Als het regent in mei, dan is april voorbij
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Zou voor Niantic een 1+1 moeten zijn. Binnen zo'n korte tijd US, EU en Azië ...Mad-Matt schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 08:55:
Op Twitter zijn er al Spoofers die ze alle 3 hebben
CP van de Raid bosses is overigens als volgt:
Entei: 38628
Suicune: 34471
Raikou: 42932
Ja met een weekje tijd kreeg ik het toch een beetje benauwd met het kunnen vangen van die birds. Heb niet elke dag de tijd om even raids te gaan doen, en als ik tijd moeten ze ook spawnen, en dan moet ik ze ook nog vangen met mijn crappy RNG luck... Dus tja de fanatiekelingen zullen ze waarschijnlijk vandaag al meerdere malen vangen. Andere casuals krijgen gewoon wat meer tijd.Terryb47 schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 08:48:
Die legendary birds zullen wel in de loop van de dag uitgefaseerd worden?
maar dan een maandlang diezelfde beasteen week of twee was lang zat geweest.
Het lijkt er wel een beetje op dat ze nu de ene nieuwe content na de andere pushen. Wellicht dat na deze 3 hondjes de volgende generatie wordt released?
Je hebt inderdaad gelijk, voor casual spelers is het nu mogelijk om er 2-3 te vangen (en dan moet je nog geluk hebben dat je een hoge IV hebt). Voor de fanatiekelingen is er een kans dat ze er weer 30+ vangen. Maar daar kiezen zij zelf voor. Heel eerlijk, ik hoef er geen 20+ van allemaal hoor. Ik weet nu ook niet wat ik met m'n 10 Zapdossen moet. Misschien wachten tot double candy en dan transfer.WahWah schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 09:01:
[...]
Ja met een weekje tijd kreeg ik het toch een beetje benauwd met het kunnen vangen van die birds. Heb niet elke dag de tijd om even raids te gaan doen, en als ik tijd moeten ze ook spawnen, en dan moet ik ze ook nog vangen met mijn crappy RNG luck... Dus tja de fanatiekelingen zullen ze waarschijnlijk vandaag al meerdere malen vangen. Andere casuals krijgen gewoon wat meer tijd.
Het lijkt er wel een beetje op dat ze nu de ene nieuwe content na de andere pushen. Wellicht dat na deze 3 hondjes de volgende generatie wordt released?
Ik heb zelf de afgelopen 2 weken nauwelijks nog raids gedaan, de rewards zijn dermate slecht dat je moet bedenken of je wel/niet golden berries wil gebruiken. Je krijgt er nu echt veel minder, netals rare candies. Het is bijna onmogelijk om meerdere legendaries naar max te levelen.
Ik hoop dat er een leuk halloween event komt.
[ Voor 5% gewijzigd door Terryb47 op 01-09-2017 09:51 ]
heavy is good, heavy is reliable - boris the blade
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Dat leek alleen maar zo omdat veel mensen in die periode vakantie hadden en dus meer tijd. Scholen zijn nu weer begonnen en iedereen is weer aan het werk. En na een dag werken heb ik nog weinig zin om voor een kleine kans nog naar buiten te gaan.Terryb47 schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 09:49:
Toen we met z'n allen dachten dat die legendary birds echt binnen die paar dagen tijd gevangen moesten worden was het toch ook geen probleem om erop uit te gaan?Ik vond het juist mooi dat zelfs mensen die gestopt waren weer enthousiast waren over de game. Maar de meesten daarvan zijn weer afgehaakt. Want ze hebben die birds al.
En dat zal alleen maar minder worden als het slechter weer wordt.
Als het regent in mei, dan is april voorbij
heavy is good, heavy is reliable - boris the blade
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
heb je toevallig de nieuwe update al geinstalleerd?Mad-Matt schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:17:
Het is wel erg traag bij mij zeg
nope, maar heb ook nog geen melding gekregen dat die te installeren is (IOS)Sunfalls schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:30:
[...]
heb je toevallig de nieuwe update al geinstalleerd?
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Heb ze zelf allemaal minimaal 2x, maar ben er al een paar kwijt als trading er in komt, want mijn vriendin moet er nog 3.
[ Voor 28% gewijzigd door Passievrucht op 01-09-2017 10:48 ]
Steam id is passievrucht \\ Xbox Live GT: Meneer Passievrucht
Makkelijk is onzin bij het vangen, is gewoon puur geluk.aljooge schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:44:
Makkelijk te verslaan en te vangen die entei, heb al 2 binnen op mijn free raid pasjes. Kan nu wel kalm aan doen dit weekend.
Nee dat zeg ik toch niet? Ik geef alleen weerwoord op jou. Ik vind een maand voor elke legendary prima, want dan hoef ik niet te haasten en niet bang te zijn dat ik m mis.Terryb47 schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:13:
en het weer zal alleen maar slechter en kouder worden in de komende maanden. Dus maar verlengen tot aan de zomer?
Als het regent in mei, dan is april voorbij
Met hoeveel mensen en met watvoor pokemons?aljooge schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:44:
Makkelijk te verslaan en te vangen die entei, heb al 2 binnen op mijn free raid pasjes. Kan nu wel kalm aan doen dit weekend.
Vanochtend vroeg onze eerste Entei raid gedaan.
8 man en 1 spoofer (grr)
Onze bevindingen: Makkelijk te verslaan met water en rock pokemon.
Entei is makkelijk te raken bij de bonus challenge, redelijk dichtbij en niet al te beweeglijk.
Had m helaas niet gevangen. Een nadeel van Entei is dat de golden rasberrys er hard doorheen gaan als je m niet vangt.( Had 12 bonus ballen, 1 gemist)
Aanbeveling op basis van mijn eerste Entei raid:
6/7 man average level 30-33 is goed te doen. Wellicht een rejoin maar dat mag de pret niet drukken.
4Power
Niet dat ik hier om treur, laat er vanavond maar een paar komen.
[ Voor 30% gewijzigd door AFCAjax op 01-09-2017 11:28 ]
Hij is niet zo zenuwachtig als een moltres of zapdos, in die zin is het veel makkelijker raken en bovendien zit hij ook redelijk dichtbij. Of die blijft zitten is geluk.AFCAjax schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 10:59:
[...]
Makkelijk is onzin bij het vangen, is gewoon puur geluk.
Op die manier! Makkelijker te raken dus. Dat geloof ik direct, want die vogels gaan van hoog naar laag van links naar rechts etc. Deze kan enkel aanvallen zoals ik begrijp?aljooge schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 11:33:
[...]
Hij is niet zo zenuwachtig als een moltres of zapdos, in die zin is het veel makkelijker raken en bovendien zit hij ook redelijk dichtbij. Of die blijft zitten is geluk.
Vanochtend 7 man ruim de helft van de tijd over. ik gebruikte 2 vaporeons, een Golem en een feraligator en 2 rhydons. allemaal super effectief.LcsRaw schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 11:00:
[...]
Met hoeveel mensen en met watvoor pokemons?
tyranitars kunnen ook, alleen is de fast attack niet super effectief maar de stone edge wel.
bij mij bleef die redelijk zitten wel een paar aanvallen.AFCAjax schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 11:35:
[...]
Op die manier! Makkelijker te raken dus. Dat geloof ik direct, want die vogels gaan van hoog naar laag van links naar rechts etc. Deze kan enkel aanvallen zoals ik begrijp?
Ben benieuwd, over een half uurtje staat hij in ons dorp gepland. Hopelijk vang ik hem gelijk haha.aljooge schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 11:42:
[...]
bij mij bleef die redelijk zitten wel een paar aanvallen.
Verwijderd
Bij alle legendaries op Articuno na een 50% catch rate gehaald dus ik heb er wel vertrouwen in dat een van de komende Entei raids succesvol word
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Ik heb behoorlijk veel raid pasjes uitgegeven alleen maar voor de gymlocatie
Het voelt een beetje als dat ze gaan inspelen op de angst dat je net voor die ene gym geen boss hebt verslagen en je geen uitnoding krijgt. Iets beloven, geld uit de zak kloppen en dan de belofte niet nakomen en ons afschepen met een Entei.
Niet netjes.
Nu een maand wachten op de volgende!
Ben ergens eigenlijk wel een beetje klaar met de legendary raids en de moeite doen om een groep bij elkaar te krijgen, dus ben wel blij dat deze met de 1e poging zit. Dat Raikou en Suicune ook maar zo makkelijk blijven zitten!
Verwijderd
6 september volgt een geleidelijke (test) rolout.aljooge schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 16:57:
Nu vraag ik mij toch af waarom de mewtwo er nog niet is. Was het niet zo dat je een uitnodiging zou krijgen voor een gym waarin je een raid hebt gedaan?
Ik heb behoorlijk veel raid pasjes uitgegeven alleen maar voor de gymlocatie
Het voelt een beetje als dat ze gaan inspelen op de angst dat je net voor die ene gym geen boss hebt verslagen en je geen uitnoding krijgt. Iets beloven, geld uit de zak kloppen en dan de belofte niet nakomen en ons afschepen met een Entei.
Niet netjes.
Je weet dat niantic vaag is met info dus op voorhand pasjes uitgeven in de hoop van iets te verkrijgen waarover nog geen details zijn gegeven is uw eigen risico dat je neemt.
Zie wel vaker dat soort gyms ontstaan. Aangezien je in het huidige gymsysteem net zo goed niet je sterkste op een gym zet kun je er net zo goed wat leuks van maken, toch?!sixtiek schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 23:14:
Ik zie hier in de buurt de laatste dagen regelmatig rode gyms die geheel gevuld zijn met alleen roze pokies. Slowbro/poke/king, Blissey natuurlijk, Clefable, Lickitung, Granbull... Alles roze. Is dat een ding of zo?
Verschillende soorten langs zien komen hier;
- Tyrogue met evolves
- Eevee met evolves
- Alles van één type
- Alles van één kleur
- Alle starters (1e, 2e en 3e vorm gezien)
En nog wel met wat meer soorten!
Bij ons proberen we de babies er allemaal in te krijgen :-)schaapiej schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 07:52:
[...]
Zie wel vaker dat soort gyms ontstaan. Aangezien je in het huidige gymsysteem net zo goed niet je sterkste op een gym zet kun je er net zo goed wat leuks van maken, toch?!
Verschillende soorten langs zien komen hier;
- Tyrogue met evolves
- Eevee met evolves
- Alles van één type
- Alles van één kleur
- Alle starters (1e, 2e en 3e vorm gezien)
En nog wel met wat meer soorten!
Dat probeer ik thuis nog effe te voorkomen!RigolleM schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 08:34:
[...]
Bij ons proberen we de babies er allemaal in te krijgen :-)
Vandaag 2 raids gedaan, beide lager CP dan die ik al had en daarom alles met Pinap gedaan. Eerste zat in de 2e bal, de tweede in de eerste bal.
Laat de Golden Razz maar achterwege mensen
Bij mij werkt dat wel. Gebruik je wel een @ voor de move? Bijvoorbeeld '@Dragon tail' (zonder '' uiteraard)hneel schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 12:02:
Net de update geïnstalleerd. Zoeken op move type werkt echter nog steeds niet. Dat was nou juist waar ik naar uit keek.
Iets anders: ik kon net wel een raid doen, maar bij het vechten in een gym voortdurend network errors.
Maar zo specifiek wil je het helemaal niet. Je wilt dat @rock je alle beesten geeft met rock moves. Maar dat werkt nog steeds niet want Niantic KAN het maar niet snappen.schaapiej schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 12:33:
[...]
Bij mij werkt dat wel. Gebruik je wel een @ voor de move? Bijvoorbeeld '@Dragon tail' (zonder '' uiteraard)
Compleet clueless.
hneel schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 13:35:
Als ik bv @ground tik krijg ik ook mijn pillowswines te zien die alleen maar ice moves hebben.
Dat is nu inderdaad het verschil tussen het zoeken op type, die andere moves kunnen hebben, of specifiek op een move zoeken. Kan er niets mooiers van maken.. Niantic wel!CaptJackSparrow schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 13:36:
Maar zo specifiek wil je het helemaal niet. Je wilt dat @rock je alle beesten geeft met rock moves. Maar dat werkt nog steeds niet want Niantic KAN het maar niet snappen.![]()
![]()
![]()
Compleet clueless.
Heb het lijstje zo niet bij de hand, maar is er niet al een andere zoekopdracht daarvoor?
Vergeet de Ditto gym niet! Ditto, Rattata, Pidgey, Spinarak, Sentret, Hoothoot.schaapiej schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 07:52:
[...]
Zie wel vaker dat soort gyms ontstaan. Aangezien je in het huidige gymsysteem net zo goed niet je sterkste op een gym zet kun je er net zo goed wat leuks van maken, toch?!
Verschillende soorten langs zien komen hier;
- Tyrogue met evolves
- Eevee met evolves
- Alles van één type
- Alles van één kleur
- Alle starters (1e, 2e en 3e vorm gezien)
En nog wel met wat meer soorten!
Daily driver | ’19 Ford Focus ST | Orange Fury
M.I.A.T.A. Is Always The Answer
Zou leuk zijn dat als je een thema gym maakt, je extra dingetjes krijgt als je m spint.. of bijvoorbeeld boost in defense ofzoFanta schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 15:12:
[...]
Vergeet de Ditto gym niet! Ditto, Rattata, Pidgey, Spinarak, Sentret, Hoothoot.
Maar op naam zoeken kan dus ook niet
En nog steeds nul (0) legendaries..
Microsoft Surface Pro 6 | Samsung Galaxy S21FE | XBOX Series X
btw: mensen in regio Drechtsteden die veel pokemon go spelen?
Dit is een account.
Jepp, op iOS ookCAP-Team schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 19:00:
Meer mensen last van verdwijnende images op Android met de laatste versie? Af en toe worden plaatjes van pokies hier nu ineens of wit of zwart.
Echt irri.. goddammit Niantic, moeilijk he programmeren?
ProdigiesNation heeft een video waarin hij suggereert dat curveball op een legendary beast gebugged is, hij had een reply op Twitter van Niantic maar die is inmiddels verwijderd.
YouTube: RAIKOU WTF??!! 14 EXCELLENT THROWS & NOTHING - IS IT A BUG?
"Got a reply earlier today from @NianticSupport about a bug concerning curveballs. So this may be the reason why.
https://twitter.com/Niant...tatus/903746055057104897"
Kan het zelf bevestigen mocht dat het geval zijn. 2 raids, 18 keer een Golden razz berry met Excellent Curve en nog 2 Golden Great Curve maar Entei is nog niet de mijne. Morgen weer een nieuwe pas.
Tweede account gooi ik eerste bal Golden razz berry zonder curve maar wel Great en die vang ik met de eerste ball.
[ Voor 7% gewijzigd door TheTinusNL op 02-09-2017 22:40 ]
Informaticus of vakkundig Googler?

Vandaag ook twee Entei raids gedaan, 13 en 8 golden berries met nice, great en excelent curves... nog geen Entei in m'n dex. Morgen maar eens proberen zonder curves dan.
Wat doet Ctrl+W ook alweer?
Humankind… be both.
Star Wars Awakens | Instagram
ProdigiesNation ving namelijk zijn Raikou met een Golden great curve nadat hij de excellents had opgegeven. Dan had ik pech met mijn greats.
[ Voor 8% gewijzigd door TheTinusNL op 02-09-2017 23:15 ]
Informaticus of vakkundig Googler?
Verwijderd
Verwijderd
Ik ving mn entei gister wel excellent met curve,heb er een screenshot van, zal hem zsm uploadenTheTinusNL schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 23:13:
Volgens mij kun je wel curven, maar geen excellent curves.
ProdigiesNation ving namelijk zijn Raikou met een Golden great curve nadat hij de excellents had opgegeven. Dan had ik pech met mijn greats.
[ Voor 22% gewijzigd door Verwijderd op 03-09-2017 12:16 ]
Zelf: 3x Excellent curve op rij, 3e was binnen.
Voor haar: Excellent, Great, Excellent, 3e was binnen.
Dus gewoon RNG.. helaas 78% en 82%.
[ Voor 10% gewijzigd door FireAge op 03-09-2017 08:14 ]
2/8 gevangen: 2x IV 84%
Totaal 2/9 gevangen.
Raid passen gaan hard, golden Razzberrys nog harder naar beneden.
Ik snap eerlijk gezegd niet waarom meerdere spelers klaagden over te weinig potions/revives sinds de 4/5* raids en dat Niantic daar gehoor aan heeft gegeven met als gevolg dat de er minder golden berrys en minder rare candy wordt gegeven als bonus na raid boss.
Een rondje spinnen in een middelgroot/groot dorp en stad en je potions en revives zijn toch enigszins aangevuld? Zie maar een golden razz of rare candy te krijgen bij het spinnen van een stop/gym....
4Power
Qua Entai 4/6 gevangen (zonder golden berries)
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Dit is een account.
Maar altijd op het kwartier. Maar kan zijn als hij net een kwartier gespawned is, maar ook als er nog maar een kwartiertje over is.
Ben bang dat je het een beetje in de gaten moet houden en als je een groepje treft, gelijk vragen of er een app-groep is.
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Update:TheTinusNL schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 23:13:
Volgens mij kun je wel curven, maar geen excellent curves.
ProdigiesNation ving namelijk zijn Raikou met een Golden great curve nadat hij de excellents had opgegeven. Dan had ik pech met mijn greats.
Mijn derde Entei heb ik alleen maar Great curves gegooid en toen had ik na 3 ballen al raak. Eerste twee met Golden berry geen succes, toen waren ze op en bij de eerste Pinap berry gelijk raak. Gelijk 6 candy is niet verkeerd.
Of het is héél veel pech met RNG, of er zit daadwerkelijk een foutje in de game dat de Legendary Beasts niet te vangen zijn met een Excellent curve.
Helaas slechts 84%IV, met nog een maand te gaan moet een 95+ wel lukken hoop ik.
Informaticus of vakkundig Googler?
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Ik vang ze gewoon met raspberry en curved ball. En probeer ook alleen mee te doen als de gym mijn kleur is omdat de kans op meer ballen dan groot is. De vorige 3 keer dat ik hem niet had was de gym telkens een andere kleur. Dus daar lijkt het wel mee te maken te hebben.
RNG... Ik heb er 3 gevangen op gyms die niet mijn kleur zijn (en gewoon 10+ ballen) dus gewoon geluk hebbenSunfalls schreef op zondag 3 september 2017 @ 16:16:
En weer 2 entei in the pocket.
Ik vang ze gewoon met raspberry en curved ball. En probeer ook alleen mee te doen als de gym mijn kleur is omdat de kans op meer ballen dan groot is. De vorige 3 keer dat ik hem niet had was de gym telkens een andere kleur. Dus daar lijkt het wel mee te maken te hebben.
Vind het wel weer genoeg
Fractal Terra Jade, Ryzen 7800X3D, Nvidia 4070 Super
Das zeker een mooie, gratz!Jeroen_DB schreef op zondag 3 september 2017 @ 20:51:
De maand is voor mij goed begonnen.
Nummer 2
[afbeelding]
Ik moet helaas genoegen nemen met een 93% (14-14-14)
Há! 98% hier ook! 4 uit 7 inmiddels
Mijn 98% is 1924.
Ik heb mijn eerste gevangen, met Golden Berry/Excl.TheTinusNL schreef op zaterdag 2 september 2017 @ 22:37:
Zwart/witte plekken in de dex zijn al bekend bij Niantic.
ProdigiesNation heeft een video waarin hij suggereert dat curveball op een legendary beast gebugged is, hij had een reply op Twitter van Niantic maar die is inmiddels verwijderd.
YouTube: RAIKOU WTF??!! 14 EXCELLENT THROWS & NOTHING - IS IT A BUG?
"Got a reply earlier today from @NianticSupport about a bug concerning curveballs. So this may be the reason why.
https://twitter.com/Niant...tatus/903746055057104897"
Kan het zelf bevestigen mocht dat het geval zijn. 2 raids, 18 keer een Golden razz berry met Excellent Curve en nog 2 Golden Great Curve maar Entei is nog niet de mijne. Morgen weer een nieuwe pas.
Tweede account gooi ik eerste bal Golden razz berry zonder curve maar wel Great en die vang ik met de eerste ball.
Eerste raid geen geluk en de tweede was echt chaos. Er stond veertig man en iedereen liep maar te zeuren dat ze bij elkaar wilde om zoveel mogelijk wilde hebben.
Bij een man of 20 snap ik dat, maar dit was zo'n grote chaos, belachelijk.
Eerst 4 curved great balls bleef ie niet eens 1 keer zitten. Ik gooi daarna een normale great ball en hij zit.
Echt wtf.
Als het regent in mei, dan is april voorbij
Heb toch liever dat ze dan Gen 1 en 2 eerst echt afmaken. Dus even los van nog missende regionalen (Farfetch'd, Tauros, Heracross, Corsola) Mew, Ho-Oh, Celebi nog en uiteraard Delibird en Smeargle.WahWah schreef op vrijdag 1 september 2017 @ 09:01:
[...]
Ja met een weekje tijd kreeg ik het toch een beetje benauwd met het kunnen vangen van die birds. Heb niet elke dag de tijd om even raids te gaan doen, en als ik tijd moeten ze ook spawnen, en dan moet ik ze ook nog vangen met mijn crappy RNG luck... Dus tja de fanatiekelingen zullen ze waarschijnlijk vandaag al meerdere malen vangen. Andere casuals krijgen gewoon wat meer tijd.
Het lijkt er wel een beetje op dat ze nu de ene nieuwe content na de andere pushen. Wellicht dat na deze 3 hondjes de volgende generatie wordt released?
Vrouwtje heeft 0/2, daar ging me weekend
Ja die regionals van Gen 1 en 2 zouden heel misschien in die Safari Event komen. Er is alleen nog steeds geen verdere informatie over die events op 16 September...Autofan1985 schreef op maandag 4 september 2017 @ 09:02:
[...]
Heb toch liever dat ze dan Gen 1 en 2 eerst echt afmaken. Dus even los van nog missende regionalen (Farfetch'd, Tauros, Heracross, Corsola) Mew, Ho-Oh, Celebi nog en uiteraard Delibird en Smeargle.
Die andere legendaries...ik denk dat die best wel in de EX raids gegooid kunnen worden, na Mewtwo (er stond dat Mewtwo de eerste was die in de EX raids komt, dus dat betekent dat er tenminste een tweede is
Die EX-raids zou idd kunnen. En mbt de Safari-events zouden die ook opnieuw ingepland worden voor Amstelveen. Delibird en Smeargle zijn vertraagd ivm hun bijzondere moves: respectievelijk Present en Sketch. Hier moeten ze wat bijzonders voor bouwen, beetje à la Transform van Ditto.WahWah schreef op maandag 4 september 2017 @ 09:10:
Ik heb er 2 gevangen van het weekend, CP 1910 en 1922 (2/2)![]()
Vrouwtje heeft 0/2, daar ging me weekend
[...]
Ja die regionals van Gen 1 en 2 zouden heel misschien in die Safari Event komen. Er is alleen nog steeds geen verdere informatie over die events op 16 September...
Die andere legendaries...ik denk dat die best wel in de EX raids gegooid kunnen worden, na Mewtwo (er stond dat Mewtwo de eerste was die in de EX raids komt, dus dat betekent dat er tenminste een tweede is). Ik heb alleen geen idee waarom die Delibird en Smeargle niet released zijn. Waren die in de pokemon game toendertijd ook moeilijk (op een speciale manier) te krijgen ofzo?
Main account 4/15 entei's kunnen vangen. speel op een iphone 6s Plus en ik vind het echt (bedoel het niet om op te scheppen) super makkelijk om op Entei excellent te gooien. ik denk echt dat 90% van me worpen excellent zijn op Entei en Curved natuurlijk. Maar including golden berry en curved excellent komt die er zooo vaak al uit voordat die ook maar 1 keer klaar is met schudden. vandaar de 4/15 catch rate
Dan me sub account op een iphone 5. 4/5 gevangen zonder excellents
Het is vet frustrerend.
Excellent throws schijnt bugged te zijn op de hondenRicmaniac schreef op maandag 4 september 2017 @ 10:57:
Ik heb echt een drama weekend gehad.. althans.. half om half
Main account 4/15 entei's kunnen vangen. speel op een iphone 6s Plus en ik vind het echt (bedoel het niet om op te scheppen) super makkelijk om op Entei excellent te gooien. ik denk echt dat 90% van me worpen excellent zijn op Entei en Curved natuurlijk. Maar including golden berry en curved excellent komt die er zooo vaak al uit voordat die ook maar 1 keer klaar is met schudden. vandaar de 4/15 catch rate
Dan me sub account op een iphone 5. 4/5 gevangen zonder excellents![]()
Het is vet frustrerend.
Ik ving die van mij met een excellent/curve, dus uit eigen ervaring zeg ik dat het gewoon stierenschijt is. Net zoals die "OMG Banaan+Golden razz+Banaan = bijna 100% catch rate". Werkte bij mij ook niet..poor Leno schreef op maandag 4 september 2017 @ 11:00:
[...]
Excellent throws schijnt bugged te zijn op de honden
RNG
ja het kan dus sowieso zijn dat je hem gewoon met excellent vangt maar je kan hem theoretisch ook vangen door rechtdoor te gooien en geen berry te gebruiken. Alleen is die kans erg klein. Maar zit even het internet af te struimen en lijkt inderdaad zo alsof je meer kans hebt met great curve dan excellent curve.WahWah schreef op maandag 4 september 2017 @ 11:06:
[...]
Ik ving die van mij met een excellent/curve, dus uit eigen ervaring zeg ik dat het gewoon stierenschijt is. Net zoals die "OMG Banaan+Golden razz+Banaan = bijna 100% catch rate". Werkte bij mij ook niet..
RNG
het blijft kans natuurlijk. maar niemand in mijn naaste omgeving gooit zo veel excellent als ik en die hebben er meer dan mij gevangen. dat valt wel erg op nu.
Ja ik had ook gisteren een kerel in de raid die 12x excellent gooide en hem niet ving. Een andere kerel die had een 100% Entei gewoon met de eerste bal zonder nice zelfs....De raid daarna zei die kerel zelf, ik ga geen excellent gooien nu. Hij gooide een great en ving hem op de eerste balRicmaniac schreef op maandag 4 september 2017 @ 11:10:
[...]
ja het kan dus sowieso zijn dat je hem gewoon met excellent vangt maar je kan hem theoretisch ook vangen door rechtdoor te gooien en geen berry te gebruiken. Alleen is die kans erg klein. Maar zit even het internet af te struimen en lijkt inderdaad zo alsof je meer kans hebt met great curve dan excellent curve.
het blijft kans natuurlijk. maar niemand in mijn naaste omgeving gooit zo veel excellent als ik en die hebben er meer dan mij gevangen. dat valt wel erg op nu.
Dus tja, het is maar net wat je wil geloven. Ik probeer er niet te veel over te peinzen. Gewoon gooien en hopen dat hij blijft
Maar Worlds was echt niet grappig hoeveel volk daar rond het convention center kwam, schijnbaar een gozer 18 uur gereden speciaal voor Kanga.
Dan is Nederland qua drukte echt helemaal niets.
Verwijderd
Dus als je in theorie 13 keer een excelent curve met golden razz gooit is de vangkans +-90 %
Dan is het nog vrij normaal dat je hem vaak niet hebt met veel excelents.
Maar dit wil dus niet zeggen dat je meer kans met great heb wat sommige denken.
Het kan nog steeds wel bugged zijn maar dat is moeilijk te zeggen want meestal hoor je enkel over de extreme gevallen.
Uiteindelijk heb je 50% kans, wel of niet
Verwijderd
idd maar 95% van de spelers snapt niet hoe rng werktMegalodon86 schreef op maandag 4 september 2017 @ 17:38:
RNGs gonna RNG. Je kan wel iets je best doen met golden razz, curved en nice/great/exc maar je bent nog steeds aan de RNG overgeleverd.
Uiteindelijk heb je 50% kans, wel of niet
Zonder rng zou het ook maar saai zijn.
Ik snap wel hoe het werkt.... Maar vind het soms mega frustrerend.Verwijderd schreef op maandag 4 september 2017 @ 18:35:
[...]
idd maar 95% van de spelers snapt niet hoe rng werkt
Zonder rng zou het ook maar saai zijn.
Heb na 800+ Magikarps nog geen shiney... Ken iemand met 4!!! shineys die nog geen 150 Magikarps heeft gevangen.....
Begin mij bijna af te vragen of dat serversided gedaan word of dat het aan je telefoon kan liggen
Verwijderd
Ik ving er in totaal 274. 34 waren big magikarp en 4 gouden.
Aantal magikarps lag wel veel lager dan gedacht want het is een park met 14 stops en 3 gyms.
Volledige toer duurt +- 12 min als ik onder de snelheidslimiet voor egg wil blijven
bv op 3 uur rondfietsen had ik 25 magikarp.
Eerste en tweede toer tel ik meestal niet mee als ik gemiddelds wil kennen omdat er dan veel meer pokemon al staan te wachten.
Ik schreef dit een paar dagen geleden omdat mij ook al opviel dat op het moment dat ik een excellent throw gooide hij standaard bij de eerste beweging al ontsnapte. Altijd. En ik gooide best veel excellent. Pas nadat ik wat nonchalanter ging gooien (en dan ook geen excellent) begon ik die dingen pas te vangen. De eerste 10 ongeveer met excellent throws ontsnapte allemaal. Later liep ik bijna 1 op 1. Het kan natuurlijk altijd nog toeval zijn. Maar dan is het wel bizar.brilsmurf schreef op donderdag 31 augustus 2017 @ 01:19:
[...]
Wat ik me dus afvraag...
Mij is opgevallen als je een excellent throw gooit op een legendary dat je hem daarmee nooit vangt.
Ik baal tegenwoordig al als ik excellent gooi op een legendary, ik weet al dat het vergeefse moeite is.
Great throw of minder geeft de meeste kans. Golden berry's gebruik ik ook niet meer. Maakt niks uit voor de vangkans hier. Inmiddels 9 lugia's, 6 moltres, 9 artucuno en 12 zapdos.
Verwijderd
Het is gewoon een nest pokemon maar bij water zitten ze ook. In dat park zijn er normaal nergens water spawns.hneel schreef op maandag 4 september 2017 @ 21:09:
Magicarp is toch een permanente spawn? Geen die om de 2 weken rouleert?
Als ze nou ook eens gevarieerder eieren gingen uitdelen... Ik loop constant met 7-8 5km eieren zo'n beetje. Ik gebruik tussen de twee en drie incubators steeds. Maar krijg 9 van de 10 keer daar weer 5km eieren voor terug, af en toe een 2km ei maar zelden een 10km nog altijd.
En uit de laatste twee 10km eieren mocht ik een dratini verwelkomen
In de IT gaat alles automatisch, maar niets vanzelf | Marktplaats | YouTube
Dit topic is gesloten.
![]()
Verder in [iOS/Android] Pokémon GO - Deel 6
