Mijn vriendin gaf ook al aan om het eventueel weg te strijken, maar het is toch een vrij uniek shirtje. Dus ik ben er wat huiverig voor. Ik wil er geen schade aan krijgen, maar misschien kun je wat tips geven, zodat het wat makkelijker wordt.
Naja, ondanks dat ‘ie gratis is, blijft het klote natuurlijk. Een bedrag van €80/110 dikt het gevoel alleen maar aan. Ik heb dat een beetje bij het Lewandowski shirt. Het ding koste me €110,00 en de WC patch zit er niet helemaal recht op. Bloed irritant natuurlijk
Oooh thanks, alleen jammer dat ze er geen foto bij geplaatst hebben. Misschien dan toch een gokje wagen, want dat “Etoro” staat voor geen meter. FedCom zal inderdaad wat makkelijker te verteren zijn

Hij heeft het shirtje gezien, tegen Shakhtar dus dat zou perfect zijn als we hem in die vorm binnen krijgen

Print ziet er inderdaad ook beter uit in die vorm.
tommerd_ schreef op vrijdag 10 september 2021 @ 12:32:
[...]
Heb dit laatst gehad met mijn oranje Club Brugge shirt (was een koningsdag actie), zag er een beetje zelfde uit als deze foto's, maar ga er vanuit dat je (ook met een gratis shirt) wel enige service mag verwachten toch.
Ik kon de mijne toen zo terug opsturen, had er natuurlijk uiteraard voor betaald, maar dat heb je onderaan de streep via je seizoenskaart ook gedaan

Ja, absoluut. Ik had wel een match worn of 3/4 nieuwe dure shirts voor het bedrag kunnen kopen dat ik terug had kunnen krijgen. Maar het is ook onkunde bij de fanshop medewerkers, heb ik zo’n vermoeden. Volgens mij heb ik het zelfs eens aangegeven bij een v.Persie shirt 2/3 jaar terug. Dat ze hem een half uur moeten laten liggen en dat ik hem daarna op kom halen.
Ik ga ook eens even bellen. Mijn ervaring met de Feyenoord fan shop is wel enorm goed. In de binnenstad staat een reus van een getinte kerel, super vriendelijk en bij het stadion was het 2/3 jaar terug een hoop jeugd. Maar in de stad is de service heel goed te noemen. Kregen zelfs een whatsapp nummer waar we alvast konden doorgeven wat voor een shirtje we zouden willen, zodat alles gereed was als we vanuit Limburg gingen aanrijden.