Jordi0344 schreef op dinsdag 2 december 2025 @ 12:53:
[...]
Klagen heeft alleen geen nut, maak een ticket aan bij support, leg je probleem uit, kom met beelden van problemen/bugs.
Maar dat je zegt dat je een scav 17 keer in zijn hoofd schiet en niet dood gaat zie ik helemaal graag beelden van, net zoals dat jij na 1 kogel dood bent met lvl 4 armor, behalve als het een kogel is die veel damage doet en het niet meer is dan terecht, en jij iemand anders 1500 armor damage doet terwijl die een PACA aan heeft.
Kritiek geven is inderdaad niks meer van deze tijd, mensen worden te soft opgevoed en voelen zich met alles persoonlijk aangesproken en zijn niks gewend. Maar goed, dat is gelukkig niet voor dit forum

Er mag ook gerust over negatieve dingen verteld worden en ervaringen die je meemaakt. Als het alleen maar de positieve dingen zijn, geeft het ook een vertekend beeld, hetzelfde als er alleen maar goede dingen worden verteld. Helaas heeft de negatieve dingen hun overhand gekregen en daar mag best iemand over praten.
Om overal bewijs voor te hebben, is ook een hele gedoe. Bedoel, ik hoef maar aan andere personen te vragen die mee speelde, die hebben het zelf ook gezien. Maar ik ga geen enkele seconde opnemen, omdat een enkele persoon het anders als "geklaag" ziet.
Het zijn ook gewoon moment opnames, want ik speel het spel ook alleen als een maat van mij speelt. Gisteren hadden we ook zo'n raar moment.
Ik schiet op een persoon, ging niet dood. Vervolgens schiet hij mij dood, ik kijk naar zijn naam "Mustafa". Vervolgens killed die maat van mij twee spelers, komt bij de eind statistieken, maar één PMC gekilled, totaal andere naam. Kijkt op Mustafa kill tag, gekilled door mij.
Hoe kan dit? Hij killed mij, hij speelt verder, maat van mij killed hem en toch zegt het systeem dat ik hem heb gekilled. Met andere woorden, ik schiet op iemand en is dood. Maar hij was nog altijd in leven en killed mij. Maat van mij killed hem en ik krijg dan alsnog de kill. Apart allemaal, en we weten nog altijd niet hoe en wat.
Het spel is gewoon onstabiel en veranderlijk. Vrijdag hadden we weer goede potjes, leuke gevechten, en alles voelde goed aan. Mensen gingen ook normaal dood. Zaterdag, weer weer grote hel. Elke dag is het anders in EFT.
[
Voor 9% gewijzigd door
Toonen1988 op 02-12-2025 13:14
]