Nee die zijn niet in dezelfde kleur. Het is ook geen inbouwkast

maar het is een kast die we via marktplaats gekocht hebben en die eigenlijk precies in de nis paste die we daar gecreëerd hadden. Tzt komt hier een kast op maat of maken we zelf iets van een inbouwkast. In principe zou ik ook gewoon tegen de achterkant twee wandrails kunnen bevestigen met plankdragers en vervolgens deurtje op maat erin zetten.
Maar dat is iets voor de langere termijn..
Klopt, we hebben er voor gekozen deze links van het badmeubel te plaatsen. Tevens zit er in de kast in de nis ook nog twee stopcontacten.
Badkamermeubel
- Badkamermeubel inclusief wasbak = 2200 EUR
- 2x inbouwkranen Hotbath Cobber = 909 EUR
Douche
- Tece tegeldrain rooster 80cm = 375 EUR
- Hotbath CX7067 thermostaat met 2 stopkranen + M100 + CB450 hoofddouche 200mm met wandarm + M305 + M015 + M353 glijstang met wandinlaat, slang en Cobber ronde handdouche = 1720 EUR
Bad
- Riho Rethink Cubic 180x80 inclusief popup, afvoer, poten etc = 525 EUR
- Hotbath Cobber X CX020GN badthermostaat, Mate M505GN wandsteun, Mate M010GN doucheslang, Cobber M352GN staafhanddouche = 745 EUR
Douchewand
iets van 650 EUR
Kast
30 euro marktplaats
Totaal materiaal excl tegels, verlichting, arbeid, verlaagd plafond, spiegels = 6680 EUR
Inclusief zou ik op moeten zoeken maar zeker over de 10k
Tegels:
Italgraniti Terre Bianco bricco 60x120 = 65 EUR per m2
Italgraniti Terre sanepe 120x120 = 61 EUR per m2
Italgraniti Silver grain 120x120 = 65 EUR per m2
Overigens loont het om hier goed naar te zoeken. Dezelfde tegel koste bij Sanitairwinkel.nl bijvoorbeeld 90 euro per vierkante meter en bij een bepaald bedrijf in Breda die dezelfde tegel onder een andere naam verkocht zelfs 120 EURO per vierkante meter...
ja daar moeten we nog iets voor verzinnen...

Strider schreef op zondag 3 september 2023 @ 20:02:
[...]
Leuke badkamer, exact dezelfde maten als die wij hebben.
Vind jij het niet jammer dat je geen opbergruimte hebt voor je tandenborstels etc? Ik ben er zelf ook nog niet over uit waar ik deze kan laten.
Plus, mis je ook geen prullenbak?
handdoeken leggen we in de kast (in de nis zegmaar). Hier is ook tevens een wandcontactdoos aanwezig.
We hebben een klein prullenbakje in de lade rechtsonderin staan. Werkt opzich prima.
Inderdaad. Wij hebben dus in de nis (links van de deur als je binnenkomt) twee WCD geplaatst. Daar staat vervolgens de marktplaatskast tegenaan (met daarin de stopcontacten geplaatst)
nee hoor, zie hierboven
[
Voor 30% gewijzigd door
Oliesjeik1 op 06-09-2023 10:13
]