Spel- en tikfoutjes - en dus *geen* andere foutjes - deel 45 Vorige deel Overzicht Laatste deel

Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.

Pagina: 1 ... 189 ... 250 Laatste
Acties:
  • 375.761 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tarax
  • Registratie: Januari 2012
  • Laatst online: 25-09 06:46
In datzelfde artikel staat in de bovenste alinea:

"Deze bedrijf maakt deze in samenwerking met Zweedse muziekgroep Swedish House Mafia."

Moet zijn "Dit bedrijf [...]"

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Alex3
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 25-09 12:06

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • slijkie
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 22-09 18:25
nieuws: Blue Origin moet testvlucht New Shepard afbreken en zet noodsysteem in

‘Onbemenste’ is geen woord. Dit moet ‘onbemande’ zijn.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Merethil
  • Registratie: December 2008
  • Laatst online: 25-09 21:21
Eigenlijk moet er niets. Het staat iedereen vrij woorden te verzinnen en als het vaak genoeg gebruikt wordt dan kan dit opgenomen worden in de woordenboeken die iedereen hanteert.
De term die daarbij hoort is neologisme Wikipedia: Neologisme - op deze manier evolueert onze taal (en elke taal ter wereld, trouwens), vaak omdat bepaalde woorden achterhaald of niet langer toepasselijk (genoeg) zijn.

Vanuit de pers zie je dit woord (onbemenst) steeds meer gebruikt worden omdat het meer inclusief is - hedendaags is het varen op/in (ruimte)schepen niet langer alleen toegestaan voor mannen dus misschien is deze ruimere term gewoon heel toepasselijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MSteverink
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 24-09 15:32
downloads: PhotoDemon 9.0

...Na zo'n twee jaa in ontwikkeling te zijn geweest... jaar

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ChillinR
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 06-09 13:18
In nieuws: Blue Origin moet vlucht New Shepard afbreken en zet noodsysteem in - ...
Er waren ruim dertig payloads in de capsule aanwezig, waaronder wetenschappelijke experimenten gesponsord door NASA en tienduizenden postkaarten.
postkaarten -> ansichtkaarten
de hoogte waarop het ruimtevaarttuig onder de meeste aerodynamische druk staat
ruimtevaarttuig -> ruimtevaartuig

[ Voor 12% gewijzigd door ChillinR op 12-09-2022 21:14 ]


Acties:
  • +4 Henk 'm!

  • YannickSpinner
  • Registratie: Mei 2021
  • Laatst online: 20:53

YannickSpinner

Redacteur
Dank voor alle feedback! We zijn weer bij :D

@slijkie In het geval van bemenst vs. bemand: We gebruiken de term al sinds 2019 en de payload lading van dat woord past in mijn optiek beter dan 'bemand', dat een beetje gedateerd kan overkomen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • noskill
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 12-09 10:42

noskill

1*1=2.

In https://tweakers.net/nieu...n-zet-noodsysteem-in.html

Staat in de update van 20:30: "Het ging om een reguliere onbemenste ruimtemissie met als doet wetenschappelijk onderzoek."

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • YannickSpinner
  • Registratie: Mei 2021
  • Laatst online: 20:53

YannickSpinner

Redacteur
Dat moest natuurlijk doel zijn. Thanks, die is ook bijgewerkt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Technisch lid Hubert van toezichthouder inlichtingendiensten stopt om...
Hubert stop vanwege een nieuw wetsvoorstel dat volgens hem 'veel te ver' gaat.
stop → stopt
Want ik zou heel droevig worden als deze nieuwe wet, met de forse nieuwe bevoegdheden, en in het praktische termen afgeschaalde toezicht, zonder slag of stoot aangenomen zou worden.
in het praktische termen afgeschaalde toezicht → het in praktische termen afgeschaalde toezicht

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • slijkie
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 22-09 18:25
YannickSpinner schreef op maandag 12 september 2022 @ 21:36:
Dank voor alle feedback! We zijn weer bij :D

@slijkie In het geval van bemenst vs. bemand: We gebruiken de term al sinds 2019 en de payload lading van dat woord past in mijn optiek beter dan 'bemand', dat een beetje gedateerd kan overkomen.
Erg jammer dat je dit ziet zo ziet Yannick. Naar mijn optiek kan je liever de de grotere groep volgen dan jezelf voorover buigen voor een kleinere groep. Nu zou je dan in elke term die je in elk toekomstig artikel gebruikt moeten oppassen of je niet iemand op de pik trapt beledigd.

Jammer dat je het platform van Tweakers.net en DPG gebruikt om jou/jullie optiek door te drukken aan het publiek. Als lang financieel supporter van Tweakers doet mij dit erg veel en hoop ik in de toekomst een meer professioneel artikel voorgeschoteld te krijgen dan dit.

Dank voor je reactie.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Obbut
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 20-09 08:40
reviews: Huawei WiFi AX3 - Quadcorerouter voor een prikkie?

In de titel van de pagina staat “ogenomen” in plaats van “opgenomen”

[ Voor 16% gewijzigd door Obbut op 13-09-2022 06:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • RobIII
  • Registratie: December 2001
  • Niet online

RobIII

Admin Devschuur®

^ Romeinse Ⅲ ja!

(overleden)
In dit artikel gaan we in op de laatste stand van zaken, bekijken we of energieleveranciers zich aan de regels houden en vragen we experts of een terugleververgoeding van 9 eurocent zoals geclaimd een 'marktcomfort tarief' is.
Marktcomfort tarief? :X

Marktconform ;)

There are only two hard problems in distributed systems: 2. Exactly-once delivery 1. Guaranteed order of messages 2. Exactly-once delivery.

Je eigen tweaker.me redirect

Over mij


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beeldbuijs
  • Registratie: December 2021
  • Laatst online: 24-09 21:26
nieuws: TNO verzendt data over afstand van 10km met laserverbinding als satel...

Een-na-laatste alinea, derde zin:
Bij optische verbindingen spelen bovendien niet dezelfde capaciteitsproblemen die bij het radiofrequente spectrum wel spelen.
Ik neem aan dat de schrijver twee dingen overwoog te zeggen: 1) Dat er andere capaciteitsproblemen spelen bij optische verbindingen en 2) dat het niet dezelfde capaciteitsproblemen zijn.

De zin loopt hierdoor heel vreemd en is in logisch opzicht dubbelop, want als verbindingstechnieken verschillende problemen kennen, zijn het sowieso niet dezelfde.

Korter en duidelijker zou bijvoorbeeld zijn: 'Bij optische verbindingen spelen niet dezelfde capaciteitsproblemen als bij het radiofrequente spectrum.'

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • beeldbuijs
  • Registratie: December 2021
  • Laatst online: 24-09 21:26
YannickSpinner schreef op maandag 12 september 2022 @ 21:36:
@slijkie In het geval van bemenst vs. bemand: We gebruiken de term al sinds 2019 en de payload lading van dat woord past in mijn optiek beter dan 'bemand', dat een beetje gedateerd kan overkomen.
Met alle respect, maar het gelinkte stukje van Tijs Hofmans, die al jaren in zijn teksten op de muziek vooruitloopt wat woke taalgebruik betreft en zich activistisch opstelt. Dat Hofmans dit al drie jaar doet verklaart niet waarom woorden kunstmatig aangepast moeten worden, maar bevestigt juist dat zijn opzet bepaalde woorden te cancellen bijval krijgt binnen de organisatie.

Zover dat hij eens een artikel schreef waarin het woord hacker een compleet andere betekenis had. Toen daar commentaar op kwam, zei hij letterlijk dat hij vond dat dat een legitime manier was om het taalgebruik te veranderen.

Het is ongetwijfeld allemaal met de beste bedoelingen, maar het blijft manipulatie.

Belangrijker: Het werkt niet. Buitenlanders werd bijvoorbeeld door de overheid en anderen vervangen door autochtonen, wat weer later werd vervangen door Nederlanders met een autochtone achtergrond – wat te lang is waardoor iedereen autochtonen blijft zeggen. Nu lijkt men een nieuwe poging te doen met nieuwkomers.

Alleen, het helpt niet omdat ook nieuwkomers onmiddelijk dezelfde lading krijgt als alle eerdere kunstmatig ingevoerde politiek correcte termen.

De directrice wordt niet serieuzer genomen als je haar directeur noemt of een andere sticker op de deur van de wc plakt. Niemand denkt bij bemanning dat het allemaal mannen zijn.

Als dit vanuit de bevolking zelf komt: Prima. Taal leeft en zo. Maar dit is geen voorbeeld van levende taal, dit is de taal van iedereen geforceerd probren aan te passen, door een zeer klein groepje mensen, voor hun eigen idealistische doelen. De meesten zullen daarvoor niet in de pen klimmen, maar het valt wel degelijk veel meer mensen op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vrmeulen
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 18-08 15:29
https://tweakers.net/nieuws/201022/hoofd-van-halo-ontwikkelaar-343-industries-bonnie-ross-vertrekt.html

"Onlangs maakte 343 Industries dat het spel toch geen splitscreenmodus krijgt, ook al zei de ontwikkelaar eerder van wel."

Moet hier wellicht het woordje "bekend" tussen (achter Industries)?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AverageNL
  • Registratie: December 2015
  • Laatst online: 26-09 13:26

AverageNL

Redacteur
We zijn weer bij. Bedankt voor het melden allemaal! :)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • TheVivaldi
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 15-09 11:50
nieuws: Sony kondigt Xperia 1 IV Gaming Edition aan met extra geheugen en los...
"De audiojack is aanwezig op de case, omdat de case deze de 3.5mm-jack van de telefoon zelf bedekt."

Dat lijkt me geen goed Nederlandsch. ;)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Warbringer
  • Registratie: Oktober 1999
  • Laatst online: 22:11
nieuws: Amazon introduceert nieuwe Kindle met een USB-C-poort en beter scherm
...De het instapmodel...
Iemand had keuzestress bij het kiezen van een lidwoord? ;)

I want to live forever, so far.. so good.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Twee gevalletjes van iets te snel een woord aanpassen, zonder de zin nog een keer te lezen.

Bedankt voor het melden, deze twee zijn aangepast.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jongetje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 21:51
nieuws: Sonos kondigt Sub Mini aan om bas van speakersetup te versterken

Ik weet niet welke Bas je wilt versterken, tenzij dit over een sportschool gaat.
Anders even als bass schrijven 😉

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
jongetje schreef op dinsdag 13 september 2022 @ 20:09:
nieuws: Sonos kondigt Sub Mini aan om bas van speakersetup te versterken

Ik weet niet welke Bas je wilt versterken, tenzij dit over een sportschool gaat.
Anders even als bass schrijven 😉
Volgens mij is het in het Nederlands toch echt 'bas'. Bass is Engels.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • opblaashaas
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 26-09 13:48
nieuws: Sonos kondigt Sub Mini aan om bas van speakersetup te versterken

het luisteren van muziekals andere multimedia, zoals films

Spatie terugplakken tussen muziek en als.

Het blijkt om de Sonos-speaker te gaan waar eerder al afbeeldingen van uitlekte

Uitlekten, het gaat om meerdere foto's. Dus meervoud

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Dank. Deze zijn ook aangepast.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AW_Bos
  • Registratie: April 2002
  • Laatst online: 02:39

AW_Bos

Liefhebber van nostalgie... 🕰️

nieuws: Hackers simuleren browserpop-up om inloggegevens Steam-accounts te on...
Normaal gesproken is dan aan het ssl-certificaat en vaak ook de url te zien, dat het niet een legitieme site is. Bij de browser-in-browser-techniek is dit veel moeilijker te zien, omdat deze phishingsite door middel van Java Script een pop-up inlogvenster toont, dat haast niet is te onderscheiden van een echt inlogvenster van Steam.
Zeg maar JavaScript, zonder spatie. Nu lijkt het alsof het meer betrekking op Java heeft, wat totaal niet zo is.

Telecommunicatie van vroeger
🚅Alles over spoor en treintjes


  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: XS4All stopt eind dit jaar met Webdisk, verwijst klanten door naar KP...
XS4All stopt eind dit jaar met Webdisk, verwijst klanten door naar KPN Cloud
XS4All → XS4ALL (zie ook https://xs4all.nl/ en Delpozo in "Spel- en tikfoutjes - en dus *geen* andere foutjes - deel 45"; bovendien is het woord in de rest van het artikel met hoofdletters geschreven, dus inconsequent)

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast!

  • MsG
  • Registratie: November 2007
  • Laatst online: 23:00

MsG

Forumzwerver

Denk om uw spatiegebruik. Dit scheelt Tweakers.net kostbare databaseruimte! | Groninger en geïnteresseerd in Domotica? Kom naar DomoticaGrunn


  • cracking cloud
  • Registratie: Mei 2013
  • Laatst online: 26-09 14:58
nieuws: EA kondigt anti-cheatsysteem op kernelniveau voor pc-game FIFA 23 aan

"Als een speler FIFA 23 verwijderd van de pc"

stam+t, dus verwijdert

[ Voor 20% gewijzigd door cracking cloud op 14-09-2022 08:38 ]


  • Guus...
  • Registratie: Juni 2017
  • Niet online
nieuws: Getuigenis klokkenluider: Twitter misleidt gebruikers, overheid en ei...

"Charles Grassley" wordt eigenlijk overal Chuck Grassley genoemd.

Google search naar Charles Grassley: https://www.google.com/se...CgAQHAAQE&sclient=gws-wiz

  • opblaashaas
  • Registratie: Juli 2009
  • Laatst online: 26-09 13:48
nieuws: Factorio komt 28 oktober naar Nintendo Switch met multiplayer en cros...

De game draait hierdoor trager en kan in zogenoemde megabasissen voor een 'significante beperking van de ups' zorgen.

Ik vermoed dat je fps bedoelt ipv ups.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Slabbysl
  • Registratie: December 2013
  • Laatst online: 26-09 05:33
nieuws: Getuigenis klokkenluider: Twitter misleidt gebruikers, overheid en ei...

“De meeste beveiligingsrisico's waar Zatko naar refereert werden al eerder door hem uit de doeken gedaan tegenover de SEC. “

Je refereert aan iets, niet ‘naar’.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Waking_The_Dead
  • Registratie: Januari 2010
  • Laatst online: 04-07-2024
Slabbysl schreef op woensdag 14 september 2022 @ 13:45:
nieuws: Getuigenis klokkenluider: Twitter misleidt gebruikers, overheid en ei...

“De meeste beveiligingsrisico's waar Zatko naar refereert werden al eerder door hem uit de doeken gedaan tegenover de SEC. “

Je refereert aan iets, niet ‘naar’.
Nog een tweede keer in hetzelfde artikel: "Grassley refereert hiermee naar de rechtszaak [...]"

  • Menesis
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 24-09 20:20
nieuws: AppLovin trekt overnamebod voor Unity van 17,5 miljard dollar in
Zoals het er nu naar uitziet gaat de deal tussen Unity en ironSource definitief door.
Zoals het er nu naar uitziet gaat de deal tussen Unity en ironSource definitief niet door.

Mixed Reality dev


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • vrmeulen
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 18-08 15:29
Menesis schreef op woensdag 14 september 2022 @ 15:06:
nieuws: AppLovin trekt overnamebod voor Unity van 17,5 miljard dollar in
Zoals het er nu naar uitziet gaat de deal tussen Unity en ironSource definitief door.
Zoals het er nu naar uitziet gaat de deal tussen Unity en ironSource definitief niet door.
Neen: doordat AppLovin haar bod intrekt, gaat de deal met IronSource juist wel door. AppLovin probeerde met haar (vijandige) overnamebod juist de deal met IronSource te voorkomen.

  • tdn135
  • Registratie: December 2003
  • Niet online
Het blijft een hardnekkige fout. De term fiscale/fiscaal jaar lijkt een logische vertaling van fiscal year, maar deze term bestaat niet. Het is boekjaar.

nieuws: VMware door SEC beticht van fraude, treft schikking van acht miljoen ...

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
reviews: Hoe test je de auto van de toekomst? RDW bouwt een nieuwe testbaan i...
Remmen, gasgeven, tussen de lijnen blijven; de auto kan het allemaal zelf.
gasgeven → gas geven (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=gasgeven)
De autobouwers zijn echter niet de enigen die daardoor anders naar auto's kijken.
enigen → enige (in mijn optiek betreft het woord 'autobouwers' de bedrijven die auto's bouwen, niet de personen erachter)
De RDW is de Nederlandse typegoedkeuringsinstantie en keurt auto's voor de Nederlandse en Europese markt goed.
Een 'goed' weggestreept (want de RDW zal heus ook wel auto's afkeuren, niet alleen maar goedkeuren, en het lijkt mij dat de RDW verantwoordelijk is voor het keuren van auto's in het algemeen, niet voor goedkeuren en/of afkeuren)
En ook die auto's moeten door de RDW worden goedgekeurd, waar die 'dynamische weg' van het MITC bij van pas komt.
Een 'goed' weggestreept (idem dito).
Daarvoor het is testcentrum van de RDW belangrijk.
het is → is het
Vandaar dat het MITC en Digicity belangrijk is voor RDW.
is → zijn (want 'het MITC en Digicity' is onderwerp en meervoud)
Ik knutsel zelf veel met Raspberry Pi's, op internet kan je daar uitbreidingen voor kopen waarmee je sommige autosignalen kan verstoren en zo auto's in de war kan brengen.
Pi's, op → Pi's; op
Zo kan het MITC ook onder andere autonome bezorgdrones testen, welke invloed hebben obstakels bijvoorbeeld op hun reis?
testen, welke → testen; welke
Een nieuwe categorie vervoersmiddelen waar een paar bedrijven aan werkt, is de vliegende auto.
werkt → werken (want 'een paar bedrijven' is onderwerp en meervoud)
Ook deze auto moet door de RDW worden goedgekeurd.
Een 'goed' weggestreept.
Daarbij komt de synergie van het MITC ook mooi samen, omdat de NLR de PAL-V moet goedkeuren voor het de lucht in mag.
Een 'de' weggestreept (want in het hele artikel wordt 'NLR' geschreven, alleen hier 'de NLR')
Andere voordelen van de samenwerking met NLR, is dat zij veel weten over composietmaterialen.
dat zij veel weten → het veel weet (dit is een anglicisme; het gaat over het Nederlandse Lucht- en Ruimtevaartcentrum, dus onzijdig en enkelvoud)
Doll merkt op dat meerdere partijen in de VS al jaren mee bezig zijn met het ontwikkelen van robotaxi's die in bepaalde steden kunnen rondrijden, maar dat deze ontwikkeling alles behalve vlekkeloos gaat.
alles behalve → allesbehalve (zie ook https://taaladvies.net/allesbehalve-of-alles-behalve/, @Hayte)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MatHack
  • Registratie: Oktober 2001
  • Niet online

MatHack

Dev by day, Gamer by night

opblaashaas schreef op woensdag 14 september 2022 @ 13:39:
nieuws: Factorio komt 28 oktober naar Nintendo Switch met multiplayer en cros...

De game draait hierdoor trager en kan in zogenoemde megabasissen voor een 'significante beperking van de ups' zorgen.

Ik vermoed dat je fps bedoelt ipv ups.
Nope, UPS is juist, staat voor updates per second. Staat ook zo in de bron.

There's no place like 127.0.0.1


  • vrmeulen
  • Registratie: Mei 2010
  • Laatst online: 18-08 15:29
https://tweakers.net/reviews/10492/3/gopro-hero11-vs-dji-osmo-action-3-actioncams-voor-horizontaal-en-verticaal-in-de-praktijk.html

"Net als bij de overgang van de Hero9 naar de Hero9 gaat het echter om kleine stapjes"

Wordt hier de overstap van Hero9 naar Hero9 Black bedoeld, of de overstap van Hero9 naar Hero10?

  • botoo
  • Registratie: November 1999
  • Laatst online: 00:10

botoo

💀 too old to die young

FXDLS 'S&S edition'

💀 memento mori 💀


  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: China kondigt drie nieuwe maanmissies aan na ontdekking nieuw mineraal
Helium-3 is een belangrijke grondstof is voor kernfusie en daarmee een potentiële energiebron.
Een tweede 'is' weggestreept.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Aangepast! Bedankt voor het doorgeven!

@vrmeulen Ik heb je reactie even doorgestuurd naar de auteur.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Eric van Ballegoie
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 10-09 12:19

Eric van Ballegoie

Reviewcoördinator
vrmeulen schreef op woensdag 14 september 2022 @ 16:27:
https://tweakers.net/reviews/10492/3/gopro-hero11-vs-dji-osmo-action-3-actioncams-voor-horizontaal-en-verticaal-in-de-praktijk.html

"Net als bij de overgang van de Hero9 naar de Hero9 gaat het echter om kleine stapjes"

Wordt hier de overstap van Hero9 naar Hero9 Black bedoeld, of de overstap van Hero9 naar Hero10?
Klopt, dank voor de oplettendheid. Inmiddels aangepast.

  • Menesis
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 24-09 20:20
vrmeulen schreef op woensdag 14 september 2022 @ 15:09:
[...]


Neen: doordat AppLovin haar bod intrekt, gaat de deal met IronSource juist wel door. AppLovin probeerde met haar (vijandige) overnamebod juist de deal met IronSource te voorkomen.
oh ja nu zie ik het.
Ik vond het wel raar geschreven. Dat ironsource wordt er zomaar bijgehaald zonder context. Maar dat is voor een ander topic.

Mixed Reality dev


  • Munchie
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Munchie

FP ProMod
reviews: GoPro Hero11 vs. DJI Osmo Action 3 - Actioncams voor horizontaal én ...
maar mist de full-color beeldschermpjes aan de voor- en achterzijde en moet het in plaats daarvan stellen met een klein monochroom schermpje voor tesktweergave boven op de camera.
tesktweergave -> tekstweergave
Door het weghalen van die schermen is de camera in de breedte gekrompen; in plaats van de iets meer dan zeven centimer, is de Mini vijf centimer breed.
centimer -> centimeter
Die 8:7-videomodi is volgens GoPro handig om uit één shot zowel uitsnedes voor horizontale als vertikale videoformaten te maken.
uitsnedes -> uitsneden
vertikale -> verticale
GoPro belooft bovendien dat het ‘binnenkort’ mogelijk wordt met met de Quick-app voor Android en iOS
met dubbel
De Hero11 kan dit standaard in vrijwel alle beeldmodi, met uitzondering van 5,3k30, 4k129, 2,7k240 en 1080p240.
4k129 -> 4k120
deze zou volgens opgaaf meer dan twee en half uur op op één acculading moeten zijn.
op dubbel
biedt DJI ook de mogelijkheid om het beeld met beperkte cropping tot 45 graden rotatie van de camera horitontaal te houden,
horitontaal -> horizontaal
In 2015 wat DJI met de orignele Osmo Action de eerste fabrikant die een schermpje aan de voorkant van een actioncam toevoegde,
wat -> was
orignele -> originele
en een goede graadmeter waar de nieuwe modellen zich met moeten meten.
met -> mee
Tijdens ons test met firmware 1.09.24 en 1.10 leek dit nog niet goed te werken.
ons -> onze
Wellicht iets dat GoPro met komende firmwareupdats kan oplossen.
firmwareupdats -> firmwareupdates
is dat niet nodig dan is zijn de normale ‘wide’- en ‘linear’-modus een beter keuze omdat ze een minder of zelfs niet-vervormd beeld leveren.
dan is zijn -> dan zijn
Directe vergelijkingen tussen beelden die wij schoten in 8bit en 1bit laten geen duidelijke verschillen zien,
1bit -> 10bit

  • Cluefull
  • Registratie: April 2016
  • Laatst online: 20-05 12:20
nieuws: EU handhaaft Google-boete van ruim 4 miljard euro voor Android-machts...

"Het Gerecht stelt dat er op dit punt gaten zitten in de bewijslast ." Bewijslast betekent de verplichting om bewijs te leveren, niet het bewijs zelf, of de hoeveelheid. De bewijslast ligt bij de EU, en en zitten kennelijk gaten in het bewijs.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Eric van Ballegoie
  • Registratie: December 2004
  • Laatst online: 10-09 12:19

Eric van Ballegoie

Reviewcoördinator

  • Alex3
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 25-09 12:06
nieuws: Vodafone maakt gereserveerde netwerkruimten beschikbaar voor zakelijk...
Ik moest wel even in de bron kijken wat er met "ruimte" bedoeld werd. Dit wordt nogal eens figuurlijk gebruikt. Vergaderruimte, financiële ruimte, zelf IP-adressen of telefoonnummers kunnen verdelen? Het blijkt om capaciteit te gaan. Dat kan op condensatoren slaan, maar in dit geval, ook figuurlijk, op verbindingssnelheid. Graag wat meer duidelijkheid in het artikel.

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Renders tonen OnePlus 11 Pro met alertslider
OnePlus voorzag voorgaande telefoons ook van een dergelijke slider, maar deed dat met de meest recente 10T niet.
meest recente → recentste (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=recent, @AverageNL)
De selfiecamera zit in een gat linksbovenin het scherm verwerkt.
linksbovenin het scherm → linksboven in het scherm (want het gat zit in het scherm en zit linksboven)
Smartpix en OnLeaks zeggen niet wat het schermdiagonaal wordt.
het schermdiagonaal → de schermdiagonaal (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=diagonaal)

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Aangepast!

  • Munchie
  • Registratie: Februari 2010
  • Niet online

Munchie

FP ProMod
nieuws: De Sims 4 wordt op 18 oktober free-to-play
Gehele artikel:
expension -> expansion

  • LFranxWind
  • Registratie: September 2018
  • Laatst online: 07-09 11:20

LFranxWind

Redacteur
Bedankt voor het doorgeven! Het is aangepast!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
downloads: PhotoDemon 9.0
PhotoDemonis in meerdere talen te gebruiken en hoewel Nederlands er niet bij zit, is er wel een Vlaamse vertaling beschikbaar.
PhotoDemonis → PhotoDemon is
Deze bevat een opgefriste gebruikersinterface, verbeterde selectiemogelijkheden, is er ondersteuning voor diverse nieuwe afbeeldingsformaten toegevoegd en dieverse nieuwe effecten, waaronder content-aware fill.
is er ondersteuning → er is ondersteuning
Deze bevat een opgefriste gebruikersinterface, verbeterde selectiemogelijkheden, is er ondersteuning voor diverse nieuwe afbeeldingsformaten toegevoegd en dieverse nieuwe effecten, waaronder content-aware fill.
dieverse → diverse
Uitgebreide infformatie over deze uitgave kan op deze pagina worden gevonden, dit is de aankondiging voor versie 9.0
infformatie → informatie
Uitgebreide infformatie over deze uitgave kan op deze pagina worden gevonden, dit is de aankondiging voor versie 9.0
gevonden, dit → gevonden. Dit

  • OllieNL
  • Registratie: Juli 2010
  • Laatst online: 22-09 07:31
reviews: GoPro HERO11 vs. DJI Osmo Action 3 - Actioncams voor horizontaal én ...
Anders dan DJI's HERO11 Black maakt de DJI Osmo Action gebruik van een 'normale' 4:3-sensor
Moet dit niet zijn .. DJI's HERO11 Black -> GoPro's HERO11 Black

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Hackers simuleren browserpop-up om inloggegevens Steam-accounts te on...
Bij de browser-in-browser-techniek is dit veel moeilijker te zien, omdat deze phishingsite door middel van JavaScript een pop-up inlogvenster toont, dat haast niet is te onderscheiden van een echt inlogvenster van Steam.
pop-up inlogvenster → pop-upinlogvenster
Alleen wanneer het slachtoffer het eerste venster sluit, zal duidelijk worden dat de pop-up-scherm onderdeel is van de huidige pagina.
de pop-up-scherm → het pop-upscherm

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
reviews: Linux-services packagen met Snap - Aan de slag met Canonicals pakket...
De titel is een voor mensen wat leesbaardere naam, hierin kun je gewoon hoofdletters en spaties gebruiken.
naam, hierin → naam; hierin (zie ook https://onzetaal.nl/taalloket/puntkomma, @koenvervloesem)
Verder geef je een samenvatting, maximum 78 tekens, en beschrijving op, het versienummer van de software, de licentie, de contactgegevens en de website.
maximum → maximaal (zie ook https://taaladvies.net/maximum-of-maximaal/)
Er zijn nog andere hooks ondersteund.
zijn → worden
Vaak gaat het om een builddependency die ontbreekt, die moet je dan aan build-packages toevoegen.
ontbreekt, die moet je dan aan build-packages toevoegen → ontbreekt; die moet je dan aan build-packages toevoegen (of anders 'ontbreekt, die je dan aan build-packages moet toevoegen')
Zodra de snap op de Snap Store staat, kun je deze eenvoudig op elke Linux-distributie die snapd draait als volgt installeren
op → in

  • RVervuurt
  • Registratie: Mei 2006
  • Laatst online: 26-09 09:17
Dit geldt voor alle versies van het spel, die beschikbaar is voor pc, Mac, de [..]
Het is "het spel", dus het moet "dat beschikbaar is" zijn.

nieuws: De Sims 4 wordt op 18 oktober free-to-play

  • Cafe Del Mar
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 26-09 12:47
reviews: WD Black SN850X 2TB getest: opnieuw de prestatiekroon in handen

In het tabelletje bij "Componenten en features" staat 2 keer leessnelheid, eentje ervan (vermoedelijk de 2de) zal wel schrijfsnelheid zijn, niet?

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
We zijn weer bij. Bedankt allemaal!

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Remc0_
  • Registratie: Juni 2018
  • Laatst online: 23:55
In https://tweakers.net/nieu...sies-avignon-e-bikes.html staat Newton-meter genoteerd als nm, de SI eenheid is echter N⋅m of N m, zie https://www.bipm.org/en/publications/si-brochure.

Acties:
  • +5 Henk 'm!

  • Juup
  • Registratie: Februari 2000
  • Niet online
nieuws: Gazelle komt met goedkopere versies Avignon-e-bikes
... met een koppel van 50nm, iets minder dan de Bosch Performance Line-motor met een trekkracht van 65nm in de C380
nm => Nm
Newton-meter, geen nanometer ;)
De middenmotor heeft een capaciteit van 500Wh
middenmotor => accu.

[ Voor 10% gewijzigd door Juup op 15-09-2022 10:07 ]

Een wappie is iemand die gevallen is voor de (jarenlange) Russische desinformatiecampagnes.
Wantrouwen en confirmation bias doen de rest.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • michiel_
  • Registratie: Juli 2005
  • Niet online
nieuws: Ethereum stapt met succes over op proof-of-stake
Critici van deze nieuwe methode van het controleren van het ethereumnetwerk is dat degene die veel ethereum bezitten...
Critici -> kritiek
(of critici ... beweren oid)

  • Skyaero
  • Registratie: Juli 2005
  • Niet online
nieuws: Gerucht: Zoom wil eigen diensten voor e-mail- en agenda beginnen
Het bedrijf zou de nieuwe diensten zouden mogelijk later dit jaar al willen laten zien

  • Alex3
  • Registratie: Juli 2011
  • Laatst online: 25-09 12:06
reviews: WD Black SN850X 2TB getest: opnieuw de prestatiekroon in handen
Alleen maar een merknaam en een typenummer in de titel is niet erg mededeelzaam. Pas aan het eind van de samenvatting blijkt het om een ssd te gaan.

  • MadMan81
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 26-09 14:06
nieuws: Autofabrikant Lightyear claimt record op vlak van aerodynamische effi...
De Volkswagen Test Car ARVV haalde in 1980 een waarde van 0,15 en de Ford Probe uit 1986 bereikte zelfs 0,137 in een windtunnel
ARVV -> ARVW

Cupra Born


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • glennoo
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 26-09 10:58
nieuws: Chinese AI voor maken plaatjes geeft geen resultaat bij politiek gevo...
De software weigert onder meer dienst bij gebruik van namen van politici en woorden als Tianmen.
Ik vermoedt dat dit Tiananmen zal moeten zijn, er bestaat ook een stad en een berg Tianmen maar die zijn wat minder politiek gevoelig :)

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: VMware door SEC beticht van fraude, treft schikking van acht miljoen ...
De toezichthouder erkent dat VMware inderdaad publiekelijk maakte dat het een zogenoemde backlog van leveringen gebruikte 'op basis van verschillende overwegingen', maar dat investeerders niet te horen kregen dat deze constructie gebruikt werd om de timing van omzetboekingen te beïnvloeden.
publiekelijk maakte → publiek maakte (zie ook https://www.vandale.nl/gr...erlands/betekenis/publiek)
Broadcom is sinds halverwege dit jaar bezig met de overname van VMware, wat de techgigant een overnamesom op dat moment ongeveer 53 miljard euro kostte.
op dat moment ongeveer 53 miljard euro → van op dat moment ongeveer 53 miljard euro

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Tot hier weer bijgewerkt.

Alleen de opmerking over de titel van de review over de ssd laat ik even staan voor de auteur (CC: @willemdemoor)

  • strawberryblond
  • Registratie: Maart 2021
  • Laatst online: 01-02-2023
reviews: WD Black SN850X 2TB getest: opnieuw de prestatiekroon in handen

In de eerste zin in "samengevat" staat "Black SN805X" Dit moet natuurlijk SN850X zijn.

[ Voor 3% gewijzigd door strawberryblond op 15-09-2022 12:34 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • willemdemoor
  • Registratie: Januari 2008
  • Niet online

willemdemoor

Redacteur
Alex3 schreef op donderdag 15 september 2022 @ 10:55:
reviews: WD Black SN850X 2TB getest: opnieuw de prestatiekroon in handen
Alleen maar een merknaam en een typenummer in de titel is niet erg mededeelzaam. Pas aan het eind van de samenvatting blijkt het om een ssd te gaan.
ik heb er ssd tussengefrot

  • PeacekeeperNL
  • Registratie: Augustus 2013
  • Niet online

PeacekeeperNL

Koning Review 2023 en 2024

nieuws: Microsoft bevestigt beveiligingslek in Teams door opslaan tokens in p...

Vectra chrijft (2e alinea), +s

beveiligignsbedrijf

beveiligingsricisio


Djeez, wat een fouten...

[ Voor 9% gewijzigd door PeacekeeperNL op 15-09-2022 13:05 ]

Mijn reviews al gezien?


  • Bas170
  • Registratie: April 2010
  • Niet online

Bas170

Sir Miss-a-Lot

@Robert Zomers

nieuws: Blizzard overweegt Cataclysm naar World of Warcraft Classic te brengen
Tweakers schreef eerder al een over de komst van Wrath of the Licht King naar Classic.
Nooit geweten dat er een Philips expansion was :+

https://ifuckinghateJira.com
@CodeCaster: Ik kan niet anders dan concluderen dat Bas170 en Maarten van Rossem gelijk hebben


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • kw4h
  • Registratie: Februari 2008
  • Laatst online: 22-09 09:00

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Dat is de uitbreiding waarin Arthas wel het licht zag ;)

Deze en de andere fouten zijn bijgewerkt. Dank voor het melden.

  • Ché Mig
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 23-09 21:15
nieuws: Adobe wil Figma overnemen voor 20 miljard dollar

Laatste zin:
"Adobe hoop dat de overname in 2023 kan worden afgerond."

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • TUX2K
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 17-09 12:46
https://tweakers.net/nieu...or-20-miljard-dollar.html

In the tweede alinea staat een tike fout:
Kort daarop maakte Adobe het nieuwe zelf bekend.
Nieuwe zou nieuws moeten zijn

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • Robert Zomers
  • Registratie: December 2020
  • Laatst online: 08-07 13:07

Robert Zomers

Redacteur
Dank voor het melden, deze zijn aangepast.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • The Third Man
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 21:56

The Third Man

The Third Jellyfish

nieuws: Fujitsu toont optische netwerktechnologie die 1,2Tbps per golflengte ...
De nieuwe digital signal processor is volgens het Japanse Fujitsu een van de redenen waarom de netwerktechnologie een snelheid van 1,2 terabyte data per seconde per golflengte licht kan halen.
- de link naar het bronartikel zit onder 'het Japanse Fujitsu', maar de conventie is (dacht ik) om in ieder geval 'volgens' de link te laten zijn, aangezien het een verwijzing is naar hun uiting in de vorm van een persbericht. Een link onder een bedrijfsnaam zou naar de homepage gaan of hun Wikipedia lemma bijvoorbeeld (omdat het het bedrijf beschrijft).
- de bandbreedte is 1,2 terabit data per seconde

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Getuigenis klokkenluider: Twitter misleidt gebruikers, overheid en ei...
Er zou tenminste een spion van het Chinese ministerie van Staatsveiligheid bij het bedrijf werken.
tenminste → ten minste (zie ook https://taaladvies.net/te...te-ten-einde-of-teneinde/, @YannickSpinner)
Om eerlijk te zijn denk dat de FTC geen kans heeft tegen [Twitter] gezien de grootte van techgiganten.
denk dat → denk ik dat
Grassley refereert hiermee aan de rechtszaak tussen Twitter en Elon Musk over de geannuleerd overname omwille van de vermeende grote hoeveelheid spam- en botaccounts op het platform.
de geannuleerd overname → de geannuleerde overname

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: EU handhaaft Google-boete van ruim 4 miljard euro voor Android-machts...
De rechters bevestigen dat er sprake was van een inbreuk in het licht van de 'uitsluitende effecten die voortvloeien uit de andere misbruikpraktijken die door Google tijdens de inbreukperiode.'
die door Google tijdens de inbreukperiode → die door Google tijdens de inbreukperiode (…) wat?
De rechters bevestigen dat er sprake was van een inbreuk in het licht van de 'uitsluitende effecten die voortvloeien uit de andere misbruikpraktijken die door Google tijdens de inbreukperiode.'
inbreukperiode.' → inbreukperiode'. (zie ook https://taaladvies.net/volgorde-punt-aanhalingsteken/, @Koekiemonsterr)
Een beroep kan alleen ingesteld worden op grond van een betwisting van de juridisch grondslagen en niet op bijvoorbeeld de betwisting van de feiten uit de zaak.
de juridisch grondslagen → de juridische grondslagen

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Shell Recharge verhoogt snellaadtarieven voor Nederland met zo'n 30 p...

Alle in de tabel vermelde tarieven hebben geen spatie tussen het euroteken en het bedrag. Dit is zeer ongebruikelijk. Alhoewel het artikel op Taaladvies.net niet over die spatie gaat, kan het wel gebruikt worden om mijn punt te maken, want er staan genoeg voorbeelden van bedragen in: https://taaladvies.net/eu...otatie-van-hele-bedragen/.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MSteverink
  • Registratie: Juni 2004
  • Laatst online: 24-09 15:32
downloads: LibreOffice 7.4.1

...Versie 7.4 voegt onder meer ondersteuning toe voor webp-afbeeldingen, heeft documentatie voor de ScriptForge scripting library en verbeterd de prestaties... verbetert

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DukeBox
  • Registratie: April 2000
  • Laatst online: 22:04

DukeBox

loves wheat smoothies

nieuws: Uber heeft te maken met grote hackaanval op zijn intranet
Hij zou de hacker gesproken hebben en stelt dat de aanvaller 'volledige toegang' hebben tot interne Uber-systemen. De 18-jarige hacker zou geen ransomware geïnstalleerd hebben;
hebben -> heeft (of aanvaller -> aanvallers + hackers)

Duct tape can't fix stupid, but it can muffle the sound.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Joe28965
  • Registratie: September 2022
  • Laatst online: 08-09 17:03
https://tweakers.net/nieu...-instagramgebruikers.html
Het besluit kwam vorige week al naar buiten via een bericht van Reuters, maar nu maakt de toezichthouder officieel bekend dat het Meta een boete van 405 miljoen euro opgelegd. Facebook had al aangeven in beroep te willen gaan tegen het besluit.
Moet Facebook hier niet ook Meta zijn?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
We zijn weer bij. Bedankt!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • P_Tingen
  • Registratie: Maart 2005
  • Laatst online: 21:44

P_Tingen

omdat het KAN

nieuws: Xiaomi komt met MagSafe-accupack voor iPhones
@arnoudwokke
Net als de versie van Apple zelf kan de accupack van Xiaomi achterop een iPhone 12 en iPhone 13 worden geklikt via de magneten in die telefoon zitten
via de magneten DIE in die telefoon zitten

... en gaat over tot de orde van de dag


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: De nieuwste functie van smartphones: berichten sturen zonder mobiel b...
Daar heb je uiteraard weinig tot geen interferentie van op moment dat je in een gebied bent zonder bereik.
op moment → op het moment

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Twilio ontslaat 11 procent van medewerkers
Daardoor zijn er nu teveel medewerkers en is het nodig om met het bedrijf minder verschillende dingen te doen.
teveel → te veel (zie ook https://taaladvies.net/te...teveel-te-goed-of-tegoed/, @arnoudwokke)
Volgens Lawson hadden teveel mensen te lang moeten wachten als managers alle gesprekken persoonlijk hadden moeten doen.
teveel → te veel (zie ook https://taaladvies.net/te...teveel-te-goed-of-tegoed/, @arnoudwokke)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Autofabrikant Lightyear claimt record op vlak van aerodynamische effi...
De Nederlandse start-up Lightyear meldt, vlak voordat de productie van start gaat, dat officiële tests uitwijzen dat de Lightyear 0 zonneauto een luchtweerstandscoëfficiënt van 0,175 heeft.
Lightyear 0 zonneauto → Lightyear 0-zonneauto

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Gerucht: Zoom wil eigen diensten voor e-mail- en agenda beginnen
Gerucht: Zoom wil eigen diensten voor e-mail- en agenda beginnen
e-mail- → e-mail
Het bedrijf zou de nieuwe diensten zouden mogelijk later dit jaar al willen laten zien.
Een 'zouden' weggestreept.
Het is nog onbekend wat de e-mail en agenda-diensten gaan bieden ten opzichte van de concurrenten.
e-mail en agenda-diensten → e-mail- en agendadiensten

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Ché Mig
  • Registratie: Juni 2006
  • Laatst online: 23-09 21:15
nieuws: Studenten van TU Delft winnen Zuid-Afrikaanse zonneautorace

Het Delftse team arriveert...
Enzovoort.

Lekker bezig Joris! ;)

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • freycinet
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 10-05 15:01
nieuws: Intel gaat Pentium- en Celeron-cpu's in 2023 hernoemen naar Intel Pro...

onderscheidt --> onderscheid

(waar komt dt vandaan als het geen werkwoord is??)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • freycinet
  • Registratie: April 2010
  • Laatst online: 10-05 15:01
glennoo schreef op donderdag 15 september 2022 @ 12:09:
nieuws: Chinese AI voor maken plaatjes geeft geen resultaat bij politiek gevo...


[...]


Ik vermoedt dat dit Tiananmen zal moeten zijn, er bestaat ook een stad en een berg Tianmen maar die zijn wat minder politiek gevoelig :)
ik vermoed, zij vermoedt
bestaat --> bestaan (berg+stad=meervoud)

  • debroervanhenk
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 06-09 18:29
nieuws: Marsrover Perseverance vind opnieuw organisch materiaal in Jezero-krater

“Perseverances voorganger, Curiosity ontdekte dit al in 2013 en Perseverance heeft eerder ook al eens organisch materiaal gevonden in de Jezero-krater.”: de komma voor Curiosity moet weg, of er moet juist een komma na Curiosity (ik zou zelf voor optie 1 gaan).

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: TikTok: onmogelijk te checken of leden Chinese overheid gebruikersdat...
TikTok-coo Vanessa Pappas zei in de hoorzitting tijdens de vragen van een Republikeinse senator dat het niet mogelijk om van elke Chinese medewerker van het bedrijf na te gaan of ze lid zijn van de Chinese communistische partij.
niet mogelijk om → niet mogelijk is om
Pappas benadrukte dat medewerkers die strategische beslissingen maken binnen het bedrijf geen lid zijn van de Chinese communistische partij.
beslissingen maken → beslissingen nemen (zie ook https://taaladvies.net/beslissing-maken-of-nemen/, @arnoudwokke)

  • MoniqueVdB
  • Registratie: November 2021
  • Laatst online: 16-09 08:07

MoniqueVdB

Eindredacteur
Aangepast, bedankt!

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Honderdduizenden Wordpress-sites aangevallen via kwetsbaarheid WPGate...
Het team was in staat om meer dan 280.000 aanvallen te detecteren en tegenhouden via zijn eigen plugin.
plugin → plug-in (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=plug-in en https://woordenlijst.org/leidraad/12/1, 12.B artikel d, @Robert Zomers)
Beheerders gebruiken WPGateway om bepaalde taken te vereenvoudigen, zoals het maken van backups en installeren van nieuwe plugins en thema's.
backups → back-ups (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=back-up en https://woordenlijst.org/leidraad/12/1, 12.B artikel d, @Robert Zomers)
Beheerders gebruiken WPGateway om bepaalde taken te vereenvoudigen, zoals het maken van backups en installeren van nieuwe plugins en thema's.
plugins → plug-ins (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=plug-in en https://woordenlijst.org/leidraad/12/1, 12.B artikel d, @Robert Zomers)
Websitebeheerders die de plugin gebruiken, zouden er goed aan doen deze voorlopig te verwijderen, zo luidt het advies.
plugin → plug-in (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=plug-in en https://woordenlijst.org/leidraad/12/1, 12.B artikel d, @Robert Zomers)
De plugin is dan weer te gebruiken als er een patch is.
plugin → plug-in (zie ook https://woordenlijst.org/#/?q=plug-in en https://woordenlijst.org/leidraad/12/1, 12.B artikel d, @Robert Zomers)

  • richy3908
  • Registratie: Oktober 2014
  • Laatst online: 03:27
nieuws: Ethereum stapt met succes over op proof-of-stake
Met de overstap worden miners buitenspel gezet en zou het energieverbruik door ethereumtransacties met 99 procent moeten gaan dalen.
energieverbruik → energiegebruik (de Wet van behoud van energie stelt dat energie niet verbruikt kan worden, alleen omgezet in een andere vorm van energie, @Robert Zomers. Stroom of gas kun je wel verbruiken, dus 'stroomverbruik' of 'gasverbruik' is prima, maar 'energieverbruik' niet.)
Door het loslaten van proof-of-work moet het ethereumnetwerk veel minder energie gaan verbruiken.
energie gaan verbruiken → energie gaan gebruiken (idem dito)
Pagina: 1 ... 189 ... 250 Laatste

Dit topic is gesloten.