Ik zou 'm graag willen omdraaien: Zo lang wij massaal zo mobiel willen zijn, hebben we daar de ruimte niet voor, of, zo lang wij massaal blijven kindjes krijgen, hebben we daar de ruimte niet voor..
:-)
Het verdringen van gewassen voor voedselproductie door gewassen voor biobrandstoffen is ook zo'n lastige discussie.
Wat ik wel weet, dat de elektrische auto dié problemen niet gaat oplossen. Eén van de belangrijkste redenen om EV te rijden vind ik nog altijd de binnenstedelijke luchtkwaliteit. Vanochtend had ik even geen zin meer in de radio, even rust. Klik uit. Stilstaand/aanschuivend door Wageningen aan het rijden, deed ik de raampjes open. Hmmm. frisse buite
nlucht... en een heerlijke rust en stilte. Maar op de stadsbrink stilstaand viel mij op dat die frisse lucht eige
nlijk helemaal niet zo fris was. Ja, qua temperatuur wel.. maar van het overige verkeer kwam er toch echt een walm naar binnen. Heel lichtjes maar, maar toch.
Misschien stond ik in standje hypergevoelig ( want zelfs het zoemen van de elektromotor vond ik eige
nlijk al licht hinderlijk :-) ), maar goh, wat zou het anders ruiken buiten als al het verkeer toch eens elektrisch zou zijn..
Dat gezegd hebbende: Tijdens mijn Italië tripje, viel mij op dat ik in Duitsland amper elektrische auto's ben tegen gekomen. En met dat besef valt het mij steeds meer op dat het aantal EV's in Nederland écht de goede kant op lijkt te gaan.
Hoeveel EV's heb jij vandaag gezien ( buiten die waar je zelf in zat ) tijdens het ritje naar je werk?
Ik in ieder geval 2: Een Model X ( bij school ) en een Zoë op de stadsbrink in Wageningen :-)
To change something insignificant to significant - adding love and compassion - Tweaker