreëerd (@Koekiemonsterr: tenminste, ik vermoed dat het gaat om het uitbreiden van de canon naar een nieuwe canon; mocht het de bedoeling zijn om de canon uit te breiden naar 'een nieuw rijk', dan moet dus 'nieuwe' geschreven worden als 'nieuw', want 'rijk' is een het-woord)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
LFranxWind schreef op zondag 18 september 2022 @ 09:16:
We zijn weer bij! Bedankt voor het doorgeven!
Is onderstaande post over het hoofd gezien aangezien beide suggesties niet zijn overgenomen?

nieuws: Nederlandse minister van Volksgezondheid wil faxen in zorgsector verb...
De minister stelde tijdens een Kamerdebat wel dat de uitwisseling tussen zorginstellingen onderling onvoldoende is en daarom moet er volgens hem een nieuwe fase aankomen om dat probleem van de baan te helpen.
aankomen → komen (klinkt een beetje als "bloemrijk Vlaams woordgebruik om een voorzetsel vast te plakken aan een werkwoord, waardoor de betekenis verandert, maar waarbij je dat voorzetsel als het ware moet 'wegdenken'". Tenminste, ik zie het Vlamingen wel vaker doen.)
De minister stelde tijdens een Kamerdebat wel dat de uitwisseling tussen zorginstellingen onderling onvoldoende is en daarom moet er volgens hem een nieuwe fase aankomen om dat probleem van de baan te helpen.
van de baan te helpen → uit de wereld te helpen (het gezegde is: 'dat is van de baan', maar 'van de baan helpen', nee, dat is een niet-bestaande uitdrukking, tenminste, ik ken 'm niet)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
Ik zie dat er weer eens meerdere suggesties niet zijn overgenomen zonder aan te geven waarom de redacteur vindt dat het geen incorrect taalgebruik is. Wel zo netjes om wel te doen. Ik besteed tenslotte tijd aan de suggesties en veelal geef ik ook aan waarom iets incorrect is, dus besteed ik er nog meer tijd en moeite aan.

reviews: Ubuntu Core op een Raspberry Pi - Minimale Linux-distributie voor iot
Omdat die snaps van elkaar en het besturingssysteem afgescheiden zijn, hoef je geen schrik te hebben dat je bij incompatibiliteitsproblemen met niet-werkende software achterblijft.
geen schrik te hebben → niet bang te zijn (volgens de Dikke Van Dale is 'schrik hebben' Vlaams taalgebruik, @koenvervloesem)

Waarom is deze taalfout niet verbeterd? Zoals aangegeven is dit een uitdrukking die alleen in het Vlaamse taalgebied wordt gebruikt. Ik heb altijd begrepen dat Tweakers streeft naar taalgebruik dat in het hele taalgebied (Nederland en Vlaanderen) wordt gebezigd, dus waarom is deze suggestie niet overgenomen? Bij deze nog wat extra ammunitie dan, want mogelijkerwijs heeft de redacteur de Dikke Van Dale niet: https://taaladvies.net/schrik-hebben-of-bang-zijn/.
Als we deze snap op Ubuntu Core willen draaien, moeten we eerst ook de snaps bluez, de Bluetooth host-stack van Linux, en pi-bluetooth, om de Bluetooth-hardware op de Raspberry Pi in te schakelen, installeren:
Bluetooth host-stack → bluetoothhost-stack
Als we deze snap op Ubuntu Core willen draaien, moeten we eerst ook de snaps bluez, de Bluetooth host-stack van Linux, en pi-bluetooth, om de Bluetooth-hardware op de Raspberry Pi in te schakelen, installeren:
Bluetooth-hardware → bluetoothhardware
Geef je snap dan toegang tot Bluetooth door de plug theengs-gateway:bluez-client met het slot bluez:service te verbinden:
Bluetooth → bluetooth

Dit gaat zo vaak fout … Bluetooth wordt alleen met een hoofdletter geschreven wanneer het over een specifieke variant van het protocol gaat, dus 'Bluetooth 4' of 'Bluetooth 5'. Als je het hebt over bluetooth in het algemeen (zoals in bovenstaande suggesties), schrijf je bluetooth met kleine letters. Zie ook bluetooth, bluetoothadapter en bluetoothchip, om er maar een paar te noemen.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
richy3908 schreef op zondag 18 september 2022 @ 09:49:
[...]


Is onderstaande post over het hoofd gezien aangezien beide suggesties niet zijn overgenomen?

nieuws: Nederlandse minister van Volksgezondheid wil faxen in zorgsector verb...


[...]


aankomen → komen (klinkt een beetje als "bloemrijk Vlaams woordgebruik om een voorzetsel vast te plakken aan een werkwoord, waardoor de betekenis verandert, maar waarbij je dat voorzetsel als het ware moet 'wegdenken'". Tenminste, ik zie het Vlamingen wel vaker doen.)


[...]


van de baan te helpen → uit de wereld te helpen (het gezegde is: 'dat is van de baan', maar 'van de baan helpen', nee, dat is een niet-bestaande uitdrukking, tenminste, ik ken 'm niet)
Goedemorgen! Deze had ik inderdaad over het hoofd gezien, maar heb de aanpassingen inmiddels doorgevoerd.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
richy3908 schreef op zondag 18 september 2022 @ 10:09:
Ik zie dat er weer eens meerdere suggesties niet zijn overgenomen zonder aan te geven waarom de redacteur vindt dat het geen incorrect taalgebruik is. Wel zo netjes om wel te doen. Ik besteed tenslotte tijd aan de suggesties en veelal geef ik ook aan waarom iets incorrect is, dus besteed ik er nog meer tijd en moeite aan.

reviews: Ubuntu Core op een Raspberry Pi - Minimale Linux-distributie voor iot


[...]


geen schrik te hebben → niet bang te zijn (volgens de Dikke Van Dale is 'schrik hebben' Vlaams taalgebruik, @koenvervloesem)

Waarom is deze taalfout niet verbeterd? Zoals aangegeven is dit een uitdrukking die alleen in het Vlaamse taalgebied wordt gebruikt. Ik heb altijd begrepen dat Tweakers streeft naar taalgebruik dat in het hele taalgebied (Nederland en Vlaanderen) wordt gebezigd, dus waarom is deze suggestie niet overgenomen? Bij deze nog wat extra ammunitie dan, want mogelijkerwijs heeft de redacteur de Dikke Van Dale niet: https://taaladvies.net/schrik-hebben-of-bang-zijn/.


[...]


Bluetooth host-stack → bluetoothhost-stack


[...]


Bluetooth-hardware → bluetoothhardware


[...]


Bluetooth → bluetooth

Dit gaat zo vaak fout … Bluetooth wordt alleen met een hoofdletter geschreven wanneer het over een specifieke variant van het protocol gaat, dus 'Bluetooth 4' of 'Bluetooth 5'. Als je het hebt over bluetooth in het algemeen (zoals in bovenstaande suggesties), schrijf je bluetooth met kleine letters. Zie ook bluetooth, bluetoothadapter en bluetoothchip, om er maar een paar te noemen.
Sorry, er was hier iets misgegaan bij het opslaan van de wijzigingen. Het zou nu goed moeten staan. Bedankt voor het doorgeven!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Yisc
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 26-08 12:41
Software-update: Avidemux 2.8.1
Versie 2.8.0 van Avidemux is uitgekomen.
Versie 2.8.1 van Avidemux is uitgekomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Patriot
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 09:35

Patriot

Fulltime #whatpulsert

nieuws: EVGA stopt met het maken van videokaarten
Volgens Burke is EVGA niet van plan om zicht te richten op nieuwe productcategorieën.
Moet dat niet gewoon zijn 'zich'?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
reviews: Ubuntu Core op een Raspberry Pi - Minimale Linux-distributie voor iot
In ons voorgaande artikel over snaps creëerden we een snap voor Theengs Gateway, een gateway die bluetooth Low Energy-sensoren decodeert en hun data via MQTT uitstuurt.
bluetooth Low Energy-sensoren → Bluetooth Low Energy-sensoren (hier is het juist weer wel de naam van een variant van het bluetoothprotocol, dus met een hoofdletter)
Als we deze snap op Ubuntu Core willen draaien, moeten we eerst ook de snaps bluez, de bluetooth host-stack van Linux, en pi-bluetooth, om de bluetooth-hardware op de Raspberry Pi in te schakelen, installeren
bluetooth host-stack → bluetoothhost-stack (of desnoods 'bluetooth-host-stack', als het maar niet met een spatie wordt geschreven)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Nederlands kabinet wil in 2050 zo'n 70 gigawatt aan windvermogen opwe...
Nederlands kabinet wil in 2050 zo'n 70 gigawatt aan windvermogen opwekken in zee
in zee → op zee (zoals in de rest van het artikel)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: 'Android TV-marktaandeel in Europa is sinds 2019 ruim verdubbeld'
Deze de televisiewebsite baseert zich op cijfers die Omdia tijdens een eerdere presentatie deelde; de website was daarbij aanwezig.
Deze de → De
Het is niet duidelijk wat de percentage zijn voor webOS en Tizen in dit verband.
wat de percentage zijn → wat de percentages zijn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
reviews: Cardioloog als techneut - 'Het hart is uiteindelijk gewoon een pomp'
De laatste vijf jaar is hij medisch hoofd bij het UMC Groningen, verantwoordelijk vanuit het cardiologisch deel voor de mensen met eindstadium hartfalen waarbij of getransplanteerd moeten worden of waarbij een transplantatie niet meteen of nooit mogelijk is.
getransplanteerd moeten worden → getransplanteerd moet worden
Dat moest je helemaal zelf maken en kon je niet kant en klaar kopen.
kant en klaar → kant-en-klaar (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=kant-en-klaar)
En die wachtlijst wordt elkaar jaar langer.
elkaar jaar → elk jaar
'Ik heb al jaren niks hoeven doen en nu wil je dat ik ineens ga functioneren als een normaal hart: ik doet het niet!'
ik doet → ik doe
Wat zijn de verschillen tussen tussen de linker- en rechterkamer?
Een tweede 'tussen' weggestreept.
Is er ook nog een zogeheten Berlin Heart.
Is er → Er is
Dus pacemakers en kunstkleppen hebben speciale bloedafstotende materialen, maar je kan je voorstellen dat dit best risicovol is bij zo'n tah waar het bloed helemaal doorheengaat, elke slag opnieuw.
doorheengaat → doorheen gaat (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=doorheengaan)
Het 'nieuwe' apparaat, de Aeson van firma Carmat, is van binnen bekleed met materialen die helemaal bloed compatibel zijn
bloed compatibel → bloedcompatibel
Dus mensen die zich met een steunhart gaan inspannen, zullen meer bloeddoorstroming door de pomp hebben, maar dat is niet in verhouding met wat jij en ik zouden hebben.
in verhouding met → in verhouding tot
Abbott, het bedrijf dat op dit moment (door het wegvallen van de firma Medtronic, red.) bijna een monopolie heeft als het aankomt op de markt in steunharten, onderzoekt of steunharten slimmer gemaakt kunnen worden. Bijvoorbeeld door het verbeteren van eventuele adaptatiemogelijkheden van de pomp, door slimme algoritmes en misschien extra sensoren.
worden. Bijvoorbeeld → worden, bijvoorbeeld
Dat is ook gunstiger voor vaten en organen van de patient, en vermindert het energieverbruik en slijtage van het steunhart.
energieverbruik → energiegebruik (de Wet van behoud van energie stelt dat energie niet verbruikt kan worden, maar alleen omgezet in een andere vorm van energie)
Maar voor de Aeson hebben ze het beste wel goed onder controle.
beste → best
Bij een kunsthart heb je pulsatiele curve.
pulsatiele curve → een pulsatiele curve
Dat customizen zou ik aan de ene kant heel graag willen, maar aan de andere kant is er natuurlijk een reden dat het dichtgetimmerd is: zodat het foolproof is.
customizen → customiseren (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=customiseren; waarom een Engelstalig woord gebruiken als er een prima Nederlandstalig alternatief is?)
Met de huidige situatie is het allemaal wel wat beter, maar we kunnen nog steeds weinig aanpassen.
Met de huidige situatie → In de huidige situatie
De donorwet heeft erin geresulteerd dat iedereen geregistreerd staat in het donorregister, ook meer mensen die niet willen donoren.
donoren → doneren
Artsen van drie ziekenhuizen hebben vorig jaar de eerste dcd-harddonatieprocedure in Nederland uitgevoerd.
dcd-harddonatieprocedure → dcd-hartdonatieprocedure
Deze patiënten moeten letterlijk eerst overlijden, dus het hart moet stil staan, waarna we het hart weer op gang moeten krijgen om het vervolgens te gaan transplanteren.
stil staan → stilstaan (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=stilstaan)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Minisforum brengt mini-pc uit met AMD Ryzen 9 5900HX-cpu en Radeon RX...
Er zijn zeven heatpipes aanwezig; drie voor de cpu en vier voor de gpu, alsook een dubbele ventilator voor warmteafvoer.
aanwezig; drie → aanwezig, drie (een puntkomma kan hier juist weer niet, omdat er geen opzichzelfstaande zin op volgt, @sabineschults)
De HX90G ondersteunt maximaal 64GB DDR4-ram en tot 2TB aan opslag via M.2. PCIe-slots.
M.2. PCIe-slots → M.2-PCIe-slots (zie ook Wikipedia: M.2)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • GeeBee
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 24-09 23:23

GeeBee

Oddball

nieuws: Blade Runner-liveaction-tv-serie is officieel besteld door Amazon
maar deze titel suggereert dat de serie speelt in een periode vijftig jaar na de gebeurtenissen van de in 2017 uitgebrachte film Blade Runner 2049. Dat is het vervolg op de originele Blade Runner-film uit 1982.
Dat —> Die

Woof, woof, woof! That's my other dog imitation.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
Alle verbetersuggesties zijn overgenomen. Dank weer voor jullie hulp!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MSteverink
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 24-09 15:32
nieuws: Uber: geen aanwijzingen dat er data is gestolen bij hackaanval

...De hack werd donderdag publiekelijk erkent... erkend

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
Gefikst.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • sanzut
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 25-09 21:07

sanzut

It's always christmas time


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Techuitdagingen van start-ups – Transparante lcd-schermen voor gebrui...
Om die reden laten de plekken waar een VideowindoW hangt, zoals The Hague Airport en start-upincubator Yes!Delft, de modules momenteel vóór het bestaande glas hangen.
The Hague Airport → Rotterdam The Hague Airport (al gemeld door @Loen, maar toch nog één vergeten)
De overbodig hoge resolutie vereist veel rekenkracht, die ook nodig is voor het aansturen van de achterliggende software die onder andere de eigen content in real-time rendert.
in real-time → in real time (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=in%20real%20time, @Kevinkrikhaar)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Gerucht: Alle iPhone 15-modellen krijgen Dynamic Island
Daarop worden, naast notificaties, ook dingen als weersvoorspellingen, systeemmeldingen als binnenkomende telefoongesprekken en op termijn informatie meldingen van third-partyapps getoond.
informatie meldingen → informatiemeldingen (of anders 'informatie of meldingen' o.i.d., maar zeker niet met alleen een spatie, @AverageNL)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
De foutjes zijn verbeterd. Bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Flauwekul
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 02-09 09:48
nieuws: Blizzard gaat binnenkort gesloten bèta van Diablo IV starten

Blizzard benadrukt dat testers geen details mogen delen over de gesloten bèta. Waarschijnlijk verwijst de ontwikkelaar naar twee gameplayvideo's van Diablo VI die onlangs online zijn verschenen. De game moet uiterlijk in juni 2023 uitkomen.

Diablo VI moet natuurlijk IV zijn

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • oef!
  • Registratie: Februari 2011
  • Niet online
nieuws: 'Sony werkt aan nieuwe PlayStation 5 met losse diskdrive via USB-C'

Gaat het hier om een disc drive of een disk drive? Maw bluray of nvme/ssd

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
'Disc drive' of 'disk drive' is Engels, 'diskdrive' Nederlands.

[ Voor 8% gewijzigd door Delpozo op 20-09-2022 11:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • oef!
  • Registratie: Februari 2011
  • Niet online
@Delpozo

Die hang naar Nederlandse woorden begint hier storend te worden.

Schijfjes heten sinds de compact disc discs. Als je alles met een K wil gaan schrijven introduceer je alleen maar verwarring.

Zie ook
‘Sony werkt aan PlayStation 5 met verwijderbare disc drive’

https://playsense.nl/5127...verwijderbare-disc-drive/

Veel duidelijker.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
oef! schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 11:22:
@Delpozo

Die hang naar Nederlandse woorden begint hier storend te worden.

Schijfjes heten sinds de compact disc discs. Als je alles met een K wil gaan schrijven introduceer je alleen maar verwarring.

Zie ook
‘Sony werkt aan PlayStation 5 met verwijderbare disc drive’

https://playsense.nl/5127...verwijderbare-disc-drive/

Veel duidelijker.
Ons stoort het niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
die in artikelen van Tweakers niet is toegestaan: feestelijke avond.
Ik denk dat "feestelijke avond" een kopje moet zijn.

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
MoniqueVdB schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 08:02:
De foutjes zijn verbeterd. Bedankt!
Waarom is onderstaande suggestie niet overgenomen?

nieuws: Techuitdagingen van start-ups – Transparante lcd-schermen voor gebrui...
Om die reden laten de plekken waar een VideowindoW hangt, zoals The Hague Airport en start-upincubator Yes!Delft, de modules momenteel vóór het bestaande glas hangen.
The Hague Airport → Rotterdam The Hague Airport (al gemeld door @Loen, maar toch nog één vergeten)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wimjongil
  • Registratie: Augustus 2006
  • Niet online
nieuws: Europese Bank kiest vijf bedrijven die proef-UX mogen maken voor digi...

Zoals de titel nu is kan het iedere Europese opererende bank zijn (ING of BNP Paribas bijvoorbeeld). Maar het gaat hier dus om de Europese Centrale Bank, dat zou ik dan ook terug laten komen in de titel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
RobIII schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 11:42:
[...]

Ik denk dat "feestelijke avond" een kopje moet zijn.
Waarom denk je dat?

Overige suggesties zijn overgenomen.

[ Voor 9% gewijzigd door Delpozo op 20-09-2022 13:30 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • CH4OS
  • Registratie: April 2002
  • Niet online

CH4OS

It's a kind of magic

nieuws: Grand Prix-map ontbreekt in PlayStation-bèta van Call of Duty: Modern...
Spelers merkten vrijdag op dat de Grand Prix-map en verwijzingen naar de map ontbreeken
Ik wist niet dat we ook in oud Hollandsch schrijven? :) Ontbreeken → ontbreken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Delpozo schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 13:29:
[...]

Waarom denk je dat?

Overige suggesties zijn overgenomen.
Omdat ik dacht dat daar gedoeld werd op 'kutweer'
Over het algemeen kon communitymanager Moonsugar echter, ondanks het buiige weer, in haar openingspraatje herhaaldelijk een omschrijving gebruiken die in artikelen van Tweakers niet is toegestaan.

Feestelijke avond

Party Central was grofweg verdeeld...
Maar ik snap 'm sowieso niet want waarom mag in Tweakers artikelen geen "feestelijke avond" worden gebruikt? En dat maakt de "ondanks het buiige weer" ook raar.

Of ben ik nou echt nog aan 't na-kateren :? @arnoudwokke ?

[ Voor 4% gewijzigd door RobIII op 20-09-2022 14:38 ]

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
RobIII schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 14:36:
[...]

Omdat ik dacht dat daar gedoeld werd op 'kutweer'


[...]


Maar ik snap 'm sowieso niet want waarom mag in Tweakers artikelen geen "feestelijke avond" worden gebruikt? En dat maakt de "ondanks het buiige weer" ook raar.

Of ben ik nou echt nog aan 't na-kateren :? @arnoudwokke ?
Arnoud is even niet te bereiken, maar je zou weleens gelijk kunnen hebben: aangepast.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
Delpozo schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 14:48:
[...]

Arnoud is even niet te bereiken, maar je zou weleens gelijk kunnen hebben: aangepast.
Dat lijkt er meer op, hoewel ik dat "ondanks het buiige weer" dan nog steeds raar vind; het was juist dankzij het buiige weer dat ze dat woord meermaals kon gebruiken.

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
RobIII schreef op dinsdag 20 september 2022 @ 14:50:
[...]

Dat lijkt er meer op, hoewel ik dat "ondanks het buiige weer" dan nog steeds raar vind; het was juist dankzij het buiige weer dat ze dat woord meermaals kon gebruiken.
Ook verbeterd. Dank!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hark_k
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 25-09 17:00
nieuws: DAF gaat nieuwe elektrische XD- en XF-vrachtwagens met 350kW vermogen...
DAF schrijft dat de motoren met 325W kunnen snelladen
Dat zal wel 325 kW zijn :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Uber wijst Lapsus$-hackers als daders van recente hack aan
Ze konden daarna toegang krijgen tot de G-Suite-applicaties en Slack.
G-Suite-applicaties → Google Workspace-applicaties (zie ook https://workspace.google.com/; als je per se de oude naam wilt gebruiken, schrijf hem dan wel correct als 'G Suite', @TijsZonderH)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • TimChr
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 10-09 13:16
nieuws: Spotify gaat audioboeken aanbieden in de VS

Gaandeweg wordt aan elkaar geschreven.

Mooi werk overigens!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MeNTaL_TO
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 09:09

MeNTaL_TO

The future is not set

nieuws: EA werkt samen met Marvel aan singleplayer Iron Man-game
De game wordt ontwikkeld dor Motive Studio in Montreal.
O vergeten in door?

[edit] is al aangepast zie ik.

[ Voor 6% gewijzigd door MeNTaL_TO op 20-09-2022 19:19 ]

Wenn ist das Nunstruck git und Slotermeyer? Ja!... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput! The Hornets of Hades have descended upon me


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Munchie
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Munchie

FP ProMod
nieuws: Nvidia brengt GeForce RTX 4090 in oktober uit, RTX 4080-gpu's volgen ...
Deze krijg kloksnelheden van 2,31GHz met een turbofrequentie van 2,61GHz.
krijg -> krijgt
DLSS 3.0 werkt alleen op RTX 40-kaarten, en dus niet uit gpu's uit voorgaande generaties.
uit gpu's -> op gpu's
De GeForce RTX 3080, 3070 en 3080 blijven allemaal beschikbaar naast de drie nieuwe RTX 40-videokaarten,
3080 twee keer genoemd.

[ Voor 9% gewijzigd door Munchie op 20-09-2022 19:41 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Tot hier weer bijgewerkt.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Fairy
  • Registratie: Januari 2001
  • Niet online

Fairy

13kWp

nieuws: Nvidia brengt GeForce RTX 4090 in oktober uit, RTX 4080-gpu's volgen ...

volgen in november
Sorry ;)

[ Voor 20% gewijzigd door Fairy op 20-09-2022 19:41 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Tasminos
  • Registratie: September 2003
  • Niet online
Fout in eerste zin (plaatsing van de woorden "hebben" en "kunnen"):

Volgens Neowin hebben kunnen de eerste Windows 11-gebruikers de update inmiddels downloaden en installeren.

Microsoft begint met uitrol Windows 11-update 22H2

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Deze zijn ook aangepast. Dank voor het meelezen vanavond.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
downloads: Mozilla Firefox 105.0
In versie 105 heeft Mozilla onder meer de mogelijkheid toegevoegd om alleen de huidige pagina te printen in de printopties, kan met twee vingers vegen voor- of achteruit in de geschiedenis worden genavigeerd en gaat het zoek in grote lijsten nu een stuk sneller.
het zoek → het zoeken

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
reviews: Bewustzijn in kunstmatige intelligentie - Belofte of bluf?
Het feitelijk toekennen van bewustzijn aan hersengebieden is voor zover ik weet nog niet een op een duidelijk.
een op een → een-op-een (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=een-op-een)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt @richy3908!

  • Balgehakt
  • Registratie: September 2013
  • Laatst online: 17-08 21:44

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast!

  • Peenutzz
  • Registratie: Januari 2006
  • Laatst online: 22-09 13:31
In het artikel over de G Cloud staat onder het kopje 'Hardware" in de 2e alinea "wordt niet ondersteunt". Dat moet "ondersteund" zijn.

reviews: Logitech G Cloud - Alle games bij de hand

Snel is hetzelfde als langzaam, maar dan sneller.


  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Aangepast!

  • rtfm
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 18-02 13:43
downloads: Ventoy 1.0.80

In het artikel staat 1.0.90.
Dat moet uiteraard 1.0.80 zijn.

  • IJsrace
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 17-09 10:07

IJsrace

null

nieuws: Framework kondigt modulaire Chromebook aan vanaf 999 dollar

DDR4-moederbord moet denk ik DDR4-geheugen zijn :)

  • Teigetje!
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 02-05 11:39
Het artikel over het tanken van de Artemis heeft een dubbele fout in de titel. Het is "voltooid" niet "voltooit"

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
Teigetje! schreef op donderdag 22 september 2022 @ 08:04:
Het artikel over het tanken van de Artemis heeft een dubbele fout in de titel. Het is "voltooid" niet "voltooit"
Hier is 'voltooit' correct, want onvoltooid tegenwoordige tijd, derde persoon enkelvoud: stam+t.

De rest is rechtgezet.

  • Uruk-Hai
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 08:56
nieuws: Getty Images verbiedt upload van door AI gegenereerd beeldmateriaal
Een deel van de gebruikte afbeeldingen zit copyright op.
Dat is geen correct Nederlands. Dit wel:

Op een deel van de gebruikte afbeeldingen zit copyright.

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Autoriteit Persoonsgegevens krijgt in 2023 twee miljoen euro extra bu...
De AP en de overheid lieten accountantskantoor KPMG een onderzoek uitvoeren waaruit dat minimale benodigde bedrag bleek.
minimale benodigde bedrag → minimaal benodigde bedrag

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: WinFuture: Microsoft Surface Pro 9 krijgt Intel Alder Lake- en Qualco...
Het gaat specifiek om de de i5-1235U of de i7-1255U, de Alder Lake-architectuur van het bedrijf.
Een tweede 'de' weggestreept.

  • carlo
  • Registratie: November 2000
  • Laatst online: 09-09 18:00
nieuws: NASA voltooit ondanks lekkage test om Artemis-raket vol te tanken
NASA voltooit ondanks lekkage test om Artemis-raket vol te tanken
Geen specialist hier, maar ik vond dit moeilijk lezen. Met een paar komma's was het voor mij duidelijker geweest:
NASA voltooit, ondanks lekkage, test om Artemis-raket vol te tanken
De vorige poging om de raket met brandstof te vullen werd afgeblazen wegens een lek inde brandstoftoevoer.
inde -> in de
De laatste stappen bestonden uit het vullen van de tanks van de tweede rakettrap, die eveneens met LOX en LH2 gevuld werden.Ook druktests werden uitgevoerd om te kijken of de brandstofsystemen lanceercondities kunnen weerstaan.
Spatie toevoegen tussen beide zinnen

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
geek: GitHub laat AI-kunstenaar nieuw ontwerp maken voor Arctic Code Vault
Het idee van de mijn is dat zaden, software of andere informatie daar honderden of zelfs duizenden jaren bewaard kan worden voor toekomstige generaties.
kan → kunnen (want 'dat zaden, software of andere informatie' is onderwerp en meervoud)
De Tech Tree legt programmeertalen uit, en vertelt ook algoritmes, compilers en hardwarearchitecturen.
vertelt ook algoritmes → vertelt ook over algoritmes

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
richy3908 schreef op donderdag 22 september 2022 @ 10:50:
geek: GitHub laat AI-kunstenaar nieuw ontwerp maken voor Arctic Code Vault
[...]
kan → kunnen (want 'dat zaden, software of andere informatie' is onderwerp en meervoud)
[...]
Ben ik niet met je eens. Meervoud kan hier wel, vanwege 'zaden', maar een constructie van twee of meer leden met 'of' is in beginsel enkelvoud.

Die andere is uiteraard aangepast.

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
Delpozo schreef op donderdag 22 september 2022 @ 11:06:
[...]

Ben ik niet met je eens. Meervoud kan hier wel, vanwege 'zaden', maar een constructie van twee of meer leden met 'of' is in beginsel enkelvoud.

Die andere is uiteraard aangepast.
Je hebt gelijk, my bad!

  • Ritsert
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 19-09 15:51
In de aankondiging op de hoofdpagina van het artikel over "Wij willen een vriendelijker Tweakers" staat een grammaticale fout:

Er zijn een aantal wijzigingen doorgevoerd aan het moderatiesysteem onder de artikelen.

Dit moet zijn:

Er zijn wijzigingen doorgevoerd aan het moderatiesysteem onder de artikelen.
of
Er is een aantal wijzigingen doorgevoerd aan het moderatiesysteem onder de artikelen.

  • Bux666
  • Registratie: Oktober 2007
  • Laatst online: 20-07 17:16
nieuws: Rusland wil dat bedrijven software compatibel maken met Linux
Eerder bleek al dat zeker 50.000 ontwikkelaars Rusland hebben verlaten sinds de invasie.
ontwikkelaars → de link heeft het over IT'ers, waar ontwikkelaars onder vallen, maar ook systeembeheers, netwerk specialisten, etc.

  • marino_centrino
  • Registratie: November 2003
  • Laatst online: 23-06 20:30
nieuws: Renders tonen westerse versie Motorola razr

"Dat duidt op een release buiten de Verenigde Staten, waar WhatsApp geen veelgebruikte app is."
Dit moet China zijn ipv Verenigde Staten?

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
Verbeterd. Dank!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • theHoff
  • Registratie: April 2006
  • Niet online
@arnoudwokke
URL: nieuws: DJI kondigt smartphonegimbal Osmo Mobile 6 aan met schermpje

Laatste regel, die weer 10 euro duurder was als zijn voorganger. Dat moet zijn, duurder dan.

[ Voor 15% gewijzigd door theHoff op 22-09-2022 15:15 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast!

  • dasiro
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 18-09 19:08
nieuws: NASA bereidt zich voor op poging om Capstone te laten stoppen met dra...
NASA wil bijvoorbeeld met metingen uitzoeken hoeveel brandstof nodig is om in de beoogde baan om te maan te kunnen blijven.
om de maan

  • paoper
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 15-09 09:48
Ik zie nog steeds 'meer als' staan.

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Ook aangepast, bedankt!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • TheVivaldi
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 15-09 11:50
nieuws: Mail Nvidia wijst op bestaan Tegra-soc voor mogelijkse opvolger Ninte...
Mail Nvidia wijst op bestaan Tegra-soc voor mogelijkse opvolger Nintendo Switch
"mogelijkse" = mogelijke

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Santford
  • Registratie: Juli 2004
  • Laatst online: 25-09 19:30

Santford

FP PowerMod
nieuws: Update moet ramen van 1,1 miljoen Amerikaanse Tesla-voertuigen veilig...
Volgens Tesla is de kalibratie van het antiklemsysteem van de ramen in sommige wagens niet afdoende afgesteld om in regel te zijn met de Amerikaanse wetgeving.
in regel te zijn -> te voldoen aan
Uit documenten van de Amerikaanse National Highway Traffic Safety Administration blijkt dat het antiklemsysteem te veel kracht kan uitoefenen dan toegelaten is wanneer het een obstakel detecteert bij het sluiten van de elektrische ramen.
te veel kracht kan uitoefenen dan toegelaten -> meer kracht kan uitoefenen dan toegelaten
De ramen zouden nadien ook niet voldoende opengaan. Hierdoor bestaat volgens de autofabrikant de kans dat een passagier van een Tesla-voertuig een letsel oploopt van zodra die in aanraking komt met het probleem.
een letsel oploopt van zodra die -> letsel oploopt zodra die
Hierdoor bestaat volgens de autofabrikant de kans dat een passagier van een Tesla-voertuig een letsel oploopt van zodra die in aanraking komt met het probleem. Het bedrijf zal een over-the-air firmware-update uitbrengen om het probleem te verhelpen en in regel te zijn met de lokale wetgeving.
in regel te zijn met -> te voldoen aan
maar ook bij Amerikaanse Model 3- voertuigen die van 2017 tot en met 2022 verkocht werden en Model X- en Model Y-voertuigen sinds 2021 verkocht werden op de Amerikaanse markt.
Model Y-voertuigen sinds 2021 -> Model Y-voertuigen die sinds 2021

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Moriaty
  • Registratie: December 1999
  • Laatst online: 22-09 20:56
Santford schreef op donderdag 22 september 2022 @ 20:48:
nieuws: Update moet ramen van 1,1 miljoen Amerikaanse Tesla-voertuigen veiliger maken.
Dit artikel is bijna onleesbaar door de vele kromme zinnen. Fijn dat je het al gemeld hebt.

[ Voor 26% gewijzigd door Moriaty op 22-09-2022 21:12 ]

"640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981


  • torp
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 08-09 12:48
Het bedrijf zal een over-the-air firmware-update uitbrengen om het probleem te verhelpen en in regel te zijn met de lokale wetgeving.
in regel te zijn met de lokale wetgeving -> te voldoen aan de nationale wetgeving

NB. In de laatste alinea staat liefst 3 keer dat Tesla iets "stelt", en ik zou iets meer variatie op prijs stellen.

[ Voor 22% gewijzigd door torp op 22-09-2022 22:16 ]


  • Korvaag
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 08:51

UNOX: The worst operating system


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: OnLeaks: OnePlus 11 Pro krijgt Snapdragon 8 Gen 2, 100W-snelladen en ...
OnePlus gebruikt doorgaans de meest recente 8-serie Snapdragon voor vlaggenschepen, dus een Snapdragon 8 Gen 2 is aannemelijk voor het Pro-model.
meest recente → recentste (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=recent, @YannickSpinner)
Alle andere hoofdzakelijke specificaties, waaronder het 6,7"-scherm met een resolutie van 1440p, zouden overeen komen met de 10 Pro.
overeen komen → overeenkomen (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=overeenkomen)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Bank Morgan Stanley krijgt boete van 35 miljoen dollar wegens groot d...
Morgan Stanley heeft een aantal apparaten weer in handen, maar het overgrote merendeel van de apparaten is nog niet teruggehaald.
het overgrote merendeel → het merendeel (of anders 'een overgroot deel'; volgens mij is hier sprake van een pleonasme, @LFranxWind)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Seikbal
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 08:06

Seikbal

Tweakers Addict

update-moet-ramen-van-1-komma-1-miljoen-amerikaanse-tesla-voertuigen-veiliger-maken
Hierdoor bestaat volgens de autofabrikant de kans dat een passagier van een Tesla-voertuig een letsel oploopt van zodra die in aanraking komt met het probleem.
Het woord "van" in "van zodra" hoort daar niet.

[update]
Ik zie nu dat het al gemeld is in een andere comment! _/-\o_

[ Voor 7% gewijzigd door Seikbal op 23-09-2022 08:06 ]

Soms is het beter om niks te zeggen, daar ben ik alleen niet zo goed in....


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 08:45
nieuws: Framework kondigt modulaire Chromebook aan vanaf 999 dollar
De laptop bevat onder meer een Intel Core i5-1240P processor.
i5-1240P processor → i5-1240P-processor
De Framework Chromebook Edition lijkt in grote lijnen op de Framework laptop, die eerder dit jaar voor de Europese markt verscheen.
de Framework laptop → de Framework Laptop (zoals in de kop van het gerefereerde artikel is te lezen en verderop in dit artikel)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
We zijn weer bij. Bedankt allemaal!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • paularts
  • Registratie: September 2006
  • Laatst online: 06:59

paularts

Paulux !!!!!!

teaset in "Nothing teaset draadloze oortjes met cilindervormige oplaadcase"

maak er gewoon het engelse Teased van want een Thee set is het ook niet :)

(Multiple exclamation marks are a sure sign of a diseased mind)


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Delpozo
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 20-09 14:17
paularts schreef op vrijdag 23 september 2022 @ 10:12:
teaset in "Nothing teaset draadloze oortjes met cilindervormige oplaadcase"

maak er gewoon het engelse Teased van want een Thee set is het ook niet :)
'Teaset' is correct Nederlands. 'Teased' zou ook in het Engels niet juist zijn.
Pagina: 1 ... 190 ... 250 Laatste

Dit topic is gesloten.