Dat komt, beste * Arfman ,omdat je niet Require multifactor authentication moet gebruiken maar Require compliant device bij de Grant controlsArfman schreef op zondag 7 september 2025 @ 10:09:
[...]
Even terugkomen hierop. Ik heb alle logs erop nageslagen, MS support ingeschakeld en 2 externe bedrijven gevraagd om mee te denken maar niemand snapt waarom.
Ik heb nergens een sign in frequency geconfigureerd voor de gebruikers als ze een managed device hebben. Toch worden ze er elke 24 uur uitgetrapt. Logging zegt dit:
Grant Controls Not satisfied: Require multifactor authentication
En inderdaad, als iemand de MFA challenge voltooid zijn ze weer authenticated voor 24 uur. Maar waarom niet voor langer?!
Ik sta open voor elke suggestie inclusief bidden tot bepaalde hogere machten, want ik zit aan het eind van de zaken die ik nog kan proberen.
Daar hebben dus gewoon 6 man overheen gekeken, inclusief mezelf. Hopelijk bespaar ik iemand hiermee uren/dagen/weken gepuzzel.
DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |
:strip_exif()/f/image/2NO1amFzY0cuDtZZdEzcFkQy.png?f=user_large)