Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Dus ik ga hem 4x upgraden en voer nog eens de gegevens in... zijn er 20 mogelijkheden van 60 tot 80%
ik snap het niet meer?
Niet meer gebruikenmanii schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:20:
Ik had net mijn magicarp die heeft 4 mogelijkheden met allemaal 90+%
Dus ik ga hem 4x upgraden en voer nog eens de gegevens in... zijn er 20 mogelijkheden van 60 tot 80%
ik snap het niet meer?
Na een evolve is de pokemon gewoon anders denk ik. Je ziet ook dat de XL en XS waarden opeens weg zijn.
Moraal van het verhaal: Evolve je hoogste CP pokemon en hoop op het beste
Zullen we de magische IV value's van evolven gewoon gaan negeren? Volgens mij is het nu myth busted.
[ Voor 9% gewijzigd door Fordox op 26-07-2016 21:23 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
of ik moest stoppen bij die 90%+ die evolueren en dan upgraden?Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:22:
[...]
Niet meer gebruiken
Na een evolve is de pokemon gewoon anders denk ik. Je ziet ook dat de XL en XS waarden opeens weg zijn.
Moraal van het verhaal: Evolve je hoogste CP pokemon en hoop op het beste
Nee ik heb het idee dat je pokemon gewoon wordt gewisseld voor de evolved versie met een bepaalde CP.manii schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:23:
[...]
of ik moest stoppen bij die 90%+ die evolueren en dan upgraden?
Alle IV's en dergelijke zijn dan veranderd. Gewoon een totaal andere pokemon.
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Behalve de Pokédex ga ik informatie verwerken zoals o.a. wat voor eigenschappen een Pokemon heeft en waar hij/zij niet tegen kan, etc. etc. Alle mogelijke informatie.Jelv schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 11:43:
Voor een specifieke Pokémon Go Wiki is er nog wel plek. Al die jaren '90 sites zijn niet bepaald ideaal. Maar wat wil je extra doen naast de Pokedex?
Wat ik merk aan de andere wiki's is de onvolledigheid (ja, die van mij momenteel ook maar daar werk ik aan) en de berg reclames. Ik hou mijn wiki reclame vrij. Voor de rest heb ik er nog geen ideeën voor. Vooral het geen reclame spreekt mij me wel aan
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Volgens mij is deze wel aardig compleet.
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Zet wel een naam voor de magikarps en de "True" aan.manii schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:20:
Ik had net mijn magicarp die heeft 4 mogelijkheden met allemaal 90+%
Dus ik ga hem 4x upgraden en voer nog eens de gegevens in... zijn er 20 mogelijkheden van 60 tot 80%
ik snap het niet meer?
In jouw geval dus:
Magikarp
Magikarp 1
Magikarp 2
Magikarp 3
Bijvoorbeeld:
Asrock 870 R2.0 || AMD FX4100 || Sapphire HD6950 || Corsair Builder C500 V2 || Kingston HyperX 8GB || Antec One hundred || 320GB HDD || binnenkort Samsung 830 64GB SSD ||=-> Werkt voor Aperture Science
Net even weer een lucky egg gedaan, van eind 22 naar halverwege 23 gegaan, 65 pokemon evolved. Lijkt wel alsof mijn spel een voorkeur voor flareon heeft, 4 eevees geevolueerd, 2 flareon (en ik had er al 2), nu dus 4x flareon van ongeveer 1500, een vaporeon van 1700+ (yay de hoogste eevee die ik evolueerde werd gelukkig vaporeon), en nog een nieuwe jolteon.
Dat is in rijswijk toch anders, wij hebben een plekje met 3 stops. Daar word echt wel geklept onderling en wie er een Lure opgooit. Gisteren 30 tot 40 man.Liegebeest schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:14:
Waren vandaag in Kolding, bij het Kolding Hus kasteel. In de tuin buiten de boort waren vier Pokéstops, allen met lures. D'r zat zeker vijftig man in het gras te spelen, allemaal kleine groepjes die vooral niet met elkaar praatten. Dat's wel interessant om te zien hier: Pokémon Go zou een sociale game zijn, maar men houdt heel erg het contact met anderen af... Hier in Denemarken dan.
Wat is hoop? Uitgestelde teleurstelling
Ook nadat je de game opnieuw opstart?Tomski1986 schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:58:
Jullie last met het niet zien van gyms / stops / Pokemon?
Gewoon even de naam van Eevee veranderen voordat je laat evoluerenmark-k schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:41:
4 eevees geevolueerd, 2 flareon (en ik had er al 2), nu dus 4x flareon van ongeveer 1500, een vaporeon van 1700+ (yay de hoogste eevee die ik evolueerde werd gelukkig vaporeon), en nog een nieuwe jolteon.
Sparky, Pyro of Rainer (raad maar weke naam welke evolutie oplevert
[ Voor 5% gewijzigd door WFvN op 26-07-2016 22:00 ]
Ik hoor hier veel vrienden klagen dat ze niets zien (België) ..
Ik heb er geen idee van, geen gyms / stops in de buurt.
Dude, dat werkt niet oneindig, maar maar voor 1 keer per naam, of zolang je ze nog niet alle 3 met een naam gedaan hebt.WFvN schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:59:
[...]
Gewoon even de naam van Eevee veranderen voordat je laat evolueren
Sparky, Pyro of Rainer (raad maar weke naam welke evolutie oplevert)
Heb hier al weet ik hoeveel posts aan gewijd btw, zou ook een beetje gek zijn als ik nog niet van die naam weet gezien de badge onder mn nickname
[ Voor 16% gewijzigd door mark-k op 26-07-2016 22:05 ]
Hierbij heb ik een aantal pokéstops meerdere keren bezocht
Eenmaal thuis bleek ik inmiddels meer dan 350 items te hebben
[ Voor 8% gewijzigd door Raven op 26-07-2016 22:07 ]
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Dit werkt wel oneindigmark-k schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:04:
[...]
Dude, dat werkt niet oneindig, maar maar voor 1 keer per naam, of zolang je ze nog niet alle 3 met een naam gedaan hebt.
Heb hier al weet ik hoeveel posts aan gewijd btw, zou ook een beetje gek zijn als ik nog niet van die naam weet gezien de badge onder mn nickname
Ik ga heel hard huilen in een hoekje. Ik heb tot dusver nog maar 2 Eevees geevolueerd en nog maar 1x geprobeerd. Mijn wereld stort inmark-k schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:04:
[...]
Dude, dat werkt niet oneindig, maar maar voor 1 keer per naam, of zolang je ze nog niet alle 3 met een naam gedaan hebt.
Heb hier al weet ik hoeveel posts aan gewijd btw, zou ook een beetje gek zijn als ik nog niet van die naam weet gezien de badge onder mn nickname
Dan maar 400 candies voor magicarp verzamelen
Jeuj! werkt dus wel?Brummetje schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:09:
[...]
Dit werkt wel oneindigGewoon na de evolve even de naam terug veranderen
Maar Magicarp blijft
[ Voor 17% gewijzigd door WFvN op 26-07-2016 22:11 ]
Dit lijkt veranderd te zijn door Niantic na de "minor text" update. Voor de tijd lukte het mij ook elke keer. Na de tijd niet meer. Ook met naam terug veranderen en restarten van de app.Brummetje schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:09:
[...]
Dit werkt wel oneindigGewoon na de evolve even de naam terug veranderen

Sorry voor mn taalgebruik maar dat mag denk ik wel....
[ Voor 20% gewijzigd door Fordox op 26-07-2016 22:14 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
NooobFordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:13:
Geen zin om te typen maar hier.. PAS OP onzondagse taalwaarschuwing:
[afbeelding]
Sorry voor mn taalgebruik maar dat mag denk ik wel....
Wel Berries gebruikt?
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Iemand dit al ooit gezien?
Zucht...
Coördinaten? Neem ik ff een kijkje met een nep account.SgtElPotato schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:16:
In Oss zit een Gym met een onyx van maar 100cp. Echter zodra je tegen de gym wil vechten loopt het spel vast, enige remedie is dan nog om het spel opnieuw te installeren..
Iemand dit al ooit gezien?
Hoe verklaar je dan dat ik al 2 keer een Rainer gehad heb die geevolueerd is in een Flareon en een Jolteon? Heb je het echt zelf al geprobeerd terwijl je ze alle 3 al via de naamsverandering gekregen hebt?Brummetje schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:09:
[...]
Dit werkt wel oneindigGewoon na de evolve even de naam terug veranderen
Zoek in dit topic maar op mijn naam in combinatie met rainer, dan vind je de posts vanzelf, ja ik heb de app afgesloten na hernoemen, ja ik heb de anderen hun naam weer veranderd, etc etc etc.
Oh en btw, vergeet niet dat er ook nog zoiets is als 1/3e kans dat je de juiste krijgt, zelfs al werkt het niet meer, dikke kans dat je dus gewoon geluk gehad hebt als het bij jou wel vaker goed gegaan is.
[ Voor 14% gewijzigd door mark-k op 26-07-2016 22:26 ]
Dat had ik niet verwacht van de Tweaker community want al deze info is allang uitgemeten, beschikbaar en in de huidige versie makkelijk te vinden. Pokemon GO heeft ook niet echt de diepgang van een RPG of MMO waar er vele factoren meespelen.
Werkt wel echt heel verslavend en ook erg bindend met mensen in de omgeving, vrienden, collega's en andere mensen. Het is knap dat ze echt een soort sweet spot hebben weten te vinden in de eerste release welke een breed publiek aanspreekt.
Sinds vandaag is er een google map update waardoor bepaalde wegen (in Nederland vooral landelijke fietspaden) verdwenen zijn in de outline van Pokemon GO. Ik ervaar direct wat verschillen :
-Het lijkt erop dat deze "lijnen" in game bepaalde barrières waren.
-Vanaf de update (van google maps, niet Pokemon GO) zijn er voor veel mensen ineens andere Pokemon beschikbaar omdat de lijnen welke niet meer zichtbaar zijn ook geen barrière vormen.
-Ik woon net untouchable van een Pokestop maar sinds de update kan ik hem "aanraken" ook al komt de cirkel er net niet aan. Voorheen liep hier een fietspad lijn en doorrijdend weggetje voor.
-De spawn points zijn niet veranderd maar de toegang erna lijkt door de Google Maps update net even wat breder te zijn.
Ook heb ik weinig mensen gehoord over de explosie, ster animatie welke soms voorkomt bij het catchen van een Pokemon in de achtergrond. Er zijn wat post die het verklaren als een Gym takeover maar ik zie het ook weleens zonder Gym in de buurt. Het lijkt mij onwaarschijnlijk dat deze animatie is ingebouwd in een non AR omgeving en in het game element van Catchen van een Pokemon. Zijn er mensen die het ook vaker gezien hebben ?
51°45'41.8"N 5°30'37.4"EZenety schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:19:
[...]
Coördinaten? Neem ik ff een kijkje met een nep account.
Zucht...
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Ik weet dat een 10KM egg ook de spullen bevat van een 2 en 5KM egg maar valt wel heel erg op nu..
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Ik kan niet echt een goed antwoord vinden op die vraag.
Something something
Als je er zoveel vind maakt het niet echt uit lijkt mij?SeenD schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:40:
Hmm ik heb 400 magikarp candy en ik ben level 18. Zal ik hem evolueren of kan ik beter wachten tot ik wat hogere lvel heb? Of maakt t helemaal niks uit.
Ik kan niet echt een goed antwoord vinden op die vraag.
Ik heb maximaal 11 candies en ben bijna 18
Moet wel zeggen dat ik niet erop uit ga om Pokémons te vangen.
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Dit spel met je zeker niet te gehaast spelen
Tenzij er een blastoise in de buurt zit.. Dan moet je fietsen met 100km/u...
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Mja, 100 magikarps zoeken was eigenlijk wel zon beetje mn max. Ik begin t behoorlijk saai te vinden.Famous schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:41:
[...]
Als je er zoveel vind maakt het niet echt uit lijkt mij?
Ik heb maximaal 11 candies en ben bijna 18![]()
Moet wel zeggen dat ik niet erop uit ga om Pokémons te vangen.
Something something
Ik heb een magikarp van 125 cp hp30 en dust 2200, die volgens de calculator op 97,2% zit.Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:42:
Wacht tot je een magicarp hebt boven de 150 cp, dat lijkt me iets logischer.
Dit spel met je zeker niet te gehaast spelen
Tenzij er een blastoise in de buurt zit.. Dan moet je fietsen met 100km/u...
Something something
Had ik eergister ook, spearow van 44... maar elke keer als ik begon gooide hij mij weer terug naar team kiezen.SgtElPotato schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:16:
In Oss zit een Gym met een onyx van maar 100cp. Echter zodra je tegen de gym wil vechten loopt het spel vast, enige remedie is dan nog om het spel opnieuw te installeren..
Iemand dit al ooit gezien?
Ja terug naar team kiezen, dit zorgt ervoor dat je game echt kapot gaat. Je game hangt. Dan moet je hem hard afsluiten en als je dan opnieuw opstart blijft hij hangen bij het laadscherm.Terranova schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:50:
[...]
Had ik eergister ook, spearow van 44... maar elke keer als ik begon gooide hij mij weer terug naar team kiezen.
Deleten van data zorgt ervoor dat hij het weer doet, of reinstall van de game.
Net snel even een recording gemaakt. Hopelijk kan Niantic het snel fixen
[ Voor 7% gewijzigd door Zenety op 26-07-2016 22:52 ]
Dat gaat je mega veel dust en cadny's kosten om hem richting zijn max te krijgen. Als je een magicarp van een hoge cp hebt dan evolved ie naar een stuk hoger niveauSeenD schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:43:
[...]
Ik heb een magikarp van 125 cp hp30 en dust 2200, die volgens de calculator op 97,2% zit.
@Redhat
In enschede bij het Ei van ko
[ Voor 5% gewijzigd door Fordox op 26-07-2016 22:57 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
In mijn ervaring registreert ie geen afstand op het moment dat je in het pokemon-vang of pokestop proces zit. Mss dat ie daarom maar 2,85 km heeft geregistreerd (gezien wat je allemaal gevangen hebt etc)Raven schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:06:
Toen straks maar eens met de GPS- en keepscreenon-app aan op de fiets gestapt, volgens Pokémon Go heb ik 2,85km afgelegd.
Dat lijkt mij normaal, aangezien je dan stil hoort te staan en niet ander verkeer in gevaar hoort te brengenPepper92 schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:57:
[...]
In mijn ervaring registreert ie geen afstand op het moment dat je in het pokemon-vang of pokestop proces zit. Mss dat ie daarom maar 2,85 km heeft geregistreerd (gezien wat je allemaal gevangen hebt etc)
After the first glass you see things as you wish they were. After the second you see things as they are not. Finally you see things as they really are, and that is the most horrible thing in the world...
Oscar Wilde
Sonsbeek.RedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:55:
Weet iemand nog leuke spots waar je kan chillen waar veel lures aan staan? Heb Nijmegen en Vondelpark gehad ben eigenlijk wel op zoek naar een andere spot
Ben er één keer geweest en op 300 meter stonden er altijd lures aan bij pokestops welke met 2 of 3 naast elkaar lagen. Gezellig bende en zelfs muziek met discolichten
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Utrecht, winkel van winkelRedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:55:
Weet iemand nog leuke spots waar je kan chillen waar veel lures aan staan? Heb Nijmegen en Vondelpark gehad ben eigenlijk wel op zoek naar een andere spot
Is leuk voor de eitjes ja, rondbanjeren.
Maar een terras / park met meerdere stops in range om te chillen is ook wel oke. Vondelpark was niet zo leuk (3 stops met lures constant) omdat er alleen Drowzee's op af kwamen.
Bij nader inzien was het waarschijnlijk een 10km ei.D2FValinor schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 17:35:
[...]
Heb je mr. Mime uit een 5km ei? En ik maar denken dat ik een 10km ei nodig heb .... Tijd om al mijn 5km eieren uit te broeden lol
Twee weken geleden zag ik op een afgelegen plek een Pikachu zitten. Die rende toen alleen na één attempt weg. Toevallig reed ik vandaag weer rond dezelfde tijd langs die zelfde plek - en daar zat die Pikachu weer. Maar nu liet hij zich wel vangen. Yay, weer eentje afgestreept!
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Hij bedoelde Winkel van Sinkel, niet van winkel naar winkelRedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:01:
[...]
Is leuk voor de eitjes ja, rondbanjeren.
Maar een terras / park met meerdere stops in range om te chillen is ook wel oke. Vondelpark was niet zo leuk (3 stops met lures constant) omdat er alleen Drowzee's op af kwamen.
Pfff... ja he... wanneer is het genoeg.Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:56:
[...]
Dat gaat je mega veel dust en cadny's kosten om hem richting zijn max te krijgen. Als je een magicarp van een hoge cp hebt dan evolved ie naar een stuk hoger niveau
@Redhat
In enschede bij het Ei van ko
Die 125cp magikarp zit al bijna aan de max van dat lijntje, mist nog 10% ofzo.
Something something
.... Op jouw huidige niveau van ~20 neem ik aan. Om die Gyarados te maximaliseren moet je hem dus nog zo'n 40x upgraden met steeds hogere kosten.SeenD schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:05:
[...]
Pfff... ja he... wanneer is het genoeg.
Die 125cp magikarp zit al bijna aan de max van dat lijntje, mist nog 10% ofzo.
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Voor en tijdens de wedstrijd stonden er 5 lures aan rondom het stadionAkaendra schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:02:
Vandaag even richting PSV stadion in Eindhoven gelopen. Ik ben steeds de verkeerde kant ingelopen, echt debiel veel Pokestops in een straatHad ik eerder moeten doen, stond nog een lure aan ook, maar enige fatsoenlijke daaruit was een eevee die ik nog niet had (wel een slechte maar oh well). Wel nog een 90% spearow uit een ei gekomen en een 90% paras, dus klagen doe ik niet
[ Voor 4% gewijzigd door Fordox op 26-07-2016 23:09 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Hoe hoog was die Blastoise dan waar je op faalde?Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:08:
Als je gyarados als 1 van je top pokemon wilt hebben in het eind van het spel kun je eerst wachten tot je boven de level 25 bent. Pas vanaf daar gaan pokemon richting hun max CP (2600 voor gyarados) en maakt IV's pas echt uit.
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Ja bijna level 19. Dus eigenlijk kun je beter je niet evolven tot je level 30 (of wat is de max?) en dan wachten totdat je al een hoge cp vangt met een IV van +95% en dan pas evolven.Mx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:07:
[...]
.... Op jouw huidige niveau van ~20 neem ik aan. Om die Gyarados te maximaliseren moet je hem dus nog zo'n 40x upgraden met steeds hogere kosten.
Something something

Ook bij mij thuis in Nijmegen missen er een paar wegen, maar minder opvallend dan daar in Arnhem... Wtf???
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Viel mij ook al op (in Arnhem). Lijkt wel of ze een deel hebben uitgeschakeld zodat die niet zoveel hoeft te laden..Mx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:12:
Er missen trouwens opeens allerlei wegen op de kaart in PoGo. Bijvoorbeeld het centrum van Arnhem:
[afbeelding]
Ook bij mij thuis in Nijmegen missen er een paar wegen, maar minder opvallend dan daar in Arnhem... Wtf???
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Eigenlijk wel maar als je nu al genoeg Candy hebt om een Gyarados te maken dan kan je hem nu wel maken. Tegen de tijd dat je Level 30 bent kan je dan een sterkere maken want daar heb je dan ook wel weer genoeg Candy voor.SeenD schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:12:
[...]
Ja bijna level 19. Dus eigenlijk kun je beter je niet evolven tot je level 30 (of wat is de max?) en dan wachten totdat je al een hoge cp vangt met een IV van +95% en dan pas evolven.
[ Voor 4% gewijzigd door Mx. Alba op 26-07-2016 23:17 ]
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Goed punt, tegen de tijd dat ik 30 ben hebben ze mischien de cap verplaatst naar 40 en dan naar 50 en dan ... zo kun je wel door blijven gaan.Mx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:15:
[...]
Eigenlijk wel maar als je nu al genoeg Candy hebt om een Gyarados te maken dan kan je hem nu wel maken. Tegen de tijd dat je Level 30 bent kan je dan een sterkere maken want daar heb je dan ook wel weer genoeg Candy voor.
Something something
Dit komt door een update van Google Maps. Voor zover ik het begreep. Straten die vooral worden gebruikt als looppad en niet als straat (zoals in steden dus) worden niet meer erkend als straat door Google. Heeft niets met Pokemon Go te makenFamous schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:14:
[...]
Viel mij ook al op (in Arnhem). Lijkt wel of ze een deel hebben uitgeschakeld zodat die niet zoveel hoeft te laden..
Boost9898 schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:10:
[...]
Op het moment van evolutie was ik level 19 of 20.
Dit is de Magikarp die evolueerde; https://pokeassistant.com...=14+11+12&commit=Find+IVs.
![]()
Dat deze nu wat lager is boeit echt niet.. de Magicrap die ie evolvede is superhoog.. Dus ook al zal jouw 145 in eerste instantie hoger uitkomen, zal zijn 95% nog hoger uitkomen zodra hij deze gaat boosten heFordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 21:18:
[...]
114 is best laag. De magicarp die ik nu heb staan is 145, die gaat over de 1600 waarschijnlijk.
Ga niet uit van IV waarden tenzij je oneindig veel candy en stardust hebt om te uppen...
En Magicrap candy is nou niet bepaald moeilijk aan te komen
Wou dat ik zon hoge Magicrap had
1048, maar ik speel ook meer voor 'gotta catch m all'Famous schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:09:
[...]
Hoe hoog was die Blastoise dan waar je op faalde?
[ Voor 9% gewijzigd door Fordox op 26-07-2016 23:22 ]
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Had je al een Blastoise dan?Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:22:
[...]
1048, maar ik speel ook meer voor 'gotta catch m all'Ik zou m nooit gebruikt hebben in een battle.
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Dus je baalde flink of niet?Fordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:24:
Nope. Wel een wartortle maar dat kost nog een zooi candy voordat ie evolved.
Famous doet pesten
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Maar daar zitten dan heel veel fouten in. Midden in Arnhem staan wel een paar straten die nu helemaal los liggen. En de toegangsweg naar de flat waar ik woon die ook een doorgaande weg is naar de wijk erachter... Die is verdwenen. Terwijl het toch echt wel een echte weg is.Cwookie schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:19:
[...]
Dit komt door een update van Google Maps. Voor zover ik het begreep. Straten die vooral worden gebruikt als looppad en niet als straat (zoals in steden dus) worden niet meer erkend als straat door Google. Heeft niets met Pokemon Go te maken
Goh, op Google Maps staat die straat inderdaad ook als een fietspad ingetekend.
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Dit klopt helemaal.Mx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:15:
[...]
Eigenlijk wel maar als je nu al genoeg Candy hebt om een Gyarados te maken dan kan je hem nu wel maken. Tegen de tijd dat je Level 30 bent kan je dan een sterkere maken want daar heb je dan ook wel weer genoeg Candy voor.
Het heeft totaal geen zin om te wachten totdat je 30 bent (wild pokemon cap) en dan nog boosten tot 40. (boost cap)
Tegen die tijd heb je alweer meer dan genoeg verzameld om m tegelijjk met jouw level te blijven boosten.
Ik ga zelf ook echt niet wachten totdat ik lvl30 ben. Die boost ik gewoon lekker met me mee.
En IV's maken altijd wat uit, of je nou 20 of 30 bent. Een 100% beest zal t altijd blijven. En je moet maar hopen dat je ooit weer zo'n goeie vangt, al helemaal omdat Pokies steeds vaker vluchten naargelang je hoger wordt.
Vinger niet snel genoeg van het scherm. Als je vinger te hoog komt krijg je een curve ball.RedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:26:
Ik snap nog steeds niet waarom bij goede pokemon die ballen naar rechts gaan ena ls je links van de pokemon gooit gaan ze wel recht
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Even AR aan en weer uitzetten kan helpen als je random curveballs gooit.RedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:26:
Ik snap nog steeds niet waarom bij goede pokemon die ballen naar rechts gaan ena ls je links van de pokemon gooit gaan ze wel recht
Edit: Oeh zie net dat mn Vaporeon ook Water Gun heeft als aanval, beste wateraanval met 25DPS
[ Voor 13% gewijzigd door mark-k op 26-07-2016 23:30 ]
Maar als die pokemon helemaal in de verte staat dan moet je toch langer swipenMx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:27:
[...]
Vinger niet snel genoeg van het scherm. Als je vinger te hoog komt krijg je een curve ball.
Ja maar dat doe je door je vinger sneller te bewegen, niet door hoger te gaan.RedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:29:
[...]
Maar als die pokemon helemaal in de verte staat dan moet je toch langer swipen
Het is alleen een echte hetze als het uit Hetzerath komt, anders is het gewoon sprankelende ophef.
Zet AR even opnieuw aan/uit of uit/aan.RedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:29:
[...]
Maar als die pokemon helemaal in de verte staat dan moet je toch langer swipen
Ik had dit ook eens op een Golbat ruim 20 Great balls en veel berries verneukt. Toen AR opnieuw gedaan en opeens gingen de ballen weer goed..
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Vrij weinig tegengekomen in een uur tijd en we besluiten om maar naar huis te gaan. Er staat een gym voor ons huis dus we besloten om die nog even te pakken.
Komt er opeens een man naar ons toe met zijn auto, heel enthousiast. IK HEB EEN BLASTOISE, ECHT WAAR! hij staat bij Domino's om de hoek! (ongeveer 50 meter bij ons vandaan.)
Dus wij geloofden het niet helemaal maar wilden toch even kijken. Aangekomen bij de Domino's staat er toch echt een Blastoise om de hoek . (CP van ongeveer 1000+)
DUs wat Berrys erin, 3 ultraballs, (1 gemist van de opwinding) en pooof weg...
Ik ben klaar voor vandaag....
Dank je voor de tip, die ga ik proberenFamous schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:31:
[...]
Zet AR even opnieuw aan/uit of uit/aan.
Ik had dit ook eens op een Golbat ruim 20 Great balls en veel berries verneukt. Toen AR opnieuw gedaan en opeens gingen de ballen weer goed..
Klinkt als een bekent verhaal.. Kijk even hierboven038Zwolle schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:31:
Dus... Ik was vanavond even een 'rondje' fietsen met mijn vriendin in Zwolle.
Vrij weinig tegengekomen in een uur tijd en we besluiten om maar naar huis te gaan. Er staat een gym voor ons huis dus we besloten om die nog even te pakken.
Komt er opeens een man naar ons toe met zijn auto, heel enthousiast. IK HEB EEN BLASTOISE, ECHT WAAR! hij staat bij Domino's om de hoek! (ongeveer 50 meter bij ons vandaan.)
Dus wij geloofden het niet helemaal maar wilden toch even kijken. Aangekomen bij de Domino's staat er toch echt een Blastoise om de hoek . (CP van ongeveer 1000+)
DUs wat Berrys erin, 3 ultraballs, (1 gemist van de opwinding) en pooof weg...
Ik ben klaar voor vandaag....
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
In elk geval voor Fordoxpoor Leno schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:37:
Kennelijk is Blastoise nogal een bitch om te vangen?
Xbox live: Ghesous | Polo AW GTI 275pk, 450nm
Het is mij gelukt met 10 ultraballs ofzo, maar zat toen ook wel echt te stressen. Wel genoeg andere pokemon die ik graag gehad had die meteen (of eigenlijk nog erger, na veel ballen) weggeglipt zijn.poor Leno schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:37:
Kennelijk is Blastoise nogal een bitch om te vangen?
Ik ben voor eeuwig getraumatiseerdFamous schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:25:
[...]
Dus je baalde flink of niet?
Famous doet pesten
Helaaspoor Leno schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:37:
Kennelijk is Blastoise nogal een bitch om te vangen?
Ik ben bijna level 22, heb de heletijd berries gebruikt, 10 ultraballs (letterlijk) waarvan hij in maar 1 bal 2 tikken bleef zitten.
De enige lui die hem vingen waren trainers van onder de level 10 omdat de cp bij hun rond de 100 lag. Dat viel blijkbaar nog te vangen met een berry en een pokeball na heel wat pogingen.
Shut up
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Ik weet hoe dat voelt. Het meeste pijn doet het openen van de pokedex en dat je dan een schaduw ziet waar een Blastoise hoort te staanFordox schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:41:
[...]
Ik ben voor eeuwig getraumatiseerdIk zal pas weer kunnen leven als mn Wartortle is evolved
WTF????
dacht met een evolutie moet het wel snor zitten
Snap niet helemaal hoe het werkt...poor Leno schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:55:
Achja er is gewoon net een Magicrap van 10Cp 10HP uit mn bal ontsnapt en nog gevlucht ook..![]()
WTF????
Normaal in games wordt je naar mate je hogere lvls haalt beter.
In Pokemon Go wordt je steeds slechter naarmate je hogere levels haalt. Steeds meer pokemons peren hem, lage CP pokemon zijn al moeilijk te vangen.
Raar systeem / redenatie.
had een edit moeten zijn sorry
[ Voor 4% gewijzigd door RedHat op 26-07-2016 23:59 ]
Maar misschien komen er moves voor hogere levels straks, die wel meer kans garanderen om te vangen.
Ik krijg sowieso steeds lage shit.. Daarnet een Eevee van 79(!) terwijl de rest dik boven de 400 had..
^@^@%#%#^^@^
(en als dit nou 1 keer gebeurt ofzo.. but nooooooo)
Verwijderd
Verwijderd schreef op woensdag 27 juli 2016 @ 00:06:
Hmmm delen van de weg ontbreken nu. Iemand anders hier last van? Bijvoorbeeld het bruggetje bij mij voor de deur bestaat niet meer
Mx. Alba schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:12:
Er missen trouwens opeens allerlei wegen op de kaart in PoGo. Bijvoorbeeld het centrum van Arnhem:
[afbeelding]
Ook bij mij thuis in Nijmegen missen er een paar wegen, maar minder opvallend dan daar in Arnhem... Wtf???
muzen park in Almere is wel niceRedHat schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 22:55:
Weet iemand nog leuke spots waar je kan chillen waar veel lures aan staan? Heb Nijmegen en Vondelpark gehad ben eigenlijk wel op zoek naar een andere spot
Dat is waarschijnlijk om de servers te ontlasten zodra ze de 3-step weer aanzettenVerwijderd schreef op woensdag 27 juli 2016 @ 00:06:
Hmmm delen van de weg ontbreken nu. Iemand anders hier last van? Bijvoorbeeld het bruggetje bij mij voor de deur bestaat niet meer
[ Voor 58% gewijzigd door poor Leno op 27-07-2016 00:09 ]
Ik fiets vaak rondje Strijp s psv stadion, kom dan langs zo'n 35 stops:)Akaendra schreef op dinsdag 26 juli 2016 @ 23:02:
Vandaag even richting PSV stadion in Eindhoven gelopen. Ik ben steeds de verkeerde kant ingelopen, echt debiel veel Pokestops in een straatHad ik eerder moeten doen, stond nog een lure aan ook, maar enige fatsoenlijke daaruit was een eevee die ik nog niet had (wel een slechte maar oh well). Wel nog een 90% spearow uit een ei gekomen en een 90% paras, dus klagen doe ik niet
Dat zijn er dubbel zo veel als in het hele dorp hier...roflexx schreef op woensdag 27 juli 2016 @ 00:12:
[...]
Ik fiets vaak rondje Strijp s psv stadion, kom dan langs zo'n 35 stops:)
Edit: Ik gebruik de edit-knop vaak.
Dat werkt in heel veel Android apps, niet alleen bij pokemon.poor Leno schreef op woensdag 27 juli 2016 @ 00:05:
Hee wisten jullie trouwens dat als je ergens op de map dubbeltapped en op de tweede tap je vinger op t scherm houdt, dan naar boven en naar beneden swiped, dan je dan in- en uitzoomt?
(nu pas door!)
Blijf het grappig vinden
Wat betreft magikarp, gister mijn tweede evolved, cp158 werd Gyarados cp1707
(Lvl24)
heeft een gyarados maken puur met je lvl te maken? als een 158CP zo hoog kan worden..SuidAkrA schreef op woensdag 27 juli 2016 @ 00:23:
Lol, zonet "Hey nog wakker?" "Staat een Porygon voor je deur"
Blijf het grappig vinden
Wat betreft magikarp, gister mijn tweede evolved, cp158 werd Gyarados cp1707
(Lvl24)
Dit topic is gesloten.
![]()
Het is niet de bedoeling dat hacks, cheats, GPS-spoofs of dataminers besproken worden op dit forum. Ook is het bespreken van 3rd party apps en sites niet toegestaan die gegevens gebruiken/zichtbaar maken die normaal gesproken niet zichtbaar zijn. Het druist in tegen de EULA van de game en dus is het niet gewenst op Tweakers.
Middels deze link kan je raadplegen waar er stops en gyms in de buurt te vinden zijn.
Online IV calculator