Hier ook mn Xperia Z geüpdatet. Ik kom van 4.3, heb bewust 4.4.2 overgeslagen vanwege al die problemen.
Volledige factory reset gedaan, alles gewist, en 4.4.4 geïnstalleerd. Amai, ik denk dat hij nog nooit zo snel/vloeiend geweest is. Ik denk zelfs sneller dan toen ik hem kocht in februari 2013.
Voor zover geen problemen, batterij lijkt langer mee te gaan, geen drains... Enkele handigheden die ik opgemerkt heb is de snelle instelling "4G", zeer handig aangezien ik zelf tussen 3G en 4G durf te switchen (telefoon wisselde bij 4G zeer snel van netwerk en had soms geen bereik, misschien is dat in 4.4.4 ook opgelost).
Ook het feit dat je nu eindelijk die super-irritante melding bij het inschakelen van mobiele data, kunt uitschakelen, is een hele verademing.