[quote]
RayNbow schreef op donderdag 01 oktober 2015 @ 18:01:
[...]
Eerlijk gezegd te veel secrets die je straffen i.p.v. belonen. De pipes met breekbare blokken ervoor spawnen louter vijanden. De warppipe is een route met een trampoline.
Bedankt voor het testen, de feedback en de star
Ik heb geprobeerd om het level voor twee soorten spelers te maken. De onderste route is bedoeld voor spelers die het level gewoon willen hallen, de bovenste route is om de 1-ups te collecten en is meer voor spelers die meer uitdaging willen.
De pipes met breekbare blokken zijn bedoeld om de 1-ups te collecten, ze zijn niet bedoeld om de speler te irriteren of te straffen.
Even een korte toelichting hoe ik bedoeld had hoe de pipes met units gebruikt moeten worden.
Tweede 1-up
Je gebruikt de trampoline om met een bomb unit naar het platform te springen waar de pijl naartoe richt.
http://imgur.com/UnFRWmd
Om de bomb unit vervolgens te gebruiken om in de room te komen waar de 1-up zit.
http://imgur.com/9iSlRJC
Derde 1-up
Deze bomb unit
http://imgur.com/49BtYtO
Gebruik je om met een unit jump de blokken die onder question blok deels kapot te maken zodat je bij de questionblok kan komen.
http://imgur.com/PKmT4KJ
Wellicht moet ik de 1-ups wat duidelijker laten zien, zoals dit misschien
http://imgur.com/MyllkZU
Inmiddels de map even ge-update. De route voor de 1-ups is nu wat duidelijker
Hier is de nieuwe link; 3BB4-0000-0082-1EB3
[
Voor 24% gewijzigd door
Verwijderd op 01-10-2015 22:26
]