Ik ben een tijdje niet op het forum geweest door omstandigheden...
Ik ben enorm blij met de man die de .bin bestandjes heeft geplaatst.
Ik heb de originele Firmware eraf gehaald, reden : Op een 1 of andere manier heb ik last van interferentie (of slechte firmware van Ziggo).
Want met de normale stand haal ik op testkanaal 13 via AP van Ziggo niet meer dan 30a40 Mb
Zodra ik ben omgeschakeld naar DD-WRT build 28397 uit 2015 haal ik een snelheid op hetzelfde kanaal van rond de 95mb constant (na meerdere testen op Wifi) (op een laptop met een bgn netwerk kaart tot max 100mb)
De Gargoyle versie was niet erg fijn, maar dat had meer met de indeling en het aantal kanalen op 2.4 te maken, Na herstel ben ik van origineel naar de versie ziggoFW-to-ddwrt-r28397.bin overgestapt ,een build uit 2015.
Het staat genoemd in dit topic met downloadlink, en ik benoem de naam expres even wat goed functioneert Tussen mijn oude Ubee 321B maar nu ook op de Technicolor modem.
Het werkt zonder problemen.
Ik hoop dat mijn bericht kan bijdragen aan een eventuele beslissing die mensen nemen.
Nog een voordeel, je hoeft niet bij iedere verandering het AP te restarten.
Let wel op, als je de firmware hebt geupdate, staat je netwerk open.
In deze Build heb ik nog geen fout kunnen ontdekken.
Maar je kan direct inloggen en de boel naar wens invullen.
Er zijn ook tal van meerdere mogelijkheden.
Inloggen kan dan niet meer via ziggo-app maar via
http://192.168.1.1/Management.asp
Het standaard inlognaam is admin en volgens mij behoud je het wachtwoord draadloos (die je later ook kan veranderen) anders is het wachtwoord ook admin.
Mocht ik het met het wachtwoord mis hebben dan kan iemand dat nog aanvullen.
Ook bedraad merk ik verschil.
Daar waar ik steeds 216/225 Mb kon meten, is het nu gewoon volledig 300mb. (Bedraad met een losse TP link N300 om de snelheid hoger te krijgen dan die 100mb, en is niet voor Wifi, alleen voor vaste bekabeling geschikt 3.0 Usb)
Het is wel raadzaam om het AP 1x per week opnieuw uit en aan te zetten, na lang aan staan kan het licht vertragen. (Zeer minimaal) Het opnieuw opstarten duurt 20 seconden.
Ik lees ontzettend veel op deze website, en als leek kom ik er door goed te lezen hier, er meestal wel uit.
Nogmaals mijn dank naar de plaatser van de bestanden.
Mocht er iemand een goede versie uit 2016 hebben, dan lees ik dat graag (als het kan een downloadlink van het .bin bestandje)
Aan de andere kant, wil dat niet zeggen dat het daarvan beter word, ik zou het hoogstens uitproberen.
Hier staan de downloadlinken met dank aan de plaatser >>
https://mega.nz/#F!p5kx0AjT!lB9aScTswtTvVuW8vyx46w (deze heb ik dus gedownload!! >> ziggoFW-to-ddwrt-r28397.bin)
Nu nog het probleem met mijn tv oplossen.
Bekabeld internet, ondemand geen geluid, en teletext werkt maar 1 minuut na aanzetten tv.
De Tv is gloednieuw en ik heb al 3 andere gehad.
Daar zit de oorzaak niet in, ook niet in de c module.
Maar dit is voor een ander onderwerp/topic.
[
Voor 5% gewijzigd door
Verwijderd op 03-09-2016 22:45
]