De iPhone is een product dat in de loop der tijd steeds populairder is geworden. De 3G verkocht beter dan de 2G, de 3GS beter dan de 3G, de 4 beter dan de 3GS, de 4s beter dan de 4, de 5 beter dan de 4s. Er zit wellicht wat verschil in hoe groot de verschillen zijn maar dat is het dan ook wel.
Na de 4 en 4s is het wel duidelijk dat ergonomie weinig uitmaakt. En hoesjes van 0.5-1mm zijn volop beschikbaar waardoor het beperkt blijft van volume. Niet dat dit veel zal uitmaken, 4 & 4s werden volop met hoesjes en cases gebruikt .
Net als de 2G, 3G en 3GS. Die werden en worden nog steeds veel met een hoesje gebruikt. Mensen willen hun spullen beschermen en gebruiken dan vaak een hoesje. Niet omdat het ergonomischer is. Er zijn echter zat mensen die weigeren een hoesje te gebruiken omdat dit onhandig werkt en/of omdat het lelijk is. Voor velen is een hoesje dus geen optie.
Gek genoeg zullen mensen na het vasthouden van een 3G/3GS en iets van een 4, 4s of 5 unaniem de 3G/3GS aanwijzen als de meest comfortabele. En dat is niet zo raar want de vormgeving is wat vloeiender. Het nadeel van strak design zijn die rechte lijnen, dat is niet comfortabel. De vloeiende lijnen van de 3G/3GS zijn dat wel maar die ogen wat minder mooi. Het lijkt erop dat ze bij de 5c een mix van de twee hebben gevonden. Daardoor zal hij ongetwijfeld comfortabeler zijn dan de 4, 4s, 5 en 5s maar is het afwachten of hij comfortabeler of net zo comfortabel is als de 3G/3GS.
599 dacht ik? Werd toch in verschillende kranten gezegd .
Dat zijn de inschattingen op basis van de prijzen in o.a. Duitsland en Frankrijk. We hebben in het verleden gezien dat het vaak daar wel in de buurt zit, zo niet exact hetzelfde is. Dat zijn echter alleen de prijzen voor de losse toestellen. Die met abonnement valt niet te vergelijken omdat onze markt anders is dan de rest van de wereld.
Complete onzin, mijn 3g had na enkele weken al haarscheurtjes zonder ooit 1 keer zelfs hard op een tafel gelegd geweest te zijn.
Complete onzin, legio mensen met een 3G en 3GS die daar totaal geen last van hebben tot op de dag van vandaag. Dit zijn dan ook nog eens de eerste eigenaar van het ding. Je maakt hier de fout door je eigen ervaring te projecteren op iedere 3G en 3GS. Heel veel schade is domweg user abuse en dat zie je pas als je oplet (lees eens wat rond op internet, doe in het echte leven ervaring op, etc.). Het is eerder gewoonte dan uitzondering om smartphones bij sleutels in de jaszak te stoppen. De hoeveelheid smartphones met gebroken schermen die je bijv. in het openbaar vervoer ziet is ook erg hoog. Dat is echt geen constructiefout of productiefout maar valschade.
Nee dat was een constructie fout, maar ongetwijfeld zal apple wel geleerd hebben van dit.
Nee dat was geen constructiefout. Dat is eerder een productiefout omdat je het maar bij een beperkt aantal zag. Als het een constructiefout zou zijn zie je dat bij ieder model en dat is geenszins het geval.
Onvoorstelbaar hoe dat sommige mensen een merk maar blijven verdedigen/afzeiken. Dit is een gebruiksvoorwerp,
Nou staat het goed

Het is een gebruiksvoorwerp en dus krijg je er krassen op. Krasvrije telefoons zijn telefoons die je net uit de verpakking haalt en die ongebruikt in een afgesloten vitrine staan. Ieder ander die het ding gewoon gebruikt weet er krassen op te krijgen. Dat voorkom je op geen enkele andere wijze dan het doosje gesloten te laten of het ding ongebruikt in een afgesloten vitrine te zetten. Dat voortdurende streven naar volledige perfectie is echt van de zotte en het wordt helaas steeds erger. Op het Macrumors forum is er al iemand die z'n MBA terug heeft gebracht omdat er onderop het ding een ultraklein krasje dat alleen zichtbaar is met een macrolens te zien was
Hetgeen wat onvoorstelbaar is, is het complete gebrek aan realiteitszin en verantwoordelijkheidsgevoel bij menig consument vandaag de dag
