Net langs de T-Mobile winkel gegaan, en ze hadden de smartwatch nog niet op voorraad...

De persoon die mij hielp had vanochtend al opgebeld, en nu gaan ze hem volgende week thuis sturen, met een nog onbekend extraatje. (zal mij niks verbazen als het die speakerdock is) Maar de persoon achter de balie dacht dat het een headset ging worden, maar hij wist het ook niet precies.
Daarnaast ook nog verhaal gedaan over de verzekering, en had ook nog gezegd dat ik het niet echt netjes vond en daar was hij het mee eens en kreeg ook nog een netjes excuus. Hij had het verhaal ook nog doorgegeven naar de manager. En zo te horen hierboven lijkt het wel alsof het bij iedereen zo gebeurd is. Dus ik raad iedereen aan om het even te checken op het contract.
Hij zei ook dat ik inderdaad even naar ACE moest bellen om het op te zeggen, dus dat ga ik vandaag/morgen even doen.
Mij hebben ze trouwens nog niet gebeld vandaag

Komt misschien nog later. Of misschien op mijn t-mobile nummer, maar omdat mijn abonnement pas volgende maand ingaat(met nummerbehoud) kan ik daar niet op bereikt worden.
Naja hij had het iig aan zijn manager doorgegeven dus het zal wel doorkomen. Ook ''goed'' om te horen dat ik niet de enige ben en het verhaal goed doorgekomen is bij de rest van T-mobile.
[
Voor 18% gewijzigd door
bjorntju op 02-10-2013 15:55
]