Kan iemand aub naar mijn profiel kijken en me vertellen wat ik (behalve gems upgraden) nog zou kunnen aanpassen om sneller door T4 te kunnen gaan? Ik merk dat ik nog wat squishy ben, en soms wel meer damage zou willen doen.
Link werkt niet helaas, 404gustaveau schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:57:
Kan iemand aub naar mijn profiel kijken en me vertellen wat ik (behalve gems upgraden) nog zou kunnen aanpassen om sneller door T4 te kunnen gaan? Ik merk dat ik nog wat squishy ben, en soms wel meer damage zou willen doen.
Thx, zie meteen dat ik zelf goed heb geteld. heb 6,99 sec downtime van akkaratEvengeduld schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:54:
[...]
Volgens dit: http://www.bannedofgamers.com/index.php?cdr/ 55% ongeveer met een volledige set Akkhan maar er zijn ook nog heel wat abilities die hier niet in rekening worden gehouden.
Probleem is wel dat veel dmg moet worden ingeleverd of je echt de perfecte ringen/amuletten tegen moet komen.. Mainstat, elemental% (elite% dps bij soj), chc, chd en dan nog een cdr...
[ Voor 45% gewijzigd door 4th op 16-07-2014 12:03 ]
Blij met weinig maar weinig blij | D3 <SG>Fourthaarts | Uplay x4thx | BDO family Aarts |
Mijn "me smash, you die" build (Hota / Charge) is ook erg leuk om te spelen, dat icm met een paar +fire dps item en het is goed te doen. Leapquake ziet er ook wreed uithifigamefreak schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:53:
[...]
Het klopt wel dat Barb achterloopt qua dmg tov de andere classes maar het kan nog best een leuke class zijn om te spelen. Speel zelf op het moment T3 en dat is best te doen met een goede group, had gisteren een party met een EP-monk die alle mobs naar een plek zoog en palmde voor mijn earthquakes en dan is het toch wel een leuke build. Maar zelfs solo smelt alles toch wel erg snel met Eearthquakes, zeker als je ze er in trekt met Leap of Arreat rune icm Strongarm Bracers wat toch wel een zieke dmg boost geeft.
Zoals hierboven al gezegd was, het is maar net wat je leuk vind om te spelen.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
[quote]4th schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:00:
[...]
Link werkt niet helaas, 404
[...]
Heb hem aangepast!
[...]
Link werkt niet helaas, 404
[...]
Heb hem aangepast!
Ah, Reakor's build idd. Kom ik de laatste tijd ook veel tegen online, schijnt leuk te zijn dat Furious Chargen in de frontline en dat is toch waar Barb voor bedoeld is lijkt me, up close & personalBospa01 schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:07:
[...]
Mijn "me smash, you die" build (Hota / Charge) is ook erg leuk om te spelen, dat icm met een paar +fire dps item en het is goed te doen. Leapquake ziet er ook wreed uit
Leapquake is wel leuk alleen merk ik dat ik meer cooldown moet stacken, rond de 30-40% zou voldoende zijn. En daarnaast heb ik echt een goede sunkeeper nodig voor de +elite dmg, maar die heb ik nog niet gekregen helaas. Preying to RNGezus
Verwijderd
http://eu.battle.net/d3/e...taveau-2402/hero/40387427gustaveau schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:57:
Kan iemand aub naar mijn profiel kijken en me vertellen wat ik (behalve gems upgraden) nog zou kunnen aanpassen om sneller door T4 te kunnen gaan? Ik merk dat ik nog wat squishy ben, en soms wel meer damage zou willen doen.
Zou de juiste link moeten zijn...
En eigenlijk valt hier weinig over te zeggen aangezien je gear eigenlijk op zo'n beetje alle punten verbeterd kan worden. Helaas is alles met cold eigenlijk niet best speelbaar boven T4 op wizards. Kan wel (zie 1 van mijn wizards, maar is veel lastiger dan fire (of arcane).
FF zien:
ringen vervangen
movementspeed haal je uit paragon, dus eerst naar Plvl 200, dan heb je geen movementspeed meer nodig.
Je hebt 2x Vyrs alleen voor 500 int bonus (geen archon). makkelijke vervanging is blackthornes, dat zorgt in ieder geval voor meer toughness. Sets craften, Liefst Aughilds schouders/bracers en evt ook helm als je geen RRoG hebt. Met 3x Aughilds + 4x Blackthornes (chest/belt/boots/pants) ben je echt al een stuk op weg.
Ik zie het meer dat je nog een stukkie door moet grinden voor meer Plvls en items om er wat van te maken.
Puur toeval, deed kadala voor earth set en eindigde met reakor...hifigamefreak schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:16:
[...]
Ah, Reakor's build idd. Kom ik de laatste tijd ook veel tegen online, schijnt leuk te zijn dat Furious Chargen in de frontline en dat is toch waar Barb voor bedoeld is lijkt me, up close & personal.
Leapquake is wel leuk alleen merk ik dat ik meer cooldown moet stacken, rond de 30-40% zou voldoende zijn. En daarnaast heb ik echt een goede sunkeeper nodig voor de +elite dmg, maar die heb ik nog niet gekregen helaas. Preying to RNGezus.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ja ik weet ook echt niet wat ik moet gamblen op m'n Barb. Ik doe nu maar pants omdat ik daar nog Crapthorne heb... Heb 1p reakor, 2p immortal king en 1p earth set... Tsja, dan wordt het lastig
Tesla M3LR '21
Lut socks al ?. 2 set BT met RROG is geen slechte filler overigensLas Vegas schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:21:
Ja ik weet ook echt niet wat ik moet gamblen op m'n Barb. Ik doe nu maar pants omdat ik daar nog Crapthorne heb... Heb 1p reakor, 2p immortal king en 1p earth set... Tsja, dan wordt het lastig
[ Voor 7% gewijzigd door Bossie op 16-07-2014 12:26 ]
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
52% CDR in je char sheet is goed genoeg4th schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:45:
[...]
Heb het zelf over een andere boeg gegooid, ben max wrath gaan verhogen ipv wrath generators te gebruiken. Zit nu op een 170 wrath dus met akkarat aan komen er redelijk wat schoten uit voor hij op is. Een healthglobe dropt wel in die tijd dus zit weer redelijk. Alleen dan de downtime van akkarat, 7 sec voor mij op moment met een 39,5% cooldown reduction. Daarvoor ga ik me law of valow waarschijnlijk switchen naar unstoppable force om zo het gat te dichten.
Crusader
Weet iemand wat het cooldown % moet zijn voor perma akkarat?
Niet hoger gaan dan 54% in je char sheet dat is zonde van je stats. persoonlijk hou ik hem het liefst onder de 53% zelfs want op deze manier hou ik mijn neckslot vrij
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Ik wil TMF
Maar moet zeggen mijn Crusader gaat ook al aardig! Heb bijna volledige set Akkhan. Mis alleen de shoulders! en me Barb gaat ook wel lekker
[ Voor 12% gewijzigd door Xtr3me4me op 16-07-2014 12:43 ]
-- My Gaming Rig Power -- -- <SG> Diabolic --
Gaan vanavond die shoulders wel eens opzoeken voor je, of genoeg t6 shards halen dat je hem van kadala krijgt. Heb er in totaal 3 gehad, allemaal van kadala maar 2 waren gewoon ronduit slecht.
Blij met weinig maar weinig blij | D3 <SG>Fourthaarts | Uplay x4thx | BDO family Aarts |
Ja kadala is a biatch, heb in korte tijd 3k shards uitgegeven alleen voor de shoulders maar noppes.4th schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 16:36:
Gaan vanavond die shoulders wel eens opzoeken voor je, of genoeg t6 shards halen dat je hem van kadala krijgt. Heb er in totaal 3 gehad, allemaal van kadala maar 2 waren gewoon ronduit slecht.
Dus die kan ook de boom in voor mijn part!
-- My Gaming Rig Power -- -- <SG> Diabolic --
Verwijderd
http://eu.battle.net/d3/e...oeitje-2657/hero/41976188Grin schreef op dinsdag 15 juli 2014 @ 22:48:
[...]
Koe: zet de link naar je D3 profile/armory eens in je signature, zo kan ik ff spieken bij jou (mijn crus ook naar T5 brengen).
Bah, ben zo jaloers op een 8% cdr holy damage SojGrin schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 09:47:
Ik ben inmiddels bijna op T5 niveau @ crusader. Gisteravond 2 mooie drops geloot: dikke upgrade voor mijn shoulders (Thanks Drumatiko![]()
) en een Steen uit de Jordaan met holy dmg en 8% CDR.
Een trifecta ring heeft dus moeten plaatsmaken voor de SoJ maar wonder boven wonder blijft mijn dmg-output gelijk bij mobs en neemt hij zelfs toe met 10M bij elites. Ik crit nu voor ~35M per shotgun strike.
Dmg ben ik nu tevreden over maar mijn thoughness laat nog te wensen over, ik zie niet hoe ik dat nog substantieel kan verbeteren. Enige wat ik zo zie:Of kan ik met een skill/passive nog iets uithalen @ thoughness?
- Helm looten met str, vit, socket. (heeft nu nog str, armor, socket)
- Alle rode gems wisselen voor diamonds
Je kan hem wel boven de 53% krijgen zonder je neck te gebruiken hoor. Hell, ik weet wel zeker dat het nog hoger kan dan dat zonder neck. Ik zit boven de 53% en heb geen CDR op mijn shoulders en neck en kan nog 2% (excl. diminishing returns) winnen op mijn ring..Bokkie schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:30:
[...]
52% CDR in je char sheet is goed genoeg
Niet hoger gaan dan 54% in je char sheet dat is zonde van je stats. persoonlijk hou ik hem het liefst onder de 53% zelfs want op deze manier hou ik mijn neckslot vrij
[ Voor 18% gewijzigd door Verwijderd op 16-07-2014 20:14 ]
In je charactersheet kan je meeer dan 65% cdr krijgen als je alle itemslots pakt + sets (born + crimson) + skills max effective logt volgens mij zelfs rond de 70% paperdoll als het niet meer is. Echter met zowel born als crimson heb je geen 6akkhan bonus meer welke nodig is voor 100% uptime. dus kan je max 1 set pakken.
Met 55.62% in charactersheet heb je 100% akarat uptime.
Met 53% zit je op ongeveer 1 sec downtime Als je dit doet met 7 pieces met max cooldown zonder gebruik van je amu slot heb je zelfs geen crimson nodig en kan je dit wisselen voor een harrington of straks in greater rifts een WH ivm gebrek aan chests/lijken.
Geen crimson zorgt er ook voor dat je de rorg kan dumpen en bijv een een swapring zoals Bul Kathos wedding band kan gebruiken naast je soj, of een unity en dan de bul kathos op je follower als 2e ring.
Met 55.62% in charactersheet heb je 100% akarat uptime.
Met 53% zit je op ongeveer 1 sec downtime Als je dit doet met 7 pieces met max cooldown zonder gebruik van je amu slot heb je zelfs geen crimson nodig en kan je dit wisselen voor een harrington of straks in greater rifts een WH ivm gebrek aan chests/lijken.
Geen crimson zorgt er ook voor dat je de rorg kan dumpen en bijv een een swapring zoals Bul Kathos wedding band kan gebruiken naast je soj, of een unity en dan de bul kathos op je follower als 2e ring.
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Verwijderd
Ik heb het nergens over meer dan 56% CDR hebben. Ik geef alleen aan dat je boven de 53% kan komen zonder neck.
Ach ja, maar ik had het nadat ik aangaf hoeveel hij ongeveer nodig had, ook over mijn eigen situatie
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Daarom heb ik mijn ringen ook nog niet naar 8% gerolt.
Eerst maar een FOTF vinden met 10% CDR
Eerst maar een FOTF vinden met 10% CDR
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Ik ben nu in Act2 en ik moet het bloed van Zoltan Kulle zoeken in de Cave of the Betrayer. Heel leuk, maar ik zie niet die pedestal staan waarop het bloed zal staan (gezien in YT filmpjes en in de Hall of the Assassin). Is deze quest glitched? Google gaf er geen antwoord op. Moet ik gewoonweg opnieuw die Cave in?
Gisteren die quest ook gedaan en bij mij werkte ie gewoon hoor
Ik heb voornamelijk SC gespeeld, maar nu weer begonnen met HC. Mijn monk is lvl 35 en ik startte nu gelijk in Westmarch. Is het een goed idee om gelijk act V te doen of kan ik beter eerst een eerdere act doen?
Wat is eigenlijk de exacte naam van de tweakers community? Heb me 3 dagen geleden aangemeld bij de Gathering of Tweakers community maar nog steeds niks van gehoord. Geen enkele officer is in al die tijd online geweest. Vraag me dus af of ik wel de goede heb.
Heeft het trouwens nut om de community te joinen, oftewel is die een beetje actief?
Heeft het trouwens nut om de community te joinen, oftewel is die een beetje actief?
Dan heb je echt niet de goede community. Gisteravond heb ik nog een aantal leden toegelaten, en zo streng zijn we niet. Na de default overboeking van 100 Euro en 50 legendary items laten we je gewoon toe.Roxors schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 09:43:
Wat is eigenlijk de exacte naam van de tweakers community? Heb me 3 dagen geleden aangemeld bij de Gathering of Tweakers community maar nog steeds niks van gehoord. Geen enkele officer is in al die tijd online geweest. Vraag me dus af of ik wel de goede heb.
Heeft het trouwens nut om de community te joinen, oftewel is die een beetje actief?
M'n crus is, na de tips van Bokkie, eindelijk T5 waardig.
Gisteravond @ T5 lopen rammen met JimMorrison(DH), Nuwax(Monk) en Drumtiko(Crus). Damn wat ging dat snel, het leek wel T1! De wijzigingen @ mijn crus om van T4 naar T5 te gaan:
- Belt voorzien van meer vit en +15% life (i.p.v. armor);
- Pants voorzien van allres (ipv +%smite dmg) en 2 diamonds (i.p.v. 2 amethists);
- Een nieuw shield gecraft met veel meer str en vit (dat was dom geluk/veel craften)
Die SoJ was 3 keer rerollen voor 8% CDR, mijn RoRG heb ik al ~25 keer gererolled, all i got was 5% CDR...Verwijderd schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 20:11:
http://eu.battle.net/d3/e...oeitje-2657/hero/41976188
Bah, ben zo jaloers op een 8% cdr holy damage Soj. Die 35m is dat op elites? Dat doe ik ook namelijk
. Ik zou je RoRG nog wel even naar 8 CDR rollen.
[...]
Next stop HC...
Wat is de naam dan? Heb al geld op mijn PayPal gezetGrin schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:25:
[...]
Dan heb je echt niet de goede community. Gisteravond heb ik nog een aantal leden toegelaten, en zo streng zijn we niet. Na de default overboeking van 100 Euro en 50 legendary items laten we je gewoon toe.
Oef, dat wordt nog heel wat grinden.... Met het mooie weer schiet dat niet op!
Als ik naar Blackthorns ga verlies ik natuurlijk damage door 500 int. Weegt dit wel op tegen extra vit? Ik haal er natuurlijk ook All res uit.
Wat voor ringen moet ik voor gaan? Ik heb het gevoel dat qua damage dit al zeer goede ringen voor mij zijn?
Als ik naar Blackthorns ga verlies ik natuurlijk damage door 500 int. Weegt dit wel op tegen extra vit? Ik haal er natuurlijk ook All res uit.
Wat voor ringen moet ik voor gaan? Ik heb het gevoel dat qua damage dit al zeer goede ringen voor mij zijn?
Verwijderd schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 12:16:
[...]
http://eu.battle.net/d3/e...taveau-2402/hero/40387427
Zou de juiste link moeten zijn...
En eigenlijk valt hier weinig over te zeggen aangezien je gear eigenlijk op zo'n beetje alle punten verbeterd kan worden. Helaas is alles met cold eigenlijk niet best speelbaar boven T4 op wizards. Kan wel (zie 1 van mijn wizards, maar is veel lastiger dan fire (of arcane).
FF zien:
ringen vervangen
movementspeed haal je uit paragon, dus eerst naar Plvl 200, dan heb je geen movementspeed meer nodig.
Je hebt 2x Vyrs alleen voor 500 int bonus (geen archon). makkelijke vervanging is blackthornes, dat zorgt in ieder geval voor meer toughness. Sets craften, Liefst Aughilds schouders/bracers en evt ook helm als je geen RRoG hebt. Met 3x Aughilds + 4x Blackthornes (chest/belt/boots/pants) ben je echt al een stuk op weg.
Ik zie het meer dat je nog een stukkie door moet grinden voor meer Plvls en items om er wat van te maken.
die 500 int weegt niet op tegen de extra elite dmg die je krijgt van BT. Vyr vind ik persoonlijk alleen nodig als je archon wiz wilt hebben en dan icm met zoveel mogelijk CDR.gustaveau schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:35:
Oef, dat wordt nog heel wat grinden.... Met het mooie weer schiet dat niet op!
Als ik naar Blackthorns ga verlies ik natuurlijk damage door 500 int. Weegt dit wel op tegen extra vit? Ik haal er natuurlijk ook All res uit.
Wat voor ringen moet ik voor gaan? Ik heb het gevoel dat qua damage dit al zeer goede ringen voor mij zijn?
[...]
Diablo 3 Amory -HH-NastyNick#2759 | Nintendo Id: nastynicknl
Zit nu op mijn werk en kan dat zo 1,2,3 niet terugvinden...Er is hier vast iemand die wel kan inloggen en dit voor je kan opzoeken.Roxors schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:28:
[...]
Wat is de naam dan? Heb al geld op mijn PayPal gezet
Die grootte van je bandbreedte komt volgens mij vanwege je 3hit spreadGrin schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:25:
[...]
Die SoJ was 3 keer rerollen voor 8% CDR, mijn RoRG heb ik al ~25 keer gererolled, all i got was 5% CDR...De crits van mij zitten op dit moment tussen de 30-45M, ik snap niet dat de bandbreedte zo groot kan zijn.
Naja, T5 is gewoon goed te doen, dat was mijn doel voor deze crusader.
Next stop HC...
Als je echt je hit wil weten moet je fotf un equippen en single beam shotgunnen op een boss. Daarmee kan je je echte range zien van single beam en dus ook zien of je je target met 1, 2 of 3 beams hit voor de hoge dmg cijfers.
Dat enkel ervanuitgaande dat de HF net als channeling spells meerdere hits in dezelfde timeframe optelt als 1 hit
| Respect to the man in the icecream van! |
| i'm not completely useless, I can be used as a bad example! |
Ben ook maar eens begonnen met HC, voor 't eerst sinds ik D3 speel. Wel echt een uitdaging merk ik
En alle drops zijn het overwegen waard, dat maakt het spel ook direct een stuk leuker.
Tesla M3LR '21
Bleg, net Bounties aan het doen.
Met veel moeite 4 van de 5 gehaald (Act 3).
Is er een networkerror terwijl ik de vijand van bounty nr 5 aan het vermoorden was
Met veel moeite 4 van de 5 gehaald (Act 3).
Is er een networkerror terwijl ik de vijand van bounty nr 5 aan het vermoorden was
Kleine tekst helpt niet Grin
Iemand die hier op de PTR speelt? vraagje: Gaan pets nog steeds dood door de "expire timer" als je gebruik maakt van de Enforcer (rank 50) gem?
;p als iemand uberhaubt al een rank 50 lege gem heeft..
;p als iemand uberhaubt al een rank 50 lege gem heeft..
[ Voor 17% gewijzigd door Ealjebij op 17-07-2014 16:23 ]
Hier meer informatie over de Enforcer Gem kan je vinden op Battle.net. Deze gem is zo krachtig dat je eigenlijk vanaf rank 30 het equivalent hebt van 50%CHC en vanaf rank 50 al helemaal geen CHC meer nodig hebtEaljebij schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 15:49:
Iemand die hier op de PTR speelt? vraagje: Gaan pets nog steeds dood door de "expire timer" als je gebruik maakt van de Enforcer (rank 50) gem?
;p als iemand uberhaubt al een rank 50 lege gem heeft..
Ik speel wel op de PTR - echter ik heb sowieso geen rank 50 legendary gem op mijn WD.
[ Voor 11% gewijzigd door Vidra op 17-07-2014 17:49 ]
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
Verwijderd
Hallo p.p dan he, dat is 5x voor de clanofficiers.Grin schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:25:
[...]
Dan heb je echt niet de goede community. Gisteravond heb ik nog een aantal leden toegelaten, en zo streng zijn we niet. Na de default overboeking van 100 Euro en 50 legendary items laten we je gewoon toe.
M'n crus is, na de tips van Bokkie, eindelijk T5 waardig.
Gisteravond @ T5 lopen rammen met JimMorrison(DH), Nuwax(Monk) en Drumtiko(Crus). Damn wat ging dat snel, het leek wel T1! De wijzigingen @ mijn crus om van T4 naar T5 te gaan:In-game zit nu op exact 480K life en bijna 12M thoughness, dan is T5 prima te spelen.
- Belt voorzien van meer vit en +15% life (i.p.v. armor);
- Pants voorzien van allres (ipv +%smite dmg) en 2 diamonds (i.p.v. 2 amethists);
- Een nieuw shield gecraft met veel meer str en vit (dat was dom geluk/veel craften)
[...]
Die SoJ was 3 keer rerollen voor 8% CDR, mijn RoRG heb ik al ~25 keer gererolled, all i got was 5% CDR...De crits van mij zitten op dit moment tussen de 30-45M, ik snap niet dat de bandbreedte zo groot kan zijn.
Naja, T5 is gewoon goed te doen, dat was mijn doel voor deze crusader.
Next stop HC...
Next stop HC...
Death is always patient, and a winner
[ Voor 61% gewijzigd door Verwijderd op 18-07-2014 06:45 ]
- porn*
- Registratie: Januari 2001
- Laatst online: 18-11 20:01
...take on the world!
- Apple Mac OS X
- Activision Blizzard
- Battlenet
- Muismatten
- Steelseries Qck Diablo 3 Logo Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Demon Hunter Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Witch Doctor Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Monk Edition
- Steelseries QcK Mini Diablo 3 Logo Edition
- Steelseries Diablo 3
- Pc-game
- Steelseries
- Hack and slash
Barbs hebben de eq set ook nodig om goede dmg te doen. Beetje appels en peren vergelijken dan. Mijn crusader is best aardig gegeared maar mn barb maakt gehakt van hem zonder echt heel veel betere gear te hebben. Zowel qua effective dps als survivability.Las Vegas schreef op woensdag 16 juli 2014 @ 11:08:
Heb eens wat zooi uit m'n stash op m'n Barb gegooid in de hoop een deuk in een pakje boter te kunnen slaan. Heb m'n Barb destijds als eerste naar 70 gelvled, maar ook vrijwel direct links laten liggen en nooit meer aangeraakt.
Kan inmiddels t3 wel aardig aan, maar je merkt wel dat Barbs gewoon achter lopen t.o.v. WD's, Saders en DH's.
Heb maar wat %fire gestacked en kan zo aardig meekomen. Hopelijk kan ik wat set items scoren en komen er in 2.1 meer viable builds bij want dat EQ lijkt me niet heel denderend.
Den Barb: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Vegas-2343/hero/3124325
Edit ho beetje laat zie ik nu naja
Nope met FotF zie je gewoon 3x een dmg nummer per schot als je dicht genoeg tegen de mob staatBokkie schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 11:42:
[...]
Die grootte van je bandbreedte komt volgens mij vanwege je 3hit spread
...
Dat enkel ervanuitgaande dat de HF net als channeling spells meerdere hits in dezelfde timeframe optelt als 1 hit
[ Voor 19% gewijzigd door porn* op 18-07-2014 00:42 ]
Bnet pindle#2913
Verwijderd
Party buffs misschien? Anders weer ik ook niet waar je 45M vandaan haaltGrin schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 10:25:
Die SoJ was 3 keer rerollen voor 8% CDR, mijn RoRG heb ik al ~25 keer gererolled, all i got was 5% CDR...De crits van mij zitten op dit moment tussen de 30-45M, ik snap niet dat de bandbreedte zo groot kan zijn.
Naja, T5 is gewoon goed te doen, dat was mijn doel voor deze crusader.
Next stop HC...
- porn*
- Registratie: Januari 2001
- Laatst online: 18-11 20:01
...take on the world!
- Apple Mac OS X
- Activision Blizzard
- Battlenet
- Muismatten
- Steelseries Qck Diablo 3 Logo Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Demon Hunter Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Witch Doctor Edition
- Steelseries Qck Diablo 3 Monk Edition
- Steelseries QcK Mini Diablo 3 Logo Edition
- Steelseries Diablo 3
- Pc-game
- Steelseries
- Hack and slash
Nope ik ook niet, mijn Sadertje doet selfbuffed, solo met de templar maar zonder andere buffs zo'n 30M max crits (nog niet slecht overigens voor 1 schot). Da's met 1.3M selffbuffed dmg (1.7M met AC erbij up) en slechts 20% holy dmg, 0 elite dmg. Kan me voorstellen dat wat meer holy/elite dmg je nog tot 35 of misschien zelfs 40 komt met bijv. Strongarms buff erbij maar 45 kan bijna alleen met buff heavenVerwijderd schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 23:36:
[...]
Party buffs misschien? Anders weer ik ook niet waar je 45M vandaan haalt.
Oh heb trouwens wel 27% HF dmg
[ Voor 7% gewijzigd door porn* op 18-07-2014 01:27 ]
Bnet pindle#2913
Flinke upgrade voor 2-handers in de maak: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13510080878
Dat moet wel een hele flinke damage buff zijn, willen ze de 130% CHD die je verliest met een two-hander compenseren. Tenzij ze er voor kiezen om two-handers met twee sockets te laten rollen.
Dat hebben ze al aangepast, kijk quote hieronder.Vidra schreef op donderdag 17 juli 2014 @ 17:46:
[...] 30 het equivalent hebt van 50%CHC en vanaf rank 50 al helemaal geen CHC meer nodig hebt- dit zal echter niet de bedoeling zijn dus deze gem zal nog wel generft
![]()
worden.
Wat ik graag wilde weten is de expire timer van je pets met deze gem.Enforcer
Increase the Critical Hit Chance of your pets by 20%.
Upgrade rank grants: +0.4% Critical Hit Chance. Max +20% upgrade (+40% total).
[ Voor 6% gewijzigd door Ealjebij op 18-07-2014 08:27 ]
Denk niet dat dat compenseert voor de leuke extra's van een Source als je wizard bent.Moraxv schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 02:04:
Flinke upgrade voor 2-handers in de maak: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/13510080878
Cunning linguist.
Die update van o.a. de Enforcer Gem had ik ook al gelezen gisteravond ... toch jammer dat die 100%Ealjebij schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 08:25:
[...]
Dat hebben ze al aangepast, kijk quote hieronder.
[...]
Wat ik graag wilde weten is de expire timer van je pets met deze gem.
Level die gem van jouw even op rank 50!
Even doorlevelen naar #50 is toch niet zo makkelijk hoor
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
De +damage van Sources en Mojo's af zou het voor mij ook al wel logischer maken allemaal. Shields en quivers hebben immers ook geen +damage. Dan heb je als WD en Wiz echt de keuze om een sterke 2H te gebruiken of een mindere 1H maar met meer utility van je offhand. Ik denk dat de huidige buff van de 2H het nog niet is, maar we zullen zien.Bart ® schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 09:01:
[...]
Denk niet dat dat compenseert voor de leuke extra's van een Source als je wizard bent.
We gaan het beleven. Legendary staff is bij mij nu instant soul, heeft geen enkele zin om te kijken wat de stats zijn.Hafermaut schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:00:
[...]
De +damage van Sources en Mojo's af zou het voor mij ook al wel logischer maken allemaal. Shields en quivers hebben immers ook geen +damage. Dan heb je als WD en Wiz echt de keuze om een sterke 2H te gebruiken of een mindere 1H maar met meer utility van je offhand. Ik denk dat de huidige buff van de 2H het nog niet is, maar we zullen zien.
Cunning linguist.
Ja er komt een prutser naar HC, ja er komt een prutser naar HC la la la lalala
stingray2012 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:24:
[...]
Ja er komt een prutser naar HC, ja er komt een prutser naar HC la la la lalalaGrin we gaan je levelen hoor, zou wel met een Crus of WD beginnen, dat houd je MAC wat langer heel
.
Let the hunt begin
stingray2012 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:24:
[...]
Ja er komt een prutser naar HC, ja er komt een prutser naar HC la la la lalalaGrin we gaan je levelen hoor, zou wel met een Crus of WD beginnen, dat houd je MAC wat langer heel
.
Let the hunt begin
Nog een prutser voor HC meldt zich!
Crusader lvl 16/17
stingray2012 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:24:
[...]
Ja er komt een prutser naar HC, ja er komt een prutser naar HC la la la lalalaGrin we gaan je levelen hoor, zou wel met een Crus of WD beginnen, dat houd je MAC wat langer heel
.
Let the hunt begin
Dit weekend kan ik niet spelen, dinsdagavond zal ik de eerste stappen zetten @ HC.
Haha zo te zien heb je zonder mij ook mazzel, lekkere SMKstingray2012 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:24:
[...]
Ja er komt een prutser naar HC, ja er komt een prutser naar HC la la la lalalaGrin we gaan je levelen hoor, zou wel met een Crus of WD beginnen, dat houd je MAC wat langer heel
.
Let the hunt begin
Movies: letterboxd
Ja mooie SMK, bijna in de oven gegooid, gelukkig nog even goed gekekendesjaak909 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 12:19:
[...]
Haha zo te zien heb je zonder mij ook mazzel, lekkere SMK
Echter out of gold out of mats
lekker weer, zit ik net Mofkees te boosten dropt er een SMK op lvl46stingray2012 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 12:32:
[...]
Ja mooie SMK, bijna in de oven gegooid, gelukkig nog even goed gekekenEchter nu moet ik mijn WD weer ombouwen naar meer CDR.
Echter out of gold out of matsDus voorlopig de ThunderFluffie maar weer erop en grinden
Movies: letterboxd
Shit zegdesjaak909 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 13:41:
[...]
lekker weer, zit ik net Mofkees te boosten dropt er een SMK op lvl46
2-Hander 23-26% damage increase:
LUH-3417 schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 07:51:
Dat moet wel een hele flinke damage buff zijn, willen ze de 130% CHD die je verliest met een two-hander compenseren. Tenzij ze er voor kiezen om two-handers met twee sockets te laten rollen.
Inderdaad je mist nog steeds de voordelen van dual-wield of source (offhand).Bart ® schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 09:01:
[...]
Denk niet dat dat compenseert voor de leuke extra's van een Source als je wizard bent.
- Je mist in feite een socket dus 130% CHD zoals LUH al zei. Oplossing wellicht 2 sockets op 2 handers?
- Je mist de leuke extra's van sources en offhanders zoals Bart al zei.
- Je mist punten in je main statt: dualwield heeft 2x750 en 2-handers hebben vaak maar 1000 tot 1200. Dit moet minimaal 1500 zijn.
- Je mist statt affixes. Dual wield (en offhand) bieden je 8 affixes (main statts) Waar een 2-hander maar 4 biedt.
- Je mist die extra legendary affix die je met dualwield of met source wel hebt. (2 leg affixes tegen over 1 op 2-handers)
[ Voor 11% gewijzigd door FloydRaalte op 18-07-2014 13:55 ]
If you can't take the heat, don't tickle the dragon.
Bedenk goed, dat door de hoge base damage van een 2h je skills > 200% meer damage gaan doen voor dezelfde hoeveelheid resource. Of dat gaat opwegen tegen 130% CHD is even afwachten.
Even niets...
Die 2 hander change kan een leuke combinatie zijn voor wizard.
Denk aan die staff die lesser enemies in de path van je meteors gooit, inclusief tal rasha set
Of die ene energy twister (aangezien ET op de PTR is gebuffed)
Of een wizard met een MAximus of Furnace oid
Denk aan die staff die lesser enemies in de path van je meteors gooit, inclusief tal rasha set
Of die ene energy twister (aangezien ET op de PTR is gebuffed)
Of een wizard met een MAximus of Furnace oid
[ Voor 10% gewijzigd door kihon op 18-07-2014 14:02 ]
I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it! Battle.net
Oh ja, een afkortingenlijst zou ook niet verkeerd zijn
.
SMK?
PTR?
SMK?
PTR?
Cunning linguist.
SMK: http://us.battle.net/d3/en/item/starmetal-kukriBart ® schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 14:02:
Oh ja, een afkortingenlijst zou ook niet verkeerd zijn.
SMK?
PTR?
PTR: Public Test Realm: http://us.battle.net/d3/e...210-ptr-preview-6-17-2014
[ Voor 12% gewijzigd door desjaak909 op 18-07-2014 14:09 ]
Movies: letterboxd
Een afkortingen lijstje? > die staat in de topic startBart ® schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 14:02:
Oh ja, een afkortingenlijst zou ook niet verkeerd zijn.
SMK?
PTR?
Vidra schreef op zaterdag 19 april 2014 @ 11:52:
General
LoH = Life on Hit
LS = Lifesteal (sinds RoS bestaat dit niet meer en is het alleen nog te vinden op legacy gear)
CC/ChC = Crit Chance/Critical hit Chance (Not to be confused with Crowd Control)
CD = Crit Damage
IAS = Increased Attack Speed
AR = All Resist
Res = Resistance
Str = Strength
Int = Intelligence
Dex = Dexterity
Vit = Vitality
MF = Magic Find
GF = Gold Find
EHP = Effective Hit Points
MS = Movement Speed
DPS = Damage per second
S+B,S/B = Sword and Board (using a sword and shield)
DW = Dual Wield
APS = Attacks per Second
Trading
UNID = Unidentified item
BiS = Best in Slot (The best item possible for that gearslot)
BO = Buyout (momenteel wat lastig omdat praktisch alles account bound is)
WTS = Want to Sell (momenteel wat lastig omdat praktisch alles account bound is)
WTB = Want to Buy (momenteel wat lastig omdat praktisch alles account bound is)
WTT = Want to Trade (momenteel wat lastig omdat praktisch alles account bound is)
AH = Auction House (bestaat niet meer sinds 18 maart 2014)
RMAH = Real Money Auction House (bestaat niet meer sinds 18 maart 2014)
BOA = Bind on Account
Items
Manti = Manticore
IK = Immortal King set
Nats = Natalya's set
Andys = Andariel's Visage
BT = Blackthorne's set
SoJ = Stone of Jordan
MoT/Mempos = Mempo of Twilight
HoC = The Helm of Command
WKL = Won Khim Lau
BS = Brimstone
Soul = Fiery Soulstone
Pots = Potions
1h = 1 Handed Weapon
2h = 2 Handed Weapon
Locations
FW = Festering Woods
WR = Warrior's Rest
FoM = Fields of Misery
CotA = Crypt of the Ancients
HoA = Halls of Agony
VoA/VotA = Vault of the Assassin
KD2 = Keep Depths 2
Other
CC = Crowd Control (spells/abilities that stop you from moving and/or attacking e.g. frozen bombs, jailer)
NV = Nephalem Valor
NG = Nephalem Glory
DoT = Damage over time (e.g. bleeds)
AoE = Area of Effect (spells that damage an entire area e.g. Blizzard)
plvl = Paragon Level
ilvl = Item Level
MP = Monster Power
HC = Hardcore
SC = Softcore
e = elite/champ pack
gob = Treasure Goblin
w/KW = Key Warden
SK = Skeleton King
Barbarians: Barb
WotB = Wrath of the Berserker
RltW = Run like the Wind (a rune for sprint)
WW = Whirlwind - either the ability or builds based around the ability
DT = Double Tornado (Running RltW + whirlwind)
WT = Weapon Throw
HotA = Hammer of the Ancients
ItF = Into the Fray (a rune for Battle Rage)
Demon Hunters: DH
ToC = Trail of Cinders (a rune for vault)
SS = Sharpshooter (sometimes Smoke Screen)
HA = Hungering Arrow
SP = Shadow Power
Disc = Discipline resource
Wizards: Wiz
CM = Critical Mass - either the passive ability or builds based around the ability
WW = Wicked Wind (rune for Energy Twister)
SC = Storm Chaser (rune for Energy Twister)
AP = Arcane Power resource
APoC = Arcane Power on Crit
Monks: Monk/s
OWE = One With Everything
StI = Seize the Initiative
SSS = Seven Sided Strike
FoT = Fists of Thunder
BoH = Breath of Heaven
MoC = Mantra of Conviction
MoE = Mantra of Evasion
SW = Sweeping Wind
WoL = Wave of Light
Witch Doctors: WD
5/5 = 5 gruesome feast and 5 soul harvest stacks
BBV = Big Bad Voodoo
OOM = Out Of Mana
MR = Mana Regen
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
SMK staat niet in de lijst
Blij met weinig maar weinig blij | D3 <SG>Fourthaarts | Uplay x4thx | BDO family Aarts |
Dat heb ik ook nooit gezegd
Maar als mensen toevoegingen hebben (op SMK en PTR na) dan hoor ik dat graag
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
Slacker .... om nu in de brandende zon te gaan zitten, nee gewoon in je koele huis D3 spelenGrin schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 10:57:
[...]
![]()
Dit weekend kan ik niet spelen, dinsdagavond zal ik de eerste stappen zetten @ HC.
[ Voor 10% gewijzigd door Vidra op 18-07-2014 17:30 ]
Executive Director | aan mijn uitspraken kunnen geen rechten worden ontleend! | Build: AMD 7800X3D - 32GB - AMD RX 7900XTX
CDRVidra schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 17:23:
[...]
Dat heb ik ook nooit gezegd
Maar als mensen toevoegingen hebben (op SMK en PTR na) dan hoor ik dat graag
Cunning linguist.
Zo lvl 36 op m'n HC DH!
Zojuist Diablo gepakt die me 2 sterretjes gaf, dus dat is mooi meegenomen.
Speel op hard en ga er vrij gemakkelijk doorheen. Heb eventjes Expert geprobeerd, maar dan wordt het toch direct wat gevaarlijker en daar ben ik nog te chicken voor.
Maar goed, zit nu dus in Act 5 en weet eigenlijk niet zo goed wat te doen. Malt killen is sowieso geen optie omdat ik die 100% leg wil bewaren voor level 70. Wat ik kan doen is clearen tot aan Malt en dan weer opnieuw beginnen bij Act 1. Of wellicht een bepaalde act die xp-rijk is farmen tot aan level 70.
Iemand tips?
Speel op hard en ga er vrij gemakkelijk doorheen. Heb eventjes Expert geprobeerd, maar dan wordt het toch direct wat gevaarlijker en daar ben ik nog te chicken voor.
Maar goed, zit nu dus in Act 5 en weet eigenlijk niet zo goed wat te doen. Malt killen is sowieso geen optie omdat ik die 100% leg wil bewaren voor level 70. Wat ik kan doen is clearen tot aan Malt en dan weer opnieuw beginnen bij Act 1. Of wellicht een bepaalde act die xp-rijk is farmen tot aan level 70.
Iemand tips?
Tesla M3LR '21
Bounties/Rifts?Las Vegas schreef op vrijdag 18 juli 2014 @ 23:25:
Iemand tips?
Als het zijn eerste hc character is moet hij Malt killen om adventure mode te unlocken. Ik zou dat gewoon doen, vervolgens quest reset doen en naar 70 lvlen met bounties. Dan iemand vragen een story mode game te openen bij malthael en hem doden voor de leg. (die valt omdat je reset gedaan hebt als het goed is)
Dat vraag ik me dus af. Als ik op lvl 40 Malt kill krijg ik een leg, maar of ik dan nog een keer een leg krijg op level 70 betwijfel ik ten zeerste.Nephalem schreef op zaterdag 19 juli 2014 @ 12:28:
Als het zijn eerste hc character is moet hij Malt killen om adventure mode te unlocken. Ik zou dat gewoon doen, vervolgens quest reset doen en naar 70 lvlen met bounties. Dan iemand vragen een story mode game te openen bij malthael en hem doden voor de leg. (die valt omdat je reset gedaan hebt als het goed is)
Tesla M3LR '21
Ja volgens mij ook niet... heb al een paar keer de quests gereset na lvl70 en bij malt geen legendary gekregen.Las Vegas schreef op zaterdag 19 juli 2014 @ 13:01:
[...]
Dat vraag ik me dus af. Als ik op lvl 40 Malt kill krijg ik een leg, maar of ik dan nog een keer een leg krijg op level 70 betwijfel ik ten zeerste.
Wise men speak because they have something to say; Fools because they have to say something
Ik heb even wat nagezocht op de forums, maar als je de quests reset en alle quests helemaal opnieuw speelt, zou er toch echt een legendary moeten droppen, anders is het een bug.JohnnyV76 schreef op zaterdag 19 juli 2014 @ 13:06:
[...]
Ja volgens mij ook niet... heb al een paar keer de quests gereset na lvl70 en bij malt geen legendary gekregen.
Wat maakt het uit, als je eenmaal 70 bent kun je die ene leg wel missenJohnnyV76 schreef op zaterdag 19 juli 2014 @ 13:06:
[...]
Ja volgens mij ook niet... heb al een paar keer de quests gereset na lvl70 en bij malt geen legendary gekregen.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Na elke quest reset hoort er een leg te droppen van malthael. Je moet dan alleen de hele campaign door voordat je opnieuw mag resetten. Dus doorspelen > reset > malt doden zou gewoon moeten kunnen. Anders heb ik met mn laatste paar chars geluk gehad dat er een leg viel.
En inderdaad zoals gemeld, die ene extra leg op 70 weegt naar mijn mening amper op tegen de extra moeite om compleet in de campaign te levellen.
En inderdaad zoals gemeld, die ene extra leg op 70 weegt naar mijn mening amper op tegen de extra moeite om compleet in de campaign te levellen.
Klopt gewoon. Als je na een reset alle q's afrondt en Malthael doodt krijg je een garanteed leg drop.Nephalem schreef op zaterdag 19 juli 2014 @ 16:56:
Na elke quest reset hoort er een leg te droppen van malthael. Je moet dan alleen de hele campaign door voordat je opnieuw mag resetten. Dus doorspelen > reset > malt doden zou gewoon moeten kunnen. Anders heb ik met mn laatste paar chars geluk gehad dat er een leg viel.
Ik heb hulp nodig bij mijn LeapQuake barb (profiel in sig). Ik heb erg mooie Strongarm Bracers gevonden, met 20% Fire Damage, 6% CHC, flinke VIT en STR, en +29% dmg op knockback. Deze wil ik graag in mijn build plaatsen. Maar ik zit vast! Dat kost me namelijk mijn Aughilds bonus.
Ziet iemand nog logische stappen voor mijn barb? Beter amulet wil nog niet lukken, maar ben ik me wel van bewust.
Wat is het verschil tussen die Aughild Search en de Strongarm's zonder bonus? Als je er bijvoorbeeld 5% fire damage op vooruit gaat, maar 15% elite dmg op achteruit... Tja, dat is een keuze... Ik zou liever Elite damage hebben, maar anderen liever 'base' damage.
Even niets...
Verwijderd
+29% on knockbackFireDrunk schreef op zondag 20 juli 2014 @ 11:37:
Wat is het verschil tussen die Aughild Search en de Strongarm's zonder bonus? Als je er bijvoorbeeld 5% fire damage op vooruit gaat, maar 15% elite dmg op achteruit... Tja, dat is een keuze... Ik zou liever Elite damage hebben, maar anderen liever 'base' damage.
Het zit m toch in de kleine details die allemaal samen nog een flinke boost kunnen geven. De highlights die ik zie: Ipv die scepter kan je kiezen voor of een Sun Keeper met +Elite damage of een Burning Axe met +Fire damage. Een amulet met +CHD helpt inderdaad ook al aardig. Als je die dingen nog veranderd zit je aardig op de max.murphsy schreef op zondag 20 juli 2014 @ 10:01:
[...]
Klopt gewoon. Als je na een reset alle q's afrondt en Malthael doodt krijg je een garanteed leg drop.
Ik heb hulp nodig bij mijn LeapQuake barb (profiel in sig). Ik heb erg mooie Strongarm Bracers gevonden, met 20% Fire Damage, 6% CHC, flinke VIT en STR, en +29% dmg op knockback. Deze wil ik graag in mijn build plaatsen. Maar ik zit vast! Dat kost me namelijk mijn Aughilds bonus.
Ziet iemand nog logische stappen voor mijn barb? Beter amulet wil nog niet lukken, maar ben ik me wel van bewust.
De vraag is alleen of je in T6 wel in leven blijft. De set bonus van Blackthorne (+10% elite, +250 vit en -10% damage from elite) helpt een beetje, maar een betere is de volledige set bonus van de immortal king.
Daarvoor krijg je namelijk én +100 all resist, maar belangrijker: je krijgt de beschikking over permanente call of the ancients. Hierbij kan je er voor kiezen om 50% van de damage die jij krijgt te verdelen over de ancients. Dat is m.i meer waard dan wat blackthorne biedt. Bovendien doen de ancients nog aardige damage ook (zei het wel als lightning ipv fire wanneer je ze gebruikt als damage reduction) En met de cooldown reduction die je toch al als leapquake barb gebruikt kan je echt altijd de ancients re-spawnen.
Wanneer je echter twee unity ringen en een follower relic hebt gevonden die hem onsterfelijk maakt wordt het helemaal leuk. Dan kan je namelijk ervoor kiezen om je follower als 50% damage reduction te nemen.
De permanente call of the ancients kan je dan als fire gebruiken. Elke ancient doet dan voor bijna 10 miljoen damage per hit. Dat maal 3 en je zit op 30 miljoen. En met een attack speed van ruim 2 attacks per seconde geeft dat ruim 60 miljoen dps bovenop je leapquake.
Zie mijn profile:
http://eu.battle.net/d3/e...iablo-21785/hero/15297785
AMD PoloMarco 23500 gigakilometer - 96" Quadcrystal scherm - Detonator 28010.25 afgerond op 2 decimalen - PlakBand @ 768 TB - 512 GB ZIGB - UltraFlex 100 GPU @ 5.5 ghz / 10 ghz - Isootjes @ 1 GB/sec
Thanks Undertaker2 voor de uitgebreide tips. Survival is op T4 soms al wat twitchy
Heb even wat gemixt, speel nu met Might helm, Magefist en Strongarm bracers. Aughilds voor nu eruit. Kijken hoe dat gaat. Ik mis nog één item om IK erbij te proberen, dat ga ik dan zsm doen. Klinkt als een mooie boost. Al 2k shards in amuletten gegooid, maar daar vind ik maar geen upgrade voor.
Burning Axe deed te weinig dmg, Sun Keeper heb ik nu net een aardige van. Die kan ik gaan proberen. Lever ik wel nog meer base dmg mee in.
Toch weer een paar probeersels dus
Burning Axe deed te weinig dmg, Sun Keeper heb ik nu net een aardige van. Die kan ik gaan proberen. Lever ik wel nog meer base dmg mee in.
Toch weer een paar probeersels dus
Vraagje: ik moet kiezen tussen twee wapens. Welke is de beste voor mijn Crusader?
Wapen 1:
2H, 2731 DPS, +1100 Str, +6% IAS en socket
Wapen 2:
1H, 2088 DPS, +710 Str, +18% Holy Damage en socket.
Het is dan handig om te vermelden dat ik nu Heavenly Strength passive gebruik (met 1H natuurlijk niet) en dat al mijn skills rond Holy damage draaien. Dus 18% Holy is altijd nuttig.
Ik hoor graag jullie reactie.
Wapen 1:
2H, 2731 DPS, +1100 Str, +6% IAS en socket
Wapen 2:
1H, 2088 DPS, +710 Str, +18% Holy Damage en socket.
Het is dan handig om te vermelden dat ik nu Heavenly Strength passive gebruik (met 1H natuurlijk niet) en dat al mijn skills rond Holy damage draaien. Dus 18% Holy is altijd nuttig.
Ik hoor graag jullie reactie.
Al zelf geprobeerd ingame?, met de 1H (azurewrath?) kun je fervor gaan gebruiken wat ook een leuke boost geeftBramSd schreef op zondag 20 juli 2014 @ 15:45:
Vraagje: ik moet kiezen tussen twee wapens. Welke is de beste voor mijn Crusader?
Wapen 1:
2H, 2731 DPS, +1100 Str, +6% IAS en socket
Wapen 2:
1H, 2088 DPS, +710 Str, +18% Holy Damage en socket.
Het is dan handig om te vermelden dat ik nu Heavenly Strength passive gebruik (met 1H natuurlijk niet) en dat al mijn skills rond Holy damage draaien. Dus 18% Holy is altijd nuttig.
Ik hoor graag jullie reactie.
Afhankelijk van je build, verbruik je met 1h vaak meer wrath door hogere attackspeed. Als je wrath issues hebt dan is 2H vaak een betere keuze.
We're just enthusiastic about what we do. -- Steve Jobs, 1985; Battle.net: Bossie#2919
Ik ben alweer een tijdje bezig geweest met mijn Crusader... Is de droprate voor 2 handed flails zo laag? Of gewoon pech?
M.b.t. Kadala... iemand tips waar ik het snelste op kan winnen met mijn Crusader?
Ps: Ring aan de linkse kant is puur ivm gebrek aan goede rolls op een andere ring... welke op een beetje Elite damage na in alle opzichte een verbetering is...
M.b.t. Kadala... iemand tips waar ik het snelste op kan winnen met mijn Crusader?
Ps: Ring aan de linkse kant is puur ivm gebrek aan goede rolls op een andere ring... welke op een beetje Elite damage na in alle opzichte een verbetering is...
[ Voor 50% gewijzigd door Thalaron op 20-07-2014 19:45 ]
SolarEdge - 18x305Wp Denon (Glas-Glas) 5,49 kWp 120° ZO + Growatt - 15x430Wp Denon (Glas-Glas) 6,45kWp 300° NW
Handige buttons toegevoegd in de laatste PTR build:

En de droprate moet iets hoger staan op de PTR (dit dropte in 1 rift):


En de droprate moet iets hoger staan op de PTR (dit dropte in 1 rift):

Ik kan me niet voorstellen dat iemand op level 70 nog met rares equipped loopt, maar STEL dat je dat doet... salvaged hij die dan ook? Of is het 'inventory only'?
Inventory only natuurlijk. Zou gek zijn als het ook je equipped gear salvagedLUH-3417 schreef op zondag 20 juli 2014 @ 22:22:
Ik kan me niet voorstellen dat iemand op level 70 nog met rares equipped loopt, maar STEL dat je dat doet... salvaged hij die dan ook? Of is het 'inventory only'?
Klopt, de omschrijving kan iets beterLUH-3417 schreef op zondag 20 juli 2014 @ 22:24:
Leek mij ook, maar ik had het nog nergens expliciet zien staan.
Even wat greater rifts getest op de PTR op mijn crusader (T4 geared op live). Tot nu toe kan ik rift 18 aan, zometeen even kijken of ik verder kan komen.
Ook heb ik wat legendary gems gekregen. Eentje die mijn dmg 30% verhoogt na het killen van een elite pack (deze zit nu in mijn ring
Die greater rifts zijn wel leuk om te doen
En weer een dag voorbij zonder de RoRG tegen te komen.
Vandaag weer tientallen caches geopend, alle mogelijke legs voorbij zien komen...behalve die verdomde ring.
Maar goed, daar staat wel tegenover dat ik eindelijk een FotF heb en Akkhan shoulders (zit nu op 3/6).
Vandaag weer tientallen caches geopend, alle mogelijke legs voorbij zien komen...behalve die verdomde ring.
Maar goed, daar staat wel tegenover dat ik eindelijk een FotF heb en Akkhan shoulders (zit nu op 3/6).
Rift 25 is ongeveer T6 toch?Jerry schreef op zondag 20 juli 2014 @ 23:12:
[...]
Klopt, de omschrijving kan iets beter.
Even wat greater rifts getest op de PTR op mijn crusader (T4 geared op live). Tot nu toe kan ik rift 18 aan, zometeen even kijken of ik verder kan komen.
Ook heb ik wat legendary gems gekregen. Eentje die mijn dmg 30% verhoogt na het killen van een elite pack (deze zit nu in mijn ring), een lightning gem en een 1% dmg na het gebruiken van resource die stacked tot 10 (deze nog even ergens zien in te passen).
Die greater rifts zijn wel leuk om te doen. Zo kan je goed meten hoe je nu precies zit met je gear om verder te kunnen komen.
Vrijdag samen met zwager een HC char geleveldlaten boosten. Het weekend beetje gespeeld afgewisseld met bbq en zon
. Gisteravond deden we nog even 1 rift waarbij het Char van mijn zwager op de riftboss (T1) het lootje legt .. xD . Verder wel leuk weekend gehad en mijn Crus nog wel iets kunnen gearen.
Helaas besloten om de ChC te rerollen op mijn bracers (was toen nog holy spec) nu geswitch naar Fire dus maar wat mats farmen om nieuwe bracers te craften
Helaas besloten om de ChC te rerollen op mijn bracers (was toen nog holy spec) nu geswitch naar Fire dus maar wat mats farmen om nieuwe bracers te craften
PSN: Brwmaster
Vraagje, krijg je met het ladder systeem extra character slots?
Ik heb al aardig wat chars op lvl 70 en zit er daardoor aan te denken om de CE editie alsnog te kopen voor 3 extra slots. Maar mocht het ladder systeem zo vrije slots geven dan is dat wellicht niet nodig.
Vanavond wellicht maar eens een HC character aan gaan maken, nu nog denken of dat ook een WD wordt of wellicht een melee char.
Ik heb al aardig wat chars op lvl 70 en zit er daardoor aan te denken om de CE editie alsnog te kopen voor 3 extra slots. Maar mocht het ladder systeem zo vrije slots geven dan is dat wellicht niet nodig.
Vanavond wellicht maar eens een HC character aan gaan maken, nu nog denken of dat ook een WD wordt of wellicht een melee char.
AMD 7900XTX | Intel 13700 | 32GB | xTool S1 20W
Is nog niets over gezegd. Als je op de officiële forums zoekt zie je veel mensen deze vraag stellen, zonder officieel antwoord. Mijn gok: je kunt binnen een seizoen minimaal 6 characters (want voor iedere class 1) aanmaken en maximaal 12 (want softcore en hardcore). Aan het einde van het seizoen krijg je alle gear, goud, experience etc. beschikbaar voor je main characters en verdwijnt je season character naar een Graveyard à la hardcore.Ngangatar schreef op maandag 21 juli 2014 @ 10:00:
Vraagje, krijg je met het ladder systeem extra character slots?
Ik heb al aardig wat chars op lvl 70 en zit er daardoor aan te denken om de CE editie alsnog te kopen voor 3 extra slots. Maar mocht het ladder systeem zo vrije slots geven dan is dat wellicht niet nodig.
Vanavond wellicht maar eens een HC character aan gaan maken, nu nog denken of dat ook een WD wordt of wellicht een melee char.
Voor mijn eerste HC character heb ik het op veilig gespeeld, een witch doctor. Die ken ik namelijk het beste.
Thanks, op de fora staan inderdaad geen harde antwoorden, maar ik vermoedde erover heen gelezen te hebben.Hafermaut schreef op maandag 21 juli 2014 @ 10:23:
[...]
Is nog niets over gezegd. Als je op de officiële forums zoekt zie je veel mensen deze vraag stellen, zonder officieel antwoord. Mijn gok: je kunt binnen een seizoen minimaal 6 characters (want voor iedere class 1) aanmaken en maximaal 12 (want softcore en hardcore). Aan het einde van het seizoen krijg je alle gear, goud, experience etc. beschikbaar voor je main characters en verdwijnt je season character naar een Graveyard à la hardcore.
Voor mijn eerste HC character heb ik het op veilig gespeeld, een witch doctor. Die ken ik namelijk het beste.
Het overige klinkt heel erg a la Path of Exile, wat niet slecht is want dat spel heeft vele goede elementen.
WD, klinkt aanlokkelijk, maar ja, heb er al 3, waarvan 1 speelklaar.
AMD 7900XTX | Intel 13700 | 32GB | xTool S1 20W
Ik zie die dingen ook zo goed als nooit droppen..Thalaron schreef op zondag 20 juli 2014 @ 19:42:
Ik ben alweer een tijdje bezig geweest met mijn Crusader... Is de droprate voor 2 handed flails zo laag? Of gewoon pech?
Zou graag een keer een FotF zien! Alleen met de komende changes dan toch liever als 2.1 er is.
+23-26% damage is toch leuk
De +20% dmg boost voor 2H werkt retroactief volgens mij, dus ook bij je huidige FotF's zullen die changes doorgevoerd worden.schaapiej schreef op maandag 21 juli 2014 @ 11:21:
[...]
Ik zie die dingen ook zo goed als nooit droppen..
Zou graag een keer een FotF zien! Alleen met de komende changes dan toch liever als 2.1 er is.
+23-26% damage is toch leuk(jammer van de -20% damage met Heavenly Strength)
Ik zelf heb er nu ondertussen ook alweer 12-15K+ shards aan opgegambled maar wil maar steeds niet droppen. Wordt wel heel erg geestdodend op deze manier. D3 is voor mij nu gereduceerd tot lurken in de chat, wachten tot er een RiF beschikbaar komt. Zijn veels te weinig runners in de RiF communities (of ik kom telkens te laat online
En met die 500 shards kan je dan 33x gamblen voor een 2Hander en je kan weer opnieuw beginnen.
Maargoed, ik denk dat 't alsnog handiger is om nu nog steeds dat geestdodende werk te blijven doen, omdat ik 'n vermoeden heb dat Blizz de droprate van kablabla gaat aanpassen. Ze hebben de werking van Rifts juist om de bovengenoemde reden (D3 wordt geestdodend saai klusje, RiF > 500 shards > kablabla) al aangepast en het zou me niets verbazen als ze haar droprate ook wat naar beneden bijstellen.
Rift 25 is ongeveer T6 niveau ja.superbassie schreef op maandag 21 juli 2014 @ 00:53:
En weer een dag voorbij zonder de RoRG tegen te komen.![]()
Vandaag weer tientallen caches geopend, alle mogelijke legs voorbij zien komen...behalve die verdomde ring.
Maar goed, daar staat wel tegenover dat ik eindelijk een FotF heb en Akkhan shoulders (zit nu op 3/6).
[...]
Rift 25 is ongeveer T6 toch?
Ik heb nu een greater rift key voor level 20. Waarschijnlijk ga ik die net of net niet halen, want level 18 had ik nog 2 minuten en 40 seconden over aan het einde
Het werkt zoals Hafermaut aangeeft. Je kan van elke class een seasonal character aanmaken, ook als je geen slots meer vrij hebt! Wanneer het season over is worden deze characters aan een lijst toegevoegt (zoals de HC character die overleden zijn) en worden alle items/gold overgezet naar non-seasonal. Waarschijnlijk worden de items via het mailing systeem overgezet (net als je wings) voor als je stash vol zitNgangatar schreef op maandag 21 juli 2014 @ 10:00:
Vraagje, krijg je met het ladder systeem extra character slots?
Ik heb al aardig wat chars op lvl 70 en zit er daardoor aan te denken om de CE editie alsnog te kopen voor 3 extra slots. Maar mocht het ladder systeem zo vrije slots geven dan is dat wellicht niet nodig.
Vanavond wellicht maar eens een HC character aan gaan maken, nu nog denken of dat ook een WD wordt of wellicht een melee char.
Thanks.Jerry schreef op maandag 21 juli 2014 @ 11:40:
[...]
Rift 25 is ongeveer T6 niveau ja.
Ik heb nu een greater rift key voor level 20. Waarschijnlijk ga ik die net of net niet halen, want level 18 had ik nog 2 minuten en 40 seconden over aan het einde.
[...]
Het werkt zoals Hafermaut aangeeft. Je kan van elke class een seasonal character aanmaken, ook als je geen slots meer vrij hebt! Wanneer het season over is worden deze characters aan een lijst toegevoegt (zoals de HC character die overleden zijn) en worden alle items/gold overgezet naar non-seasonal. Waarschijnlijk worden de items via het mailing systeem overgezet (net als je wings) voor als je stash vol zit.
AMD 7900XTX | Intel 13700 | 32GB | xTool S1 20W
Ik ga zo happy worden van die functie. Niet meer alles per stuk selecteren van alle blues en yellows. Gewoon bam, mats ontvangen, in stash gooien en weer door.Jerry schreef op zondag 20 juli 2014 @ 21:58:
Handige buttons toegevoegd in de laatste PTR build:
[afbeelding]
Wat ze van mij dan ook mogen toevoegen is het auto oppakken van loot, met in de settings een interface die je laat instellen welke soort items er auto opgepakt mogen worden (greys, Whites, blues, yellows, legendarys (orange/set items). De radius van het oppakken van loot is gelijk aan de pick-up radius voor gold/health potions.
Mogen ze ook het verdelen van paragonpunten eens aanpakken.
Stel je bent P500+ (
) en je wil ff wat anders installen moet je eerst alles re-setten en daarna 200+ keer klikken om ze te verdelen.
Stel je bent P500+ (
je weet wel dat je met shift-click 10 punten in één keer kan doen??ApOE schreef op maandag 21 juli 2014 @ 12:11:
Mogen ze ook het verdelen van paragonpunten eens aanpakken.
Stel je bent P500+ () en je wil ff wat anders installen moet je eerst alles re-setten en daarna 200+ keer klikken om ze te verdelen.
dacht al waarom hij telkens zo lang in town blijft staanKrullebol.nl schreef op maandag 21 juli 2014 @ 12:13:
[...]
je weet wel dat je met shift-click 10 punten in één keer kan doen??
D3 Armory / Battletag NeooeN#2211
uhhh ja....Krullebol.nl schreef op maandag 21 juli 2014 @ 12:13:
[...]
je weet wel dat je met shift-click 10 punten in één keer kan doen??
(thanks voor de tip)
Dit topic is gesloten.
![]()
Let op:
~~~[html]Let wel: dit is geen slow chat topic! Dat kan op mIRC: <a href="http://irc.tweakers.net/diablo3">http://irc.tweakers.net/diablo3</a>
Het is eveneens niet de bedoeling hier constant je battletags te posten daarvoor is de playertable.
Vidra heeft een TS server opengesteld, gebruik aub je battletag: ts.solidaritygaming.com
Voor al je problemen omtrent het spel kun je terecht in <a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1492578">~~~[PC] Diablo 3 Problemen topic</a>
Voor alle vragen over item prijzen en het ruilen ervan kun je terecht in <a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1506137">~~~[PC] Diablo 3 Trading topic</a>
Wil je snel geholpen worden met vragen over je build? Post dan je character profile of plaats hem in je signature middels de volgende code: <b>~~~[url="link naar profiel"]Battle.net tag~~~[/url]</b>~~~[/html]
~~~[html]Let wel: dit is geen slow chat topic! Dat kan op mIRC: <a href="http://irc.tweakers.net/diablo3">http://irc.tweakers.net/diablo3</a>
Het is eveneens niet de bedoeling hier constant je battletags te posten daarvoor is de playertable.
Vidra heeft een TS server opengesteld, gebruik aub je battletag: ts.solidaritygaming.com
Voor al je problemen omtrent het spel kun je terecht in <a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1492578">~~~[PC] Diablo 3 Problemen topic</a>
Voor alle vragen over item prijzen en het ruilen ervan kun je terecht in <a href="http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1506137">~~~[PC] Diablo 3 Trading topic</a>
Wil je snel geholpen worden met vragen over je build? Post dan je character profile of plaats hem in je signature middels de volgende code: <b>~~~[url="link naar profiel"]Battle.net tag~~~[/url]</b>~~~[/html]