Even wat zinnetjes van mijn opgevallen dingen per aflevering voor Marlijn.
1. lezen en schrijven. Marlijn heeft de brief geschreven en gelezen. Bemoeien met een ander perron. Jokers uit een la toveren. Ik zie dat ze liegt in haar stukjes voor de camera. Ze verstopt zich achter haar handen bij het liegen, e.d. De reactie bij alle afvallers is niet goed.
2. Marlijn is 3 keer gaan kijken, 3 maal scheepsrecht
3. Marlijn pakt de mol envelop bij het laseren, horen we nooit meer wat van.
4. We weten niet wat in bakje 8 zit. Marlijn wel.. Bij de fotos riep ze gelijk dat New York haar favoriete stad was. Er stond 1 persoon teveel op.. Op twitter heeft ze een tweet gepost tijdens de uitzending dat ze in New York was..
5. Marlijn weet nu een groot bedrag uit de pot te houden, de jokers worden afgekocht. (schaalvergroting) Marlijn pakt gewoon alle pakjes van een dorpje. Er was er 1 te weinig uiteindelijk..
6. Overhalen voor 750 uit de pot te graaien voor 2 jokers. Ze doet alsof zij een joker van de mol krijgt, beetje raar. Verkeerde kistjes opgegraven op het strand en een ander de schuld geven.
7. Of ze heeft de eerste keer door de wagon lopen het geld weggepakt, of expres de koffers buiten laten staan.. Verkiezing is voor de mol niet te mollen.
8. geld plukken, lekker langzaam en afleiden. Zoeken zonder foto's. En een hint onderaan de tekst van de notaris.
9. moet ik nog even over denken.. Maar nog mollen is nu toch zinloos.
Als het niet duidelijk is, pak dan de aflevering er maar bij op uitzendinggemist