Ik woon er om de hoek en het is ook mijn werkregio. Ik heb een hele andere ervaring.Sorcerer8472 schreef op maandag 20 juni 2022 @ 12:55:
Helaas is de extra Pinkpop-capaciteit niet te zien op de kaarten dit jaar.
Was er dit weekend en ik zag een tijdelijke mast (geen foto's helaas!) en 5G was niet beschikbaar op plekken waar het wel zou moeten zijn volgens de kaart.
Intussen heeft de trage overheid en een gebrek aan band 78 en mmWave tot gevolg dat netwerken weer dichtslibben bij grote evenementen, zie bijv.:
https://twitter.com/robinvanarkel/status/1538529088910106626
Kan band 78 niet gewoon even geveild worden voor gebruik onder een bepaalde breedtegraad of bepaalde afstand van die satellietstations?
Gehele Pinkpop-terrein 5g gehad, al het wel iets trager ging. Toch snelheden rond de 40Mbps. Ook richting de campings. Tmobile (werk) had ook nergens moeite mee.
Wat me wel opviel: Autoradio met Youfone-Sim: geen data in regio Pinkpop, waar de KPN-sim dus geen problemen had. Ook vanuit Hoofdstraat richting campings geen data op Youfone.