• Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Toevallig, mijn ProCeed wordt ook de 16e geleverd :)

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

renzo4000 schreef op zondag 23 augustus 2020 @ 23:42:
Je kan het blijven verdedigen dat het al jaren al zo is maar het feit blijft dat het een gare jaren 80 halfords oplossing is. Je leest eigenlijk alleen maar commentaar over deze parkeersensoren, zowel hier, op kiaclub en motor-talk. Dus mijn stelling wegvegen is denk ik een beetje te makkelijk.
Verdedigen wil ik het niet noemen, het is idd een beetje halfbakken . Ze zitten er bij mij standaard op en werkt goed, als accessoire op de goedkopere versies ziet het er niet uit mee eens.
Jeffrey140 schreef op dinsdag 25 augustus 2020 @ 20:21:
@Teppie Hebben jullie dat ook dat ie het begin minder fel was. Qua optrekken zeg maar hij begint bij mij nu meer door te trekken:-)
Rij nu vooral sportstand of manueel. Dit zorgt ervoor dat ie langer in zijn versnellingen blijft zitten en hierdoor meer trekkracht genereerd.
Als ik dan van manueel afga en gewoon op normal rij of sport merk je dat ie beter oppakt. Misschien zit het tussen me oren maar lijkt wel of de bak went aan mijn stijl en daarop acteert maar dat zal wel niet haha.
Maar het lijkt echt zo vond um in het begin niet zo wrap. Maar hij lijkst steeds meer wrapper te worden.
Weet niet of andere mensen dit ook ervaren.
Het is nog steeds een genot om in te rijden met deze pracht auto we gaan alweer naar de 2500 km de auto is nu kleine 5 weken oud:-) mijn mooie Eleanor 😃😍
Klopt hij past zich aan aan je rijstijl, duurt wel n 500km rijden voordat hij dat doet.
The Wizard schreef op maandag 24 augustus 2020 @ 07:53:
[...]
In andere landen is wel gewoon een fabrieksoptie, de NL importeur heeft echt de plank misgeslagen door dit niet aan te bieden, liever 200 euro extra dan zo’n waardeloze after market oplossing. Zo goed als elke andere C segmenter heeft het standaard vanaf een bepaald uitrustingniveau of als fabrieksoptie.
In Engeland iig niet. En ja vanaf bepaald uitrusting niveau.. op GT zit het wel standaard. Fabrieksoptie had idd betere keuze geweest. Maarja ze moeten ergens op bezuinigen en men zit graag voor n duppie op de eerste rang. Ik zou zeggen koop dan liever die andere C segmenter , niemand dwingt iemand om n kia te kopen.
Teppie schreef op woensdag 26 augustus 2020 @ 18:56:
[...]

Helaas, bij ons werkt dat knopje schijnbaar toch heel anders. Met name op rotondes en in de bebouwde kom gaat ie steeds weer piepen, ook al druk ik het knopje daarna in.
Hebben meerdere mensen dit? Of ervaringen van Jeffrey140? Dan kan ik naar de garage met dat verhaal.

Over het optrekken, hij houdt eerst even in maar daarna is ie wel lekker vel. Soms wel wat irritant dat hij op de snelweg voor 6 km/h terugschakeld om de snelheid er in te houden (bij adaptive cruise control).
Klinkt als een overgevoelig knopje, beter terug naar garage gaan en klagen. Lampje aan is ze staan aan, lampje uit ze staan uit. Simpeler kan t niet.
elcapon schreef op woensdag 26 augustus 2020 @ 10:19:
[...]


Klopt, lijkt wel een kleine vertraging in respons te zitten (soms 1 a 2 seconden). Maar daarna gaat hij wel. Vooral met optrekken en inhalen kan dit nog wel eens vervelend zijn. Verder vind ik wel dat er genoeg trekkracht is (misschien komt dat doordat ik voorheen een Astra 1.0 Turbo reed..). Je word lichtelijk in je stoel gedrukt.

Ik heb ook het idee dat nu ik er langer mee rijd (4K KM) hij inderdaad feller lijkt te zijn in zijn normale stand, sportstand is al helemaal fijn. Het verbruik is echter soms nog wel een ding, stad is het 1/12 soms 1/13 maar snelweg heb ik laatst op lange afstanden 1/18.8 gehaald. Normaliter op wat kortere afstanden is het regelmatig 1/15 1/16 op de snelweg.
Bij mij soms wel meer en als ik em met flippers terugschakel gaat ie niet van 7 naar 4 met overtoeren en trekt t stuk rapper. Anders is ie meer bezig met schakelen dan vooruit gaan. Sportstand reageert me te hyperactief, gaat voor elk pedaal beweging n versnelling terug. Rij 1 op 17 met 100 continu, met mijn pedaal plat rijgewoonte 1 op 11,5.

If something sucks make it better...


  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

corneedebruin schreef op donderdag 27 augustus 2020 @ 11:43:
Zo juist gebeld door de leverende dealer en hij komt eindelijk op 16 september aan op het werk dus ruim een maand eerder geleverd.

Ontzettend blij mee uiteindelijk maakt mijn dag weer helemaal goed :)
Atlas schreef op donderdag 27 augustus 2020 @ 13:37:
Toevallig, mijn ProCeed wordt ook de 16e geleverd :)
Gefeliciteerd beide. Benieuwd naar jullie ervaringen d:)b

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Dankjewel @JoJo_nl

Zelf ook wel benieuwd heb een vrij sportieve rijstijl dus die zal zo gewend zijn :)

Inrijden nog wel aanbevolen of niet ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PatrickPR
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 19-06 14:04
corneedebruin schreef op vrijdag 28 augustus 2020 @ 08:31:
Inrijden nog wel aanbevolen of niet ?
Volgens mij niet meer dan wat je met ieder andere auto ook niet zou doen. Dus bij koude motor geen vol vermogen vragen of ver in toeren doortrekken. Bij volledig warme motor is dit geen probleem, goed in de toeren trekken wordt dan aanbevolen om wat meer pit erin te krijgen (heb ik gehoord).

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Quad
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 09:21

Quad

Doof

Het was vanavond iets te heftig weer voor de radarsystemen. SCC en anti kop staartbotsing systeem waren ivm de hoeveelheid regen even uitgeschakeld voor ca 10 minuten.

Alles went behalve een Twent.
PVOutput☀️


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

corneedebruin schreef op vrijdag 28 augustus 2020 @ 08:31:
Dankjewel @JoJo_nl

Zelf ook wel benieuwd heb een vrij sportieve rijstijl dus die zal zo gewend zijn :)

Inrijden nog wel aanbevolen of niet ?
Ja als je er niet mee wil racen gaat dat best goed. Genoeg pit in zelfs al lijkt het van niet soms.
Inrijden zou in principe niet meer hoeven door de veel beter op elkaar afgestemde componenten, maar het is aan te bevelen om de eerste 1500km rustig aan te doen en veel afwisselen met n beetje doorrijden en rustig rijden. Vooral eerst rustig de motor op temperatuur laten komen is belangrijk, eigenlijk altijd wel. Na de 1500 bij optrekken in de toeren laten lopen, wat @PatrickPR al zei.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Quad schreef op vrijdag 28 augustus 2020 @ 19:13:
Het was vanavond iets te heftig weer voor de radarsystemen. SCC en anti kop staartbotsing systeem waren ivm de hoeveelheid regen even uitgeschakeld voor ca 10 minuten.
Yup bij mij ook, niet uitgeschakeld maar wel enigzins van slag af. Was iets te extreem voor het systeem kennelijk :D

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeffrey140
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 29-08-2024
Ik heb vandaag weer getankt met mijn proceed :-) Ik kon nog maar 20 km rijden gaf de boordcomputer aan. Maar ik kon maar 40.23 liter tanken..
Ik dacht dat er een 50 liter tank inzat.
Nu kan ik weer 670 km rijden ongeveer..
Maar hoe is dit bij jullie.. Je zou bijna zeggen dat je nog 8 a 10 liter erbij zou moeten maar ze zit echt vol.

[ Voor 7% gewijzigd door Jeffrey140 op 29-08-2020 12:39 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
De brandstofmeter is erg conservatief, ik heb volgens mij een keer 45 liter getankt en toen reed ik al een tijdje op 0 km. Er gaat zeker wel 50liter in en waarschijnlijk wel meer ook (zitten altijd in de marge)

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Klopt, heb met oude ceed ook n keer 47,8 liter getankt en toen stond de meter ook al n 40km ofzo plat op t nulpunt, deze had wel nog een reserve met tanklampje. De proceed heeft zelfde tankinhoud en na 0 stand gaat ie vanzelf via navi een dichtbijzijnde tankstation opzoeken, ging er 'maar' 43 liter in dus nog wel n 50km mee te rijden minimaal. Maar t geeft wel even n angstig moment gezien t niet helemaal duidelijk is hoe leeg t ding is.
De 60 liter heeft +-10 liter aan lucht nodig voor t uitzetten en dampen , veiligheid etc. Dus 50 liter is wel t max zo'n beetje wat er in gaat. Maw je kan op 0 stand nog zeker minstens 100km rijden. Beste is om ze 'reserve' zoveel mogelijk te vermijden gezien troep op de bodem vd tank dan in je benzine filter komt.

[ Voor 28% gewijzigd door JoJo_nl op 29-08-2020 23:54 ]

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

Nemean schreef op vrijdag 7 augustus 2020 @ 16:18:
Andere vraag, weet iemand toevallig of je de software zelf kunt updaten van je wagen? Garage zit voor komende maand vol. En zou toch wel graag van die ellendige echo af willen.
Inmiddels opgelost bij de garage. De interface van de navigatie en de kleuren van de kaarten vind ik zelf geen vooruitgang. Maar de echo is gelukkig opgelost. :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Quad
  • Registratie: Mei 2009
  • Laatst online: 09:21

Quad

Doof

Nemean schreef op maandag 31 augustus 2020 @ 09:43:
[...]

Inmiddels opgelost bij de garage. De interface van de navigatie en de kleuren van de kaarten vind ik zelf geen vooruitgang. Maar de echo is gelukkig opgelost. :D
Wat voor een echo had je?

Alles went behalve een Twent.
PVOutput☀️


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

Quad schreef op maandag 31 augustus 2020 @ 10:01:
[...]

Wat voor een echo had je?
Tijdens telefoneren hoorde mensen zichzelf praten. Vooral voor klanten was dit vervelend.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • theerik009
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 22-06 03:37
Nemean schreef op maandag 31 augustus 2020 @ 10:05:
[...]

Tijdens telefoneren hoorde mensen zichzelf praten. Vooral voor klanten was dit vervelend.
Oh, dit heb ik ook. Zal eens de dealert bellen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • theerik009
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 22-06 03:37
Teppie schreef op dinsdag 25 augustus 2020 @ 18:06:
[...]


Bij ons werkt dit niet. De sensoren zien midden op de snelweg of waar dan ook iets en gaan piepen.
Heb jij ook zo’n enorm lelijk knopje gekregen, doet echt afbreuk aan het interieur.

[Afbeelding]
Ik heb inderdaad ook zo'n knopje, alleen zit hij bij mij wat mooier gecentreerd. Heb er zelf niet zo'n last van dat hij gaat piepen op willekeurige momenten, soms als ik een drempel afga, maar dan duw ik 'm gewoon uit. Zodra ik ga parkeren, druk ik hem weer aan. Stoort me niet echt.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

theerik009 schreef op maandag 31 augustus 2020 @ 17:41:
[...]


Oh, dit heb ik ook. Zal eens de dealert bellen.
Wat ik nu wel ervaar is dat DAB heel slecht klinkt. Heel veel storen en in een tunnel valt het nu compleet weg, wat ik bij een Leon niet eerder ervaren heb.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Ik lees sowieso best vaak dat de DAB installaties van de Kia's niet zo heel best zijn. Zelf stoor ik me daar niet heel erg aan aangezien ik veelal spotify luister. Je kan eventueel ook internetradio streamen (Tunein bijv), over het algemeen zijn dan er dan ook vele betere kwaliteit streams te krijgen met een hoge bitrate. Uiteraard moet je mobiele databundel dat wel toestaan.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • theerik009
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 22-06 03:37
Nemean schreef op dinsdag 1 september 2020 @ 07:56:
[...]

Wat ik nu wel ervaar is dat DAB heel slecht klinkt. Heel veel storen en in een tunnel valt het nu compleet weg, wat ik bij een Leon niet eerder ervaren heb.
Vreemd, zelf geen problemen mee. DAB werkt hier eigenlijk perfect, gebruik het alleen niet zo heel veel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PatrickPR
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 19-06 14:04
Ik gebruik alleen maar DAB. Een enkele keer merk ik dat er FM in het scherm komt te staan, maar er is dan geen onderbreking van de audio danwel een hoorbare kwaliteitsovergang.

Mijn projectauto daarintegen begint steevast op hetzelfde stuk A15 te switchen tussen DAB en FM, met bijbehorende onderbrekingen en volumewijzigingen. Bloedirritant.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

PatrickPR schreef op dinsdag 1 september 2020 @ 10:25:
Ik gebruik alleen maar DAB. Een enkele keer merk ik dat er FM in het scherm komt te staan, maar er is dan geen onderbreking van de audio danwel een hoorbare kwaliteitsovergang.

Mijn projectauto daarintegen begint steevast op hetzelfde stuk A15 te switchen tussen DAB en FM, met bijbehorende onderbrekingen en volumewijzigingen. Bloedirritant.
Bij mij op de A58 bij Bergen op Zoom valt het signaal soms compleet weg.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10:03

Arno

PF5A

De A15 kom ik geregeld tussen Deil en Rotterdam en ik heb geen issues :)

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Jeffrey140 schreef op zaterdag 29 augustus 2020 @ 12:37:
Ik heb vandaag weer getankt met mijn proceed :-) Ik kon nog maar 20 km rijden gaf de boordcomputer aan. Maar ik kon maar 40.23 liter tanken..
Ik dacht dat er een 50 liter tank inzat.
Nu kan ik weer 670 km rijden ongeveer..
Maar hoe is dit bij jullie.. Je zou bijna zeggen dat je nog 8 a 10 liter erbij zou moeten maar ze zit echt vol.
Om deze nog maar eens erbij te halen;

Gisteren de tank op 0 km bereik en nog eens 40 km doorgereden. Ik heb toen 45 liter getankt (redelijk afgevuld). Totaal aantal kilometers gereden was 670km. Een kleine 1:15 bij gecombineerd weggebruik.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10:03

Arno

PF5A

1:15 haal ik tegenwoordig standaard wel, behalve als ik de Ardennen in duik, dan schiet die naar max 1:12 of 1:13 met alle heuvels daar.

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Dit was gecombineerd natuurlijk, ongeveer 60/40 (snelweg/bebouwde kom). Als ik op een stukje a50 van Eindhoven naar Arnhem rijdt heb ik al een keer 1:19,2 gehaald zonder erg op de rechter voet te letten.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Griffx
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 05-06 22:42
Heeft iemand een goede preset voor zijn equalizer in de proceed gt plus line?
Ik merk dat de bass wel heel erg aanwezig is in de auto.

PC Specs


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10:03

Arno

PF5A

renzo4000 schreef op woensdag 2 september 2020 @ 11:44:
Dit was gecombineerd natuurlijk, ongeveer 60/40 (snelweg/bebouwde kom). Als ik op een stukje a50 van Eindhoven naar Arnhem rijdt heb ik al een keer 1:19,2 gehaald zonder erg op de rechter voet te letten.
Dat redt mijn Ceed niet :o

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson


  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

theerik009 schreef op dinsdag 1 september 2020 @ 10:09:
[...]
Vreemd, zelf geen problemen mee. DAB werkt hier eigenlijk perfect, gebruik het alleen niet zo heel veel.
Zit in een parkeergarage ondergronds vlak bij ingang en nog redelijk goed ontvangst , stadsbaantunnel ook. Geluid klinkt wel n beetje digitaal afgevlakt.
Griffx schreef op woensdag 2 september 2020 @ 11:50:
Heeft iemand een goede preset voor zijn equalizer in de proceed gt plus line?
Ik merk dat de bass wel heel erg aanwezig is in de auto.
Als je jbl hebt bass -2 , midden +1, treble 0. Maar denk beter als je het zelf afsteld naar eigen smaak ?

If something sucks make it better...


  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Mijne red de 1 op 10 net met mijn rijstijl :P
1 op 17,3 hoogst wat ik gehaald heb tot nu toe

If something sucks make it better...


  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10:03

Arno

PF5A

Ik gisteren toevallig 1 op 17.1, maar dat is ook de eerste keer in ruim 38.000 km :P

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson


  • theerik009
  • Registratie: Juni 2015
  • Laatst online: 22-06 03:37
Ik rij 1 op 12 (1.4 DCT7) volgens de auto, volgens leaseportal 1 op 10,9 :S

Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Afbeeldingslocatie: http://www.xan.nu/upload/proceed2.jpg

En hij is binnen 8)
Met een mooie km stand van een whopping 9 kilometer :P
En een banden spanning van 2.8 bar die ik meteen maar even op 2.3 gezet heb :p

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Congrats @Atlas, Zwart staat hem ook zeker goed (je ziet ze niet zoveel in het zwart). Veel veilige kilometers gewenst!

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

Ik kom geregeld in Zeeland een witte en een blauwe tegen. In Rotterdam zie ik geregeld een donker grijze rijden.

Je gaat er op letten. :+

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Atlas schreef op donderdag 3 september 2020 @ 12:40:
[Afbeelding]

En hij is binnen 8)
Met een mooie km stand van een whopping 9 kilometer :P
En een banden spanning van 2.8 bar die ik meteen maar even op 2.3 gezet heb :p
Prachtig ! Als je 18" heb zet ze op 2,6 bar , niet goed voor je velgranden zo lage bandenspanning

If something sucks make it better...


  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

JoJo_nl schreef op donderdag 3 september 2020 @ 16:28:
[...]

Prachtig ! Als je 18" heb zet ze op 2,6 bar , niet goed voor je velgranden zo lage bandenspanning
Staat op 17" :)
Ik vond het rijgeluid wel enorm tegenvallen op 2.8 bar... Dus hoop dat dat nog wat minder wordt nu ze op 2.3 staan....

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Mooi hoor dat zwart zo ! veel plezier ermee.

Ik lees het nu vaker over de banden en ik ga dat zodra die er is eigenlijk meteen controleren maar 2.6 voor een gt plus line met 18" wordt aangeraden dus ? ben benieuwd of ze hier dan ook meteen de echo er uit hebben gehaald of is dat een kwaaltje van de 2019 modellen ?

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Ik heb die echo helaas nog.... Dus de dealer maar eens bellen voor een update :/

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • p.d.akkerman
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 22-06 22:51
Nemean schreef op donderdag 3 september 2020 @ 13:21:
Ik kom geregeld in Zeeland een witte en een blauwe tegen. In Rotterdam zie ik geregeld een donker grijze rijden.

Je gaat er op letten. :+
Die witte in Zeeland. Ik misschien?

[ Voor 4% gewijzigd door p.d.akkerman op 04-09-2020 07:55 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

Dat zou goed kunnen, ik kom er wel eens 1 tegen in Yerseke. Kan dat?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • p.d.akkerman
  • Registratie: November 2013
  • Laatst online: 22-06 22:51
Nemean schreef op vrijdag 4 september 2020 @ 07:55:
[...]

Dat zou goed kunnen, ik kom er wel eens 1 tegen in Yerseke. Kan dat?
Ik rij met name het traject A58 Vlissingen - bergen op zoom.

Maar je ziet ze echt weinig rijden :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Als ik de cijfers op autoweek mag geloven rijden er ook maar pakweg 1250 Proceeds rond in Nederland sinds 2019:

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/g4Paguo_seqHBL2-fbGuxF7xT6M=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/K87ZWIm6ndB519PigOLnHHjM.png?f=user_large

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

p.d.akkerman schreef op vrijdag 4 september 2020 @ 09:03:
[...]

Ik rij met name het traject A58 Vlissingen - bergen op zoom.

Maar je ziet ze echt weinig rijden :)
Daar ben ik ook een witte al een keer tegen gekomen. 😉

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Atlas schreef op donderdag 3 september 2020 @ 17:00:
[...]
Staat op 17" :)
Ik vond het rijgeluid wel enorm tegenvallen op 2.8 bar... Dus hoop dat dat nog wat minder wordt nu ze op 2.3 staan....
Ah ok. Evengoed achter op 2,5 minimaal ze cuppen anders snel.

If something sucks make it better...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

in Duitsland heb ik er 6 gezien in een week, hier nog maar 3 tot nu toe vanaf juni.
Buren en collega's blijven ook maar zeggen dat het echt een mooie auto is , begint wel n beetje te te worden zolangzamerhand. Al ben ik het natuurlijk wel met ze eens :P

[ Voor 51% gewijzigd door JoJo_nl op 04-09-2020 16:32 ]

If something sucks make it better...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

JoJo_nl schreef op vrijdag 4 september 2020 @ 16:29:
in Duitsland heb ik er 6 gezien in een week, hier nog maar 3 tot nu toe vanaf juni.
Buren en collega's blijven ook maar zeggen dat het echt een mooie auto is , begint wel n beetje te te worden zolangzamerhand. Al ben ik het natuurlijk wel met ze eens :P
Klinkt herkenbaar. Mijn buurvrouw vond dat mijn auto mooier op haar oprit stond. Toen ik opperde om hem daar voortaan neer te zetten mocht het toch maar niet. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

corneedebruin schreef op donderdag 3 september 2020 @ 20:37:
Mooi hoor dat zwart zo ! veel plezier ermee.

Ik lees het nu vaker over de banden en ik ga dat zodra die er is eigenlijk meteen controleren maar 2.6 voor een gt plus line met 18" wordt aangeraden dus ? ben benieuwd of ze hier dan ook meteen de echo er uit hebben gehaald of is dat een kwaaltje van de 2019 modellen ?
18" 2.6 tot 2.8
17" 2.4 tot 2.8 , achter minimaal 2.5 ivm cuppen
Echo ligt aan oude firmware van je radio, updaten naar laatste 2019 versie dan is t weg.

If something sucks make it better...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Nemean schreef op vrijdag 4 september 2020 @ 16:36:
[...]

Klinkt herkenbaar. Mijn buurvrouw vond dat mijn auto mooier op haar oprit stond. Toen ik opperde om hem daar voortaan neer te zetten mocht het toch maar niet. :P
Haha altijd zelfde met die vrouwen 8)7
Mijne wilde em wel dagje omruilen met haar opgevoerde oude 2 liter seat. Zeg ik is goed , rijd ze stukje met mij dr naast zeg ze toch maar niet dat ding gaat eng snel _O-

[ Voor 3% gewijzigd door JoJo_nl op 04-09-2020 16:44 ]

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Zou het niet mogelijk zijn zelf de firmware te updaten ?

Vind het altijd een gedoe bij een garage.. en ben technisch goed onderlegd het is alleen de juiste firmware vinden😅

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

corneedebruin schreef op vrijdag 4 september 2020 @ 21:40:
Zou het niet mogelijk zijn zelf de firmware te updaten ?

Vind het altijd een gedoe bij een garage.. en ben technisch goed onderlegd het is alleen de juiste firmware vinden😅
Bij mij stond ook de motorkap open, geen idee waarom. Maar ze waren toch zeker drie kwartier bezig.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Link voor firmware staat een paar pagina's terug.
Ze zetten de auto aan de lader of laten de motor draaien ivm leeglopen accu tijdens de update die gemiddeld 20 tot 40 min duurt.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DatBassie
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 20-06 14:34
Je kan met een volledige update gewoon alle features nog gebruiken voor het grootste deel, alleen laatste stuk niet. Dat is een losse voortgangsbalk die wat korter duurt, denk zo'n 10-15 minuten.
De snelle update (geen idee wat dan het verschil is) zorgt ervoor dat je je navigate en acheruitrijcamera (volgens mij dus het hele systeem) niet kan gebruiken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Is het mogelijk om de functie van naar beneden draaiende spiegels bij het achteruit rijden te activeren op een proceed?

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Nope helaasch

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Gemiste kans van Kia zeg....

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Nou moet ik wel zeggen dat ik die stand zelden nodig heb, maar als ik hem moet gebruiken staat ie standaard al goed en hoef ik alleen maar even naar beneden te drukken als ik bij een slecht zichtbare parkeergelegenheid ben (bin tog zunig op die velgkes heh)

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kristof505
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 05-05-2021
Volg dit topic nu al even en heb er al veel info van verkregen en nu eindelijk zelf een account aangemaakt. Heb zelf een Proceed GT besteld die begin oktober geleverd zou worden. Enkele collega’s van me raden aan om E5 (euro 98) te tanken bij wagens van +200PK. Iemand hier enig advies in of advies meegekregen bij het afhalen van de wagen in de garage?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Eur95 of E10 is gewoon prima, het is ook een fabeltje dat 98 beter zou zijn. Dat is alleen het geval als de autofabrikant het ook daadwerkelijk voorschrijft omdat de motor daarop is ingeregeld; sterker nog op 98 kan hij zelfs "slechter lopen".

Bij oude auto's van 20 jaar en ouder die wat meer vermogend zijn kan 98 wel wenselijk zijn om pingelen te voorkomen. Kortom gewoon 95 in de GT gooien. Tenslotte is het geen "supercar" met zijn 204pk wat vandaag de dag niet zoveel meer voorstelt.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Angeloonie
  • Registratie: Mei 2004
  • Laatst online: 10:34

Angeloonie

Cheeseburger Addict

Van de week onze 2012 Ceed voor een beurt gebracht, en APK. Vorig jaar was gezegd dat de remmen moesten, maar omdat we niet zoveel rijden hoefde dit nog niet. Volgend jaar wel, ook achterbanden volgend jaar.

Dit jaar niets bijzonders, bij APK keuring een kapotte ledstrip die gerepareerd moest worden, maar ze hebben ondanks dat ik buiten de garantie val toch garantie gevraagd en alles vergoed gekregen, dus scheelde mooi weer €150!

Vind de service echt wel top, wilde switchen naar een andere Kia dealer in de buurt maar blijf toch maar bij deze die iets verder is :)

Uplay: Angeloonie - Battletag: Angeloonie#2758 - Steam: Angeloonie


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kristof505
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 05-05-2021
renzo4000 schreef op zondag 6 september 2020 @ 23:19:
Eur95 of E10 is gewoon prima, het is ook een fabeltje dat 98 beter zou zijn. Dat is alleen het geval als de autofabrikant het ook daadwerkelijk voorschrijft omdat de motor daarop is ingeregeld; sterker nog op 98 kan hij zelfs "slechter lopen".

Bij oude auto's van 20 jaar en ouder die wat meer vermogend zijn kan 98 wel wenselijk zijn om pingelen te voorkomen. Kortom gewoon 95 in de GT gooien. Tenslotte is het geen "supercar" met zijn 204pk wat vandaag de dag niet zoveel meer voorstelt.
Thanks voor de duidelijkheid!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • jongetje
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 08:23
@Kristof505 Ik weet niet of het een lease-auto is, maar dan heeft je werkgever er ook nog een stem in. Mijn werkgever vind het niet zo leuk als iedereen premium brandstof gaat tanken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Kristof505 schreef op zondag 6 september 2020 @ 20:53:
Volg dit topic nu al even en heb er al veel info van verkregen en nu eindelijk zelf een account aangemaakt. Heb zelf een Proceed GT besteld die begin oktober geleverd zou worden. Enkele collega’s van me raden aan om E5 (euro 98) te tanken bij wagens van +200PK. Iemand hier enig advies in of advies meegekregen bij het afhalen van de wagen in de garage?
Ik heb zelf een GT , met 98 loopt ie minder goed, tenzij je em getuned hebt. E10 kan er in , maar dat is minder goed voor de motor en loopt minder lekker.
Aral E5 super 95 loopt hij het beste op. E5 euro 95, in principe vrijwel hetzelfde, doet hij het ook prima.
Hij loopt het beste op BP of Total benzine.
20 jaar oude auto's moeten op E5 98 anders gaan de slangen kapot.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Zo, met de software update voor de Proceed is mijn echo ook weg gelukkig :P

Nu 200km mee gereden en idd de gebruikelijke opmerkingen:
• Stoelen moet ik nog erg aan wennen met mijn lengte 1m98, maar dat is hopelijk een kwestie van tijd.
• Rijgeluid vind ik net wat teveel aanwezig voor een auto van 37k
• Knullig dat je elke keer de auto-hold en cruise control moet aanzetten
• Knullig dat de buitenspiegels niet naar beneden draaien als je achteruit rijdt
• Knullig dat er achter geen USB of 12 volt aansluitingen zijn

Verder echt een hele leuke complete auto. En grappig dat er zo weinig van rondrijden en dat hij al een paar keer is uitgescholden voor een Porsche ;)

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nemean
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 21-06 01:39

Nemean

ᵀᴴᴱ ᴷᴵᴺᴳ, ᵀᴴᴱ ᴸᴱᴳᴱᴺᴰ

Jammer dat Kia deze niet in Nederland uitbrengt. Of zou die nog op de planning staan?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/MlMOWH7h__n9UfRjYNI3EE1Axck=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/2TBS0jS3umGr0hBftPQ74sKY.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/_vC-WlGj6Bvct3bHB7F_3PltbOY=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/LXdgD5nWTofwTuwiyhhpTd6F.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/BtKSY-RgL39R-ay4D4_SB-whD80=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/aglIBt0poZDT3Hd2UBO0cFWS.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DatBassie
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 20-06 14:34
Nope, de "Optima" is volgens mij echt lange termijn (voor altijd weet je nooit hè) uit het gamma gehaald :(

Zou mezelf over tien-vijftien jaar wel in zo'n occasion zien rijden als het leasen ophoudt :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Atlas schreef op maandag 7 september 2020 @ 10:14:
Zo, met de software update voor de Proceed is mijn echo ook weg gelukkig :P

Nu 200km mee gereden en idd de gebruikelijke opmerkingen:
• Stoelen moet ik nog erg aan wennen met mijn lengte 1m98, maar dat is hopelijk een kwestie van tijd.
• Rijgeluid vind ik net wat teveel aanwezig voor een auto van 37k
• Knullig dat je elke keer de auto-hold en cruise control moet aanzetten
• Knullig dat de buitenspiegels niet naar beneden draaien als je achteruit rijdt
• Knullig dat er achter geen USB of 12 volt aansluitingen zijn

Verder echt een hele leuke complete auto. En grappig dat er zo weinig van rondrijden en dat hij al een paar keer is uitgescholden voor een Porsche ;)
Dat zei ik toch :P
Stoel moet je iets achterover zetten, 5cm van achterste stand, achterkant 20 graden, voorkant zitvlak 3cm omhoog. Beste wat ik tot nu heb gevonden. Ik ben 1.93
Rijgeluid mja me oude ceed maakte meer geluid. Banden op 2.6 bar scheelt ietsje.
Autohold en startstop heb je op ebay ergens zo module voor. Cruiscontrol sta standaard uit bij auto's .
Buitenspiegel rechts kan je zo zetten dat t net onder en achter meepakt of n dodehoekrondje op plakken.
Wist niet eens dat dat er was trouwens dat ze automatisch naar beneden gaan. Nooit gehad dus mis t niet ofzo.
12v achter zeker n gemis en heel apart dat t er niet in zit, bij ceed wel namelijk.
Me overbuurman dacht ook dat t een porsche was met dat GT op sport geluid :D hij trekt wel niet zo hard maar rij ze dr regelmatig uit met scherpe bochten en korte rechte stukjes :+

[ Voor 0% gewijzigd door JoJo_nl op 07-09-2020 18:06 . Reden: Typo ]

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

DatBassie schreef op maandag 7 september 2020 @ 10:18:
Nope, de "Optima" is volgens mij echt lange termijn (voor altijd weet je nooit hè) uit het gamma gehaald :(

Zou mezelf over tien-vijftien jaar wel in zo'n occasion zien rijden als het leasen ophoudt :D
Doe mij maar n k900 dan :9

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DatBassie
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 20-06 14:34
Ja die K900! Die was het juist! Was ik alweer vergeten, laten we maar zeggen dat het van budget afhangt :D

Heb trouwens zelf geen 9V in mijn Ceed Executive!

[ Voor 20% gewijzigd door DatBassie op 07-09-2020 13:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

DatBassie schreef op maandag 7 september 2020 @ 13:14:
Ja die K900! Die was het juist! Was ik alweer vergeten, laten we maar zeggen dat het van budget afhangt :D

Heb trouwens zelf geen 9V in mijn Ceed Executive!
Ja echt mooie bak, vooral van binnen. Budget gaat na 8 jaar misschien wel lukken, ligt er aan hoeveel die GT nog waard is dan haha
12v was t. Dan was t in de wagon denk. Evengoed ga ik wel ff overleggen bij de garage of ze dat kunnen maken met originele kia onderdelen. Bij de logoleds achter deden ze ook niet moeilijk. Wel topgarage die ats zeist, kan niet anders zeggen.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DatBassie
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 20-06 14:34
Ja, dat bedoelde ik ook. Lekker klakkeloos overgetypt :D

Op de achterbank heb ik geen aansluitingen, wel 12V in de kofferbak.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • elcapon
  • Registratie: Juli 2017
  • Niet online
De ProCeed kan toch nog best zuinig zijn op lange afstanden (netjes 100km/h), maximale wat ik gehaald heb op de snelweg was 1/21. Gemiddeld met een lange rit 1/20. Moet wel toegeven ditmaal zat ik alleen in de auto en stond de airco niet aan.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Qgr5Dyu-3D_eWrQu0ZxD3tlmg24=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/twCcUUUnAxPWELQKN1vbHBe7.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/TVr3wvLNi_FLasZ508BIA-vaM0U=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/k1yvPkhzKTRCSwZgtdN3zgt8.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kristof505
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 05-05-2021
@jongetje
Nee is particulier gekocht dus hoef met niemand rekening te houden.

@JoJo_nl
Bedankt voor het advies!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Kristof505 schreef op maandag 7 september 2020 @ 16:18:
@jongetje
Nee is particulier gekocht dus hoef met niemand rekening te houden.

@JoJo_nl
Bedankt voor het advies!
NP
Bij inhalen en gas geven werkt t beter als je pedaal net tot de 90% klik indrukt. Dat is dat kleine weerstand dat je voelt als je het pedaal langzaam tot bodem drukt. Anders is ie meer met schakelen bezig dan vooruit gaan. Als je n automaat heb dan.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JohanF
  • Registratie: April 2004
  • Laatst online: 21-06 21:04
Ik kom me ook alvast even melden als toekomstig Kia rijder :)

Heb sinds 2007 in diverse leaseauto's gereden, maar omdat de werkgever daar voor bepaalde functies mee stopt, heb ik begin augustus (privé) een XCeed PHEV in Orange Fusion besteld. De €4000 plugin bonus speelde hierin zeker mee. Bij het tekenen van de overeenkomst zei de dealer dat de auto in oktober, uiterlijk november geleverd zou worden. Hoop het wel, want de leaseauto moet er begin december echt uit, het contract is dan verlengd tot de maximale 5 jaar. Maar op dit moment nog geen bericht gehad van de Kia dealer, laatste check bij de verkoper gaf aan dat hij nog in backorder staat bij de fabriek... :?

Heb gekozen voor de DynamicPlusLine uitvoering, want de ExecutiveLine heeft een panoramadak en dat paste niet met mijn 2m00. Tegen de tijd dat de auto bij de dealer binnenkomt kan ik even kijken of de 16" PHEV velgen mooi genoeg staan (hier zijn bijna geen foto's/video's van te vinden!) of dat ze er alsnog de 18" van de Executive :9~ onder mogen monteren.

Zijn er hier al rijders met een XCeed PHEV? Sowieso heb ik nog nooit een XCeed in het wild zien rijden, dus voorlopig nog wel een unieke auto 8)
Zodra hij geleverd is volgen er natuurlijk foto's.

Omdat m'n huidige Auris dit ook heeft, heb ik als (enige) accessoire gekozen voor parkeersensoren vóór (gemiste kans dat dit anno 2020 niet aanwezig is op een auto in deze prijsklasse -O- ). Maar nu ik de verhalen lees over de soms matige werking, had ik wel een vraag voor de mensen die deze ook hebben laten monteren: worden de sensoren vóór wel automatisch uitgeschakeld als de auto in P staat of blijven ze dan ook nog piepen?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Erazzzer
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 00:17

Erazzzer

Fear me, I'm German!

Jeuj, mijn Proceed staat bij de dealer! *O*
Minder jeuj is dat mijn huidige contract pas 2 november is afgelopen -O-

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Arno
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 10:03

Arno

PF5A

Nu rij ik met mijn Cees op 'echte' benzine (E5 ipv E10) en met 130 in heuvelachtig terrein (en vaak remmen door aso verkeer) haal ik nu wel 1 op 17,6. In Nederland met 10% ethanol red ik max 1 op 15,6 dus die ethanol is echt niet beter voor je verbruik 8)7

Oh, en voor het eerst met normaal rijden met piepende bandjes opgetrokken na het tanken, toch eens kijken wat de E5 doet op de Autobahn :*)

"Supercars are made to mess around with G-forces, hypercars are made to mess around with G-strings"
Jeremy Clarkson


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kristof505
  • Registratie: September 2020
  • Laatst online: 05-05-2021
Vandaag contact gehad met de garage waar ik mijn Proceed GT besteld heb. Deze raden ook aan E5 (euro 98) te tanken. Dit omdat het beter zou zijn voor de motor en het zou de auto ‘vinniger’ moeten maken. Hier komt dan ook nog eens bij dat het de auto blijkbaar zuiniger maakt zoals ook @Arno aangeeft. Dit heb ik ook al op meerdere sites gelezen.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Zoals ik al had vermeld zal bovenstaande vooral tussen de oren zitten, de motoren zijn al ingesteld om de maximale prestaties te leveren op Euro 95. Het kan wel zijn dat ie iets zuiniger gaat lopen, maar dan zou je dat moet doorrekenen of dat onderaan de streep een voordeel oplevert.

Interessant stukje: https://www.autoblog.nl/n...weten-over-benzine-108334

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


  • Jeffrey140
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 29-08-2024
Gisteren proceed weggebracht voor monteren bedrading trekhaak.
Daarna eind van de middag weer opgehaald.
Wat heel erg opviel is dat me auto een stuk minder fel is. Dan voor dat ik de auto bracht.
Zouden ze misschien een update gedaan hebben. Of ligt dit echt aan mij.
Hij was echt lekker fel.. maar nu zit ie hoog in zijn toeren maar niet fel zoals ik gewend ben waardoor hij niet meer lekker doortrekt.
Hij schakeld wel gewoon door.

Als leenauto had ik een ceed station mee van 2019 1.0t maar leek wel of mijn auto ietsie pietsie sneller was maar merkte bijna geen verschil. Ik had echt verschil verwacht door weer in te stappen in mijn auto. Maar het was net of ik terugkwam van een koude.kermis.
Ik.rij normaal altijd 20 min warm.maar dan nog zou die als ik toch een keer koud weg rij gewoon net zo fel moeten zijn..Herkennen mensen dit ook..
Vandaag is het weer iets beter maar niet wat het was.
Daarbij viel.me.op dat me verbruik gereset was .. waarom weet ik niet. En die waardes zijn nu veel hoger. Als of me verbruik veel meer is toegenomen.
Daarbij heb ik nu als ik afrem dat de knop die er voor zorgt dat de auto.aanblijft de eerste keer vanzelf aangaat en als ik dan op.me rem druk. Gaat het lampje uit maar de auto blijft aan ondanks dat ik stil.sta. ga ik daarna weer rijden en kom dan tot stilstand dan gaat de auto uit en gaat weer aan als ik op het gaspedaal druk. Dit had ik nooit. Moest eigenlijk altijd de knop dat de auto niet utigaat altijd van te voren aan doen zodat deze niet uitgaat als de auton stil staat. Kortom lekekr verhaal weer ik dat.. Jaa:-(

[ Voor 40% gewijzigd door Jeffrey140 op 10-09-2020 20:10 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Ik begreep van de dealer van de testrit dat de auto als hij koud is de turbo uitschakelt tot dat de motor warm is.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jeffrey140
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 29-08-2024
Hmz @corneedebruin dat zou het wellicht verklaren..
Maar zou dat echt zo zijn..

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DatBassie
  • Registratie: Oktober 2019
  • Laatst online: 20-06 14:34
Moet zeggen dat ik dat gevoel ook wat meer heb, dat ik meer merk dat de turbo in het begin uitstaat.
Kan liggen aan het feit dat ik het misschien wat meer uitprobeer, maar merk zeker dat hij een stuk feller optrekt na 5-10 minuutjes.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Nee dat is niet zo..
Hij knijpt de turbo af op 50% en bij de GT blijft ook de uitlaatklep dicht tot de motor op temperatuur is. Naaldje in t midden dus.
E5 benzine of t nou 95 of 98 is rijd zuiniger dan E10 zowiezo. Alleen in t geval dat je de auto gechiptuned hebt dan gaat ie met E5 98 of 102 daadwerkelijk sneller, anders werkt E5 95 gewoon het beste. Het liefst wil je E10 zoveel mogelijk vermijden en dan is er meestal weinig keuze tegenwoordig dan om E5 98 te tanken. De rest zit tussen uw oren.
Bij koude start dat ie minder fel is komt omdat ze bij de motormanagement update de lucht/benzine verhouding aangepast hebben en de choke wat minder gezet. Voor zover je het choke kan noemen want het is geen carburateur maar injectie en die word tijdelijk even wat hoger gezet zodat ie meer toeren maakt en de voornoemde verhouding licht gewijzigd.

If something sucks make it better...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

renzo4000 schreef op donderdag 10 september 2020 @ 09:41:
Het kan wel zijn dat ie iets zuiniger gaat lopen, maar dan zou je dat moet doorrekenen of dat onderaan de streep een voordeel oplevert.
Ja hij loopt zuiniger, vooral met BP benzine, nee niet goedkoper want de 98 is meer duurder dan de bezuinigde liters.

If something sucks make it better...


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

@Kristof505 als je je GT vinniger wil maken :
https://www.wagner-tuning...oced-gt-cd-200001153.html

https://www.pipercross.de...auschluftfilter-PP2004DRY

Edit: om bla te voorkomen, dit zorgt dat het vermogen blijft bij hoge temperaturen en niet dat het meer pk heeft. Net als geventileerde schijven langduriger minder heet worden en zo hun optimale werking hebben. K&N past beter maar is er nog niet, bij de pipercross moet je wat tape dr om plakken zodat het goed afsluit, indien nodig. luchtmassameter slijtage door olieaanslag van filter blaat -> kia heeft geen LMM, wat er niet is kan niet stuk, luchtmassa word door de IAT gestuurd. Evengoed als je niet met de auto wil planken continu -> laat alles zoals t is :)
Voor chippen : 245pk 320Nm zit nog net binnen de fabrieksmarge.

[ Voor 56% gewijzigd door JoJo_nl op 11-09-2020 19:49 ]

If something sucks make it better...


  • Jeffrey140
  • Registratie: Juni 2020
  • Laatst online: 29-08-2024
Dan zal dat het wezen qua de turbo dat verklaart het wel. Wat mij.wel opviel is dat de auto nooit in het midden staat qua motor temp graden.Met het digitale display in de proceed wordt de auto 80 graden net een streepje voor het midden iets eroverheen maar niet warmer.

[ Voor 10% gewijzigd door Jeffrey140 op 13-09-2020 09:24 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

Ik heb nog een analoge, deze staat net iets voor t midden. Geen ervaring met digitale, maar het was wel duidelijk dat de motor warmgedraaid moet zijn lijkt me.

If something sucks make it better...


  • Gluten Parody
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 23:12
Renegade666 schreef op donderdag 20 augustus 2020 @ 16:46:
Vandaag mijn Kia Ceed SW 1.0 DynamicPlusline binnen gekregen, lease voor 4 jaar.
Maar valt mij allemaal wat tegen :(
[..]
-Veel bandherrie vanaf 70/80 km/u.
In reviews van carwow en autoweek wordt dit ook genoemd, terwijl OSV de auto juist de hemel in prijst 8)7 Meer mensen last van bandherrie op de (pro)ceed?

Beeldscherm voor MacOS kiezen?


  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Zoals gezegd is de geluidsisolatie in de wielkasten, kofferbak, schutbord en motorkap minimaal. Dus zeker bij hogere snelheden (en eco banden) is het bandengeluid goed hoorbaar vanaf 120 km/p (in mijn ervaring). Let wel even op de bandenspanning, die is vaak door de dealers veel te hoog gezet. Dit kan makkelijk terug naar +/- 2.5 bar. Daarnaast moet ik zeggen dat het 1.4t blok erg rustig is waardoor wind en bandengeluid ook eerder opvalt.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


  • Renegade666
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08:59
Rij nu een kleine maand in mijn Ceed, maar begin mij langzaam aan dat ding te ergeren..

-Banden zijn wel naar 2.5 gebracht, maar nog steeds veel herrie. De motor is relatief stil, dus dan hoor je het ook meer, maar begint soms gewoon vervelend te worden met langere ritten. Mag straks weer winterbanden, zal kijken dat ze de meeste stille variant er onder kunnen zetten.

-Stoelen zitten bij langere ritten vervelend, en niet zo zeer de stoel, maar het gebrek aan zit oppervlakte aan de voorzijde.
Nu ben ik niet de grootste met 1,84. Maar mis de steun onder mijn benen wel. De AGR stoelen van Opel zitten op dat gebied km's beter. Nu dus wat vervelend gevoel in benen na zo'n rit.

-TMS kan ik niet uitlezen. Zit er wel op, en heb 2 week terug ook meldingen gekregen toen ik het fietsrek er aan/op had hangen. Kon niks aan de banden zien, maar kon dus ook zien wat er per band zit. Na 3 sec. op controle knopje drukken was de melding weg.
Garage (toen die nog reageerde..) nog een foto gestuurd dat je dit kon uitlezen in de BC, maar deze optie staat er bij niet tussen :S.

-Auto/motor trilt ook meer dan eerst, heb ik het idee. Kan dit door de brandstof komen?
Het is een 1 liter 3 cilinder, maar in begin had ik dit niet zo. Tank E10 momenteel bij de Esso weg (daar mag ik tanken, total en Texaco ook, maar niet 1.2.3 in de buurt. IN het algmeen tank ik altijd E5 van Total).

-Erg zuinig is hij niet...Nu zijn ze in het begin wat minder zuining, maar 1:12/13 is wel erg slecht.. Ik rij het zelfde als ik in mijn Astra deed, die deed iig nog 1:16/17.

[ Voor 5% gewijzigd door Renegade666 op 16-09-2020 13:50 ]

Panasonic 55FZ804 | Marantz sr7010 | Dune HD Pro 4K | Panasonic dp-ub424 | 2x Klipsch RF82 | 2x RP-140SA | 2x RB61 | 2xRB51 | RC52 Mk2 | SVS PB-1000 |


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • DaLass
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 23:24
Gluten Parody schreef op woensdag 16 september 2020 @ 13:22:
[...]


In reviews van carwow en autoweek wordt dit ook genoemd, terwijl OSV de auto juist de hemel in prijst 8)7 Meer mensen last van bandherrie op de (pro)ceed?
Hier ook een Kia Ceed SW 1.0 DynamicPlusline, sinds november 2019. In de 1e week de bandenspanning verlaagd, waarmee het rijgeluid inderdaad is afgenomen.

Buiten dat stoor ik mij niet aan de rijgeluiden. e.e.a. was meer aanwezig met 160 op de duitse snelweg, maar op de nederlandse snelwegen valt het mij mee (mits je op een beetje goed asfalt rijdt, want de kwaliteit van de weg speelt ook wel een grote rol).

Zolang ik de audio niet op standje gehoorbeschadiging hoef te zetten om het auto-geluid te maskeren, vind ik het allemaal prima.

Mijn advertenties op V&A


  • Renegade666
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 08:59
DaLass schreef op woensdag 16 september 2020 @ 13:51:
[...]

Hier ook een Kia Ceed SW 1.0 DynamicPlusline, sinds november 2019. In de 1e week de bandenspanning verlaagd, waarmee het rijgeluid inderdaad is afgenomen.

Buiten dat stoor ik mij niet aan de rijgeluiden. e.e.a. was meer aanwezig met 160 op de duitse snelweg, maar op de nederlandse snelwegen valt het mij mee (mits je op een beetje goed asfalt rijdt, want de kwaliteit van de weg speelt ook wel een grote rol).

Zolang ik de audio niet op standje gehoorbeschadiging hoef te zetten om het auto-geluid te maskeren, vind ik het allemaal prima.
Klopt dat het asfalt mee telt, maar in het algemeen is het asfalt in NL niet stil (wel redelljk goed). Hier en daar liggen van die lekkere stukjes asfalt waardoor je alleen je motor nog hoort, maar helaas ligt dit niet overal. ;(

Panasonic 55FZ804 | Marantz sr7010 | Dune HD Pro 4K | Panasonic dp-ub424 | 2x Klipsch RF82 | 2x RP-140SA | 2x RB61 | 2xRB51 | RC52 Mk2 | SVS PB-1000 |


  • Atlas
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online

Atlas

Ik flits niet meer terug!

Ik ben ook nog niet 100% tevreden over mijn ProCeed, vooral vanwege het rijgeluid, stoelen die ik maar niet 100% lekker krijg (met pijn in onderrug tot gevolg....) en nog steeds die enorm irritante echo in de carkit :/ (ja zelfrs na een software update).
Was de 1e keer Kia, maar misschien ook de laatste keer.

Join the dark side, we have cookies :)
You need only two tools. WD-40 and duct tape. If it doesn't move and it should, use WD-40. If it moves and shouldn't, use the tape.


  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
Echo heb ik geen last van (laatste update) dus wellicht ook te maken met het bluetoothprofiel dat wordt gebruikt van je telefoon. Met mijn Samsung S20 ultra gaat het in ieder geval goed.

Wat betreft rijdgeluid ben ik het mee eens, dit kan echt beter. Het is echter (voor mij) nog net binnen de acceptabele grenzen. Het scheelt wel dat we in in Nederland betrekkelijk goede (snel)wegen hebben. In België is dit een heel ander verhaal, maar geloof me dan heb je er ook last van in een Mercedes S-klasse.

Persoonlijk vind ik de stoelen in de GTline juist wel erg prettig (de elektrische welteverstaan). Ik ben iemand die vrij snel last krijgt van mijn onderrug maar heb een goede positie kunnen vinden (laagste stand, iets achterover gekanteld waardoor je bovenbenen beter worden ondersteund). De lende werkt erg prettig en de hoge schouderondersteuning is ook functioneel.

Dit is ook mijn eerste Kia maar ondanks mijn (enorme) lijst eerder in dit topic ben ik nog steeds tevreden. Goede rijeigenschappen, goed in de opties, prettige motor en DCT, mooie (vooralsnog) unieke verschijning binnen het c-segment. Ik ben sowieso niet merkvast, ik wil gewoon een auto die aan mijn wensen voldoet binnen een bepaalt budget.

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W


Acties:
  • +3 Henk 'm!

  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Nou hij is afgeleverd en de eerste kms staan erop.

super fijne auto tot nu toe en al veel complimenten mogen ontvangen :)

Jammer dat ik heb gevraagd om de nieuwste update en die niet heb gekregen.. wel zijn de banden op 2.7 afgeleverd.

Aflevering was goed man was erg vriendelijk en heeft alles uitgelegd wat ik al wist uiteraard maar toch goed gedaan.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/q-xriZcgqYiyAIScqrNmHMifhKs=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/jRiENiVWpU5taz19IYupORRR.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/uvH_hWRSyIoGVtJE19Sg6pfUkRo=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/mKUo15fV7IMIlgBomIxV3qV2.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/QIZndQWOekNBFdDqn8iR-jrkRWQ=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/2qHhkkk0PvGMfRCYSipvNCib.jpg?f=fotoalbum_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/LbKsTVWXNvHOAn-nT2EE6xevobg=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/xL2WkBWcCytZMzbyPcVvhTvW.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 6% gewijzigd door JustC op 16-09-2020 15:50 ]


Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

@corneedebruin Mooie kleur 😀
Ik wil ook die wieldopjes en chroom onderrandje , je wil zeker niet ruilen met n rode randje er op ? :-D
Heb nog steeds oude 2019 firmware ivm hack met YouTube en netflix, mis er niks aan. Die snelheidsborden kijk ik toch niet naar.


Bandengeluid is n stuk minder met 2.6 bar en tapijtmatjes van kia zelf helpt ook goed mee. Heb de kofferbak nu n verhuisdeken in gedaan ivm gereedschap voor werk en dat scheelt aanzienlijk.
Maargoed rij vaak op sport stand en dan hoor ik voornamelijk de uitlaat. Vergeleken met 2013 ceed is het een heel stuk stiller dan ik gewend was. Stoel is idd een hoop gekloot om dat op n fijne stand te krijgen, maar t wil wel met wat out of the box denken. Heb n electrische.

[ Voor 21% gewijzigd door JoJo_nl op 16-09-2020 22:54 ]

If something sucks make it better...


  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
JoJo_nl schreef op woensdag 16 september 2020 @ 22:46:
@corneedebruin Mooie kleur 😀
Ik wil ook die wieldopjes en chroom onderrandje , je wil zeker niet ruilen met n rode randje er op ? :-D
Heb nog steeds oude 2019 firmware ivm hack met YouTube en netflix, mis er niks aan. Die snelheidsborden kijk ik toch niet naar.


Bandengeluid is n stuk minder met 2.6 bar en tapijtmatjes van kia zelf helpt ook goed mee. Heb de kofferbak nu n verhuisdeken in gedaan ivm gereedschap voor werk en dat scheelt aanzienlijk.
Maargoed rij vaak op sport stand en dan hoor ik voornamelijk de uitlaat. Vergeleken met 2013 ceed is het een heel stuk stiller dan ik gewend was.
Zou het nog schelen ja van 2.7 naar 2.6 ? dat zou ik nog wel kunnen doen als dat zo is vind het niet bepaald storend misschien omdat ik het weet van jullie dat ik het weet.

Tapijtmatjes ? heb nu wel anti slip in de achterbak gelegd ivb koffers voor het werk dat scheelt al een hoop geschuif.

Vind hem al wel lekker fel de auto zeker in sport stand sleurt hij goed door met de gedachte dat dit eigenlijk alleen maar beter gaat worden. :o

  • JoJo_nl
  • Registratie: September 2004
  • Laatst online: 07-05 09:41

JoJo_nl

Yu !

corneedebruin schreef op woensdag 16 september 2020 @ 22:54:
[...]


Zou het nog schelen ja van 2.7 naar 2.6 ? dat zou ik nog wel kunnen doen als dat zo is vind het niet bepaald storend misschien omdat ik het weet van jullie dat ik het weet.

Tapijtmatjes ? heb nu wel anti slip in de achterbak gelegd ivb koffers voor het werk dat scheelt al een hoop geschuif.

Vind hem al wel lekker fel de auto zeker in sport stand sleurt hij goed door met de gedachte dat dit eigenlijk alleen maar beter gaat worden. :o
Neuh denk t niet, alleen als je erg gevoelig ben en dr echt op gaat letten . Let wel op met dit extreem warme weer gaan ze zo 0,2 bar omhoog. Dus als je ze nu 2.7 heb staan ze met kou op 2.5
Verhuisdeken kan je mooi tegen de wielkast plakken, vandaar. De gereedschappen zitten klem in de vakken gepropt bij mij.
Rustig inrijden met afwisselend hoge en lage toeren, gaspedaal op 2cm ingedrukt is lage toeren schakelen met de dct.
Mag wel n keer in mijne rijde, zelfde auto alleen dan 248pk , das n nieuwe dimensie fel :-D
Alleen die rode randjes irriteren me. Ga ze laten wrappen . Iemand goed adres toevallig of wil ruilen ?
Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/bI8hrOib_ws4eHErJLuYo2Y1F0o=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/nxjk6wcCGjs2v2VnXlBTAbjP.jpg?f=fotoalbum_large
Die onder dorpel en wieldoppen . En dat haaievinnetje op de ruit

[ Voor 24% gewijzigd door JoJo_nl op 16-09-2020 23:17 ]

If something sucks make it better...


  • JustC
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 11-06 23:58
Vind het wel erg sportief ogen dat rood zo je ziet wel meteen dat het een GT is.

Ja dat is heel anders qua pk's leuker rijden vooral. Heb nog een motor staan voor het "snelle" werk maar sinds die kleine er is ben ik vooral voorzichtiger geworden :)

In die vakjes liggen nu allemaal kabels (iter) en heb een gereedschap koffer staan met anti slip matje eronder echt ideaal zo vergeleken met de C klasse qua ruimte. Mensen vinden de auto ook zelfs mooier maar dat is natuurlijk een mening.

Een vraagje nog hebben jullie ook zoveel problemen met die draadloze oplader ? hij pakt hem 9 van de 10 keer niet en met 2 iphones en een android toestel getest.

Als ik hem in het menu uit zet en dan weer aan zet doet hij het heel even. Zal de garage wel bellen anders..

Tevens de update gedaan en dat is wel echte een verbetering qua looks.

[ Voor 26% gewijzigd door JustC op 17-09-2020 08:49 . Reden: vraag ]


  • renzo4000
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 22-06 20:14
@JoJo_nl 248pk? Heb je hem latten chippen? Ben je niet bang bang voor je garantie? Want die vervalt direct bij Kia is je dit laat aanpassen namelijk. Ik ben het met je eens dat die rode accenten, ik vind de zilverkleurige hem ook veel beter staan :)

PVOUTPUT | 5400W | 15 PANELEN 360W ZUID 38° | ENPHASE ENVOY S | MICRO OMVORMERS 290W

Pagina: 1 ... 17 ... 72 Laatste