Heren Insiders. Nogmaals het gaat niet om mij persoonlijk als ik schrijf: ik wil geen Cortana in een andere taal dan de mijne dan 'sta ik voor' al die mensen die dat net zoals ik ook zeggen. Denk je nou werkelijk dat iemand uit Azië, Afrika, Denemarken, IJsland e.d. hun toestel of 1 van de 13 talen zet waarvoor Cortana wel volledig geschikt is? Ik denk van niet. En dat is voor het W10M platform een 'groot'' gevaar.
NB: Ik kan op mijn iPhone gewoon in het Nederlands lullen tegen Siri, dus waarom zou ik een Windows Phone/Mobile willen die ik in een andere taal moet zetten wil Cortana werken?
En dan kun je wel schrijven: We weten nu wel dat
JIJ geen Cortana. wilt, Get over it ..... het is bijna 'over' met W10M als Microsoft zo doorgaat.
En het mooie van Tweakers is: je kunt de berichten van jaren geleden teruglezen. Dus, mocht het ooit zover komen dan herinner ik jullie even aan wat ik nu voorspel.
Dus, tot zover .... Cortana en nu weer over wat de previews brengen (aan onheil).
[
Voor 9% gewijzigd door
GerCor op 21-05-2016 10:07
]