KeaveXL schreef op dinsdag 13 augustus 2013 @ 15:55:
Sowieso gaat de Xbox One qua pre-orders niet zo lekker als de PS4. Er zijn nu nog echt wel pre-orders beschikbaar, anders hadden we wel soortgelijke berichten als bij de PS4 pre-order stop voor de Xbox One gezien. Microsoft kan nu alleen maar inspelen op de grote vraag naar de PS4. Er zal in de feest maanden genoeg vraag zijn naar een Next-Gen console, als de PS4 niet beschikbaar is dan maar een Xbox One. Lekker de markt afromen dus.
Gezien nog geen enkele retailer een pre-order stop voor de Xbox One heeft ingevoerd, zijn die Day One edities nog beschikbaar. Het hele idee van pre-orderen is dat Microsoft weet hoeveel ze waar moeten leveren. In dit geval moeten ze er dus 200 extra (ik gok echt niet dat het er veel meer zijn) leveren aan Neckermann. Valt dus allemaal reuze mee. Net als het 'produceren' van de Day One-edities. Er wordt een sticker op de controller geplakt en de andere content id DLC die je activeert via een code in XBL, kwestie van een paar extra codes genereren. Geloof mij, de Day One editie is de eerste paar week van de release gewoon verkijgbaar.
Ik denk dat de 200 onderschat is.
Vergeet niet dat zoiets als een lopend vuurtje gaat.
Paar feiten:
1. Dit soort dingen worden direct op Twitter gezet, daar is de doelgroep vrij groot, dus genoeg mensen die het i.i.g. overwegen.
2. Alleen al op GoT is dit topic "hot".
3. Het heeft het hele weekend geduurd, dus iedereen kan op zijn gemakkie een stapel orders plaatsen.
4. Je hebt financieel nog geen enkel risico, dus "why not"?
De 10k die ik elke keer roep is niet echt een realistisch getal, maar meer worst case gedachte.