AAARGHH, wie helpt deze enorme BattlefieldNoob!

Allereerste potje begon nog lekker, meteen 3 headshots, maar daarna....:P
de overgang van X360 naar PS4 is niet zo groot, controller is prima, maar na jaren trouw COD online te hebben gespeeld (als gemiddelde speler hoor, maar toch, ik had er lol aan) nu geswitched naar battlefield. Ik heb battlefield 3 wel eens online geprobeerd, maar toen was ik nog niet klaar met COD. Nu eigenlijk wel. Ik heb Ghosts bewust niet meer geprobeerd. De snelle actie, tactiekloosheid en killstreaks overal gingen me tegenstaan, en toen ik las dat het bij Ghosts allemaal nog korter en snellere actie is, dacht ik, tijd om over te stappen, want ik wil wel een leuke online shooter.
Maar man, wat een overgang. Los van dat ik de specifieke onderdelen van de gameplay niet begrijp voelt het ook zo totaal anders aan. Je geweer gaat alle kanten op met schieten, ik heb totaal geen controle. gevechten zijn eigenlijk minstens zo chaotisch, je beeld trilt en doet als je geraakt wordt of door de actie om je heen. Als je BF speelt zoals je Cod speelt is het eigenlijk net zo kut. Maar ik heb het gevoel dat de meeste mensen zo BF spelen. Ik heb altijd gehoord dat bij BF mensen in teams spelen, samen werken, tactiek hanteren. Ik speel overigens nog zonder headset, die moet ik nog aansluiten. Wordt er door onbekende teamgenoten van elkaar ook veel gecommuniceerd? Of net zo weinig als in COD? Helaas zijn mijn vrienden niet zulke gamers, en als ze dat al doen doen ze dat op de PC, dus dat schiet niet op. En met een Xboxverleden is mijn PS4 vriendenlijst ook nog leeg

Dus als team spelen zit er nog niet in.
Ik geloof best dat BF een hele goede game is, maar ik ervaar het nu in het begin iig nog niet zo. Wie helpt me deze game beter waarderen?

Of kan ik beter alsnog voor Ghosts gaan. Ik vind de hele COD-feel altijd wel fijn, maar de snelle actie, chaos, en rushende spelers vind ik niet leuk, maar dat is in BF zo niet anders eigenlijk. Iig niet als je gewoon alleen de lobbies ingaat. Op dit moment vind ik het vooral heel frustrerend om te spelen, en heb de neiging de game in te ruilen, maar mss is het aan het begin even doorbijten?
[
Voor 9% gewijzigd door
sparrow86 op 01-12-2013 00:51
]