Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Van Gaal noemde hem zowel in de verdediging als in het middenveld: "Blind, alweer".
Joey: Nice try. See the Netherlands is this make believe place where Peter Pan and Tinkerbell come from.
https://kattenoppasleiderdorp.nl
PV: 3080Wp ZO + 3465Wp NW = 6545Wp totaal 13°tilt
We doen dus 5-2-3 of 3-4-3.
[ Voor 7% gewijzigd door DaniëlWW2 op 05-07-2014 20:42 ]
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Hij zei Blind linksback en op het middenveld..DanielWW2 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:42:
Hij zei dat hij linksachter begon.
We doen dus 5-2-3.
-
Joey: Nice try. See the Netherlands is this make believe place where Peter Pan and Tinkerbell come from.
https://kattenoppasleiderdorp.nl
PV: 3080Wp ZO + 3465Wp NW = 6545Wp totaal 13°tilt
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
Kijk, zo kan ookDanielWW2 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:40:
Doel:
Kuyt
Verdediging:
Kuyt
Kuyt
Kuyt
Kuyt
Kuyt
Middenveld:
Kuyt
Kuyt
Aanval:
Kuyt, Kuyt en Kuyt.
Worden we eindelijk eens wereldkampioen met 11 Kuyts.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
5-3-2 bij verdedigen.
Duidelijke taal van van Gaal.
Verwijderd
Ik denk dat zijn tactiek dit keer is om niet op een achterstand te komen en we waarschijnlijk al een iets aanvallender Nederland gaan zien in de beginfaseVerwijderd schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:48:
Vrees dat van Gaal een beetje overmoedig aan het worden is. Met deze spelers beginnen impliceert dat er nog maar weinig mogelijkheden zijn om een achterstand om te zetten door wissels.
-
[ Voor 3% gewijzigd door D-e-n op 05-07-2014 20:51 ]
Verwijderd
Costa Rica onderschatten is niet echt slim denk ik. Die zijn toch een poule door gekomen die bepaald niet gemakkelijk was.Edd schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:50:
[...]
Ik denk dat zijn tactiek dit keer is om niet op een achterstand te komen en we waarschijnlijk al een iets aanvallender Nederland gaan zien in de beginfase
Volgens mij is van Gaal een beetje gekrengd vanwege de aantijgingen van die coach van Costa Rica. Of te wel minimaal 5-0 bij rust.Verwijderd schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:48:
Vrees dat van Gaal een beetje overmoedig aan het worden is. Met deze spelers beginnen impliceert dat er nog maar weinig mogelijkheden zijn om een achterstand om te zetten door wissels.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
When you are dead, you do not know you are dead. It’s only painful and difficult for others. The same applies when you are stupid.
Verwijderd
Als dat zou kunnen!DanielWW2 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:51:
[...]
Volgens mij is van Gaal een beetje gekrengd vanwege de aantijgingen van die coach van Costa Rica. Of te wel minimaal 5-0 bij rust.





Stadia was beter....
Ik zeg ook niet dat ze ze onderschatten, dat zullen ze ook niet doen.Verwijderd schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:51:
[...]
Costa Rica onderschatten is niet echt slim denk ik. Die zijn toch een poule door gekomen die bepaald niet gemakkelijk was.
-
Hier in Duitsland noemen ze em nog altijd Koit... en in een enkel geval zelfs gewoon Kut.artificial_sun schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 20:54:
Gelukkig kan de Italiaanse commentator Kuyt goed uitspreken!Wordt hopelijk gezellig hier aan Lago di Trasimeno, de Belgen hebben iig plaats gemaakt in de bar!
![]()
![]()
![]()
![]()
5-0 vind ik wel een mooie eindstand, al is dat niet zo best voor de poul, maar dat is dan maar zo
Ik realiseer me net dat er dit WK nog maar 5 wedstrijden worden gespeeld
[ Voor 22% gewijzigd door Pinobigbird op 05-07-2014 21:04 ]
Joey: Nice try. See the Netherlands is this make believe place where Peter Pan and Tinkerbell come from.
https://kattenoppasleiderdorp.nl
PV: 3080Wp ZO + 3465Wp NW = 6545Wp totaal 13°tilt

Nog even voor de duidelijkheid.
Never argue with an idiot. He will drag you down to his own level and beat you with experience.
En er is altijd een verrassing zegt Gijp...
Gijp zegt wel meer.readytoflow schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 21:09:
Oei oei...Nog maar 1 wedstrijd in de kwartfinales en tot nu toe nog geen verrassingen!
En er is altijd een verrassing zegt Gijp...
We gaan ze inmaken! Naar huis sturen!
DanielWW2 had dan ook geen bronvermelding, wellicht vinden ze dat niet goed genoeg bij NOS.Sjah schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 21:06:
teletekst meldt 4-3-3 ??
Dus toch 433. Helaas wel met Blind op het middenveld...
- Drie echte verdedigers
- Kuijt en/of Blind in een soort dubbelrol: verdediger en middenvelder
- Wijnaldum en Sneijder als middenvelders
- Drie echte spitsen
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Maar goed optimisme, ik mag dat wel.
Ik kijk wel naar de analyse vsn de Boer..,
[ Voor 25% gewijzigd door Harrie op 05-07-2014 21:46 ]
0^2 is nog steeds 0, helaasColtrui schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 21:43:
Kom op, Nederland is Griekenland in het kadraat. Verdedigend komt het goed en elke kans is een doelpunt. Ik zeg 3-1
Ik zeg 1-2-3-4-5Sjah schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 21:06:
teletekst meldt 4-3-3 ??
How do you save a random generator ?

Plaatsvervangende schaamte
Stadia was beter....
Weet van alles een beetje en van een beetje alles!
This too shall pass
Debian | VirtualBox (W7), Flickr
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
Weet van alles een beetje en van een beetje alles!
Hehe jep. Ik denk dat heel veel mensen dat doen. Costa Rica klinkt gewoon nogal bananenrepubliek achtigTwhomp schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:03:
oh oh oh, wat staat er nou in de topictitel? iets met onderschatten
Moest wel lachen om die Costa Rica reclame net. Timing vind ik toch wat minder geschikt.
[ Voor 11% gewijzigd door Denizz op 05-07-2014 22:05 ]
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Het enige wat de gelovigen konden zien was het zonlicht dat door de opening van de spelonk naar binnen scheen. Je voelde de spanning, het kon nu elk moment gaan beginnen.
Plots werd er een schaduw geworpen en een lange kerel verscheen voor de opening. Hij droeg een typisch gewaad uit de tijd van de druïdes alleen was het niet wit maar fel oranje. Terwijl de man zich bukte om de grot binnen te gaan zorgde het zonlicht voor een soort oranjegeel corona. Ergens diep in de massa realiseerde zich een gelovige dat dit een voorteken was. De toekomstige kroon van de Leeuw van Oranje.
Ze waren met zo'n 300 van heinde en verre afgezakt naar een geheime locatie. Wat in eerste instantie leek op een krappe spelonk was in werkelijkheid een vrij grote grot.
Allemaal droegen ze Oranjegewaden met puntmutsen op, want dit was niet voor niets .... een geheim genootschap.
Toen de hogepriester langzaam langs een uitgehakte trap naar beneden liep hieven de gelovigen het zestiende couplet van het Wielhelmus aan. In Gregoriaanse stijl zoals alleen mannen dat kunnen zingen, met diepe basstemmen . Door de weerkaatsing van de klanken op de rotswanden ontstond er een magisch moment.
De hogepriester nam de laatste trede en stond stil op penalty afstand voor zijn gelovigen. Toen de hogepriester gebaarde dat hij het woord ging nemen verstomde het gezang. Toen ook de laatste echo was gestorven sprak de hogepriester:
Ik ben de hoogste priester in de orde van de Vrijtrappers, de enige overlevende van de bloedlijn van EKA
Wij zijn hier vandaag bijeen gekomen om de Voetbalgoden gunstig te stemmen met onze offers, zoals onze voorvaderen dat al 109 jaar doen voor elke belangrijke wedstrijd van het Nederlands elftal.
Wie zijn vaderland lief heeft volge mij!
"Vicit vim virtus ballus! klonk het uit de kelen van een man of 400.
De hele groep draaide zich langzaam om terwijl de hogepriester richting een centrale plek in de grot liep.
Daar stond hun pronkstuk, de vier doelpalen die gebruik waren in de finale van het Europese kampioenschap van '88. Het zilveren kalf, zo werd er naar verwezen door het geheime genootschap van de Vrijtrappers. Maar het uiteindelijk doel was toch goud, het winnen van het wereldkampioenschap.
Midden tussen de vier palen stond de originele cup. Die hadden ze verwisseld met een replica, een zogenaamde wisselbeker, in 2001 toen broeder Theo voor de nodige afleiding zorgde.
In de cup zelf lagen de belangrijkste relikwieën van het genootschap.
De hogepriester nam opnieuw het woord:
"Mannenbroeders! Vandaag speelt Nederland de 48ste wedstrijd op het Wereldkampioenschap voetbal".
Uit de groep van de gelovigen kwam een stem
"Toon ons de pronk stukken!"
"Geduld broeder Lando! Laat ons vol met rust en vertrouwen zijn, en laat deze rust neerdalen over alle veldleeuwen van Oranje
"Aer fer arena est!"
"Broeder Jan, heb jij je opdracht tot een goed einde gebracht?"
Broeder Jan stapte naar voren:
"Broeders, ook dit jaar hebben wij binnen het team iemand weten te bekeren. En voorwaar voorwaar ik zeg het allen; er zal gesnoven worden!"
Een gelovige die linksback in de groep staat en blijkbaar nog maar net was ingewijd weide zich tot een andere broeder die naast hem stond en vroeg: "wat bedoelt hij daar mee?"
"Oh, één van onze meest krachtige reliquiae"
"reliquiae?"
"Da's latijn"
"oh"
"Eén van onze meest krachtige relieken, de onderbroek die Cruiff, balbezit en overwicht zij met hem, in '74 aanhad tegen Argentinië"
"4 - 0 toch?"
"zeg, wil jij een dreun of zo?"
Stilte!
Op dat moment vloog er opnieuw een schaduw door de grot. Het hoofd van een bezweten vrouw verscheen in de opening. Alle broeders draaide zich om
ZEG ZIJN JULLIE GEK GEWORDEN OF ZO, DE WEDSTRIJD IS AL 5 MINUTEN BEZIG!
noot van schrijver: UTC -7 en UTC -8, ik zou het niet door elkaar mogen halen ... verdorie. Word vervolgd als we winnen. Als we niet winnen laat ik ze allemaal een marteldood sterven.
en daar heb ik mijn beroep van gemaakt
Weet van alles een beetje en van een beetje alles!
4-0!
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
Speel ook Balls Connect en Repeat
Zit er nou een groene 'gloed' onder de tijdmeter en scoretelling of is dat mijn TV die spookbeelden geeft
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
Met Blind en Kuijt als buitenste middenvelders
Keep your wits sharp, your heart open and your gun loaded. And never mess with mother nature, mother in-laws and, mother freaking Ukrainians.
onder tijd zie ik het ook maar niet onder de scoreDenizz schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:09:
Ok noem mij maar een zeikerd, maar ik vraag mij dit nou al echt het hele wk af:
Zit er nou een groene 'gloed' onder de tijdmeter en scoretelling of is dat mijn TV die spookbeelden geeft?
I accept no liability for the content of this post, or for the consequences of any actions taken on the basis of the information provided.
Het zit ook onder de vlaggengws24 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:09:
[...]
onder tijd zie ik het ook maar niet onder de score
9040 Wp | Zendure 15,4 kWh | MHI SCM60/SCM40/SRC25
Nee alleen onder de tijd bedoel ik ja. Ok, dus het is niet mijn TV maar een 'leuk' grafisch effect, waar een zeurpiet als ik over kan vallen.gws24 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:09:
[...]
onder tijd zie ik het ook maar niet onder de score

[ Voor 5% gewijzigd door Denizz op 05-07-2014 22:11 ]
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
Speel ook Balls Connect en Repeat
Hmm tijd is een failed gradient volgens mij en daaronder zit nog een poging tot schaduw ofzogws24 schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:09:
[...]
onder tijd zie ik het ook maar niet onder de score
Dus loop wat achter.
ora et labora
Ik hoop dat ze winnen, al was het maar om het verhaal af te zienKain_niaK schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:05:
Er hing een koele stilte.
Leuk !
Lees hier wel als er een goal is want zie de bal niet op tv
Stadia was beter....
Doe ik ook, bevalt goed! Leuk commentaar ook, "Robben met z'n snelle voetjes"mrc4nl schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:11:
Zo ik kijk eens de wedstijd via sporza eens wat anders dan NED1
Ik wil het eigenlijk ook ergens anders op kijken maar heb alleen Nederland 1,2 en 3 in HD. Ga ik weer in beeld achteruit. Vind het commentaar tot nu toe niet zo denderend eigenlijk.mrc4nl schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:11:
Zo ik kijk eens de wedstijd via sporza eens wat anders dan NED1
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
Ik dacht dat dat het veld was. Ik kijk op Ned.1Jape schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:10:
Ik zie ook een groene waas onder de tijd.
ora et labora
Ik heb ook het gevoel dat ze wel erg hard gaan nu. Aan de andere kant, des te eerder de 1-0 des te beter.5V1NA70G schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:13:
Hoop niet dat de Nederlanders zich té moe lopen =\ Anders zijn ze straks op
Intel Core i7 920 @ 3.6 / 4ghz, MSI X58 Pro-E, AMD Radeon HD 5870, 6GB DDR-3 1066
ora et labora
True en dan gewoon 5-3-2 en de verdediging dichtmetselenDenizz schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:15:
[...]
Ik heb ook het gevoel dat ze wel erg hard gaan nu. Aan de andere kant, des te eerder de 1-0 des te beter.
Ik denk dat ze op safe willen spelen en niet teveel risico nemen. nederland moet het denk ik hebben van de 2e helftOdessa schreef op zaterdag 05 juli 2014 @ 22:16:
Dit is een beetje het oude NL spel met veel balbezit....dus krijg ik een slecht gevoel
ora et labora
Life is what happens to you, while you're busy making other plans (John Lennon)
Verwijderd
Dit topic is gesloten.
Discussie over de halve finale Nederland - Argentinië graag in dit topic.