Favoriet of niet? [Kwartfinale] Argentinie - Belgie

Pagina: 1 2 ... 8 Laatste
Acties:
  • 14.147 views

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vlassie1980
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:15
Ik denk toch dat er aardig wat Brazilianen naar deze wedstrijd komen kijken om de Belgen een hart onder de riem te steken. Brazilianen hebben het niet zo op Argentijnen namelijk :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Fugitive2008
  • Registratie: Augustus 2007
  • Laatst online: 26-09 14:17
Vlassie1980 schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 15:57:
Ik denk toch dat er aardig wat Brazilianen naar deze wedstrijd komen kijken om de Belgen een hart onder de riem te steken. Brazilianen hebben het niet zo op Argentijnen namelijk :)
Dat viel me ook al op tijdens vorige wedstrijd van Argentinië tegen Zwitserland, die zwitserland eigenlijk had moeten winnen vind ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Petervanakelyen
  • Registratie: December 2006
  • Laatst online: 30-04 12:52
Een topic over het WK op tweakers, kon niet ontbreken natuurlijk :)B
Asgaro schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 15:08:
[...]

In welke subreddit zit je?
Wil wel is lezen wat de buitenlanders schrijven over ons daar. :)
Zelfs op de frontpage: http://www.reddit.com/r/b...we_can_officially_say_it/

Somewhere in Texas there's a village missing its idiot.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • halofreak1990
  • Registratie: Juli 2013
  • Laatst online: 17-05-2024
Grimmie187 schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 11:57:
[...]


Hoezo eruit moeten liggen? Ik ben ook niet onder de indruk van Argentinie tot nu toe, maar Zwitserland heeft gisteren geen minuut aanspraak op de winst gemaakt..
Eh, watte? Zwitzerland heeft net zoveel, al dan niet meer aanspraak op de winst gemaakt dan die zielepootjes bij Argentinië. Zo bang waren ze voor Zwitserland, dat ze het op laffe overtredingen moesten gooien om tijd te rekken. En dat noemt zich een voetballand. Walgelijk.

Ik hoop van harte dat de Belgen die Argentijnen eens een toontje lager laten zingen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Xeon_vl schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 09:39:
Ik snap er niks meer van. Eerst drie wedstrijden waar de enige kans van de wedstrijd in de 88e minuut er meteen ingaat waarbij wilmots 'efficientie' en 'resultaat' als antwoord geeft op de commentaar over het saaie voetbal, en dan een wedstrijd met 30 kansen waar ze de bal er maar niet in krijgen. In de tweede helft was er een periode waarbij alleen Howard nog meedeed voor de USA. Als ze de druk van gisteren kunnen bovenhalen en het doel terugvinden zou Argentinie moeten gaan, die verdediging en doelman zijn minder sterk.

En die Origi is een fantastisch talent, was dodelijk tegen die 10 mans verdedigingen uit de poule maar in zo'n open wedstrijd zie je toch echt dat ie wat ervaring mist en nog jong is..., een beetje zoals januzaj die niet slecht speelde maar wat verloren liep tegen Korea. Dit was echt meer iets voor lukaku.

Go :)B
Maar Amerika is technisch heel slecht aan de bal, er was een fase in de wedstrijd gisteren van ruim een half uur waar de Amerikanen elke duel verloren.

Dat zul je niet hebben met de Argentijnen. Tegen Argentinie ga je niet zo veel kansen krijgen en dus moet elke kans een doelpunt zijn. Alleen zo kan je winnen. En ik weet niet hoe fit de Argentijnen zijn en hoe warm het gaat zijn tijdens die wedstrijd. Maar de fysiek van de Belgen lijkt in ieder geval prima dus misschien moeten ze nog eens de tegenstander helemaal kapot rennen met Origi in de spits (die gaat nog wel wat scoren) en dan later wanneer iedereen plat is Lukaku nog eens laten combineren met Jommeke de Bruyne. Paske hier paske daar.

Oh ja en Messi de eerste minuut van de wedstrijd onderuit laten schopen door Vertongen. Die krijgt dan rood maar da's tactisch rood dus da mag.

Edit: Die laatste zin was niet serieus. Iedereen vind Belgie een leuk team en tegen de USA waren er bijna geen spelonderbrekingen. Dus absoluut niet Messi onderuitschoppen dat zou heel erg smerig zijn. Als em meer scoort dan de Belgen dan is het maar zo. Maar zij hebben maar één Messi en wij hebben een heel team + Coutrois (hoop dat hij dat doelpunt van zich af kan zetten want hij zat er een beetje naast)

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Grimmie187 schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 12:14:
Het probleem is dat Belgie niet de kans zal krijgen om zo onbevangen te voetballen zoals ze gisteren tegen USA deden. Dan wordt het dus vergelijkbaar met de eerdere groepswedstrijden en zie ik Argentinie met hun kwaliteiten voorin aan het langste eind trekken. Maar who knows..
Maar tegen Duitsland, Portugal en Ghana liet Amerika niet zo spelen als tegen Belgie

Dat kwam omdat ze helemaal kapot gelopen werden en opeens wel moesten gaan krachten sparen.

Ik zag echt het moment waar de Belgen alle respect voor de tegenstander verloren en opeens door kreegen wij kunnen hier ELK duel winnen en elke keer de bal heel makkelijk terug afpakken. Toen begon het eenrichtings voetbal maar de winnaar van het WK moet zoiets in minder dan 5 kansen afmaken.

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:58
quovadis25 schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 14:22:
[...]

Wat bazel jij hier allemaal? Er is niemand maar dan ook niemand in België die de titel verwacht.
En welke beste spelers plaatst Wilmots dan op de bank?
Oei ik bazel... zal de warmte en de hooikoorts wel zijn ;(

Ik hoor erg veel, heel veel vertrouwen in de Belgische pers, supporters en ploeg na een aantal overwinningen die wat mij betreft nog niet heel veel zeggen,. Vind ik trouwens ook bij veel Nederlanders hoor, ik zie beide landen nog steeds niet als de grootste kanshebbers op de titel.

Ik ga weer ergens anders bazelen, tot ziens :z

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DexterBelgium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 31-08 19:17
Geweldige uitleg over oorsprong en "bijklank" van de term "soccer" http://np.reddit.com/r/wo..._go_usa/cijz0wg?context=3

T'all ya fine dandies, prancing about with yer head full of eyeballs, come and get me I say


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • -The_Mask-
  • Registratie: November 2007
  • Niet online
KipCurreh schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 12:21:
Maak jullie borst maar al nat jongens, dit wordt gewoon een halve finale BE - NL

:)B :)B
Afbeeldingslocatie: http://tweakers.net/ext/f/zaX5lqWMuBSj2NyVyIljBp9c/full.png
En dan? :?

Tegen Argeninie hebben jullie wel een goede kans maar tegen ons echt niet. :D

Bitfenix Whisper 450W review
[PSU] Voeding advies en info
AMD Nieuwsdiscussie
AMD Radeon Info en Nieuwsdiscussietopic


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Vnze schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 10:33:
[...]


De discussies die ik daarover gehad heb zijn niet op één hand te tellen, sommige vrienden noemen mij al maanden "simpel", "naïef" en "blind voor de werkelijkheid" omdat ik niet mee ga in de redenering dat Vlaanderen alleen beter af is (of überhaupt iets voorstelt) maar als ik hun nu hypocriet vind ben ik onredelijk maar binnen twee weken ruilen ze de tricolore weer voor de leeuwtjesvlag en scanderen ze België barst 8)7

Ach ik jaag me teveel op in zo'n toeren en dan gisteren nog eens die nagelbijtende verlengingen. Eén van deze dagen krijg ik het nog aan mijn hart! Mooi spel gisteren. Ik hoop dat het een hoop critici de mond heeft gesnoerd want het was toch een mooi spel. Ook van de VS trouwens, beide teams waren heel sportief en dan is de match kijken eens zo'n groot plezier.

Wat ik overigens wel vreemd vond is dat de Braziliaanse TV-commentators regelmatig aanhaalden dat de VS toch duidelijk het betere team was volgens mijn Braziliaanse schoonmoeder uit Porto Alegre. Ik bekijk het natuurlijk niet van een neutraal standpunt maar in deze match waren de Belgen toch echt wel de beste en de overwinning was toch zeker verdiend? Niet dat er geen commentaar mogelijk is over bv de afwerking maar toch.


[...]


idem en idem :)B :)B :)B :)B :)B :)B
Knettergek, dan word ons landje NOG kleiner. Ge kunt het al niet vinden op de kaart.
NVA blaat veel maar het is nog maar de vraag of ze ook kunnen regeren.

Maar Belgie splitsen? Hoe? Brussel ook onafhankelijk maken? Ze zijn zot.

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmokingCrop
  • Registratie: Januari 2012
  • Niet online
Vraag me af of het kijkcijfer record weer gebroken zal worden.. Blijkbaar 4,5 miljoen Belgen die gekeken hebben :o

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

En hoeveel Amerikanen? En hoeveel Belgen liggen nu in het ziekenhuis na een hartaanval?

Heeft de Koning bij elke goal een sprongetje gemaakt? Vond de Koningin het dit keer wel intressant? Gaat ze nu Origi bedanken ipv Lukaku. Heeft Wilmots OOK een gouden pik? Zilver misschien?

Vragen vragen vragen.

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmokingCrop
  • Registratie: Januari 2012
  • Niet online
Kain_niaK schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 19:16:
Vond de Koningin het dit keer wel intressant? Gaat ze nu Origi bedanken ipv Lukaku.
haha, idd, dat was echt zo'n afgang..
"Ik weet dat er een zwart kleurige gescoord heeft, het zal deze wel zijn", lekker racistisch, lol

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

*knip* Dit heeft niet veel meer met ARG-BEL te maken

[ Voor 121% gewijzigd door Señor Sjon op 02-07-2014 21:45 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sepp14
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 23:30

Sepp14

SHUUTT UUUUUUPPPP!!!!!!

Kan ik hieruit concluderen dat er in België nog een heel lange weg te gaan is met de integratie van, hoe zeg ik dit nu netjes, donkere spelers die voor het nationale elftal uitkomen?
Het moet toch om de prestatie gaan van het team en niet uitmaken of pietje of polle of wie dan ook dat doet?

When you are dead, you do not know you are dead. It’s only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

*knip* Dit heeft niet veel meer met ARG-BEL te maken

[ Voor 101% gewijzigd door Señor Sjon op 02-07-2014 21:46 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

Het had bitter weinig te maken met integratie - het getuigde gewoon van gebrek aan kennis (of interesse?) van de koningin.

Voor de goede orde, dit was het fragment.

Het werd als extra pijnlijk ervaren omdat Lukaku gewisseld werd na een matige prestatie voor Origi, daar erg veel misbaar bij maakte tegen Wilmots, waarna Origi scoorde. Als je dan als koningin Lukaku gaat bedanken voor 'zijn' doelpunt...

[ Voor 31% gewijzigd door Coltrui op 02-07-2014 19:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Voetbal is voor het gepeupel en niet voor onze Koning en Koningin. Dat is beneden hun waardigheid maar helaas zit het nu eenmaal in hun takenpakket. Werk is niet altijd leuk hey.

Dan heb ik nog liever "Zeg maar Willy" en "Hij is gâââk"

Je kunt veel zeggen over Koning Willy maar hij is wel altijd lekker enthousiast! :D\


edit: Ooooh deze ga ik op een t-shirtje printen! Schitterend! })


Afbeeldingslocatie: http://i.imgur.com/L5UP7n7.jpg


edit2: Maar wel weer racistisch zeg, de zwarte is weer de duivel. Maar toch denk ik dat we Messias Messi aan kunnen maar pin me er niet op vast. Kompany scoort vast in de kruising. Wij gaan koppen met spijkers slaan, etc etc etc. /flauw /stom /rot op Kain_niaK

[ Voor 67% gewijzigd door Kain_niaK op 02-07-2014 20:45 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kenneth
  • Registratie: September 2001
  • Niet online

kenneth

achter de duinen

Zo'n tof plaatje en dan op de meest afzichtelijke manier die vlaggen erin gesmeten. Zonde.

Look, runners deal in discomfort. After you get past a certain point, that’s all there really is. There is no finesse here.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Het is gewoon een overlay van een video game. Door op een vlag te klikken kies je met welke speler je wilt armworstelen.

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • majoh
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 16:08

majoh

ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

Waarom racistisch? België zijn toch de duivels...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • demichel
  • Registratie: December 2009
  • Laatst online: 05-02-2024
D-e-n schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 12:13:
[...]
En ik moet zeggen: als we verliezen is België wel het laatste land waar ik van zou willen verliezen.
Jammer maar helaas...

There are only two rules in life. #1. There always is a loser. #2. Don't be the loser.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Ik ben maar stom aan het doen. Er is weinig racisme in Belgie. Teminste vast wel lokaal want er zijn altijd wel van die witte klootzakken die tegen zwarte zijn maar wel bruin willen worden onder hun eigen zonnebank en wel juichen als de Bruyne scoort maar niet als Lukaku scoort want dan is het een zwarte dag voor Belgie. (voor hun dan)

Enfin er waren wat mensen hier in dit topic die over racisme begonnen maar volgens mij is dit WK het beste voor de eenheid in Belgie. Sport verbroederd en eigenlijk hoeft er helemaal niet verbroedert te worden. Vlamingen haten de Walen niet en andersom ook niet. Alles word uitvergroot in de media en er word veel theater op TV vertoont en Walen en Vlamingen die samen een pintje gaan drinken ... dat komt nooit op het nieuws.

Tuurlijk er zijn wel eens Vlamingen die het vervelend vinden dat hun belastinggeld naar Wallonië gaat maar dat zijn gewoon idioten die niet snappen hoe gezegend ze zijn dat ze überhaupt als Belg zijn geboren met onze uitstekende gezondheidszorg en vrijwel gratis onderwijs zelfs op universitair niveau. Ga maar eens met een Amerikaan uit de middenklasse praten die zijn zoon graag naar een goede universiteit wil sturen. 20 000 dollar moet je daar voor sparen om een kansje te hebben.

De Walen hebben af en toe WEL recht van klagen. Wallonië is af en toe een derde wereld land verborgen in Europa. Sommige steden zijn er echt erg aan toe en er is veel werkeloosheid en frans sprekende moslims die vrij arm zijn. Etc etc etc.

Al bij al valt het nog goed mee en laten we hopen dat de NVA het niet gaat verpesten maar effectief met wat verstand gaat regeren.

Okay maar nu zijn we helemaal offtopic. Mijn excuses voor alle stomme flauwe racistische parodieën.

Ik ben uit gepraat. Nu weer terug naar voetbal. Ik moest even reageren op het gerucht van racisme. Het is een gerucht. Er is GEEN racisme. Daar is echt geen tijd voor hoor ... het voetbal van de rode duivels is VEEL en veel te spannend en sommige van onze spelers lopen zo snel dat ze al naar rood of blauw verschuiven afhankelijk van het camera perspectief want zoals George Leekens ooit eens zei: Alles is relatief maar een Nederlandse Marokkaan blijft een goaltjesdief.

Also een konijn zo fris op de plein. (Robert Waseige) :)

[ Voor 5% gewijzigd door Kain_niaK op 02-07-2014 21:58 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gambieter
  • Registratie: Oktober 2006
  • Niet online

gambieter

Just me & my cat

Topicstarter
Modbreak:Voetbal: ja. De rest: nee. Dus ook geen politiek, integratie of andere off-topic discussies. Dat scheelt de moderators weer opruimen :)

I had a decent lunch, and I'm feeling quite amiable. That's why you're still alive.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Goed om te weten dat ik nog geen schaduwban heb. Ik ben er af en toe een beetje bang voor. Mijn gemiddelde post per dag gaan met 1000% omhoog tijdens WK's en dan gaat er vast een alarmbelletje rinkelen bij Kees.

Favoriet of niet? Het verschilt van modje tot modje. Ik denk dat alleen CHKDSK (of hoe hete die?) echt een bloedhekel aan mij had

Zo kijk .. helemaal terug bij de topictitel goal.

Pasje naar Thibaut Courtois en volgend aanval! Hup België Hup! :)

[ Voor 22% gewijzigd door Kain_niaK op 02-07-2014 21:59 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kevinp
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 19-09 12:42
Smeldor schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 11:14:
[...]


Dat dus

En vergeet niet voor de eerste keer starten we niet als favoriet aan de wedstrijd. Argentinië is het aan zijn status verplicht om te winnen.
Dat klopt.

Het hangt toch ook wel af hoe Agentinie speelt. Wanneer Belgie alleen het spel moet maken is het lastig. Amerika speelde ook open. Wanneer Argentinie gokt op Messi (en die krijg altijd wel een kans) en het verder dicht houd dan wordt het lastig.

Als Nederlander weet ik overigens niet waar ik liever tegen speel. Ik denk Argentinië (moeten we natuurlijk wel eerst van Costa Rica winnen), Belgie kan altijd net iets meer tegen Nederland dan tegen de andere landen.

d'r is maar één ding in het leven wat moet, en dat is dood gaan.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • C00P
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 28-09 04:11
ScrooLoose schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 12:01:
[...]


Om deze reden heb ik liever dat Duitseland weltmeister wurde dan Belgie, maar ik hoop wel dat ze Argentinie er uit knikkeren :)B
Ach kom man, wij belgen zullen altijd respect hebben voor Nederland als voetballand, welke voetballers en trainers jullie hebben voortgebracht, totaal voetbal bedacht.

Daarbij heb ik en iedereen in mijn omgeving gesupporterd voor Nederland.

AMD XP2200+ ASUS A7V8X 2X256 RAM@333MHz Geforce4ti600


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sallin
  • Registratie: Mei 2004
  • Niet online
In de pot van gisteren heeft Belgie zich eindelijk positief laten zien. Efficientie mag wel omhoog, maar ik vind ze licht favoriet tegen Argentinie. Ik denk dat Belgie de verdedigers heeft om Messi een rotavond/middag te geven en de rest van Argentinie gaat het niet kunnen opbrengen.

This too shall pass
Debian | VirtualBox (W7), Flickr


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Mwa vergeet niet dat Argentinie meer ruimte krijgt vd Belgen dan tegen die r*t-Zwitsers, dus het echte Argentinie verwacht ik wel. En ja dan nog denk ik dat de Belgen misschien controleren, maar de factor aanval-Argentinie is er een om rekening mee te houden. Ach het zal wel afhangen (van) wie zijn dag heeft.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Zwisters verdedigen alleen maar terwijl de Belgen willen voetballen. Het zal dus moeilijk zijn voor beide ploegen om de ruimte aan de eigen kant klein te houden maar aan de overkant open. Messi heeft veel minder ruimte nodig dan onze Belgische aanvallers maar onze verdediging moet hem aan kunnen. Ik zou eerder gewoon proberen te verkomen dat Messi ook maar twee passen krijgt de hele wedstrijd maar dan mag je absoluut geen fouten maken want zodra Messi weet dat hij gaat scoren is hij weg en gaat hij scoren. Tenzij Courtois op hetzelfde moment weet dat hij niet gaat scoren. Dat word nog spannend.

Heeft Kompany al vaak tegen Messi gespeeld in het club voetbal en hoe ging dat? Ik kan de Europese competitie niet al 2 jaar niet echt meer volgen.

[ Voor 28% gewijzigd door Kain_niaK op 02-07-2014 23:42 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • C00P
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 28-09 04:11
@kain Ronaldo heeft Kompany al een paar keer te grazen genomen met zijn korte bewegingen.
Kompany zit er kort op, daar heeft messi wat meer problemen mee.

AMD XP2200+ ASUS A7V8X 2X256 RAM@333MHz Geforce4ti600


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • coase
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 17:54
Gerucht: Defour om Messi af te stoppen, goed idee?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

coase schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 07:41:
Gerucht: Defour om Messi af te stoppen, goed idee?
Lijkt mij niet. Eén vs één tegen Messi is levensgevaarlijk. Eén beweging die ervoor zorgt dat hij zijn rechtstreekse bewaker kwijt is, geeft hem meteen ruimte. We doen er beter aan om hem in de zone te omringen, en met meerderen druk te gaan zetten, zodat hij niet anders kan dan terugspelen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Wilibrord
  • Registratie: Oktober 2002
  • Laatst online: 24-09 13:40
Ik verwacht alleszins Defour. Natuurlijk staat hij er niet alleen voor, en zal hij omringd worden door andere spelers, maar hij zal zich wel als een pitbull in Messi vastbijten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Messi kan tussen 4,5 man nog wegdraaien, nee ik zeg doe maar een mannetje op 'm zetten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Killforyou
  • Registratie: December 2011
  • Laatst online: 02-07-2023
Argentinie blijft voor mij de favoriet, maar als Belgie Messi kan afstoppen, maken ze zeker een goede kans.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tsurany
  • Registratie: Juni 2006
  • Niet online

Tsurany

⭐⭐⭐⭐⭐

Geef Argentinië meer kans. Belgie kan goed de 16 meter bereiken maar de bal het doel in krijgen is vaak een stap te ver. Tegen Amerika lukte dat ook pas toen Amerika echt vermoeid was. Zodra Argentinië voor staat is het gebeurt.

Gun het de Belgen wel enorm en verlies liever van Belgie dan van Argentinië.

SMA SB5.0 + 16x Jinko 310wp OWO + 10x Jinko 310wp WNW |--|--| Daikin 4MXM68N + 1x FTXA50AW + 3x FTXM20N


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Señor Sjon
  • Registratie: Juli 2003
  • Laatst online: 27-09 20:51
De wedstrijd tegen de VS kon in de verlenging alle kanten op. Het had niet veel gescheeld of het was toch nog 2-2 geworden.

Overigens is het speelschema wel apart. België moet zaterdag om 18.00 spelen, terwijl hun wedstrijd dinsdag 22.00 begon. Nederland speelt zaterdag om 22.00, hun vorige wedstrijd was zondag 18.00. Dat scheelt toch ruim 2 dagen rust. En ARG-BEL hebben beiden al een verlenging in de benen.

This is my signature. There are many like it, but this one is mine.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweaker2010
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 19-08 12:07

tweaker2010

FP ProMod

@ Samsung S23+

Sallin schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 22:39:
In de pot van gisteren heeft Belgie zich eindelijk positief laten zien. Efficientie mag wel omhoog, maar ik vind ze licht favoriet tegen Argentinie. Ik denk dat Belgie de verdedigers heeft om Messi een rotavond/middag te geven en de rest van Argentinie gaat het niet kunnen opbrengen.
De verdediging van Belgie heeft mij tot heden nog niet echt overtuigd. Vertonghen die knullige fouten maakt, Alderweireld die niet daadkrachtig ingrijpt en zelfs Kompany komt niet op het niveau van City.
Ook Courtois vind ik minder zeker overkomen dan bij Atletico. Belgie is zeker te kloppen denk ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tristan
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-09 10:37
Señor Sjon schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 09:35:
De wedstrijd tegen de VS kon in de verlenging alle kanten op. Het had niet veel gescheeld of het was toch nog 2-2 geworden.

Overigens is het speelschema wel apart. België moet zaterdag om 18.00 spelen, terwijl hun wedstrijd dinsdag 22.00 begon. Nederland speelt zaterdag om 22.00, hun vorige wedstrijd was zondag 18.00. Dat scheelt toch ruim 2 dagen rust. En ARG-BEL hebben beiden al een verlenging in de benen.
Ja, was mij ook opgevallen. Waarom is dat?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BlackShadow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-09 22:38
tweaker2010 schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 10:06:
[...]

De verdediging van Belgie heeft mij tot heden nog niet echt overtuigd. Vertonghen die knullige fouten maakt, Alderweireld die niet daadkrachtig ingrijpt en zelfs Kompany komt niet op het niveau van City.
Ook Courtois vind ik minder zeker overkomen dan bij Atletico. Belgie is zeker te kloppen denk ik.
Sjah, daar denken vele mensen dan toch anders over, zeker die laatste wedstrijd.
Kompany speelde de eerste 20 min wat onzeker, waarschijnlijk voorzichtig gestart door zijn blessure, maar heeft wat mij betreft nadien een prachtige wedstrijd gespeeld.

Dit is ook een mooi fragment:
http://sporza.be/cm/sporz...o/2.34501?video=1.2020585

Edit: Vertonghen staat ook niet voor niks in het FIFA-elftal van het toernooi.

[ Voor 8% gewijzigd door BlackShadow op 03-07-2014 11:34 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwiep
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 21-09 09:34
Ben het ook niet helemaal eens, behalve die penalty fout in de eerste wedstrijd speelt Vertonghen een dijk van een WK.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Dr. Strangelove
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 22:58
Vertongen speelde fantastisch tegen USA, behalve in de eerste helft, toen werd hij een aantal keren hard voorbij gelopen. In de tweede helft was hij super, misschien wel de beste man op het veld.

These are my principles. If you don't like them, I have others.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terryb47
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 28-05 22:00
Ook al spelen de Argentijnen flut, dan is er altijd weer die verdomde Messi met een steekpass of goal.
Maar de Belgen zijn zeker niet kansloos hoor, ik hoop op een mooie wedstrijd :)

heavy is good, heavy is reliable - boris the blade


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:04

DinX

Motormuis

Messi scoort niet zo makkelijk tegen Courtois
Leuke statistiek voor de Duivels om zich aan op te trekken: Courtois hield Messi al zeven matchen op rij van een doelpunt. In totaal stond onze doelman al tien keer oog in oog met de Argentijnse ster.
De verdediging van Atletico heeft er natuurlijk ook wat mee te maken, maarja :P

We hebben natuurlijk wel een knappe verdediging verder met kerels als Kompany, Van Buyten, Vertonghen en zaterdag dan 9 kansen van de 10 nog Defour permanent op Messi geplakt. Courtois kent hem natuurlijk ook al erg goed.

[ Voor 24% gewijzigd door DinX op 03-07-2014 12:18 ]

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grompie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15-04-2024
Wilmost heeft al aangegeven om niet 1 man op messi te zetten om hem op te vangen en vind dit ook niet zo slecht. Je kan er 1 opzetten maar als hij die omspeelt dan heb je een groot probleem. Kompany, Van Butyen, Vertonghen en Alderweireld zullen het samen moeten doen al mag je Witsel daar ook nog bij rekenen die staat al heel het WK erg sterk voor de verdedigers. Vertonghen zal wel zijn werk hebben met Di Maria die maakt toch wel heel sterke indruk op me dit WK.

Het zal idd niet zijn zoals zwitserland dat Belgie met 7 staat te verdedigen en Argentinie zal meer ruimte krijgen maar vergeet ook niet dat we een goeie aanval hebben die de druk bij hen legt en hopelijk genoeg is om argentinie steeds van heel ver te moeten laten komen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweaker2010
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 19-08 12:07

tweaker2010

FP ProMod

@ Samsung S23+

zwiep666 schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 11:32:
Ben het ook niet helemaal eens, behalve die penalty fout in de eerste wedstrijd speelt Vertonghen een dijk van een WK.
Kan wel zijn, maar door zo'n fout kun je zomaar uit het toernooi vliegen. Bovendien is Vertonghen nog steeds geen onbetwist basisspeler bij Belgie dus dat zegt ook wel wat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • quovadis25
  • Registratie: Oktober 2011
  • Laatst online: 19:48
tweaker2010 schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 12:30:
[...]

Kan wel zijn, maar door zo'n fout kun je zomaar uit het toernooi vliegen. Bovendien is Vertonghen nog steeds geen onbetwist basisspeler bij Belgie dus dat zegt ook wel wat.
Vertonghen is nochtans wel onze vaste linksachter. Iedereen was verrast dat hij tegen Rusland op de bank zat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweaker2010
  • Registratie: December 2010
  • Laatst online: 19-08 12:07

tweaker2010

FP ProMod

@ Samsung S23+

Vertonghen speelt centraal achterin een stuk sterker dan op links. Vreemd dat hij dan niet centraal staat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Railgunner
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 19:57
Wilmots heeft veel keuze centraal in de verdediging, dat is de reden.

Intel Core i7-6700 | 16 GB | GeForce GTX1060 6 GB | 850 EVO 500 GB SSD + 1 TB HDD | 34" QHD | Logitech G5 | Win10 Pro x64
Apple iPad 2025 128 GB | Apple iPhone 15 Pro 128 GB | Sony 49" 4K Android TV | Sony 5.1 Blu-Ray home cinema


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grompie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15-04-2024
tweaker2010 schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 12:50:
Vertonghen speelt centraal achterin een stuk sterker dan op links. Vreemd dat hij dan niet centraal staat.
Komt omdat we niet echt een rechtsachter hebben, Van Buyten en Kompany krijgen voorkeur om centraal te staan dus staat Vertonghen altijd op rechts.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Railgunner
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 19:57
Je bedoelt links? Alderweireld staat rechtsback, Vertonghen links. Dat een Nederlander je dat uit moet leggen 8)7 ;).

Intel Core i7-6700 | 16 GB | GeForce GTX1060 6 GB | 850 EVO 500 GB SSD + 1 TB HDD | 34" QHD | Logitech G5 | Win10 Pro x64
Apple iPad 2025 128 GB | Apple iPhone 15 Pro 128 GB | Sony 49" 4K Android TV | Sony 5.1 Blu-Ray home cinema


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grompie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15-04-2024
Railgunner schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 13:00:
Je bedoelt links? Alderweireld staat rechtsback, Vertonghen links. Dat een Nederlander je dat uit moet leggen 8)7 ;).
Mijn excuses is idd op links maar eigenlijk geld het zelfde voor de rechtse kant, Van Denborre is normaal de enige echte rechtsachter maar Alderweireld speelt voor de duivels bijna altijd op rechts.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • R3veNG
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 03-05-2021

R3veNG

Undercover Belg

Ik herinner me dat Defour tijdens de kwalificatiecampagne tegen de Kroaten Modric moest bewaken en proberen uit de match te houden. Resultaat van die directe mandekking toen: Modric heeft tijdens die wedstrijd geen vijf ballen op z'n gemak kunnen controleren, laat staan vooruit kunnen spelen. Maar, inderdaad, Messi is een pak agieler en vanuit stilstand twee keer zo snel vertrokken als Modric en heeft een nagenoeg perfecte balbeheersing tijdens het sprinten. 1-op-1 tegen Messi is m.a.w. zelfmoord, ook met een dooddoener als Defour, zeker naar het einde van de wedstrijd toe als de vermoeidheid wat begint op te treden. Merk wel op dat Messi dit tornooi elke wedstrijd tot dusver een ietwat apathische indruk geeft (een beetje van hetzelfde als bij Barcelona tijdens de laatste maanden van vorig seizoen) en al zeker als de tegenstander in balbezit is: hij verdedigt steevast niet mee (iets wat bvb. Hazard meer en meer wel begint te doen) en ik denk dat net dat er voor zorgt dat hij (Messi) frisser is dan de rest in de laatste tien minuten.

De meeste schrik heb ik eigenlijk van Di Maria die met z'n ongelooflijk loopvermogen i.c.m. technisch vernuft Alderweireld en Vertonghen vaak in de luren gaat leggen om vervolgens serieus gevaar te creëeren.

edit: :)B natuurlijk ;-)

CoC: MISSeR | Steam: r3veng


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Volgens mij wordt dit een heel lastige wedstrijd voor België. Hooggespannen verwachtingen vanuit die wedstrijd tegen de USA zijn misplaatst. Argentinië is andere koek. Daar ga je niet vol op de aanval spelen met veel ruimte op het veld of je staat voor je het weet achter. Compact spelen is tegen Argentinië het devies. Misschien zelfs wel puur countervoetbal, met die beide zwarte jongens in de spits.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • LZ86
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 23:13
Grompie schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 12:26:
Het zal idd niet zijn zoals zwitserland dat Belgie met 7 staat te verdedigen en Argentinie zal meer ruimte krijgen maar vergeet ook niet dat we een goeie aanval hebben die de druk bij hen legt en hopelijk genoeg is om argentinie steeds van heel ver te moeten laten komen.
Een goeie aanval? Nee, ben ik het niet mee eens, ik heb genoten van de wedstrijd tegen de USA, maar als je zo ontzettend veel kansen nodig hebt om een goal te scoren is je aanval niet top. België mist een afmaker, en dat zou ze tegen Argentinië best nog wel eens kunnen opbreken. Want vergeet niet, ook Argentinië krijgt meer ruimte van de Belgen dan dat ze tot nu toe gehad hebben dit WK, en in tegenstelling tot onze vriendelijk zuiderburen hebben die zuigende zuid-Amerikanen wel afmakers en natuurlijk Messi.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • klenne456
  • Registratie: Oktober 2012
  • Laatst online: 28-06 10:33
Ik denk dat het zeker te doen is om Dufour Messi volledig uit zijn spel te halen. Is echt een kei als hij op iemand zijn huid moet zitten. En moest het al eens misgaan dan is er daarachter Kompany nog. Heeft Messi in de CL ook mooi afgestopt gehad Kompany's incredible tackle against Messi

<a href="http://eu.playstation.com/psn/profile/jaspi/"><img src="http://mypsn.eu.playstation.com/psn/profile/jaspi.png" border="0" /></a>


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwiep
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 21-09 09:34
Leon Zwiers schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 13:38:
[...]


Een goeie aanval? Nee, ben ik het niet mee eens, ik heb genoten van de wedstrijd tegen de USA, maar als je zo ontzettend veel kansen nodig hebt om een goal te scoren is je aanval niet top. België mist een afmaker, en dat zou ze tegen Argentinië best nog wel eens kunnen opbreken. Want vergeet niet, ook Argentinië krijgt meer ruimte van de Belgen dan dat ze tot nu toe gehad hebben dit WK, en in tegenstelling tot onze vriendelijk zuiderburen hebben die zuigende zuid-Amerikanen wel afmakers en natuurlijk Messi.
De afwerking moet inderdaad beter, maar 20 kansen creëren in 1 match is wel een teken van een goede aanval. Oké, het was 'maar' tegen de VS maar wie heeft er tot nu toe beter gedaan tegen hen?
Dat Argentinië meer ruimte gaat krijgen ligt ook nog niet vast, tegen Algerije en Rusland heeft Wilmots ervoor gekozen om de boel op slot te houden, en dat kan hij zeker opnieuw met de spelers die hij ter beschikking heeft.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Oja, dit kan ook de wraak worden van de halve finale 1986.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ByteMe_
  • Registratie: Januari 2009
  • Niet online
Ook al wordt het een moeilijke wedstrijd, zou het toch leuk vinden als de Belgen winnen, en vooruit, deze erbij : :)B

Mijn laatste reviews: Xiaomi Mi 9T | Mpow H12


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

leuk vinden? Heel België gaat ontploffen als we Argentinië verslaan. Nederland - Argentinië '98 zal er niks bij zijn.

Da's echt ongehoord hoor. België is nog maar een keer verder gekomen dan de 8ste finale's en dat was in 1986 toen Argentinië (met Maradonna) ons versloeg in de halve finale. En dat toernooi was met 24 landen ipv 32 dus je kunt wel zeggen dat de prestatie van de duivels nu aardig dichtbij komt als toen. En natuurlijk hebben de duivels 2 WK's gemist dus wat ze nu presteren is toch best wel sterk.

Maar ik vrees dat Argentinië net iets te sterk zal zijn voor dit onervaren België. En dan zien dat van Gaal de volgende coach word en over 4 jaar het WK winnen! (da's wel karma eigenlijk, dit jaar wint Nederland onder van Gaal voor het eerst en over 4 jaar wint van Gaal het met België)

[ Voor 3% gewijzigd door Kain_niaK op 03-07-2014 17:37 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BlackShadow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-09 22:38
Kain_niaK schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 17:34:
leuk vinden? Heel België gaat ontploffen als we Argentinië verslaan. Nederland - Argentinië '98 zal er niks bij zijn.

Da's echt ongehoord hoor. België is nog maar een keer verder gekomen dan de 8ste finale's en dat was in 1986 toen Argentinië (met Maradonna) ons versloeg in de halve finale. En dat toernooi was met 24 landen ipv 32 dus je kunt wel zeggen dat de prestatie van de duivels nu aardig dichtbij komt als toen. En natuurlijk hebben de duivels 2 WK's gemist dus wat ze nu presteren is toch best wel sterk.

Maar ik vrees dat Argentinië net iets te sterk zal zijn voor dit onervaren België. En dan zien dat van Gaal de volgende coach word en over 4 jaar het WK winnen! (da's wel karma eigenlijk, dit jaar wint Nederland onder van Gaal voor het eerst en over 4 jaar wint van Gaal het met België)

[video]
We konden het in '82, dus dat moet nu ook lukken :+

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Kain_niaK
  • Registratie: Juli 2006
  • Laatst online: 08-01 20:46

Kain_niaK

Mijn hobby is niet werken

Dat was het eerste WK van Maradona, en dit is het derde van Messi. Wat Maradona bij zijn tweede WK kon, kon Messi niet. Derde keer goede keer voor Messi? Wie weet. In ieder geval mochten de belgen gaan verliezen dan zullen er mening Hollanders een klein kreetje van vreugde slagen wanneer een belg uit frustratie nog eventjes Messi uit het toernooi schopt. Maar ik niet, want ik ben van de fair play en de stomme reaguursels. :|

[ Voor 3% gewijzigd door Kain_niaK op 04-07-2014 00:57 ]

en daar heb ik mijn beroep van gemaakt


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SmokingCrop
  • Registratie: Januari 2012
  • Niet online
Kain_niaK schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 17:34:
Maar ik vrees dat Argentinië net iets te sterk zal zijn voor dit onervaren België. En dan zien dat van Gaal de volgende coach word en over 4 jaar het WK winnen! (da's wel karma eigenlijk, dit jaar wint Nederland onder van Gaal voor het eerst en over 4 jaar wint van Gaal het met België)
Van Gaal wil terug op club niveau gaan trainen, dus helaas :'(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grompie
  • Registratie: Maart 2010
  • Laatst online: 15-04-2024
Kain_niaK schreef op donderdag 03 juli 2014 @ 17:34:
Maar ik vrees dat Argentinië net iets te sterk zal zijn voor dit onervaren België. En dan zien dat van Gaal de volgende coach word en over 4 jaar het WK winnen! (da's wel karma eigenlijk, dit jaar wint Nederland onder van Gaal voor het eerst en over 4 jaar wint van Gaal het met België)
Laat die van Gaal maar bij de noorderburen, of overzee zoals hij idd gaat doen. We hebben al genoeg bussen hier :9 ! Over 2 jaar WK kan Wilmots opnieuw ervaring opdoen en hij zal nu ook wel een pak wijzer geworden. Maar vind dat hij het voorlopig niet slecht doet, zeker niet als je kijkt dat bijna al zijn wissels gezorgd hebben voor een goal of een assist. Geef deze groep nog eens 2 jaar voor het EK en dan zal het pas gek worden.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vlassie1980
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:15
Als Zwitserland het Argentinië al moeilijk kan maken dan kan België zeker dat nog veel beter. Argentinie heeft me niet overtuigd qua spel maar ze hebben wel Messi natuurlijk. De Belgen lieten tegen USA heel goed veldspel zien maar waren slecht in de afronding.

Ik hoop desalniettemin op een overwinning voor de Belgen

:)B

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Tristan
  • Registratie: Maart 2002
  • Laatst online: 10-09 10:37
Kan iemand me verduidelijken waarom België eerder speelt dan Nederland? NED heeft daardoor meer rust kunnen pakken en heeft wellicht daarmee een voordeel?

[ Voor 15% gewijzigd door Tristan op 04-07-2014 10:56 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwiep
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 21-09 09:34
Ik zou het ook niet weten, afgelegde reiskilometers? Daar heeft België er tot nu toe namelijk nog niet veel van.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vlassie1980
  • Registratie: April 2003
  • Laatst online: 19:15
Tristan schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 10:55:
Kan iemand me verduidelijken waarom België eerder speelt dan Nederland? NED heeft daardoor meer rust kunnen pakken en heeft wellicht daarmee een voordeel?
Schrijf even een mailtje naar Seppie Blatter, die kan het je vast vertellen :+

Het is ook hoogst opmerkelijk dat Brazilië na Nederland speelde en dus min of meer kon bepalen tegen wie ze zouden spelen.

[ Voor 15% gewijzigd door Vlassie1980 op 04-07-2014 11:04 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwiep
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 21-09 09:34
Don Blatter :D

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • RM-rf
  • Registratie: September 2000
  • Laatst online: 23:33

RM-rf

1 2 3 4 5 7 6 8 9

Grompie schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 08:34:
[...]

Geef deze groep nog eens 2 jaar voor het EK en dan zal het pas gek worden.
dat weet je natuurlijk nooit... toen nederland de halve finale op EK2000 knullig uit handen gaf dachten veel nederlanders ook dat dit nederlands elftal twee jaar later, op de top van haar kunnen vast een topfavoriet zou worden op het komende WK...

probleem was dat ze ondanks alle goede spelers, talent en brede selectie gewoon de mist in gingen in de kwalificatie, en die kans verspeelden.

Laat dat belgie en de belgische spelers ook een waarschuwing zij om te denken dat 'een volgende kans vast komt'...
ze hebben nu een enorme kans in de halve finale te komen, en die moeten ze pakken en niet erop hopen over twee jaar nogmaals die kans te pakken... dat is allerminst zo zeker (en hangt ook niet automatisch af van veel ervaring hebben, en talenten op een 'juiste' leeftijd of wat dan ook.. het is vaak een kwestie van op het juiste moment de kans grijpen: voor belgie zal dat moment morgen zijn en niet over twee jaar)

Intelligente mensen zoeken in tijden van crisis naar oplossingen, Idioten zoeken dan schuldigen


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zwiep
  • Registratie: November 2010
  • Laatst online: 21-09 09:34
Ik denk dat ze dat wel weten, zelf twijfelen ze niet erg aan hun kunnen. Vooraf dacht iedereen natuurlijk wel dat de grote ploegen meer van zich gingen laten spreken, dit is echter niet gebeurd en daardoor is er ergens hoop. Moesten ploegen als Brazilië, Argentinië en Duitsland hun verwachtingen hebben waargemaakt zou er denk ik geen sprake van zijn geweest.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grimmie187
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 26-09 11:47
zwiep666 schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 11:24:
Ik denk dat ze dat wel weten, zelf twijfelen ze niet erg aan hun kunnen. Vooraf dacht iedereen natuurlijk wel dat de grote ploegen meer van zich gingen laten spreken, dit is echter niet gebeurd en daardoor is er ergens hoop. Moesten ploegen als Brazilië, Argentinië en Duitsland hun verwachtingen hebben waargemaakt zou er denk ik geen sprake van zijn geweest.
Voorlopig hebben de ploegen die jij aanhaalt de verwachtingen toch waargemaakt? Ze zitten immers nog in het toernooi.Tuurlijk ging het af en toe moeizaam maar het is een WK.. Op een paar naive fans na verwachten de meeste mensen echt niet niet dat Brazilie, Argentinie en Duitsland al hun wedstrijden met 3/4-0 winnen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Waah
  • Registratie: Maart 2009
  • Laatst online: 14:48
Grimmie187 schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 11:38:
[...]


Voorlopig hebben de ploegen die jij aanhaalt de verwachtingen toch waargemaakt? Ze zitten immers nog in het toernooi.Tuurlijk ging het af en toe moeizaam maar het is een WK.. Op een paar naive fans na verwachten de meeste mensen echt niet niet dat Brazilie, Argentinie en Duitsland al hun wedstrijden met 3/4-0 winnen.
Dit inderdaad. In dit toernooi zijn volgens mij meer doelpunten gemaakt dan op voorgaande WK's. een WK is nog nooit een doelpuntenfestijn geweest.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • D-Three
  • Registratie: Oktober 2001
  • Laatst online: 22:06
Vnze schreef op woensdag 02 juli 2014 @ 10:33:
Wat ik overigens wel vreemd vond is dat de Braziliaanse TV-commentators regelmatig aanhaalden dat de VS toch duidelijk het betere team was volgens mijn Braziliaanse schoonmoeder uit Porto Alegre. Ik bekijk het natuurlijk niet van een neutraal standpunt maar in deze match waren de Belgen toch echt wel de beste en de overwinning was toch zeker verdiend? Niet dat er geen commentaar mogelijk is over bv de afwerking maar toch.
Dat ligt waarschijnlijk aan de speelstijl van de Belgen. Telkens als ze voor doel komen, komt het wat rommelig over. De afwerking kan gewoon veel beter, er wordt soms net iets te lang getwijfeld. De paar kansen die de VS kreeg, kwamen me veel gevaarlijker over. Daarom vrees ik een beetje voor Argentinië omdat die volgens mij veel meer doelkansen zullen creëren dan de VS. Maar we leven nu in een roes dus moeten we er van uit gaan dat we winnen ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Vlassie1980 schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 09:40:
Als Zwitserland het Argentinië al moeilijk kan maken dan kan België zeker dat nog veel beter. Argentinie heeft me niet overtuigd qua spel maar ze hebben wel Messi natuurlijk. De Belgen lieten tegen USA heel goed veldspel zien maar waren slecht in de afronding.

Ik hoop desalniettemin op een overwinning voor de Belgen

:)B
Zwitserland lijkt mij nogal onderschat te worden. Is een lastige ploeg om tegen te spelen. Misschien wel lastiger dan de Belgen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Grimmie187
  • Registratie: Augustus 2006
  • Laatst online: 26-09 11:47
D-Three schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 11:59:
[...]

Dat ligt waarschijnlijk aan de speelstijl van de Belgen. Telkens als ze voor doel komen, komt het wat rommelig over. De afwerking kan gewoon veel beter, er wordt soms net iets te lang getwijfeld. De paar kansen die de VS kreeg, kwamen me veel gevaarlijker over. Daarom vrees ik een beetje voor Argentinië omdat die volgens mij veel meer doelkansen zullen creëren dan de VS. Maar we leven nu in een roes dus moeten we er van uit gaan dat we winnen ;)
Ik denk niet zozeer meer doelkansen, het probleem bij Argentinië is meestal dat 2-3 kansen leiden tot minstens 1 doelpunt.. :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:04

DinX

Motormuis

Of tijdens de wedstrijd dat Messi 2 x scoorde. Zijn statistieken op het einde: 4 schoten waarvan 3 binnen het kader en 2 doelpunten. Heel leuk als ze Messi 89 minuten uit de wedstrijd kunnen houden, maar hij heeft maar een paar kansen nodig om het spel te maken.

[ Voor 5% gewijzigd door DinX op 04-07-2014 15:00 ]

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DexterBelgium
  • Registratie: Oktober 2004
  • Laatst online: 31-08 19:17
Ze moeten én Messi uit het spel houden, én ondertussen twee goals maken.

Als hun dat lukt hebben ze het verdiend, maar damn that's a tall order...

T'all ya fine dandies, prancing about with yer head full of eyeballs, come and get me I say


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ByteMe_
  • Registratie: Januari 2009
  • Niet online
DexterBelgium schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 15:03:
Ze moeten én Messi uit het spel houden, én ondertussen twee goals maken.

Als hun dat lukt hebben ze het verdiend, maar damn that's a tall order...
Bij de vorige wedstrijd was het ook geen spektakel ofzo. Als ze scherp en snel zijn/blijven kunnen ze zomaar winnen. Maar op 1 of andere manier weten de 'sterke' landen op het laatste moment toch te winnen door geluk/penalties.

Mijn laatste reviews: Xiaomi Mi 9T | Mpow H12


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Ergens hoop ik dat Argentinie doorgaat...omdàt die IMO beter kunnen afrekenen met Duitsland of Brazilie in de finale.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BlackShadow
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 26-09 22:38
Sjah schreef op vrijdag 04 juli 2014 @ 15:16:
Ergens hoop ik dat Argentinie doorgaat...omdàt die IMO beter kunnen afrekenen met Duitsland of Brazilie in de finale.
Je gaat er dus ook vanuit dat NED sneuvelt tegen ARG?
Je bent Argentijn ofzo? :)

Zou mij persoonlijk bar weinig uitmaken of Argentinië of Brazilië nu winnen.
Liever wijzelf of een buurland natuurlijk.

[ Voor 16% gewijzigd door BlackShadow op 04-07-2014 15:27 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Mij maakt dat wel uit... veel liever de Argentijnen dan volgevreten genoemde 2..., nee ik ben Hollander, tuurlijk loopt Argentinie niet over ons heen. Ennnuh. let op dat woordje ergens waarmee ik begon. :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Martinspire
  • Registratie: Januari 2003
  • Laatst online: 01:03

Martinspire

Awesomeness

Toch zie ik Argentinië ook wel een beetje zoals Brazilië dat ze nu wel ineens kunnen voetballen. Het hele WK liet Brazilië amper wat zien. Veel te gehaast, veel te nonchalant en veel te mooi willen doen. Nu deden ze gewoon een keer normaal en zag je dat ze het veel beter aankonden. Dat zie ik Argentinië ook wel doen.

Punt is wel dat Argentinië na Messie en Di Maria gewoon niet geweldig zijn (imo). Dat is voor die Belgen wel te doen. Enig punt is wel dat ze nu als team daar moeten staan en niet als 11 goede of geweldige spelers.

Messi gaat gewoon goed afgedekt worden, daar kunnen we het wel allemaal over eens zijn denk ik, maar ze moeten bij België wel laten zien dat ze niet altijd 16 kansen teniet laten gaan door de doelman en nog een veelvoud daarbij zelf niet afmaken.

Martinspire - PC, PS5, XSX


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Nactive
  • Registratie: Juni 2011
  • Niet online
Ik zie de kansen voor deze avond wel goed in. Dat België niet helemaal kan afwerken is waar maar als onze verdediging evengoed is als de laatste vier matchen zie ik Argentinië niet scoren en verwacht ik een moeilijk maar wel verdiende 1-0.

Gogo België :)B :)B :)B :)B :)B :)B :)B :)B :)B

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarthDavy
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 06-06 16:12

DarthDavy

Excellent!

Komaan, je gaat Argentinië toch niet vergelijken met Brazilië. Over alle spelers heen heeft Brazilië veel meer kwaliteit dan Argentinië. Argentinië heeft enkel Messi om te compenseren. Maar hun verdediging is zo lek als een zeef.

Dat betekent niet dat België zal winnen vanavond, want afwerken blijft een groot probleem voor de Rode Duivels. Ik schat de kansen 50/50 in met misschien een klein voordeel voor Argentinië als Messi goed in de match zit.

Als Argentinië wint, komt daarna waarschijnlijk Nederland. En Nederland heeft wel de spitsen om die lekke verdediging van hun kapot te spelen. Dus nee, ik zit Argentinië helemaal niet als finalist.

Maar doe mij maar BEL-NED als halve finale. Dat is gewoon veel leuker.

Bier zonder alcohol is zoals een BH aan de wasdraad: het beste is eruit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Xeon_vl
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 05-09 09:00
Ik hoop vooral dat Argentinie niet naar Brazilie Colombia heeft gekeken en er geen veldslag van maakt want ik heb geen idee hoe de rode duivels op zoiets reageeren... Als het weer zo'n veldslag wordt maakt het resultaat mij nog maar weinig uit.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Als net zoals gister de geijkte teams doorgaan, zitten de Belgen morgen in het vliegtuig. Hopelijk niet, maar de verrassingen na de 1e Ronde zijn er nog niet. Want zou het een verrassing zijn? Echt wel!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sepp14
  • Registratie: Januari 2011
  • Laatst online: 23:30

Sepp14

SHUUTT UUUUUUPPPP!!!!!!

Gewoon bij opkomst tegen Messi zeggen:
Je mag aftrappen maar dan daarna trappen jullie het af. :+

[ Voor 3% gewijzigd door Sepp14 op 05-07-2014 16:21 ]

When you are dead, you do not know you are dead. It’s only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarthDavy
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 06-06 16:12

DarthDavy

Excellent!

Xeon_vl schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 12:25:
Ik hoop vooral dat Argentinie niet naar Brazilie Colombia heeft gekeken en er geen veldslag van maakt want ik heb geen idee hoe de rode duivels op zoiets reageeren... Als het weer zo'n veldslag wordt maakt het resultaat mij nog maar weinig uit.
Mwoah, de Rode Duivels zijn ook geen doetjes hoor. Er lopen er een paar rond die ook het mes kunnen bovenhalen. *kuch*Defour*kuch*

Bier zonder alcohol is zoals een BH aan de wasdraad: het beste is eruit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Enkele nachten geleden heb ik over deze match gedroomd:

- Eerst goal door de Belgen.
- Dan tegengoal door Argentinië. Gelijkstand dus iedereen wordt gek: terug een gestress zoals bij België - USA.
- Goal door de Belgen.

Let's see how this goes in reality... :+

Als de match echt verloopt zoals ik droomde, doe ik bij een volgend "visioen" mee op een goksite. oOo

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DarthDavy
  • Registratie: Januari 2007
  • Laatst online: 06-06 16:12

DarthDavy

Excellent!

Effe positief zijn

Afbeeldingslocatie: https://pbs.twimg.com/media/Brxm4leIIAAMrPK.jpg

Bier zonder alcohol is zoals een BH aan de wasdraad: het beste is eruit


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Asgaro
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 20-08 09:51
Dit kwam ik ook net tegen:

Afbeeldingslocatie: https://dl.dropboxusercontent.com/u/2648/duvel.PNG

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

Nogal onbelgisch. We zouden beter met de voetjes op de grond blijven.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:04

DinX

Motormuis

Opstelling België: Courtois, Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vertonghen, Witsel, Fellaini, De Bruyne, Mirallas, Hazard, Origi

Opstelling Argentinië: Romero, Zabaleta, Demichelis, Garay, Basanta, Biglia, Mascherano, Di María, Lavezzi, Messi, Higuaín

[ Voor 63% gewijzigd door DinX op 05-07-2014 16:45 ]

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Coltrui
  • Registratie: Maart 2001
  • Niet online

Coltrui

iddqd

Geen Mertens. Kan ik mee leven gezien zijn status als supersub. Maar die Mirallas hoort gewoon niet in de basis.

Alderweireld heeft trouwens een beetje twijfels, Ciman warmt mee op. En dus niet Lombaerts. Ook vreemd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:04

DinX

Motormuis

Misschien wil hij gewoon verder met zijn systeem van "gouden wissels". Hopelijk kunnen de starters al wat.
Mirallas vind ik ook een gekke keuze om mee te beginnen, hopelijk kunnen we snel van Mertens genieten.

Maarja, als je ziet dat Argentinië begint met iemand als Biglia :?
Misschien willen ze hem al wisselen voor de mogelijke penalities (als ex-RSCA-speler) :+

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Sjah
  • Registratie: Juli 2000
  • Laatst online: 22:28
Kap es, op etenstijd.. :/ ;) ;)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 15:04

DinX

Motormuis

Als Alderweireld niet 100 procent fit is, start Laurent Ciman, meldt Wilmots.

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Terryb47
  • Registratie: Juli 2002
  • Laatst online: 28-05 22:00
Ik vind het onbegrijpelijk dat Belgie weer die tiener in de spits zet...hopelijk laat Hazard zich eindelijk zien zometeen, zo goed als onzichtbaar geweest op dit WK.

heavy is good, heavy is reliable - boris the blade

Pagina: 1 2 ... 8 Laatste

Dit topic is gesloten.

Let op:
Het Belgische vlaggetje is :)B