Oh wow, allemaal legendaries. Ik heb het spel van de week weer opgepakt na het nieuws van de switch en ben me aan het verbazen over hoe weinig gen1 pokemon ik nog tegenkom, waar ik eerst 100duizend pidgeys had.
Al waren er vanmorgen op werk ineens bijna alleen maar gen 1's rond het pand. Zit daar soort van timer op? Ook was er vanmorgen om 6.15 een legendary raid op de gym naast me huis, maar kheb niemand zien staan toen ik naar werk reed, wel beetje jammer.
Maar heb ik het goed dat ik van het transferren nu 1 candy krijg waar dit eerst meer was? En klopt het dat(ondanks sinds vorige week maandag nieuwe telefoon) de game gps nog steeds wonky is? Heb gister in de queue van league een berg pokemon zitten transferren en had ineens een eitje uitgebroed.
Wel leuk dat er nu van die quests zijn, die je gelukkig gewoon kan sparen en de dag erna kan inleveren. (ik had 3 field research voor hatch 2 eieren. Eentje gister ingeleverd eentje vanmorgen, werkte prima.
Wat is de beste use van Rare Candies? Ik bedoel ik wil heel graag een Nidoking en m'n nidoran is nu m'n buddy, maar is nu van .75 km per candy naar 3km per candy gegaan en ik had gewild dat ik m'n andere nidoran niet had getransferred, nog 85 candies te gaan... Zeker nu ze bijna niet te vangen zijn(en ze waren al zeldzaam). Nu alleen nog een shroomish vinden of zo

en 100duizend magikarp (zag dat je voor een quest er eentje moest evolven).
Verder zit ik op werk boven op een spot, dus af en toe even spin to win is ook wel nice