Scheer je weg in mijn zoekgebied!JoepW schreef op donderdag 20 september 2018 @ 12:17:
[...]
Die gedachte had ik ook. Zonder D had ik wel interesse gehad..
Die D is er zo af hoor
“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
Vind die typerende ringen stuk mooier staanTheimon schreef op dinsdag 18 september 2018 @ 07:29:
[...]
Ik ben dan wel nieuwsgierig....waarom wil je overdag niet met je licht aan rijden?
Wil mij trouwens niet als Phusebox gedragen hier, want BMW rijdt het beste, maar heb wel wat andere ergernissen over mijn 1 Serie (okt. 2017):
- gekraak van rubbers. Rubbers zijn in de garantie vervangen en het gekraak is grotendeels opgelost, al hoor ik nog wel bij putten etc. soms tikjes vanuit de omlijstingen/rubbers. Daarnaast hoor ik linksvoor bij 120-130 km/u een fluitend geluid;
- de trommels bij remmen voor en achter roesten vrij hevig. Zeker met 378 spaak zie je dat erg goed, maar vind ik bij een BMW eigenlijk niet kunnen. Dit zal wel niet in de garantie zitten gok ik zomaar
- de automatische verlichting gaat in veel gevallen pas erg laat op volledig dimlicht. Rijden alle andere auto's al met dimlicht, rij ik nog met (automatisch) dagrijlicht.
Iemand met dezelfde zaken?
Ik vind juist het witte licht mooier van het dashboard. Maar helaas kan dat niet aangepast word
“Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life.”
Waarschuwing, opperprutser aan het werk... en als je een opmerking van mij niet snapt, klik dan hier
Dit topic is gesloten.