CAP-Team schreef op zondag 1 juni 2014 @ 18:04:
Ik kan me herinneren dat er vroeger een manga-stijl tekenfilmserie was met een paar jongeren die dan konden combineren tot een robot. (En nee ik bedoel niet Power Rangers

). Iemand een idee wat dat geweest kan zijn?
Macron 1
Oh shit. Post van zes jaar geleden 😅
/Edit: ah crap, is al genoemd
Zijn al veel series genoemd hier. Ik keek vroeger altijd in het weekend naar Sky Channel, die hadden de DJ Catshow (met Linda de Mol!) en ook de Fun Factory met cartoons.
Naast de bekende GI Joe, Transformers, Gadget, Mask, Dino Riders, Jayce and the Wheeled Warriors etc vond ik Bravestarr, Ring Raiders, Raccoons en C.O.P.S ook leuk om te kijken.
Dan had je nog Alfred J. Kwak, de Er was eens serie, Ferdi de Mier, Duckula, Captain N, Heathcliffe en Tom Sawyer. Later kwam Seabert, Captain Planet, Bananaman en Teddy Ruxpin er ook nog bij.
En hoewel ik helemaal de doelgroep niet was, keek ik ook met veel plezier naar Maple Town.
En Jem keek ik ook wel
En Boelie natuurlijk ook
Er was trouwens ook een scifi serie maar ik ben de naam er van vergeten. Wat ik nog wel weet, was dat de speelgoedpoppen echt heel erg klein waren en die hadden magneetjes onder hun voeten. Het is niet Ring Raiders of Micromachines. En ok niet Polly Pocket
[
Voor 58% gewijzigd door
Vrijdag op 04-01-2020 10:53
]
De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!