LaTiNo156 schreef op zaterdag 22 april 2017 @ 14:09:
Ik ben op zoek naar een all round mediaplayer met kodi om die in de slaapkamer te plaatsen.
De Xiaomi is een van mijn kandidaten omdat het van een "gerenomeerde" Chineze fabrikant is ipv een van de vele goedkopere leveranciers.
Ik heb alleen nog een paar vragen en hoop dat jullie als ervaringsdeskundigen hier wat meer van weten:
- Is de AMLogic S905X niet gedateerd ten opzichte van de nieuwere S912 die in diverse chinese devices zit?
- Ik heb op het netwerk een windows pc met externe usb HD staan (mijn NAS zeg maar). Kan ik een gesharde usb HD op die windows pc als video source gebruiken voor de Xiaomi? Gaat dat dan via SMB?
- Heb je dan ook RW rechten op die schijf? Bijvoorbeeld voor het verwijderen van bekenen episodes en het downloaden van srt bestanden (die dan daar ook opgeslagen moeten worden?)
- als je besteld via geekbuying dan kun je kiezen tussen de opties HK (Honkong?) en ES (Espana?).
Zodra je kiest voor ES stijgt de prijs van 65 naar 93 euro. Zijn dat invoerrechten die er bovenop komen?
- Ik wil perse ethernet gebruiken, heeft er iemand ervaring met een goed werkende usb/lan adapter die ook bij banggood of geekbuying te koop is?
- kun je dts en dd 5.1 probleemloos afspelen in 2.0 stereo via Kodi?
Thanks!
Gedateerd of niet, hij speelt prima 1080p af via Kodi en Plex, 4k heb ik zelf nog niet geprobeerd.
Yes dat werkt, ik doe het op dezelfde manier, externe schijf geshared op Windows en vanaf mijn Mi Box via Kodi kan ik erbij. Schrijf rechten heb ik niet geprobeerd, omdat de schijf aan mijn hoofd pc hangt, waar ik ook alles op regel qua series en films.
Bestellen zou ik bij Banggood doen, zoals hierboven aangegeven. Wel had ik zelf het probleem dat ik hem dus met een Amerikaanse adapter geleverd kreeg, maar dat is wel eenvoudig op te lossen.
Ethernet adapter zelf (nog) niet getest, wifi werkte bij mij al goed genoeg.
Yes DTS, DTS HDMA, DD, DD TrueHD speelt allemaal prima af via stereo (heb zelf een Logitech 2.1 setje aan mijn tv en dat werkt prima), maar omdat ik zelf geen receiver oid heb weet ik niet of dingen zoals passthrough goed gaat.