Ik sloeg dit topic eerst over, omdat ik het aanzag voor een troll.
WO Informatica doen en dan zo'n topic openen
Maar afijn, 5k per maand verdien je niet zomaar. Daar moet je vaak iets voor doen wat gevraagd is en wat weinig mensen kunnen. Dat betekent op zijn beurt weer dat het over kennis gaat die moeilijk te bemachtigen is en waarvoor je dus zelf initiatief moet tonen. Meestal kies je dan een onderwerp waar je jezelf in moet verdiepen (zolang we het over uitvoerend werk hebben). Er is niemand meer die jouw handje vasthoudt.
"Snel rijk worden" met een "Java Developer Traineeship"

kom op zeg.
Ik kan er nog steeds niet bij dat iemand dat serieus denkt.
Genoeg (Java) ontwikkelaars met meer dan 10 jaar ervaring die de 5k per maand niet halen. En daar zitten genoeg goede ontwikkelaars bij. Als je de 4k per maand haalt, heb je het goed gedaan.
Ook in andere sectoren verdien je het geld niet "snel". Een goede advocaat die boven de 5k per maand uitkomt, heeft ook eerst zijn Master in de rechten gehaald, daarna 3 jaar als advocaat stagiair gezwoegd als voetveeg bij een groot advocatenkantoor, en daarna nog een paar jaar gewerkt als volwaardig advocaat voordat hij er is. En ja, daarna groeien ze door richting die 8k per maand. Uiteindelijk worden ze misschien wel partner en dan gaat het hard.
Maar niets gaat "snel".
Zelfde bij medisch specialisten. Eerst geneeskunde doen, daarna werken in ziekenhuis en nog behoorlijk wat jaar specialiseren in iets, idioot veel uren werken en dan pas komt het geld binnen.
Als je in de IT meer dan 5k per maand verdient, dan ben je een Enterprise Software Architect bij een bank met 20 jaar ervaring ofzo

Of je bent een security specialist die alle ins en outs kent van software- en informatiebeveiliging die op dit moment zeer gewild is. Of je hebt de juiste mix van sociale en technische vaardigheden waardoor je verantwoordelijk voor een afdeling van 10 programmeurs bent geworden. Dan kan het ook.
Maar een standaard programmeur verdient het niet iig.
PS:
Bovendien ben je met 5k per maand nog lang niet rijk. Je betaalt dan vooral meer belasting
[
Voor 6% gewijzigd door
Lethalis op 21-06-2017 14:53
]
Ask yourself if you are happy and then you cease to be.