Sowieso begrijp ik die overkill aan bandbreedte niet. Een gemiddeld huishouden heeft aan 50mbit voorlopig nog meer dan zat. Hiermee kan je ook nog alles binnen trekken op 3 a 4 devices tegelijk als het eventueel echt moet. Zijn zat mensen die lang niet de bandbreedte die ze hebben echt benutten.itsalex schreef op zaterdag 13 februari 2016 @ 21:15:
Ik zou zeggen, Ziggo maak hiervan gewoon een standaard pakket zoals Ziggo Budget met toch mogelijkheid voor volop bellen maar met 2 emailboxjes van max 300 MB en klaar. Eventueel meteen Ziggo mobiel voor 1 simkaart voor € 35 en 2 stuks voor € 40 met een leuke actie en eerlijk, ze hebben denk ik wel weer meer klanten erbij. Zeker voor oudere mensen is deze actie zeer interessant.
Ik vraag mij echt serieus af, wat heb je nou dan nog meer nodig dan de snelheid in deze actie? Voor de meeste mensen is het echt meer dan voldoende.
Ik probeer bij mijn klanten ook zoveel mogelijk deze pakketten aan te bieden, want als je van 8/1 van KPN naar Ziggo 25/2 gaat is al stukken beter.
Speedtouch freak