Joindry schreef op zondag 27 oktober 2013 @ 16:06:
Mooie push op die linkerflank early ingame met het platoon. Heeft jullie direct een voordeel gegeven waarop de wedstrijd werd beslecht. Verder is die ace wel een beetje geluk denk ik, mocht je die Tiger I niet geammoracked hebben met 1050 HP Is de kans klein dat je die ace nog had denk ik. Dan had je ipv 3780 maar 3000 damage gedaan (incl de 1200 spottingdmg)
Nonetheless, goed potje in platoon. Maakt mooi duidelijk dat 3 top tier meds platoon vaak voldoende is voor win, als de drie spelers geen n0bs zijn oc.
Ik verkies de T44 boven de Indiën anyday trouwens.
Thanks

In mijn ogen is om de ace te behalen altijd wel geluk nodig, je kan met zo'n score bijv. ook gewoon de match nog verliezen.. en dan is het

ace. Maar deze pot zat idd alles mee, incl een ammorackje

Maar het meest bizarre vond ik nog dat
alle 14 schoten penetrations waren. Met die gun verwacht je dat gewoon niet. Met geen enkele gun eigenlijk, ik bounce elk potje met elke tank altijd wel een paar schoten. Met de T-44 heb ik normaal gesproken alleen maar frustrerende potjes waarbij ik zelfs m'n premium shells nog bounce. Maar nu kwam alles mooi op z'n plek (o.a. ook eens een keer toptier te zijn, gebeurt ook niet vaak in de T-44!)
Indienpanzer heb ik zelf niet, maar die lijn ga ik zeker nog een keer spelen. Maar ik vind ze niet echt vergelijkbaar om eerlijk te zijn. De Indien is echt een 2e lijns sniper, de T-44 is niet echt geschikt om te snipen, mede vanwege die random gun. Dat is meer een flanker. Maar ik vind de russische medium lijn erg leuk om te spelen. Ik speel veel TD's, dus snipen doe ik daarmee wel. Deze lijn is een leuke afwisseling, kan ook niet wachten om met de T-54 aan de slag te gaan