Ja dat is lekker makkelijk. Speel dan een ander spel.veldkampj schreef op woensdag 18 september 2013 @ 11:01:
[...]
Ik word echt moe van mensen die hierover lopen te klagen. Ga dan lekker een racing sim spelen als dat serieus een punt is voor je.
Persoonlijk vind ik het een stuk beter rijden dan IV, waarin ik het idee had dat er schaatsen onder de auto waren gemonteerd.
Gisteravond om 6 uur thuis van werk en meteen de disc erin geslingerd. Uiteindelijk keek ik op de klok en toen bleek het half 2 te zijn dus toen ben ik maar naar bed gegaan
Wat een spelkan niet wachten tot het vrijdag 5 uur is. Ik zit het hele weekend thuis opgesloten
Ik zeur niet over iets wat nog nooit in een spel heeft gezeten.
Ik zeur over dat een belangrijke feature voor mij, die wel in de voorganger zat, nu uit het raam is gegooid.
Dat is terechte kritiek op een spel. Het is geen willekeurig gezeur waarbij het argument "dan moet je een ander spel kopen" wel op zou gaan.
Het rijden is echt gewoon versimpeld om de casual gamer tegemoet te komen.
In GTA IV was schade snel opgelopen, en zo is dat in het echt ook. Voor mij was dat een reden om te zorgen dat ik niet zou crashen, en om dus beter te leren rijden, wat dan ook lukte.
De meer casual gamer ging dan zitten mekkeren "Meeeh mijn auto is stuk als ik bots. Echt gay ik moet continu repareren". Dus hebben ze t hele schade systeem er maar uitgesloopt, tenzij je wel heeeeel extreme ongelukken veroorzaakt. Voor een trein parkeren levert je een kapotte auto op, maar volgas met 180 kilometer per uur achterop een ander crashen kost je slecht je koplampen en een beetje lak.
Ik vond 't juist heerlijk dat je in GTA IV rare dingen kon doen in een realistisch aanvoelende wereld.
Nu is het een realistisch aanvoelende wereld, totdat je in de auto stapt en dan is het ineens 2Fast2Furious en kun je met elke auto gewoon met 120 door bochten heen hoeken. Terechte kritiek lijkt mij zo.
En geen zorgen, ik heb mijn GTA V PS3 pack al cadeau gegeven aan mijn buurjongentje.
Ik wacht wel tot de PC versie komt, en dan mod ik zelf wel fatsoenlijke handling erin.
Denk dat Rockstar toch geen patch uit gaat brengen, zodat mensen kunnen kiezen in de options wat voor handling ze willen.
Uitingen via dit account zijn altijd een mening (zij het altijd van de weloverwogen variant). Ik vermeld dit niet altijd specifiek maar vind rust in het feit dat ik me dit realiseer.