De bora is de stilste op maximaal vermogen. Dat scheelt slechts enkele db verschil met veel andere bekendere merken zoals Siemens/Bosch Miele of Novy. Los van of je die paar db verschil inderdaad gaat merken bedenk je; hoe vaak draai je op maximaal vermogen? Ik vrijwel nooit. Op minder vermogen zijn andere platen weer nipt stiller , volgens mij gelezen in consumentenbond in een praktijktest (ook dat scheelt overigens bijna niets). Dus als het puur en alleen om geluid gaat zou ik lekker die 5 jaar garantie pakkenStrider schreef op zondag 2 januari 2022 @ 21:40:
[...]
Ah thanks, dan valt deze kookplaat ook gewoon af.
Waarom ben jij voor een lade? Ik hou er van om mijn bestek snel in te laden en niet gestructureerd het bestek zodanig neer leggen dat er geen water in de lepels blijft zitten etc.
Ik moet zeggen dat ik bijzonder weinig mensen ken met een lade, maar ik sta er wel voor open.
Ik kan ook nog wat ander keukenadvies gebruiken. In de keuken heb ik plek voor een koel/vries combi of een grote koelkast. Een koel/vries combi met noforst heeft gemiddeld genomen maar 60L vries inhoud, dat is erg weinig. Ik overweeg nu om toch maar gewoon voor een grote koelkast te kiezen, alleen ik twijfel waar ik de vriezer dan ga laten. De berging is ongeisoleerd, dus niet echt ideaal, en de zolder is niet om de hoek. Waar laten jullie de vriezer? Een grote vriezer en een grote koelkast gaat niet passen.
Daarnaast loop ik ook een beetje vast met de combi pakketten. In totaal krijgen wij 4 inbouw keuken apparaten: Koelkast, combi oven, kookplaat en de vaatwasser. Merken als AEG en Siemens geven 5 jaar garantie als je tenminste 4 inbouw apparaten koopt. Ik wil eigenlijk geen AEG of Siemens kookplaat, maar gewoon een Bora. Volgens de specificaties is de Bora het stilste, maar met 3 apparaten krijg ik geen 5 jaar garantie bij AEG, Siemens. Hoe gaan jullie hiermee om?
Hier ook overigens team lade;
zeker met een XL vaatwasser heb je de ruimte om een lade bovenin te zetten en dus extra ruimte voor andere zaken onderin + met uitruimen kan ik al goed zien wat ik pak (en pak het bestek dan al gesorteerd). En heb er een handje van om het bakje te vol te pakken en dan word het niet goed schoon. maar dat ligt meer aan mij icm een 22 jaar oude vaatwasser denk ik
voor een mandje pleit weer dat je hem kun uitnemen en bij de besteklade kunt neerzetten, dat hebben we nu, maar in de nieuwe keuken dus een lade
[ Voor 13% gewijzigd door joostbo op 03-01-2022 08:44 ]