Hallo, ik ben op zoek naar nieuwe in-ear oordopjes.
• Wat voor oordopjes heb je nu, en hoe bevallen die?
Ik gebruik nu nog geen in-ear oordopjes, maar de oude Apple oordopjes (geleverd bij de iPod Touch 4e gen) en af en toe Apple EarPods. Ze bevallen prima, maar zeker van de oude Apple oordopjes valt de geluidskwaliteit tegen. Ook gebruik ik ze af en toe op de fiets en in de auto, en hiervoor lijken in-ear oordopjes mij beter geschikt. Wel heb graag verschillende maten ear tips erbij geleverd aangezien lang niet alle in-ear oordopjes bij mij goed passen, maar dit is volgens mij wel redelijk standaard binnen deze prijsklasse?
• In-ears of oordopjes?
In-ears
• Hoe heb je de balans tussen de lage, midden en hoge tonen het liefst? (klankbeeld)
Ik wil graag een warme klank, met niet echt een speciale nadruk op de bass of zoiets.
• Welke muziekgenres luister je het meest naar? En welke af en toe?
Ik luister vooral veel naar rustige muziek, genre singer-songwriter. Denk dan aan artiesten als Ben Howard, Passenger, Benjamin Francis Leftwich, George Ezra etc. Ook zal ik af en toe naar indie muziek luisteren en bands zoals Coldplay, Chef'Special etc.
• Hoe wil je jouw oordopjes / in-ears gaan gebruiken? Bedoeld voor thuis, in het OV, bij het sporten of .... ?
Ik zal ze voornamelijk gebruiken in combinatie met mijn Nexus 5. Meestal zal dit dan zijn op school of thuis (o.a. in bed), en af en toe op de fiets of in de auto. Geluidsisolatie is daarom voor mij niet het belangrijkste.
• Heb je een merkvoorkeur?
Nee, ik heb zelf weinig verstand en ervaring met merken van oordopjes.
• Wat is het budget?
Mijn budget is ongeveer €30-€35
• Heb je verder nog eisen / verwachtingen bij je nieuwe oordopjes?
Nee, hooguit dat ze er nog een beetje leuk uitzien misschien

Maar het gaat mij natuurlijk om de kwaliteit. Wat eventueel nog wel handig zou zijn is een stevige plug, aangezien ik een redelijk grote telefoon heb waardoor de plug nog wel eens half gebogen wordt tegen mijn broek bij het fietsen/zitten. Bij mijn huidige oordopjes is het draadje rondom de plug behoorlijk beschadigd hierdoor.
Alvast bedankt voor het meedenken!