• Dark Angel
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 10:45

Dark Angel

Corvette LS Power

Even een vraagje ik heb een Vero 4K+ en een Synology NAS deze nas werkt prima als share voor de Vero via NFS heb ik diverse shares gekoppeld.
Nu raakt de NAS wat voller en wilde in een externe USB disk aan het NAS hangen. Voor wat extra films en Back's van mijn foto's

Ik kan met NFS bladeren naar het ip dan zie ik het lijst je van mappen die ik al gekoppeld heb en ik zie de USB disk die gekoppeld zit. Alleen kan ik er niet op klikken of bladeren.

Snap even niet wat er fout kan zijn. Rechten zijn het zelfde als de rest van de shares op het nas.
En via FTP kan er ik er wel bij komen alleen bufferd hij dan al bij files van 30GB zodra ze nog groter zijn wil hij bijna 15min bufferen.
(FTP doe ik met de Kodi user)
Afbeeldingslocatie: https://i.imgur.com/RQrd09el.jpg

[ Voor 6% gewijzigd door Dark Angel op 24-12-2019 18:10 ]

|D3 Battletag: <SG>DarkAngelnl#2829| WOT DarkAngelnl


  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:02

Tijntje

Hello?!

Davy55 schreef op zondag 8 augustus 2021 @ 23:44:
Voor de mensen die de box recentelijk hebben gekocht, moest je import kosten betalen?
Ja ik moest invoer rechten betalen totaal €6,43
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/-BBXxyurR_BMAniUBJdasWcch3s=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/7RaRWZtT4GEB5mVX2VEY1eaj.png?f=user_large

[ Voor 30% gewijzigd door Tijntje op 09-08-2021 11:51 ]

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.


  • HarryvdFust
  • Registratie: Augustus 2015
  • Laatst online: 21-02-2025
Tijntje schreef op maandag 29 november 2021 @ 08:27:
[...]

Dat groen/magmenta kan ook te maken hebben als de bron enkel Dolby Vision heeft als video, dat ondersteunt de Vero namelijk niet.
https://discourse.osmc.tv...-on-4k-mp4-playback/90344
Het was meer zoals dit : Afbeeldingslocatie: https://i.postimg.cc/VJF2Gd8s/vero.jpg

  • Farabi
  • Registratie: Februari 2013
  • Niet online
The Vero V komt binnenkort uit. wie gaan er allemaal de overstap maken? ik las tussen neus en lippen dat sam nazarko over een bedrag van 200 pond had. ik vind het eerlijk gezegd teveel voor een box waarbij nog niet bekend is of het dolby vision gaat ondersteunen.

een shield pro is veel interessanter omgerekend in euro's. maar wil deze box echt een keer ervaren. we zullen zien.

wat specs die ik had gelezen snel:

-1x usb 3,0 poort
-de usb dongle van de afstandsbediening is dit keer in het kastje verwerkt. dus we hebben straks 2 vrije usb poorten.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/PQp7qAaGW8rk5Eoe09JM1BfYRc8=/x800/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/IoDHHkPt3yN2F1TOCdXjEQkT.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 19% gewijzigd door Farabi op 27-06-2023 23:09 ]


  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:02

Tijntje

Hello?!

Damian schreef op woensdag 19 maart 2025 @ 15:41:
Ja ja schop.

Nu kan de Vero4K+ de prullenbak in want support is officieel gestopt en er is nooit DV support gekomen helaas :(
Ben ook enigszins teleurgesteld ondanks dat ik de twee Vero 4K+ die ik heb altijd fijn gebruikt heb. Ik vind de V nog steeds aan de dure kant wat ik niet helemaal kan rechtvaardigen om die aan te schaffen. Je kan een kortingscode aanvragen van 10 pond met je oude bestel codes van je oude Vero 4K+, maar dan vind ik ze nog duur.
Afbeeldingslocatie: https://i.imgur.com/bEJprTc.png
Dit is dan nog zonder invoerheffingen

Wat zijn andere oplossingen die net zo gebruiksvriendelijk zijn die ook DV afspelen met Kodi?

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.


  • Tijntje
  • Registratie: Februari 2000
  • Laatst online: 13:02

Tijntje

Hello?!

daffie82 schreef op woensdag 19 maart 2025 @ 16:13:
[...]


Ugoos AM6B+ (CE with CPM Build)
Het Grote Android Mediaspelers Topic

Als je plug en play zoekt, dan vergeet mijn suggestie maar.

als je als tweaker wat moeite wil doen, dan zou ik mijn suggestie ter harte nemen.
Een betere speler voor lokale content is er niet. Speelt Dolby Vision af zoals het hoort. Dus met FEL.
Is alleen niet heel veel goedkoper
Afbeeldingslocatie: https://i.imgur.com/XL1jqah.png

Als het niet gaat zoals het moet, dan moet het maar zoals het gaat.

Pagina: 1