Een Honor 6 is zeker het overwegen waard. Alles hangt af van wat je zoekt in een telefoon. De pluspunten van deze telefoon zijn voor mij: 1) super stabiel, geen last van vastlopers 2) Batterijcapaciteit; ik kan 1,5 tot 2 dagen met een volle lading doen 3) Wifi bereik; ik heb met deze telefoon een hoog wifi bereik, op plekken waar mijn pc, tablet, Samsung Galaxy S2 geen signaal meer hebben, heeft mijn Honor 6 gewoon nog een signaal, 4) Snelheid, het toestel voelt gewoon snel aan in gebruik 5) de prijs.
Het interesseert me geen bal, dat Huawei niet snel is met updates. Mijn ervaring met het updaten van android apparaten is juist, dat ik altijd functionaliteiten verlies, waarvan ik achteraf denk, als ik dat had geweten dan had ik die update nooit gedraaid.
Wat betreft CM. Ik heb op mijn oude Samsung Galaxy S2 wel eens CM gedraaid, maar om nou te zeggen dat ik daar vrolijk van werd. Sommige issues/problemen werden opgelost, maar ik kreeg er meer andere voor terug. Wat dat betreft draai ik liever de stock ROM van een toestel of gewoon kaal Android.
Het enige wat ik jammer vindt aan deze telefoon is dat sommige icoontjes in EMUI 3.0 worden aangepast en daar worden ze niet mooier van. Dat kan je oplossen door een andere launcher te installeren, dus moet geen onoverkomelijk probleem zijn. Ik zou ook graag root willen hebben, maar daar heb ik me nog even niet aan gewaagd.