Ik heb iets van 4 mods draaien, waaronder Promods. Ik kan me niet meer herinneren wanneer ik die andere 3 geupdate heb, die blijven gewoon werken. Het enige waar je rekening mee moet houden is dat je niet direct moet updaten naar de nieuwste versie van ETS2 zodra deze beschikbaar is, maar even afwachten en dit topic checken of er mensen zijn die problemen hebben. Vaak duurt dat een weekje, misschien twee voor er een nieuwe versie van Promods, of een compatibility add-on voor Promods uit komt.
TweakTweet schreef op maandag 28 december 2015 @ 19:59:
Zullen ze dan serieus dezelfde map pakken met EBS (hee das ook n busmaatschappij) XD en vervolgens alleen bussen dr inplaatsen?. Lijkt me niet veel werk! Kan nu ook al met een mod! En zitten heel aardige bussen in die de realiteit nabootsen.
Niet helemaal, ik meen me te herinneren dat SCS eens gezegd heeft dat het een DLC voor ETS2 wordt, met aparte missie's en vrachten. Dus geen losstaande game.
-------------------------------------------
Ik moet zeggen dat ik nog niet een keer een crash gehad heb met de huidige versie van Promods. Ik kom her en der wel wat schoonheidsfoutjes tegen:
- kwaliteit Polen (voorheen Poland Rebuilding) ver beneden Promods niveau, onzichtbare muren, blad van bomen dat half door het wegdek steekt etc.
- Als je in Ijsland van de boot komt, is er geen AI verkeer voor de eerste X aantal km's
- In Ijsland zit op de zuidelijke route een tankstation dat wel functioneert, maar het tanken is gratisj
- Roemenië heeft heel erg veel tankstations waar je niet kunt tanken omdat het tankicoon ontbreekt
- Hoewel het erg leuk gedaan is en het absoluut realisme toevoegt, vind ik die hobbelwegen in Roemenië en Ijsland (ben ze verder nog niet tegen gekomen) onmeunig irritant met force feedback.
Als ik zin en tijd heb zal ik waar nodig eens screenshots maken en coördinaten noteren.
[
Voor 25% gewijzigd door
FastFred op 28-12-2015 23:34
]