Er zijn een paar KOs geweest, analyseren duurt al langer om tijd te rekken.
Denk dat het wel gaat gebeuren om 2350, bijna de voorlaatste partij
Er zijn een paar KOs geweest, analyseren duurt al langer om tijd te rekken.
En exposure voor zijn filmcarrièreNotSoSteady schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 22:05:
[...]
Ik niet, maar leuk voor zijn bankrekening.
Verhoeven is wel goed in niet geraakt worden en usyk is van het langzaam slopen. Zou me niet verbazen als het op punten gaatSaN schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 22:03:
Hoe laat verwachten ze te starten? Alhoewel het niet echt een serieus gevecht is ben ik toch benieuwd hoe Verhoeven zich houdt.
Tis nu alleen maar negatieve aandacht. Buiten NL wordt dit gevecht zowat als een belediging gezien.418O2 schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 20:50:
[...]
Het is wel goed voor de aandacht voor de sport natuurlijk. De hype valt me nog mee. Ben erg benieuwd wat Verhoeven kan brengen
Je trekt nu natuurlijk wel veel kickboksfans en Nederlanders die anders niet zouden kijkentoolkist schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 22:51:
[...]
Tis nu alleen maar negatieve aandacht. Buiten NL wordt dit gevecht zowat als een belediging gezien.
Met Usyk tegen Fury/Joshua etc krijgt de sport minimaal even veel aandacht maar dan wel positief.
"veel" ja. geloof nooit dat het er heel veel zijn die 20 euro oid gaan betalen. Er zijn heel, heel veel meer boks fans en ongetwijfeld ook heel wat meer die hier niet voor gaan betalen terwijl ze dat wel zouden doen voor een echt titelgevecht.418O2 schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 22:55:
[...]
Je trekt nu natuurlijk wel veel kickboksfans en Nederlanders die anders niet zouden kijken
[ Voor 59% gewijzigd door Outerspace op 24-05-2026 01:11 ]
eth, The world's computer
[ Voor 3% gewijzigd door JJ Le Funk op 24-05-2026 00:32 ]
d:)b :henk d:)b
Dazn is het opalmelo15 schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 23:24:
Iemand livestream linkje in de dm?
Haters everywhere but I don’t really care
Heb 25 euro betaald, doe die KO maar in de laatste ronde.matthijst schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 23:54:
Hopelijk iig een knock out en niet dat lame 12 rondes uitboksen.
Ik kijk pas een kwartiertje, maar begin nu wel klaar te zijn met dat geouwehoer en die muziek. Hoeveel verslaggevers zijn er daar? Zie nu een derde gesprek, met weer nieuwe gezichten.Kartmans1 schreef op zaterdag 23 mei 2026 @ 22:38:
Commentaar is lekker zacht… en analyses dan weer keihard met vervelende achtergrondmuziek.
Haha, dat had ik ook al. We schakelen even over, weer drie nieuwe mensen.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 00:06:
[...]
Ik kijk pas een kwartiertje, maar begin nu wel klaar te zijn met dat geouwehoer en die muziek. Hoeveel verslaggevers zijn er daar? Zie nu een derde gesprek, met weer nieuwe gezichten.
Ah, er lijkt wat te gebeuren.
Dat ja 😏NotSoSteady schreef op zondag 24 mei 2026 @ 00:07:
[...]
Haha, dat had ik ook al. We schakelen even over, weer drie nieuwe mensen.
Dan zou het zonde zijn als het in 2 rondes klaar is 😏NotSoSteady schreef op zondag 24 mei 2026 @ 00:05:
[...]
Heb 25 euro betaald, doe die KO maar in de laatste ronde.
Ik durf niet te wedden op de uitslag, maar dat het minimaal een half uur later wordt is een zekerheidje
d:)b :henk d:)b
[ Voor 46% gewijzigd door Charles Hill op 24-05-2026 01:11 ]
Ja leek wel erg snel ‘afgefloten’ te worden. Maar wellicht slecht te zien op tv. Scheidsrechter staat er met zijn neus op.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:08:
Wat een aanfluiting om dit al te stoppen!
Wauw, een sig!
Ik had een edit gedaan op mijn post. Vanuit de andere hoek was het wel allemaal raak die laatste klappen en was Verhoeven het kwijt.Kartmans1 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:11:
[...]
Ja leek wel erg snel ‘afgefloten’ te worden. Maar wellicht slecht te zien op tv. Scheidsrechter staat er met zijn neus op.
[ Voor 30% gewijzigd door CyBeRSPiN op 24-05-2026 01:14 ]
Mooie show zo toch? Wel spannend maar de niet bokser wint niet.Outerspace schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:12:
Dit voelt als een zwaar onterechte beslissing. Met nog een paar seconden te gaan had ie alleen een knockdown tegen. Op punten en inzet ruim gewonnen.
Dit voelt niet fair.
Look for the signal in your life, not the noise.
Canon R6 | RF 24-70 f/2.8 L | 50 f/1.8 STM | 430EX II
Sigma 85 f/1.4 Art | 100-400 Contemporary
Zeiss Distagon 21 f/2.8
Tegelijkertijd, 2 minuut 59 afgefloten. Seconde langer wachten had ook wel gekund. Had Rico niet kapot gemaakt.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:12:
[...]
Ik had een edit gedaan op mijn post. Vanuit de andere hoek was het wel allemaal raak die laatste klappen en was Verhoeven het kwijt.
Het was in ieder geval een gevecht, heeft 11 rondes geduurd, langer dan veel mensen gedacht zullen hebben.Gonadan schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:14:
[...]
Mooie show zo toch? Wel spannend maar de niet bokser wint niet.
beetje conspiracy theory maar de stotenregen na eerdere knock down leek wel een kans voor de scheids om de uitkomst van de wedstrijd last minute om te gooien. alsof Rico opeens zijn bescherming nodig had.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:08:
Wat een aanfluiting om dit al te stoppen!
d:)b :henk d:)b
Het was inderdaad beter geweest om nog even starten voor de show, maar 0 protest uit Ricos hoek zegt eigenlijk al genoegKartmans1 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:15:
[...]
Tegelijkertijd, 2 minuut 59 afgefloten. Seconde langer wachten had ook wel gekund. Had Rico niet kapot gemaakt.
Dat zag ik niet dat de ronde echt bijna voorbij was. Dat is dan wel zuur. Al had ik Verhoeven niet terug zien komen in de laatste ronde, leek toch echt ook wel moe te zijn.Kartmans1 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:15:
[...]
Tegelijkertijd, 2 minuut 59 afgefloten. Seconde langer wachten had ook wel gekund. Had Rico niet kapot gemaakt.
Er was zeker wel onbegrip en ongeloof.Wippie1234 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:18:
[...]
Het was inderdaad beter geweest om nog even starten voor de show, maar 0 protest uit Ricos hoek zegt eigenlijk al genoeg
Rico zei zelf 2 minuut 55 net in het interview. Iedereen op Reddit 2 minuut 59. Had het zelf ook niet scherp, alleen dat de klok weg ging dus nog maar tien seconden. Al zou het tien seconden zijn geweest, niet heel lang dus. Rico vond het zelf in ieder geval snel afgefloten.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:20:
[...]
Dat zag ik niet dat de ronde echt bijna voorbij was. Dat is dan wel zuur. Al had ik Verhoeven niet terug zien komen in de laatste ronde, leek toch echt ook wel moe te zijn.
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
[ Voor 25% gewijzigd door polli_ op 24-05-2026 01:44 ]
Puur omdat je anti-rico bent, of heb je nog wel enige argumentatie?polli_ schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:38:
Hoppa boksen is gered door Uysk. Terechte beslissing.
Ik heb ook niets met Rico maar vond dit toch wel discutabel.polli_ schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:38:
Hoppa boksen is gered door Uysk. Terechte beslissing. Hij was wel rijp voor de slachtbank.
Stond dus gelijk ipv dikke voorsprong Rico?
Vreemd, maar 1 scheidsrechter die Verhoeven beter vond en zelfs bij hem was het maar 4-6, volgens de andere 2 was het gelijk, 5-5.
Ik ben geen fan van niet bokser of bokser met te weinig ervaring die de boks kampioen uitdagen voor wat centen. We hebben het gezien bij Conor Mcgregor, Ngannou, Jake Paul en nu weer Rico. De eerste beste powershot en ze liggen op de kanvas. Dat was vandaag ook weer te zien.Junia schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:43:
[...]
Puur omdat je anti-rico bent, of heb je nog wel enige argumentatie?
Waarschijnlijk ragebait trol
Je bedoelt AI score kaart? Of schrijven alle drie de refs elk zo'n mooie 9 elke keer? Tis gewoon drie keer zelfde handschrift
[ Voor 4% gewijzigd door Yzord op 24-05-2026 02:10 ]
Usyk heeft nu gewonnen dankzij de scheidsrechter, we zullen nooit weten wat er zou zijn gebeurd als die discutabele ingreep er niet zou geweest.polli_ schreef op zondag 24 mei 2026 @ 01:38:
Hoppa boksen is gered door Uysk. Terechte beslissing. Hij was wel rijp voor de slachtbank.
Wat boeit dat?Yzord schreef op zondag 24 mei 2026 @ 02:08:
[...]
Je bedoelt AI score kaart? Of schrijven alle drie de refs elk zo'n mooie 9 elke keer? Tis gewoon drie keer zelfde handschrift
Denk je werkelijk dat hij die twaalfde ronde was blijven staan?D.deJong schreef op zondag 24 mei 2026 @ 08:52:
[...]
Usyk heeft nu gewonnen dankzij de scheidsrechter, we zullen nooit weten wat er zou zijn gebeurd als die discutabele ingreep er niet zou geweest.
In grote lijnen ben ik het wel met je eens Rico had deze wedstrijd niet moeten krijgen vooral niet voor een wereldtitelpolli_ schreef op zondag 24 mei 2026 @ 02:04:
[...]
Ik ben geen fan van niet bokser of bokser met te weinig ervaring die de boks kampioen uitdagen voor wat centen. We hebben het gezien bij Conor Mcgregor, Ngannou, Jake Paul en nu weer Rico. De eerste beste powershot en ze liggen op de kanvas. Dat was vandaag ook weer te zien.
Ik had vandaag liever Wilder vs Uysk gezien of Moses Itauma. Het niveau is de laatste jaren bedroevend door dit soort benefiet wedstrijden. Je hoeft maar een gemiddelde wedstrijd van Mike Tyson, Muhammed Ali, Prince Naseem, Lennox Lewis, Evander Holyfield erbij te pakken en je snapt wat ik bedoel. Toen draaide het minder om de centen.
Op Nu.nl waar ik het gevecht volgde werd de score totaal anders genoemd dan wat die score kaarten laten zien. Ronde 1-3 waren voor Rico, 4 voor Usyk, 5 en 6 weer voor Rico. Dat zie je op deze scorekaarten niet terug. Dus ofwel de score zoals Nu.nl aangaf tijdens de live blog klopte niet, of deze score kaarten zijn niet echt. In dat geval is het AI, en heb je er helemaal niks aan. Dat is wat het boeit.
Dan zal dat toch wel aan nu.nl liggen, officiele jury scores zijn mid fight namelijk helemaal niet bekend. Iedere box commentator houdt z'n eigen score kaart bij.AcidBurn schreef op zondag 24 mei 2026 @ 09:52:
[...]
Op Nu.nl waar ik het gevecht volgde werd de score totaal anders genoemd dan wat die score kaarten laten zien. Ronde 1-3 waren voor Rico, 4 voor Usyk, 5 en 6 weer voor Rico. Dat zie je op deze scorekaarten niet terug. Dus ofwel de score zoals Nu.nl aangaf tijdens de live blog klopte niet, of deze score kaarten zijn niet echt. In dat geval is het AI, en heb je er helemaal niks aan. Dat is wat het boeit.
Dat geloof ik nou ook weer niet. Die had het echt wel lastiger dan vantevoren verwacht.418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 09:45:
Punten zeggen niet veel als je neer gaat. En bij boksen is dat vaak in de laatste rondes en zo plande usyk het waarschijnlijk ook
[ Voor 11% gewijzigd door JJ Le Funk op 24-05-2026 23:46 ]
d:)b :henk d:)b
https://www.ed.nl/vechtsp...er-puur-onrecht~aa63e17a/Maar dat onbegrip werd nog groter toen vannacht in het hotel in Caïro de beelden nog eens bekeken werden. De bel voor het einde van de elfde ronde klonk al voordat de scheidsrechter de wedstrijd afzwaaide.
En dus is er nu officieel beroep aangetekend. Het doel daarvan? „Dat er objectief wordt vastgesteld of de stoppage volgens de regels is verlopen”, aldus Erja, die spreekt van ‘puur onrecht’ in een sport vol regels
.
Toch wel grappig dat die box commentators exact hetzelfde handschrift hebben. Want de score kaarten die nu online rondslingeren is door 1 persoon of entity ingevuld. En ik heb de gehele wedstrijd gevolgd en de scores die je zo nu en dan op beeld zag klopten echt wel met wat ik heb gezien. Rico domineerde zeker 8 rondes van de 11 en je moet toch echt wel scheel kijken wil je dat niet zien als jurylid. En dan met name ronde 8 waarin Usyk zware klappen kreeg te verduren worden op de scorekaarten de ronde toegekend aan Usyk. Ja sorry hoor, maar welke match hebben die gasten zitten kijken dan?toolkist schreef op zondag 24 mei 2026 @ 10:24:
[...]
Dan zal dat toch wel aan nu.nl liggen, officiele jury scores zijn mid fight namelijk helemaal niet bekend. Iedere box commentator houdt z'n eigen score kaart bij.
Als de bel al had geklonken is het absoluut onterecht dat de wedstrijd is gestopt.harley schreef op zondag 24 mei 2026 @ 10:49:
Rico Verhoeven en team officieel in beroep na ingrijpen scheidsrechter: ‘Puur onrecht’
[...]
https://www.ed.nl/vechtsp...er-puur-onrecht~aa63e17a/
Of de bestaande kaarten zijn nog een keer overgeschreven door 1 persoon ivm leesbaarheid. Er zijn zoveel scenarios te bedenken...Yzord schreef op zondag 24 mei 2026 @ 10:51:
[...]
Toch wel grappig dat die box commentators exact hetzelfde handschrift hebben. Want de score kaarten die nu online rondslingeren is door 1 persoon of entity ingevuld.
Dat denk ik ook, maar dan is hij gewoon op waarde geklopt, dit voelt een beetje...meh.Charles Hill schreef op zondag 24 mei 2026 @ 11:15:
[...]
Als de bel al had geklonken is het absoluut onterecht dat de wedstrijd is gestopt.
Persoonlijk denk ik dat hij geen 12de ronde had overleefd en nog wel een keer neer was gegaan.
Any errors in spelling, tact, or fact are transmission errors.
Leesbaarheid? Wat kan je onleesbaar maken aan cijfers? En waarom in godsnaam zou je scorekaarten overschrijven als het doel van een scorekaart is om de score te laten zien? Een 10 is een 10 en een 9 is een 9, in welke taal je dit ook schrijft of uit welk land je ook komt.toolkist schreef op zondag 24 mei 2026 @ 11:31:
[...]
Of de bestaande kaarten zijn nog een keer overgeschreven door 1 persoon ivm leesbaarheid. Er zijn zoveel scenarios te bedenken...
Dat zullen we nooit weten. Hij stond in ieder geval niet achter op punten.418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 09:40:
[...]
Denk je werkelijk dat hij die twaalfde ronde was blijven staan?
Maar wat boeit dat?Yzord schreef op zondag 24 mei 2026 @ 11:57:
Je moet wel heel erg een plaat voor je hoofd hebben wil je niet zien dat deze kaarten door 1 entity is ingevuld.
En dat zijn het niet (officiele scores) want dan hadden we wel drie verschillende handschriften gezien. Daarbij komen de scores totaal niet overeen met wat men te zien kreeg. Iedereen die de match nu na kan kijken ziet dat deze scorekaarten niet overeenkomen met wat er in de ring afspeelde. Rico sloeg elke aanval af met een tegenaanval. Alleen ronde 11 was overduidelijk voor Usyk.toolkist schreef op zondag 24 mei 2026 @ 12:29:
[...]
Maar wat boeit dat?
He-le-maal niks. Zolang het de officiele scores maar zijn. Dat is mijn punt, niks anders.
Ah we hebben een kenner hier...Yzord schreef op zondag 24 mei 2026 @ 12:45:
[...]
En dat zijn het niet (officiele scores) want dan hadden we wel drie verschillende handschriften gezien. Daarbij komen de scores totaal niet overeen met wat men te zien kreeg. Iedereen die de match nu na kan kijken ziet dat deze scorekaarten niet overeenkomen met wat er in de ring afspeelde. Rico sloeg elke aanval af met een tegenaanval. Alleen ronde 11 was overduidelijk voor Usyk.
Ik vermoed dat dit de scorecard is die door de WBC supervisor wordt opgesteld. Zie ook regel 2.44 in WBC rules & regulations:Yzord schreef op zondag 24 mei 2026 @ 12:45:
[...]
En dat zijn het niet (officiele scores) want dan hadden we wel drie verschillende handschriften gezien. Daarbij komen de scores totaal niet overeen met wat men te zien kreeg. Iedereen die de match nu na kan kijken ziet dat deze scorekaarten niet overeenkomen met wat er in de ring afspeelde. Rico sloeg elke aanval af met een tegenaanval. Alleen ronde 11 was overduidelijk voor Usyk.
Deze ben ik ook nog tegengekomen, maar hiervan kan ik de bron niet verifiëren.2.44 WBC Representatives at WBC Bouts. The WBC Supervisor shall be seated at the local commission’s table so that he may reasonably supervise and tally the scoring of the judges after every round and to be able to perform his other responsibilities.
Rico stond ruimschoots op tijd weer op dus het was geen KO. Je kan wel blijven draaien omdat jij zogenaamd de enige “boksliefhebber” bent hier maar de ingreep van de scheidsrechter was discutabel en Usyk lag achter op punten.418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 14:26:
Wat boeien die punten nou. Rico ging tegen de vlakte en daarmee is het klaar.
Dat heb ik helemaal niet gezegd, dat leg je me in de mond.D.deJong schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:30:
[...]
Rico stond ruimschoots op tijd weer op dus het was geen KO. Je kan wel blijven draaien omdat jij zogenaamd de enige “boksliefhebber” bent hier maar de ingreep van de scheidsrechter was discutabel en Usyk lag achter op punten.
Bedankt voor jouw inkijk in je glazen bol.418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:33:
[...]
Dat heb ik helemaal niet gezegd, dat leg je me in de mond.
Ik vind het ook aan de vroege kant maar kan het nog wel snappen. Als er een twaalfde ronde was gekomen, dan hard Verhoeven er keihard afgegaan
Waar is jouw bewijs dat Rico er keihard af zou zijn gegaan in een ronde die nooit gevochten is418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:33:
[...]
Dat heb ik helemaal niet gezegd, dat leg je me in de mond.
Ik vind het ook aan de vroege kant maar kan het nog wel snappen. Als er een twaalfde ronde was gekomen, dan hard Verhoeven er keihard afgegaan
PC Specs
Asus ROG Strix B650E-E | AMD 9800X3D |TR Phantom Spirit 120 SE | G-Skill 32GB DDR5 6000C30 M-die | 4090 FE | LG 3840*1600p 160Hz | Corsair RM1000x Shift
Omdat je hem steeds zwakker zag worden en usyk lekker in zijn ritme kwam. En die 11e ronde zag er al niet meer best uitHelp!!!! schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:54:
[...]
Waar is jouw bewijs dat Rico er keihard af zou zijn gegaan in een ronde die nooit gevochten is
Wat wel feiten zijn, is dat Rico in ik geloof iets van 5 high profile glory kickbox gevechten forse / minimaal vergelijkbare knock downs heeft gehad en de ronden daarna niet alleen is doorgekomen maar al deze gevechten ook nog eens gewonnen heeft.
Het zou kunnen maar die jongen heeft me wel vaker verbaast418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:33:
[...]
Dat heb ik helemaal niet gezegd, dat leg je me in de mond.
Ik vind het ook aan de vroege kant maar kan het nog wel snappen. Als er een twaalfde ronde was gekomen, dan hard Verhoeven er keihard afgegaan
Wat hij heeft gedaan is gewoon wel knap natuurlijk, maar het is een beetje raar om te denken dat je zomaar een andere sport kan doen en dan 1 van grootste ooit zou verslaan.bie100 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:57:
[...]
Het zou kunnen maar die jongen heeft me wel vaker verbaast
Tja hij gaat die uitdaging aan ook voor de poen uiteraard andersom zullen ze het niet zo snel doen denk ik418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 16:12:
[...]
Wat hij heeft gedaan is gewoon wel knap natuurlijk, maar het is een beetje raar om te denken dat je zomaar een andere sport kan doen en dan 1 van grootste ooit zou verslaan.
Het punt is dus dat we het nooit zullen weten. Een voetbalwedstrijd fluiten we ook niet bij 85 minuten en een 0-2 achterstand af, omdat het kansloos lijkt. Er zijn echt wel verbazingwekkender dingen gebeurd in de topsport dan een lucky hit in de 12e ronde418O2 schreef op zondag 24 mei 2026 @ 15:56:
[...]
Omdat je hem steeds zwakker zag worden en usyk lekker in zijn ritme kwam. En die 11e ronde zag er al niet meer best uit
Volgens mij zei zelfs Fury (trainer van Verhoeven) dat hij die 12e niet gered had
Dat gebeurd nooit je moet eerst protest aantekenen bij de bond en die beslissen niet directDeruxian schreef op zondag 24 mei 2026 @ 19:06:
Er was toch direct duidelijk dat de pot beëindigd was na de bel? Waarom kan dat niet worden teruggedraaid direct?
Nee precies. En het gevoel wat toch een beetje blijft hangen: als de ref het gevecht niet vrij discutabel beëindigd had en Rico had ronde 12 blijven staan, dan was er een vrij discutabele jury beslissing gevallenscrappy.doo schreef op zondag 24 mei 2026 @ 18:30:
[...]
Het punt is dus dat we het nooit zullen weten. Een voetbalwedstrijd fluiten we ook niet bij 85 minuten en een 0-2 achterstand af, omdat het kansloos lijkt. Er zijn echt wel verbazingwekkender dingen gebeurd in de topsport dan een lucky hit in de 12e ronde
Daar is de scheidsrechter voor als je met een combinatie bezig bent dan stop je nietscrappy.doo schreef op maandag 25 mei 2026 @ 19:29:
Nu kijk ik zelf weinig boksen, maar had Usyk niet juist een waarschuwing of erger moeten krijgen, omdat hij dus 2 a 3 seconden door blijft meppen nadat de bel gaat?
Ja duidelijk en logisch. Daar zou je de scheidsrechter voor moeten hebben in dit geval dus. Wat een onkundebie100 schreef op dinsdag 26 mei 2026 @ 08:19:
[...]
Daar is de scheidsrechter voor als je met een combinatie bezig bent dan stop je niet
En als vechter ben je ook niet bezig met de bel lijkt me
Tja onkunde of opgezet daar zijn verschillende meningen overscrappy.doo schreef op dinsdag 26 mei 2026 @ 08:33:
[...]
Ja duidelijk en logisch. Daar zou je de scheidsrechter voor moeten hebben in dit geval dus. Wat een onkunde
[ Voor 4% gewijzigd door Mars18 op 14-07-2026 08:23 ]
Mars Game Events organiseert FIFA en FORTNITE toernooien op de Playstation 5 ! Ook voor Bedrijfs of groepsarrangementen
Het was in ieder geval een quick pay day.Mars18 schreef op dinsdag 14 juli 2026 @ 08:22:
Conor mijn favoriet van 10 jaar geleden, wat was dit zeg, blij dat ik niet live keek, maar zondag terugkeek in de overkapping in de tuin
[PSN: DeTjuK] Follow your instinct, no one beats you with character and balls.
My own opinion is enough for me, and I claim the right to have it defended against any consensus, any majority, anywhere, any place, any time. And anyone who disagrees with this can pick a number, get in line, and kiss my ass. - Christopher Hitchens