Kijk op youtube naar CT die bij je speelstijl horen. Allereerst beginnen met de verdediging op afdekken zetten in plaats van buitenspelval. Dit scheelt echt aanzienlijk.KaiseRRuby schreef op maandag 15 mei 2017 @ 14:26:
Had gisteren een TOTS, die CVM van Olympique Marseille. Was toch 130k waard.. Had liever Vertonghen gehad voor mijn eigen team, maar dat terzijde. Heb Hazard gekocht als vervanger voor mijn Martial, daar kan ik echt niet mee spelen, weet niet waarom.
Wat mij opviel:
- Ben van div 10 naar div 6 gegaan in 1 keer. Daar ben ik nu 1x gehandhaaft omdat ik 3x (!) een disconnect had van mijn kant.
- BPL teams met special cards Son en Kane zijn echt OP, daar valt praktisch niet tegen te spelen.
Om nu te verbeteren moet ik skillmoves onder de knie gaan krijgen en moet ik in mijn ogen custom tactics gaan toepassen. Iemand tips daarvoor?
PSN: Kidjuh

