www.casarodriguillo.com
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
| **************************************************
Easy root for LG G Pad 8.3
Modified By Dalingrin
Originally By IOMonster (thecubed on XDA)
See http://tinyw.in/mXhw for details
**************************************************
Original root idea from http://optimusforums.com/threads/how-to-root-the-lg-g2-f
320.8846/
Enable Developer Settings on the G Pad:
--Go to Settings->About tablet->Software information
--Tap on Build number until Developer Settings are unlocked
In Developer Settings:
--Enable USB debugging
Plug in the G Pad via USB to a PC.
Druk op een toets om door te gaan. . .
Looking for device...
Pushing g_security...
17 KB/s (288 bytes in 0.016s)
*******************************************************
Now, please unplug usb, go to developer options and
disable USB debugging and re-enable it.
Once you've done that, re-plug your usb...
*******************************************************
Druk op een toets om door te gaan. . .
Waiting for device...
Now it's time to install su and superuser.
Please note! This will trip LG's rootchecker!
This means your phone will show ROOTED in the settings menu,
and in the LG Download mode.
If you do not want to possibly invalidate your warranty
press CTRL-C to stop this script.
You will have a rooted ADB, but no apps on the phone will be able
to access root functions.
Druk op een toets om door te gaan. . .
Mounting system RW and pushing SU, then remounting system RO again
mount: Operation not permitted
failed to copy 'su' to '/system/xbin/su': Read-only file system
Unable to open /system/xbin/su: No such file or directory
Unable to open /system/xbin/su: No such file or directory
mount: Operation not permitted
Installing superuser
2028 KB/s (2025538 bytes in 0.975s)
pkg: /data/local/tmp/superuser.apk
Success
***************************************************
Done.
***************************************************
Please check the above for any errors and let me know if you run into any issues
.
Enjoy your phone! |
De hierboven aangehaalde tool (SDFix) faalt echter omdat ik nog geen root ben.
Hoe nu verder?
Nederlands is makkelijker als je denkt
Ik krijg er vandaag ook een binnen en sta dan waarschijnlijk voor hetzelfde probleem.
(vervanging van een andere die geroot was onder 4.2 maar helaas was overleden)
Nou dan is voor jou de tip: niet eerst alle updates binnenhalen, maar gelijk rooten en CM12 flashenASW1 schreef op zaterdag 04 april 2015 @ 08:44:
Er staat me iets bij dat je eerst terug moet naar 4.2 en dan rooten... op xda zou je moeten vinden hoe...
Ik krijg er vandaag ook een binnen en sta dan waarschijnlijk voor hetzelfde probleem.
(vervanging van een andere die geroot was onder 4.2 maar helaas was overleden)
Ik kom nog niet veel verder. Ben geroot via Towelroot, kan via tooltje "superuser" (alsmede via CWM) in recovery komen, maar dan kan ik geen backup maken van bestaande rom, en ook geen andere flashen die op het interne geheugen staat, alleen op een SD (die ik niet heb). Ook als ik via CWM Rom Manager aangeef een rom te willen installeren vanaf de zip op het interne geheugen, reboot ie in recovery, maar verder gebeurt er niks.
Kortom, ik heb er een zooitje van gemaakt.
Ik kan wellicht de rom op een SD zetten en via de recovery die ik nu krijg deze installeren. Ik heb dan echter geen backup.
Iemand een beter idee?
Edit: SD kaartje gevonden, die wil ie echter niet mounten vanuit Recovery. Als ik gewoon boot naar Android met het ding erin, ziet ie 'm wel.
[ Voor 45% gewijzigd door SeatRider op 04-04-2015 22:36 ]
Nederlands is makkelijker als je denkt
Ik heb destijds 4.2 geunlockt/geroot, toen TWRP erop gezet en daarmee 4.4 erop geflashed (zodat ik dus 4.4 had maar op de juiste manier geroot.)
Ik krijg mijn "nieuwe" tablet dinsdag pas, ik heb me nog niet helemaal voorbereid maar wel alvast een paarthreads gebookmarked; misschien kun je er iets mee:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2698401
http://forum.xda-develope...m-kot49i-v50020d-t2894277
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2622777
Wat zou er gebeuren als ik een factory reset doe? Ik gok dat ik terug kom in een niet geroote 4.4.2 android, zonder CWM en andere superuser-troep?
Edit: ik probeer het gewoon
Edit2: dat ruimt iets op. Heb nu idd weer een schone 4.4.2 terug. Nu maar eens kijken hoe ik die teruggeflashed krijg naar 4.2.2.
[ Voor 19% gewijzigd door SeatRider op 04-04-2015 22:51 ]
Nederlands is makkelijker als je denkt
Nederlands is makkelijker als je denkt
Je moet eerst een van deze twee(al zijn er nog meer) geïnstalleerd hebben om een custom recovery+gapps te flashen.
Met de lg recovery kan dat (uiteraard) niet.
Nederlands is makkelijker als je denkt
Je dient dan namelijk de cmw of twrp recovery interface te zien i.p.v. de LG recovery.
CM12 en de google apps geflashed, daarna dalvik cache wipe gedaan en gereboot. Nu blijft ie hangen op het CM startscherm...
Als ik probeer in recovery te komen (pwr+down, daarna pwr+down+up) krijg ik het standaard LG scherm, niet TWRP. Daar zou ik eventueel een factory reset kunnen doen, is dat handig?
Edit: dat lijkt handig, ik kom dan alsnog in TWRP recovery. Daar heb ik een system wipe gedaan, daarna de SD gemount, en de CM12 rom geflashed. Dan nogmaals een darvik cache wipe. Bij de volgende reboot komt weer het blauwe CM mannetje, maar nu zegt ie dat ie Android aan het updaten is. Spannend!
Edit: Lo ende behold, het werkt! Hij is nu CM12/Lollipop 5.0.2 aan het configureren!
Dan is het achteraf toch eigenlijk best te doen, vanaf 4.4.2 naar CM12:
1. Rooten met Towelroot
2. Ga verder met stap 2 van http://forum.xda-develope...m-kot49i-v50020d-t2894277 LET OP bij het downloaden van de zip! klik download now, dat is de zip. Klik je op download, krijg je een exe, en daar trappen we natuurlijk niet in.
3. De versie van TWRP die je in die zip meeinstalleert is goed genoeg
4. Booten in recovery kan daarna op de standaard manier (uitzetten, pwr+down, daarna pwr+down+up). Je krijgt een scherm van LG dat je de optie biedt om een factory reset te doen, als je dat kiest kom je in TWRP
5. Daar kun je een wipe doen, daarna mount je je SD en flash je vanaf daar vervolgens de CM12 zip en de Google apps zip flashen
6. Daarna een darvik cache wipe
7. Reboot, en je ziet een Android update/installatie
8. Profit!
[ Voor 98% gewijzigd door SeatRider op 05-04-2015 09:52 ]
Nederlands is makkelijker als je denkt
[ Voor 77% gewijzigd door ASW1 op 05-04-2015 09:57 ]
Yep, was een paar keer spannend, aangezien ik nog nooit een Android heb geroot of geflashed. De laatste keer was een custom firmware op een oude Orange SPV500 plaatsen, en dat was ook al zo spannend
Nederlands is makkelijker als je denkt
De source staat ook al op XDA. Dus het zal niet lang duren voordat er verbeteringen in CM12 en AOSP worden doorgevoerd.
Move to SD zit kennelijk wel ingebouwd in LP
EDIT:
Update zojuist uitgevoerd. Dat ging snel en simpel. In zijn totaliteit nog geen 15 minuten. Ik heb tijdens het flashen gekozen voor other country + English. Zal zo nog eens door alle opties lopen en wat games opstarten. Nu even verder met koken
EDIT2:
Hard reset en clean install. Vage shit. Move to SD heeft nul effect. Het interne geheugen heet SDCARD. Dus het systeem is van mening dat apps en data al op sdcard staan (denk ik). Storage geeft namelijk ook aan dat alles al op SD staat. Terwijl het externe geheugen external_sd heet
[ Voor 72% gewijzigd door Die Bruine op 10-04-2015 14:26 ]
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Dan installeer je dus geen KDZ maar gebruik je je custom recovery.
Voordeel daarvan is dat je geroot blijft, en je custom recovery behoudt, en bovendien blijven ook nog eens al je instellingen van 4.4 bewaard.
Zojuist een dirty flash gedaan en lollipop draait als een zonnetje...
http://forum.xda-develope...op-rom-int-g-pad-t3079312
Toen was ik het weer zat.
Grote irritatie ondermeer doordat bij auto brightness het scherm te donker is.
En op manual moet je het voortdurend zelf bijregelen, wat ook heel snel gaat vervelen.
Net overgestapt op Euphoria rom (5.0.2) en dat is een verademing qua customizibility.
Mijn grootste probleem is nog steeds move to SD. Ik kan de tablet nu alleen gebruiken om tv te kijken. OK, hij kan meer. Maar wanneer ik MC4, NFS, Epoch2 en Worms installeer heb ik nog maar 3GB over. Alle spellen erop zodat ik ze kan spelen wanneer ik dat wil, dat gaat niet.
Ik heb geprobeerd apps van tablet naar SD naar tablet naar SD te verplaatsen. Maar meer dan een paar honderd MB krijg ik er niet bij
Dus nu maar hopen dat er alsnog een root komt voor deze bootloader. Zo niet, dan pech...
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Dat heb ik nog nooit gezien, waar zou je dat moeten vinden volgens jou?Die Bruine schreef op woensdag 15 april 2015 @ 07:41:
Je kan toch een minimum instellen? Ik heb hem op 15% minimum staan, daaronder duikt hij dus nooit.
[ Voor 13% gewijzigd door Die Bruine op 17-04-2015 19:04 ]
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Ik begrijp nog steeds niet wat je bedoelt;Die Bruine schreef op vrijdag 17 april 2015 @ 19:01:
In Lollipop is dat meteen onder het quickpulldown menu beschikbaar. Maar ook onder display (screen brightness) zal het scherm niet lager gaan dan wat je daar instelt (en tevens auto brightness hebt ingeschakeld). Dat is namelijk dezelfde instelling.
ik zie geen enkel effect van het verslepen van de brightness slider wanneer tevens "auto" aangevinkt is.
De auto brightness instelling vind ik (behalve in het donker) te donker.
Ik wil de brightness hoger hebben staan, maar wel auto-brightness gebruiken, en dat gaat niet.
Een bepaalde minimumbrightness kunnen instellen helpt daar ook niet of nauwelijks bij.
Vast een app voor. Op CM kon ik dat zelf nog extra aanpassen. Weet niet of dat nu nog kan.
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Edit: Ik leer dat ik die nightly er zo overheen kan flashen, en dat zelfs als ik de cache wipe, ik geen data verlies. Ga ik zo ff proberen. Blijft het jammer dat de OTA updater niet automatisch werkt.
[ Voor 14% gewijzigd door SeatRider op 18-04-2015 08:54 ]
Nederlands is makkelijker als je denkt
Blijkbaar hebben ze de melding kunnen omzeilen die je zag tijdens de bootloader
Ook is er een nieuwe versie van TWRP uitgekomen waardoor er geen LOKI meer nodig is.
http://forum.xda-develope...wrp-2-8-6-0-loki-t3074758
en als toemaatje het verwijderen van de melding bij de bootloader
http://forum.xda-develope...kernel-to-bumped-t3081457
Beide werken perfect hier.
denonman1
Iemand hier enig idee wanneer LG de Gpad 8.3 gaat upgraden? (dus niet de play edition,maar de 'reguliere'')
Ik heb geen zin meer in flashen en rooten en sideloden en adb-en whatever, ooit s geprobeerd en bij mijn htc One X (naar CM) en ging perfect, maar bij mijn G2 lukte het maar niet om een alternatieve rom erop te krijgen. Ik heb nu de officiele lollipop en die bevalt prima. Nu de de Gpad 8.3 nog...
Alvast bedankt!
koreaanse versie installeren is simpel en die werkt prima.denonman1 schreef op zondag 03 mei 2015 @ 14:37:
De LG G2 is sinds een week of wat via de officiële software suite van LG te flashen naar Lollipop 5.0.2:
Iemand hier enig idee wanneer LG de Gpad 8.3 gaat upgraden? (dus niet de play edition,maar de 'reguliere'')
Ik heb geen zin meer in flashen en rooten en sideloden en adb-en whatever, ooit s geprobeerd en bij mijn htc One X (naar CM) en ging perfect, maar bij mijn G2 lukte het maar niet om een alternatieve rom erop te krijgen. Ik heb nu de officiele lollipop en die bevalt prima. Nu de de Gpad 8.3 nog...
Alvast bedankt!
Hier werkt de versie die op XDA staat ook prima. Flashen was een eitje in TWRP. Heb wel een factory reset en complete wipe in TWRP gedaan, echter was dit niet noodzakelijk volgens sommigen.RobertowNL schreef op zondag 03 mei 2015 @ 14:49:
[...]
koreaanse versie installeren is simpel en die werkt prima.
Ben er erg tevreden over.
http://forum.xda-develope...op-rom-int-g-pad-t3079312
Heb overigens het idee dat de batterij sinds de update veel langer mee gaat, tevens lijkt het allemaal weer beter te reageren.
denonman1
Zijn er mensen die iets meer zekerheid kunnen geven?
Ondanks dat de Koreaanse versie erop flashen een eitje is wil ik wachten op de officiële, tenzij dit (veel) te lang gaat duren nog.
Uiteindelijk maar CM12.1 geprobeerd. Moet zeggen dat die wel iets stabieler draait. Accuduur durf ik niets over te zeggen. Als ik die tablet pak, game ik meestal ook even. En dan gaat het hard op dit ding.
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Nederlands is makkelijker als je denkt
Denk toch software.. ik draai nog altijd Slimkat 4.4.2 omdat hier de Ziggo TV App mod op werkt. Eigenlijk nooit last van haperingen.SeatRider schreef op woensdag 27 mei 2015 @ 10:51:
Toen ik deze tablet kocht, las ik de reviews dat de UI soms even lagt/stottert, maar dat men aannam dat dat de bloated LG interface was. Dus ik heb hem direct na aanschaf voorzien van CM, en dat werkt prima, maar ik heb nog steeds het idee dat ie regelmatig even een beetje stottert. Is dat nu echt de hardware?
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Thanks ik ga die in ieder geval erbij hebben. Werkt de Horizon app ook op wifi in het buitenland? Dat vond ik namelijk geweldig aan die gemodificeerde versie van ZiggoDie Bruine schreef op woensdag 27 mei 2015 @ 12:16:
De Horizon App werkt ook onder root. Je kan dus gerust naar CM12.1 mocht je dat willen
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Kan hem wel met de Koreaanse versie flashen maar als ze hem nou gewoon releasen bespaart me dat weer een avond rommelen
2021 Magnesium P2, non PP, 20" - 2024 Mazda MX-30
Wanneer de Europese update uitkomt wacht ik ook tot er een flashable zip van uitkomt (of een nieuwe rootmethode).
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
Bij een onderdelen boer bij mij in de buurt is het scherm 175 euro, dus ik denk toch een andere gaan aanschaffen..
Black Pearl - tribute to Pearl Jam klik
...heeft geleerd vandaag al te doen wat morgen pas hoeft te gebeuren
http://nl.aliexpress.com/...cd+touch+screen+digitizer
Black Pearl - tribute to Pearl Jam klik
Nederlands is makkelijker als je denkt
Dus naast een paar andere kleine bugs was dit de hoofdreden voor de update.
Als Lollipop zou komen, zie je dat aan de grootte van de update van meer dan 1 gig.
[ Voor 28% gewijzigd door cornfed99111 op 12-10-2015 11:14 ]
Hebben meer mensen hier last van?
9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Als een fabrieksreset niet helpt, is het een hardware probleem en moet het LCD paneel vervangen worden.AMDFreak schreef op woensdag 14 oktober 2015 @ 16:02:
Hebben meer mensen hier last van?
Nog niet zolang geleden laten uitvoeren onder garantie.
Werkt weer als nieuw.
Verwijderd
Ik heb nergens last van. Heb je toevallig een screenprotector op je scherm geplakt?AMDFreak schreef op woensdag 14 oktober 2015 @ 16:02:
Ik heb inmiddels alweer twee jaar in het bezit van deze tablet, echter stoor ik mij steeds meer aan het feit dat op sommige plekken de touch niet meer goed werkt.. en helemaal niet meer reageert op mijn aanrakingen.
Hebben meer mensen hier last van?
Die heb ik wel gehad.. maar die heb ik er op een gegeven moment afgehaald.. maar het probleem blijft..Verwijderd schreef op donderdag 15 oktober 2015 @ 14:48:
[...]
Ik heb nergens last van. Heb je toevallig een screenprotector op je scherm geplakt?
Zag dat zo'n nieuw LCD paneel zo pak en beet $ 50,- is..
Fabrieksgarantie is twee jaar?
9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Ik heb hem ook erop gezet...en heb de sdcard gekoppeld als opslag. Nu ziet twrp recovery mijn sd card als 15 mb. Heb blijkbaar 2 partities... Kan bijgevolg deze locatie niet kiezen als opslaglocatie...Is daar een oplossing voor ?Fenomeno24 schreef op vrijdag 13 november 2015 @ 10:49:
Ik heb gisteren na erg lang wachten op de update van LG naar lollipop, gelijk maar marshmallow erop gezet. Alles werkt perfect en vlot tot nu toe, mij hoor je momenteel niet klagen.
Welke ROM is dat, als ik vragen mag?Fenomeno24 schreef op vrijdag 13 november 2015 @ 10:49:
Ik heb gisteren na erg lang wachten op de update van LG naar lollipop, gelijk maar marshmallow erop gezet. Alles werkt perfect en vlot tot nu toe, mij hoor je momenteel niet klagen.
"Life is only as good, as the memories we make" So Long Astoria - The Ataris
Ik had ditzelfde probleem ook. Uiteindelijk heb ik met het programma SDformatter (https://www.sdcard.org/downloads/formatter_4/) mijn sd kaart weer normaal gekregen. Ik gebruik het als draagbare opslag en dus niet als interne opslag.magnum73 schreef op donderdag 10 december 2015 @ 22:39:
[...]
Ik heb hem ook erop gezet...en heb de sdcard gekoppeld als opslag. Nu ziet twrp recovery mijn sd card als 15 mb. Heb blijkbaar 2 partities... Kan bijgevolg deze locatie niet kiezen als opslaglocatie...Is daar een oplossing voor ?
Ten tijde van mijn post deze: http://forum.xda-develope...hmallow-20151028-t3235794Undeclinable schreef op vrijdag 11 december 2015 @ 09:12:
[...]
Welke ROM is dat, als ik vragen mag?
Nu gebruik ik deze http://forum.xda-develope...cyanogenmod-13-0-t3259135 (wordt regelmatig geupdatet, die ook via OTA te verkrijgen is)
Well vind je de beste rom en waarom ? Ik gebruik de eerste..Fenomeno24 schreef op zaterdag 12 december 2015 @ 13:24:
[...]
Ten tijde van mijn post deze: http://forum.xda-develope...hmallow-20151028-t3235794
Nu gebruik ik deze http://forum.xda-develope...cyanogenmod-13-0-t3259135 (wordt regelmatig geupdatet, die ook via OTA te verkrijgen is)
cyanogenmod vanwege de uitgebreide opties.magnum73 schreef op zaterdag 12 december 2015 @ 18:16:
[...]
Well vind je de beste rom en waarom ? Ik gebruik de eerste..
Ik dacht het al....maar heb geen zin om van vooraf aan te beginnen... Of kan ik een dirty flash doen ? Heb nu aosp 6.0 ROM...Fenomeno24 schreef op zaterdag 12 december 2015 @ 23:11:
[...]
cyanogenmod vanwege de uitgebreide opties.
Nee je zal toch voor een clean install moeten gaan.magnum73 schreef op zondag 13 december 2015 @ 00:56:
[...]
Ik dacht het al....maar heb geen zin om van vooraf aan te beginnen... Of kan ik een dirty flash doen ? Heb nu aosp 6.0 ROM...
Inmiddels is mijn tablet zo'n 3 weken weggeweest en geven ze nu aan dat ze hem niet mee repareren, omdat de kosten hoger zijn dan de waarde van de tablet.. Kortom, ik kan een nieuwe gaan zoeken..AMDFreak schreef op vrijdag 16 oktober 2015 @ 13:41:
[...]
Die heb ik wel gehad.. maar die heb ik er op een gegeven moment afgehaald.. maar het probleem blijft..
Zag dat zo'n nieuw LCD paneel zo pak en beet $ 50,- is..
Fabrieksgarantie is twee jaar?
Was eigenlijk zo tevreden met die LG, prettig formaat, prima scherp scherm..
9x Jinko 420Wp = 3780wp - Zuid 35
Ikzelf heb deze gebruikt: http://androidbiits.com/l...v500-custom-rom-tutorial/ . Ging bij mij niet 1-2-3 goed, omdat ik (net als jij blijkbaar) eerst van 4.2 naar 4.4 ben gegaan. Alle tutorials gaan ervan uit dat je 4.2 gebruikt (makkelijker te rooten volgens mij). Overweeg om via de LG tooling eerst terug te gaan naar 4.2.Stuwie schreef op zaterdag 19 december 2015 @ 10:40:
Ik heb een LG V500 android 4.4.2 build-nr KOT4f ,ik wil graag lollipop het liefst marshmallow er op ,alleen het lukt mij niet het voor elkaar te krijgen ,op diverse fora staan beschrijvingen maar ik kom er niet uit ,kan iemand mij stap voor stap uitleggen hoe dit moet ,bij voorbaat dank.
Zie hier welke problemen ik ondervond: LG G Pad 8.3 .
Zojuist geprobeerd met een nightly uit december, probleem speelt nog steeds. Rom 20150805 draait nog steeds soepeltjes... Misschien is het met CM 13.x beter?SeatRider schreef op dinsdag 06 oktober 2015 @ 17:04:
Ik had het probleem al eens eerder bij een oudere versie van de CM 12 firmwares, en bij de oktober versies lijkt het terug te zijn: bij het spelen van spelletjes regelmatig enorme stotteringen. Ik ben nu terug naar een versie uit augustus, en die draait als een zonnetje. Hoe weet ik nou of het veilig is weer up te graden?
[ Voor 31% gewijzigd door SeatRider op 29-12-2015 15:15 ]
Nederlands is makkelijker als je denkt
Alles lijkt prima te werken en hij voelt ook een stuk soepeler.
Enige probleem wat ik tot nu toe heb ik kunnen vinden, is dat de IR remote app de eerste input lijkt te negeren. Soms zie ik de app dan ook even kort een refresh doen.
Toevallig zag ik vandaag dat hij ook een update geïnstalleerd heeft.
Standaard is de instelling dat updates automatisch geïnstalleerd worden.
Toen ik hem oppakte, zag ik dat hij bezig was met de applicaties te upgraden.
Geen idee wat er gewijzigd is.
Ik ben even wezen zoeken, maar ik kwam alleen nieuws tegen over een echte opvolger van dit model.
Maar tot nu toe alleen in Korea: http://www.androidpolice....-for-korea-at-the-moment/
Werkt dit bij anderen wel? Is de tablet met Lollipop of met (custom rom) Marshmallow hier beter in? Of gaat dit gewoon niet aangezien de Snapdragon 600 cpu van de tablet geen hardwarematige x.265 ondersteund?
Hoe bevalt de Cynogen Mod 13 voor degene die hem gebruiken?
Zit er over te denken om mijn tablet te upgraden. Ik weet dat bij sommige custom roms/rooted devices bepaalde apps soms niet meer werken, zoals de Horizon app van Ziggo en ook Netflix geeft nog weleens problemen.
Ook vind ik de multitask apps (vooral de rekenmachine) wel erg handig die in de stock rom zitten, hoe zijn de multitask mogelijkheden van CM? Werkt bijvoorbeeld de Multi-Window Mode (die verstopt zit in dev options)?
[ Voor 39% gewijzigd door LLEEDD op 16-02-2016 15:07 . Reden: CM13 vragen toegevoegd ]
Horizon en Netflix werken probleemloos, maar gebruik het niet vaak.
Het enige wat -soms- traag werkt is Spotify
www.casarodriguillo.com
Ik draai het ook. Iemand al ervaring met CM14.1?Pinin schreef op woensdag 17 februari 2016 @ 14:58:
Yep, ik heb CM 13 en dat draait erg goed,...
Ik ga die binnenkort er op zetten maar vroeg me af of het werkbaar is.
Ik heb het sinds gisterenavond draaien en tot nu toe doet ie alles goed en smooth. Surfen, films en muziek afspelen, bluetooth en sd kaart werken ook. Ook het batterijverbruik lijkt in orde.pietervanhuizen schreef op maandag 28 november 2016 @ 17:38:
[...]
Ik draai het ook. Iemand al ervaring met CM14.1?
Ik ga die binnenkort er op zetten maar vroeg me af of het werkbaar is.
TL;DR: de meest recente versies zijn goed.
Nederlands is makkelijker als je denkt
Zojuist cm14.1 met android 7.1.1 drop gezet met gapps, draait prima tot nu toe.
Vet man multiwindow
Update: Intussen LineageOS er op gezet, hiervoor heb ik wel een wipe moeten doen...
[ Voor 25% gewijzigd door pietervanhuizen op 18-02-2017 22:10 ]